Slider Revolution - en to fa_IR translation catalogue (2889 entries)

en: Please activate Slider Revolution
fa_IR: لطفا روولوشن اسلایدر را فعال کنید

en: Wrong request!
fa_IR: درخواست غلط!

en: Can't create zip file:
fa_IR: امکان ساخت فایل زیپ وجود ندارد:

en: Docs
fa_IR: مستندات

en: Tutorial
fa_IR: آموزش

en: Help Directory
fa_IR: راهنما

en: Support Center
fa_IR: مرکز پشتیبانی

en: Search for an Option
fa_IR: جستجو برای یک گزینه

en: Tutorials
fa_IR: آموزش ها

en: Slider
fa_IR: اسلایدر

en: Navigation
fa_IR: ناوبری

en: Slide
fa_IR: اسلاید

en: Layer
fa_IR: لایه

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Help Mode
fa_IR: کمک رسانی

en: Hover your mouse over any option to learn more.
fa_IR: برای اطلاعات بیشتر، روی هر گزینه ماوس را نگه دارید.

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Show Option
fa_IR: نمایش تنظیمات

en: Option
fa_IR: تنظیمات

en: Options
fa_IR: تنظیمات

en: FAQs
fa_IR: سوالات متداول

en: Search Keywords, e.g. "Background"
fa_IR: جستجوی کلمات مثل "پس زمینه"

en: Hover over any option to learn more
fa_IR: برای اطلاعات بیشتر، روی هر گزینه ماوس را نگه دارید

en: Select a Search Result
fa_IR: انتخاب یک نتیجه جستجو

en: Activate Responsive Viewports
fa_IR: فعالسازی نماهای واکنش گرا

en: Enable multiple stage sizes for custom set responsive content
fa_IR: فعال سازی اندازه های چندگانه برای مجموعه محتوای دلخواه و واکنش گرا

en: Responsive Grid Sizes
fa_IR: اندازه های شبکه واکنش گرا

en: Define custom grid widths and heights per device/viewport
fa_IR: تعریف عرض و ارتفاع شبکه سفارشی برای دستگاه های مختلف

en: Content Size/Position
fa_IR: موقعیت/اندازه محتوا

en: Modify font size and layer position per device
fa_IR: تعیین اندازه فونت و موقعیت لایه برای هر دستگاه

en: Layers Responsive Behavior
fa_IR: رفتار لایه های واکنش گرا

en: Responsive alignment and positioning
fa_IR: ترازبندی و موقعیت یابی واکنش گرا

en: Layers Mobile Visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده لایه ها در موبایل

en: Disable slider on mobile, hide layer content below screen size
fa_IR: غیرفعال سازی اسلایدر در موبایل، مخفی نمودن محتوای لایه در نمایشگر کمتر از

en: Responsive Text/Images
fa_IR: تصاویر/متن واکنش گرا

en: Adjust the size of text and images for each reponsive viewport
fa_IR: تنظیم اندازه متن و تصاویر برای هر نمای واکنش گرا

en: Add New Slide
fa_IR: افزودن اسلاید جدید

en: add/duplicate/delete Slides
fa_IR: افزودن / کپی / حذف اسلایدها

en: Change Slide Order
fa_IR: تغییر ترتیب اسلاید

en: Change the order in which the Slides appear
fa_IR: تغییر ترتیب نمایش اسلایدها

en: Set/Change Slide Background
fa_IR: تنظیم/تغییر پس زمینه اسلایدر

en: Set the Slide's Main background to a color, image or video
fa_IR: انتخاب رنگ، تصویر یا ویدئو برای پس زمینه اصلی اسلاید

en: Set/Change Module Background
fa_IR: تنظیم/تغییر پس زمینه ماژول

en: Set the Module's Main background to a color, image or video
fa_IR: انتخاب رنگ، تصویر یا ویدئو برای پس زمینه اصلی ماژول

en: Set/Change Layer Background
fa_IR: تنظیم/تغییر پس زمینه لایه

en: Set a Layer's Main background to a color, image or video
fa_IR: انتخاب رنگ، تصویر یا ویدئو برای پس زمینه اصلی لایه

en: Edit Content Layers
fa_IR: ویرایش لایه های محتوا

en: Edit text, images, videos, styles, position and size for your content
fa_IR: ویرایش متن، تصاویر، ویدئوها، استایل ها، اندازه و موقعیت محتوا

en: Add New Layer
fa_IR: افزودن لایه جدید

en: Add a variety of content to your Slides
fa_IR: افزودن محتوا به اسلایدها

en: Global Layers
fa_IR: لایه های عمومی

en: Add/Edit content that's meant to always be visible
fa_IR: افزودن / ویرایش محتوایی که می بایست همیشه دیده شود

en: Slide Animations
fa_IR: انیمیشن های اسلاید

en: 60+ pre-built animations, animation duration, easing
fa_IR: بیش از 60 انیمیشن از پیش ساخته شده، مدت زمان انیمیشن، easing

en: Layer Animations
fa_IR: انیمیشن های لایه

en: Start/End animation timing and easing
fa_IR: زمان بندی شروع و پایان انیمیشن و easing

en: Enable/Disable Navigation
fa_IR: فعال/غیرفعال سازی ناوبری

en: Learn how to add/remove navigation elements to control the Slider
fa_IR: یادگیری چگونگی افزودن / حذف المان های ناوبری برای کنترل اسلایدر

en: Add/Remove Links
fa_IR: افزودن / حذف لینک ها

en: Add/Remove links to additional slides, other web pages/posts or external websites
fa_IR: افزودن / حذف لینک ها به اسلایدهای اضافی، صفحات یا نوشته های وبسایت یا وبسایت های دیگر

en: Active/Enable Addons
fa_IR: فعالسازی افزودنی ها (AddOns)

en: Learn how to activate an AddOn for the Slider
fa_IR: یادگیری نحوه فعال سازی یک افزودنی (AddOn) برای اسلایدر

en: How To Use
fa_IR: نحوه استفاده

en: AddOn Settings will be located in the Slider, Slide or Layer settings depending on the AddOns functionality
fa_IR: تنظیمات افزودنی ها با توجه به نوع عملکرد آنها، در بخش تنظیمات اسلایدر، اسلاید یا لایه قرار خواهد گرفت

en: Slider Title
fa_IR: عنوان اسلایدر

en: Set the title of the Slider for admin/editing purposes
fa_IR: تعیین عنوان اسلایدر برای مدیریت / ویرایش آن

en: Slider Alias
fa_IR: نام مستعار اسلایدر

en: The slider's alias is used to define a unique shortcode
fa_IR: نام مستعار اسلایدر برای تعریف یک کدکوتاه اختصاصی به کار می رود

en: Slider Shortcode
fa_IR: کدکوتاه اسلایدر

en: Place the shortcode on the page or post where you want to show this module
fa_IR: کدکوتاه را در صفحه یا نوشته، جایی که می خواهید این ماژول نمایش داده شود، قرار دهید

en: Standard Slider
fa_IR: اسلایدر استاندارد

en: A Slider that can have multiple slides with navigation
fa_IR: یک اسلایدر که می تواند چند اسلاید با ناوبری داشته باشد

en: A single-slide Slider with no navigation
fa_IR: یک اسلایدر با تنها یک اسلاید بدون ناوبری

en: Carousel
fa_IR: کروسل

en: Display the Slider as a traditional Carousel
fa_IR: نمایش اسلایدر مثل یک کروسل قدیمی

en: Auto
fa_IR: اتوماتیک

en: Size will adapt to the same size as the web page's content
fa_IR: اندازه با اندازه محتوای صفحه وب تطبیق پیدا خواهد کرد

en: Full Width
fa_IR: تمام عرض

en: Display the Slider 100% width across the page
fa_IR: نمایش اسلایدر با عرض 100% در صفحه

en: Full Screen
fa_IR: تمام عرض

en: Display the Slider at 100% width and height
fa_IR: نمایش اسلایدر با عرض و ارتفاع 100 درصد

en: Max Width
fa_IR: حداکثر عرض

en: Optional maximum width for the Slider
fa_IR: بیشترین عرض اختیاری برای اسلایدر

en: Min Height
fa_IR: حداقل ارتفاع

en: Optional minimum height for the Slider
fa_IR: کمترین ارتفاع اختیاری برای اسلایدر

en: Max Height
fa_IR: حداکثر ارتفاع

en: Optional maximum height for the Slider
fa_IR: ارتفاع حداکثری انتخابی برای اسلایدر

en: Keep Breakpoint Heights
fa_IR: حفظ ارتفاع نقاط شکست

en: If enabled the Slider's height will always equal the viewport's breakpoint height
fa_IR: اگر این گزینه فعال باشد، ارتفاع اسلایدر همیشه با ارتفاع نقاط viewport شکست مساوی خواهد بود

en: Respect Aspect Ratio
fa_IR: حفظ نسبت ابعاد

en: Activates a responsive height for the Slider
fa_IR: فعال سازی ارتفاع واکنش گرا برای اسلایدر

en: Grid = Module
fa_IR: شبکه = ماژول

en: The default align behavior for Layers.  If enabled, Layers will be aligned to the entire Module and if disabled Layers will align to the device breakpoint grid area.
fa_IR: تراز پیش فرض برای لایه ها.  اگر این گزینه فعال شود، لایه با ماژول تراز می شوند و اگر غیرفعال شود، لایه ها با نقاط شکست دستگاه تراز می شوند.

en: Force Overflow
fa_IR: سرریز (overflow) اجباری

en: Allow for content to be visible outside the Slider's bounding box
fa_IR: اجازه به محتوا برای دیده شدن خارج از محدوده اسلایدر

en: Fixed on Top
fa_IR: ثابت شده در بالا

en: The module will be positioned at the top of the screen at all times.  Useful for creating sticky menus.
fa_IR: ماژول در بالای صفحه نمایش ثابت می شود.  مناسب برای ایجاد منوهای چسبان.

en: Slider Alignment
fa_IR: ترازبندی اسلایدر

en: Align the Slider to the left, center or right inside its parent container
fa_IR: تراز اسلایدر به سمت چپ، مرکز یا راست نگهدارنده خود

en: Margin Top
fa_IR: فاصله خارجی از بالا

en: Apply a top margin to the Slider (px)
fa_IR: افزودن فاصله خارجی از بالا به اسلایدر (به پیکسل)

en: Margin Bottom
fa_IR: فاصله خارجی از پایین

en: Apply a bottom margin to the Slider (px)
fa_IR: افزودن فاصله خارجی از پایین به اسلایدر (به پیکسل)

en: Offset Container
fa_IR: فاصله نگهدارنده

en: Useful for allocating space for a page's menu or footer.  Accepts a jQuery selector such as '.menu' or 'footer'.
fa_IR: مناسب برای اختصاص فضا برای منو یا فوتر.  انتخابگرهای jQuery مثل '.menu' یا 'footer' را می پذیرد.

en: Offset px/%
fa_IR: فاصله به پیکسل/ %

en: Useful for allocating space for a page's menu or footer.  Enter a px or % value.
fa_IR: مناسب برای اختصاص فضا برای منو یا فوتر.  مقدار را به پیکسل را درصد وارد کنید.

en: Don't Force Fullwidth
fa_IR: عدم اجبار به حالت تمام عرض

en: If enabled, the Module's width will remain the same as its immediate parent container
fa_IR: اگر فعال باشد، عرض ماژول در اندازه نگهدارنده والد خود باقی خواهد ماند

en: Desktop Viewport
fa_IR: نمای دسکتاپ

en: The default viewport.  This option will always be enabled
fa_IR: نمای پیش فرض (viewport). این گزینه همیشه فعال خواهد بود

en: Desktop Width
fa_IR: عرض در دسکتاپ

en: The responsive grid width (in pixels) for the Desktop viewport
fa_IR: عرض شبکه واکنش گرا (به پیکسل) برای نمای دسکتاپ

en: Desktop Height
fa_IR: ارتفاع در دسکتاپ

en: The responsive grid height (in pixels) for the Desktop viewport
fa_IR: ارتفاع شبکه واکنش گرا (به پیکسل) برای نمای دسکتاپ

en: Laptop Viewport
fa_IR: نمای لپتاپ

en: Enable the Laptop responsive viewport
fa_IR: فعال سازی نمای واکنش گرای لپتاپ

en: Laptop Width
fa_IR: عرض در لپتاپ

en: The responsive grid width (in pixels) for the Laptop viewport
fa_IR: عرض شبکه واکنش گرا (به پیکسل) برای نمای لپتاپ

en: Laptop Height
fa_IR: ارتفاع در لپتاپ

en: The responsive grid height (in pixels) for the Laptop viewport
fa_IR: ارتفاع شبکه واکنش گرا (به پیکسل) برای نمای لپتاپ

en: Tablet Viewport
fa_IR: نمای تبلت

en: Enable the Tablet responsive viewport
fa_IR: فعالسازی نمای واکنش گرا برای تبلت

en: Tablet Width
fa_IR: عرض در تبلت

en: The responsive grid width (in pixels) for the Tablet viewport
fa_IR: عرض شبکه واکنش گرا (به پیکسل) برای نمای تبلت

en: Tablet Height
fa_IR: ارتفاع در تبلت

en: The responsive grid height (in pixels) for the Tablet viewport
fa_IR: ارتفاع شبکه واکنش گرا (به پیکسل) برای نمای تبلت

en: Phone Viewport
fa_IR: نمای موبایل

en: Enable the Phone responsive viewport
fa_IR: فعال سازی نمای واکنش گرای موبایل

en: Use Image
fa_IR: استفاده از تصویر

en: Set a global background image for the Slider
fa_IR: انتخاب یک تصویر پس زمینه عمومی برای اسلایدر

en: Image URL
fa_IR: آدرس تصویر

en: Enter an image url or select/upload an image from the Media or Object Library to be used as the Slider's global background image
fa_IR: آدرس تصویر برای پس زمینه عمومی اسلایدر را وارد کنید یا آن را از کتابخانه بارگذاری کنید

en: BG Position
fa_IR: موقعیت پس زمینه

en: The CSS background-position for the Slider's global background image
fa_IR: موقعیت پس زمینه برای تصویر پس زمینه عمومی اسلایدر

en: Image Fit
fa_IR: تناسب تصویر

en: The css background-size value for the Slider's global background image
fa_IR: اندازه پس زمینه برای تصویر پس زمینه عمومی اسلایدر

en: BG Repeat
fa_IR: تکرار پس زمینه

en: The css background-repeat value for the Slider's global background image
fa_IR: وضعیت تکرار پس زمینه برای تصویر پس زمینه عمومی اسلایدر

en: Module BG Color
fa_IR: رنگ پس زمینه ماژول

en: Set a global background color for the Slider
fa_IR: انتخاب یک رنگ پس زمینه عمومی برای اسلایدر

en: Overlay
fa_IR: پوشش

en: Add an mesh-style overlay to the Slider
fa_IR: افزودن یک استایل شبکه ای (mesh-style) به اسلایدر

en: Shadow
fa_IR: سایه

en: Choose an optional shadow to add to the Slider
fa_IR: انتخاب یک سایه انتخابی برای افزودن به اسلایدر

en: Gap (Border)
fa_IR: فاصله (کادر)

en: Add extra spacing around the Slider
fa_IR: افزودن فضای اضافی در اطراف اسلایدر

en: Custom Content
fa_IR: محتوای سفارشی

en: Add your own custom text/images/video to the Slider
fa_IR: افزودن متن/تصویر/ویدئوی دلخواه به اسلایدر

en: Post Based
fa_IR: اساس نوشته

en: Populate the Slider with your WordPress post content
fa_IR: افزودن محتوای نوشته ها به اسلایدر

en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

en: Populate the Slider with your WooCommerce Products
fa_IR: افزودن محصولات به اسلایدر

en: Populate the Slider with your Flickr Content
fa_IR: افزودن محتوای فلیکر به اسلایدر

en: Populate the Slider with Instagram Images
fa_IR: افزودن تصاویر اینستاگرام به اسلایدر

en: Populate the Slider from a Twitter account
fa_IR: افزودن توییت به اسلایدر

en: Populate the Slider from a Facebook album or timeline
fa_IR: افزودن یک آلبوم از فیسبوک به اسلایدر

en: Populate the Slider with a YouTube Channel or Playlist
fa_IR: افزودن یک کانال یا لیست پخش یوتیوب به اسلایدر

en: Populate the Slider with a Vimeo account's content
fa_IR: افزودن محتوای ویمئو به اسلایدر

en: Post Options Type
fa_IR: نوع تنظیمات نوشته

en: Choose 'Post' to pull in a range of posts, 'Specific Post' to pull in posts by ID, or 'Current Post' to populate the Slider with the current post's content
fa_IR: انتخاب "نوشته" برای استفاده از مجموعه ای از نوشته ها، "نوشته خاص" برای استفاده از نوشته ها با ID خاص، یا "نوشته فعلی" برای استفاده از محتوای نوشته فعلی در اسلایدر

en: Fetch By
fa_IR: برون بری بر اساس

en: Choose which type of posts should be pulled into the Slider
fa_IR: انتخاب نوع نوشته هایی که باید به اسلایدر آورده شوند

en: Post Types
fa_IR: انواع نوشته ها

en: Choose which Post Types to include in the Slider
fa_IR: انواع نوشته که باید در اسلایدر باشند

en: Post Categories
fa_IR: دسته بندی های نوشته

en: Choose which Post Categories to include in the Slider
fa_IR: دسته بندی های نوشته که باید در اسلایدر باشند

en: Specific Posts
fa_IR: نوشته های ویژه

en: Enter a list of Post ID's to include in the Slider, or select 'Popular/Recent' to populate the list automatically
fa_IR: برای استفاده در اسلایدر، یک لیست از شناسه های نوشته وارد کنید یا گزینه "محبوب/اخیر" را انتخاب کنید

en: Sort Posts By
fa_IR: مرتب کردن نوشته ها براساس

en: Choose the order in which the posts should appear in the Slider
fa_IR: انتخاب ترتیب ظاهر شدن نوشته ها در اسلایدر

en: Sort Direction
fa_IR: جهت مرتب سازی

en: Sort the posts in ascending or descending order
fa_IR: مرتب سازی نوشته ها به صورت صعودی یا نزولی

en: Max Posts
fa_IR: حداکثر نوشته ها

en: Choose the maximum number of Posts that should be included in the Slider
fa_IR: انتخاب تعداد حداکثری نوشته ها برای استفاده در اسلایدر

en: Limit Excerpt
fa_IR: محدودیت چکیده

en: Se a character limit  if the post's excerpt is included in the Slide
fa_IR: اگر چکیده نوشته هم در اسلایدر استفاده می شود، یک محدودیت کاراکتر تعیین کنید

en: Reg. Price From
fa_IR: قیمت عادی از

en: Pull in products with this minimum price
fa_IR: آوردن این محصولات با این قیمت حداقلی

en: Reg. Price To
fa_IR: قیمت عادی تا

en: Pull in products with a regular price equal to or below this number
fa_IR: آوردن محصولات با قیمت برابر یا کمتر از این عدد

en: Sale Price From
fa_IR: قیمت حراج از

en: Pull in products with this minimum sale price
fa_IR: آوردن محصولات با این قیمت حراج حداقلی

en: Sale Price To
fa_IR: قیمت حراج تا

en: Pull in products with a sale price equal to or below this number
fa_IR: آوردن محصولات با قیمت حراج برابر یا کمتر از این عدد

en: In Stock Only
fa_IR: فقط موجود در انبار

en: Only pull in products that are marked as 'In Stock'
fa_IR: فقط محصولاتی را بیاور که برچسب "موجود در انبار" دارند

en: Featured Only
fa_IR: فقط ویژه

en: Only pull in products that are marked as 'Featured'
fa_IR: فقط محصولاتی را بیاور که برچسب "ویژه" دارند

en: Total Slides
fa_IR: همه اسلایدها

en: Choose how many Slides should be created from the Flickr source
fa_IR: انتخاب تعداد اسلایدرهایی که باید از منبع فلیکر ساخته شوند

en: Cache the Flickr API results for faster loading
fa_IR: کش کردن نتایج API فلیکر برای بارگذاری سریع تر

en: API Key
fa_IR: کلید API

en: Enter your Flickr API key.  <a href='http://weblizar.com/get-flickr-api-key/' target='_blank'>Learn more</a>
fa_IR: کلید API فلیکر خود را وارد کنید.  <a href='http://weblizar.com/get-flickr-api-key/' target='_blank'>اطلاعات بیشتر</a>

en: API Source
fa_IR: منبع API

en: Choose which type of Flickr content should be pulled into the Slider
fa_IR: انتخاب نوع محتوای فلیکر که باید به اسلایدر آورده شود

en: User URL
fa_IR: آدرس کاربر

en: Enter your Flickr user URL for the API query
fa_IR: آدرس حساب کاربری فلیکر خود را برای جستجوی API وارد کنید

en: Photoset
fa_IR: مجموعه تصاویر

en: Select the photo album you wish to include from the Flickr account
fa_IR: انتخاب آلبوم عکسی که می خواهید از فلیکر آورده شود

en: Gallery URL
fa_IR: آدرس گالری

en: Enter the absolute URL of the flickr gallery you wish to include
fa_IR: آدرس دقیق گالری فلیکر که می خواهید قرار گیرد

en: Group URL
fa_IR: آدرس گروه

en: Enter the absolute URL of the flickr group irl you wish to include
fa_IR: آدرس دقیق گروه irl فلیکر را وارد کنید

en: Choose how many Slides should be created from the Instagram source
fa_IR: انتخاب تعداد اسلایدرهایی که باید از منبع اینستاگرام ساخته شوند

en: Cache the Instagram API results for faster loading
fa_IR: کش کردن نتایج API اینستاگرام برای بارگذاری سریع تر

en: Choose which type of Instagram content should be pulled into the Slider
fa_IR: انتخاب نوع محتوای اینستاگرام که باید به اسلایدر آورده شود

en: User Name
fa_IR: نام کاربری

en: Enter your Instagram User Name for the API query
fa_IR: آدرس حساب کاربری اینستاگرام خود را برای جستجوی API وارد کنید

en: Choose how many Slides should be created from the Twitter source
fa_IR: انتخاب تعداد اسلایدرهایی که باید از منبع توئیتر ساخته شوند

en: Cache the Twitter API results for faster loading
fa_IR: کش کردن نتایج API توئیتر برای بارگذاری سریع تر

en: User Handle
fa_IR: هندل (handle) کاربر

en: Enter your Twitter User Name/Handle for the API query
fa_IR: آدرس حساب کاربری توئیتر خود را برای جستجوی API وارد کنید

en: Text Tweets
fa_IR: متن توییت ها

en: Include text-only Tweets (tweets that do not contain an image)
fa_IR: فقط توئیت های متنی

en: Re-Tweets
fa_IR: باز-توئیت

en: Include both tweets and re-tweets in the Slider
fa_IR: هم توئیت ها و هم باز-توئیت ها

en: Replies
fa_IR: پاسخ ها

en: Include both tweets and replies in the Slider
fa_IR: هم توئیت ها و هم پاسخ ها

en: Consumer Key
fa_IR: کلید مشتری

en: Your <a href='https://dev.twitter.com/apps' target='_blank'>Twitter App's</a> Consumer Key
fa_IR: کلید مشتری  <a href='https://dev.twitter.com/apps' target='_blank'>اپلیکیشن توئیتر</a>

en: Consumer Secret
fa_IR: راز مصرف کننده

en: Your <a href='https://dev.twitter.com/apps' target='_blank'>Twitter App's</a> Consumer Secret
fa_IR: راز مصرف کننده <a href='https://dev.twitter.com/apps' target='_blank'>اپلیکیشن توئیتر</a>

en: Access Token
fa_IR: توکن دسترسی

en: Your <a href='https://dev.twitter.com/apps' target='_blank'>Twitter App's</a> Access Token
fa_IR: توکن دسترسی <a href='https://dev.twitter.com/apps' target='_blank'>اپلیکیشن توئیتر</a>

en: Access Secret
fa_IR: راز دسترسی

en: Your <a href='https://dev.twitter.com/apps' target='_blank'>Twitter App's</a> Access Secret
fa_IR: راز دسترسی <a href='https://dev.twitter.com/apps' target='_blank'>اپلیکیشن توئیتر</a>

en: Choose how many Slides should be created from the Facebook source
fa_IR: انتخاب تعداد اسلایدرهایی که باید از منبع فیسبوک ساخته شوند

en: Cache the Facebook API results for faster loading
fa_IR: کش کردن نتایج API فیسبوک برای بارگذاری سریع تر

en: Page URL
fa_IR: آدرس صفحه

en: Enter your Facebook Page URL for the API query
fa_IR: آدرس حساب کاربری فیسبوک خود را برای جستجوی API وارد کنید

en: Source
fa_IR: منبع

en: Choose which type of Facebook content should be pulled into the Slider
fa_IR: انتخاب نوع محتوای فیسبوک که باید به اسلایدر آورده شود

en: Album
fa_IR: آلبوم

en: Choose the Facebook Album to be pulled into the Slider
fa_IR: انتخاب آلبوم فیسبوکی که می خواهید به اسلاید آورده شود

en: App ID
fa_IR: شناسه برنامه

en: Your <a href='https://developers.facebook.com/docs/apps/register' target='_blank'>Facebook App's</a> ID
fa_IR: شناسه <a href='https://developers.facebook.com/docs/apps/register' target='_blank'>فیسبوک</a> شما

en: Your <a href='https://developers.facebook.com/docs/apps/register' target='_blank'>Facebook App's</a> App Secret
fa_IR: راز <a href='https://developers.facebook.com/docs/apps/register' target='_blank'>فیسبوک</a> شما

en: Choose how many Slides should be created from the YouTube source
fa_IR: انتخاب تعداد اسلایدرهایی که باید از منبع یوتیوب ساخته شوند

en: Cache the YouTube API results for faster loading
fa_IR: کش کردن نتایج API یوتیوب برای بارگذاری سریع تر

en: Enter your YouTube API key.  <a href='https://developers.google.com/youtube/v3/getting-started#before-you-start' target='_blank'>Learn more</a>
fa_IR: کلید API یوتیوب خود را وارد کنید.  <a href='https://developers.google.com/youtube/v3/getting-started#before-you-start' target='_blank'>اطلاعات بیشتر</a>

en: Channel ID
fa_IR: شناسه کانال

en: Enter the channel ID of the YouTube account
fa_IR: شناسه کانال یوتیوب خود را وارد کنید

en: Choose to include videos from a YouTube Playlist or Channel
fa_IR: انتخاب ویدئوها از لیست پخش یوتیوب یا کانال

en: Playlist
fa_IR: لیست پخش

en: Choose the playlist to pull in from the YouTube account
fa_IR: انتخاب لیست پخش از یوتیوب

en: Choose how many Slides should be created from the Vimeo source
fa_IR: انتخاب تعداد اسلایدرهایی که باید از منبع ویمئو ساخته شوند

en: Cache the Vimeo API results for faster loading
fa_IR: کش کردن نتایج API ویمئو برای بارگذاری سریع تر

en: Choose which type of Vimeo content should be pulled into the Slider
fa_IR: انتخاب نوع محتوای ویمئو که باید به اسلایدر آورده شود

en: User/Album/Group/Channel
fa_IR: کاربر/آلبوم/گروه/کانال

en: Enter the username, album ID, group name or channel name of the Vimeo account to use as the stream
fa_IR: نام کاربری، شناسه آلبوم، نام گروه یا نام کانال حساب کاربری ویمئو را وارد کنید

en: Slider ID
fa_IR: شناسه اسلایدر

en: Add an optional ID for the Slider.  Will be applied to the Slider's outer HTML wrapper element
fa_IR: افزودن یک شناسه اختیاری برای اسلایدر.  به المان نگهدارنده اسلایدر اعمال می شود

en: Slider Classes
fa_IR: کلاس های اسلایدر

en: Wrapper Classes
fa_IR: کلاس های دربرگیرنده

en: Slide Duration
fa_IR: مدت زمان اسلاید

en: The default duration to apply for each Slide before they change
fa_IR: مدت زمان پیش فرض برای هر اسلاید قبل از تغییر

en: Initialization Delay
fa_IR: تاخیر اولیه

en: Add an optional delay before the Slider officially loads
fa_IR: افزودن تاخیر پیش از بارگذاری اسلایدر

en: Layers Selectable
fa_IR: لایه های قابل انتخاب

en: Choose if Layers should be user-selectable by default
fa_IR: انتخاب اینکه لایه ها به صورت پیش فرض قابل انتخاب توسط کاربر شوند

en: Transition
fa_IR: انتقال (transition)

en: The default transition to be applied to newly created Slides
fa_IR: انتقال (transition) پیش فرض برای اعمال بر اسلایدهای جدید

en: Transition Duration
fa_IR: مدت انتقال (transition)

en: The default transition duration to be applied to newly created Slides
fa_IR: مدت انتقال (transition) پیش فرض برای اعمال بر اسلایدهای جدید

en: Default Image Size
fa_IR: اندازه تصویر پیش فرض

en: The default WordPress Image size to be used for the Slide's main  background images
fa_IR: اندازه تصویر پیش فرض وردپرس برای استفاده برای تصاویر پس زمینه اصلی اسلاید

en: Default BG Position
fa_IR: موقعیت پس زمینه پیش فرض

en: The default CSS background-position for the Slide's main background image
fa_IR: موقعیت پیش فرض پس زمینه CSS برای تصویر پس زمینه اصلی اسلاید

en: Default Image Fit
fa_IR: تناسب تصویر پیش فرض

en: The default css background-size value for the Slide's main background image
fa_IR: مقدار پیش فرض اندازه پس زمینه CSS برای تصویر پس زمینه اصلی اسلاید

en: Default BG Repeat
fa_IR: تکرار پس زمینه پیش فرض

en: The default css background-repeat value for the Slide's main background image
fa_IR: مقدار پیش فرض تکرار پس زمینه CSS برای تصویر پس زمینه اصلی اسلاید

en: Intelligent Inheriting
fa_IR: ارث بری هوشمند

en: Automatically resize/reposition new Layers for each device viewport inside the editor
fa_IR: تغییر اندازه/موقعیت خودکار لایه های جدید برای نمای هر دستگاه درون ویرایشگر

en: Responsive Between Devices
fa_IR: واکنش گرا بین دستگاه ها

en: Automatically resize Layers for each responsive device viewport
fa_IR: تغییر اندازه خودکار لایه ها برای نمای واکنش گرای هر دستگاه

en: Responsive Offsets
fa_IR: انحراف های واکنش گرا

en: Automatically adjust the positioning for Layers for each responsive device viewport
fa_IR: تنظیم حودکار موقعیت لایه ها برای نمای واکنش گرای هر دستگاه

en: Responsive Children
fa_IR: بچه های واکنش گرا

en: Choose to resize the Layer's inner HTML elements if the Layer includes custom HTML
fa_IR: انتخاب تغییر اندازه المان های HTML داخلی لایه ها، اگر لایه HTML سفارشی دارد

en: Enable PanZoom
fa_IR: فعالسازی بزرگنمایی (PanZoom)

en: Enable the PanZoom effect by default for newly created Slides
fa_IR: فعال سازی افکت بزرگنمایی به صورت پیش فرض برای اسلایدهای جدید

en: The default easing equation.  <a href='https://greensock.com/ease-visualizer' target=_'blank'>View visualization</a>
fa_IR: معادله پیش فرض easing.  <a href='https://greensock.com/ease-visualizer' target=_'blank'>مشاهده</a>

en: Duration
fa_IR: مدت

en: The default easing duration in milliseconds
fa_IR: مدت زمان پیش فرض easing به میلی ثانیه

en: Zoom Start Percentage
fa_IR: درصد آغازین بزرگنمایی

en: The default starting zoom percentage
fa_IR: درصد پیش فرض بزرگنمایی آغازین

en: Zoom End Percentage
fa_IR: درصد بزرگنمایی پایانی

en: The default ending zoom percentage
fa_IR: درصد پیش فرض بزرگنمایی پایانی

en: Start Position X
fa_IR: موقعیت آغازین روی محور X

en: The default starting x position for the PanZoom movement
fa_IR: موقعیت پیش فرض آغازین روی محور x برای حرکت بزرگنمایی (PanZoom)

en: End Position X
fa_IR: موقعیت پایانی روی محور X

en: The default end x position for the PanZoom movement
fa_IR: موقعیت پیش فرض پایانی روی محور x برای حرکت بزرگنمایی (PanZoom)

en: Start Position Y
fa_IR: موقعیت آغازین روی محور Y

en: The default starting y position for the PanZoom movement
fa_IR: موقعیت پیش فرض آغازین روی محور y برای حرکت بزرگنمایی (PanZoom)

en: End Position Y
fa_IR: موقعیت پایانی روی محور Y

en: The default ending y position for the PanZoom movement
fa_IR: موقعیت پیش فرض پایانی روی محور y برای حرکت بزرگنمایی (PanZoom)

en: Rotate Start
fa_IR: شروغ چرخش

en: The default starting rotation for the PanZoom effect (deg)
fa_IR: چرخش پیش فرض آغازین برای افکت بزرگنمایی (به درجه)

en: Rotate End
fa_IR: پایان چرخش

en: The default ending rotation for the PanZoom effect (deg)
fa_IR: چرخش پیش فرض پایانی برای افکت بزرگنمایی (به درجه)

en: Blur Start
fa_IR: شروع ماتی (blur)

en: The default starting image blur for the PanZoom effect (px)
fa_IR: ماتی (blur) پیش فرض آغازین تصویر برای افکت بزرگنمایی (به پیکسل)

en: Blur End
fa_IR: پایان ماتی (blur)

en: The default ending image blur for the PanZoom effect (px)
fa_IR: ماتی (blur) پیش فرض پایانی تصویر برای افکت بزرگنمایی (به پیکسل)

en: Enable Viewport Stop
fa_IR: فعال سازی توقف نمای قابل مشاهده

en: Only initialize the Slider when the Slider is inside the page's view
fa_IR: تنها زمانی اسلایدر را آغاز کن که در ناحیه دیده شدن قرار می گیرد

en: Wait/Pause
fa_IR: صبر/توقف

en: 'wait' to initialize the Slider when its inside the viewport, or 'pause' the Slider's progress until its inside the viewport
fa_IR: 'صبر کن' برای آغاز اسلایدر وقتی که در ناحیه دیده شدن قرار می گیرد، یا پیشرفت اسلایدر را 'متوقف' کن تا زمانی که در ناحیه دیده شدن قرار بگیرد

en: Area %
fa_IR: ناحیه %

en: Initialize/Pause the Slider when its inside this percentage of the page's viewport
fa_IR: راه اندازی/توقف اسلایدر زمانی که در این درصد از ناحیه دیده شدن صفحه قرار می گیرد

en: Preset Slider Height
fa_IR: ارتفاع اسلایدر پیش تنظیم شده

en: Allocate space on the page for the Slider to prevent page content jumps when the Slider loads
fa_IR: در نظر گرفتن فاصله در صفحه برای اسلایدر جهت جلوگیری از بالاپریدن محتوای صفحه هنگام بارگذاری اسلایدر

en: Auto Rotate Slideshow
fa_IR: اسلایدشو با چرخش خودکار

en: Enable autoplay for the Slider to automatically change between slides
fa_IR: فعالسازی پخش خودکار برای اسلایدر

en: Stop on Hover
fa_IR: توقف در زمان شناوری ماوس

en: Pause the Slider's progress when the user hover's their mouse over it
fa_IR: توقف پیشرفت اسلایدر هنگامی که کاربر ماوس را روی آن نگه می دارد

en: Loop Single Slide
fa_IR: حلقه اسلاید تکی

en: Continuously loop a Slide's animations when the Slider contains only one slide
fa_IR: حلقه ادامه دار برای انیمیشن اسلاید هنگامی که اسلایدر فقط یک اسلاید دارد

en: Stop Slider Progress
fa_IR: پیشرفت اسلایدر را متوقف کنید

en: Chose when the Slider's progress should stop/pause
fa_IR: انتخاب اینکه چه زمانی پیشرفت اسلایدر باید متوقف شود/مکث کند

en: Stop After Loops
fa_IR: توقف پس از حلقه ها

en: Stop the slider's progress after a set amount of loops
fa_IR: توقف پیشرفت اسلایدر بعد از تعداد خاصی از حلقه ها

en: Stop at Slide
fa_IR: توقف در اسلاید

en: Stop the slider's progress when a certain Slide is viewed
fa_IR: توقف کامل پیشرفت اسلاید هنگامی که یک اسلاید خاص دیده می شود

en: Random Order
fa_IR: ترتیب تصادفی

en: Randomize the Slide order each time the Slider is viewed
fa_IR: مرتب کردن تصادفی اسلایدها با هربار نمایش اسلایدر

en: Wait for API
fa_IR: انتظار برای API

en: Only start the Slider when the JavaScript API's 'revstart()' method is called
fa_IR: راه اندازی اسلایدر تنها هنگامی که متد 'revstart()' فراخوانی می شود

en: Disable Slider on Mobile
fa_IR: غیرفعال سازی اسلایدر در موبایل

en: When the Slider is disabled on mobile it will only be loaded on desktop-based devices
fa_IR: هنگامی که اسلایدر برای موبایل غیرفعال است، تنها در دسکتاپ بارگذاری می شود

en: Disable PanZoom on Mobile
fa_IR: غیرفعالسازی بزرگنمایی در موبایل

en: Disable the PanZoom effect for mobile devices
fa_IR: غیرفعالسازی افکت بزرگنمایی برای موبایل

en: Hide Slider Under Width
fa_IR: مخفی کردن اسلایدر در کمتر از عرض

en: Hide the Slider under a certain window width
fa_IR: پنهان نمودن اسلایدر برای پنجره با عرض خاصی

en: Hide Marked Layers
fa_IR: پنهان کردن لایه های نشان شده

en: Individual Layers that are selected to be hidden under a width will be hidden under this number
fa_IR: لایه هایی که انتخاب شده اند تا برای عرض خاصی پنهان شوند، برای عرض کمتر از این عدد پنهان خواهند شد

en: Hide All Layers Under
fa_IR: پنهان کردن همه لایه ها در کمتر از

en: Hide all Layers under when the window is below this number
fa_IR: همه لایه ها را پنهان کن هنگامی که عرض پنجره کمتر از این عدد است

en: Alternate First Slide
fa_IR: جایگزینی اولین اسلاید

en: Show a specific Slide first when the Slider first loads
fa_IR: نمایش یک اسلاید خاص هنگامی که اسلایدر برای اولین بار بارگذاری می شود

en: Slide to Show First
fa_IR: اسلاید برای نمایش در ابتدا

en: Show slide number 'x' first when the Slider first loads
fa_IR: نمایش اسلاید شماره 'x' هنگامی که اسلایدر برای اولین بار بارگذاری می شود

en: First Slide Animation
fa_IR: انیمیشن اولین اسلاید

en: Use an alternate transition when for the first slide when the Slider firsts loads
fa_IR: استفاده از یک transition جایگزین برای اولین اسلاید هنگامی که اسلایدر برای اولین بار بارگذاری می شود

en: First Slide Transition Type
fa_IR: نوع انتقال اولین اسلاید

en: Choose an alternate transition for the first Slide
fa_IR: انتخاب یک transition جایگزین برای اولین اسلاید

en: First Slide Transition Duration
fa_IR: مدت انتقال اولین اسلاید

en: The duration to be used for the alternate first Slide transition
fa_IR: مدت زمان انتقال برای اولین اسلاید جایگزین

en: Slot Amount
fa_IR: مقدار اسلات

en: The amount of slots to be used for the alternate first Slide transition.  Applicable to slot-based transitions.
fa_IR: تعداد اسلات ها برای استفاده در انتقال (transition) جایگزین برای اولین اسلاید.

en: Next Slide on Focus
fa_IR: اسلاید بعد در فوکوس

en: Change slides when the user navigates to a new window or tab and then returns to the page
fa_IR: تغییر اسلایدها هنگامی که کاربر به پنجره یا زبانه جدیدی می رود و باز می گردد

en: Disable Blur/Focus behavior
fa_IR: غیرفعال سازی رفتار ماتی/فوکوس

en: Disable Slider resizing when the user navigates away from the tab/window and returns to the page
fa_IR: غیرفعالسازی تغییر اندازه اسلاید هنگامی که کاربر به پنجره / زبانه جدیدی می رود و باز می گردد

en: Infinity Scroll
fa_IR: اسکرول بینهایت

en: Slides will continuously appear from either side when the Slides change
fa_IR: اسلایدها به صورت مداوم از سمت دیگر ظاهر می شوند هنگامی که اسلایدها تغییر می کنند

en: Layers Visible
fa_IR: لایه های قابل مشاهده

en: Layers from Slides that are visible in the carousel will always be visible by default (Layer animations will be disabled)
fa_IR: لایه هایی از اسلایدها که در کروسل دیده می شوند، به صورت پیش فرض همیشه نمایش داده می شوند (انیمیشن لایه غیرفعال خواهد شد)

en: Max Visible Slides
fa_IR: حداکثر لایه های قابل مشاهده

en: The maximum number of Slides that will be visible at any given time.  View the documentation below to learn how to set a minimum.
fa_IR: حداکثر تعداد اسلایدها که در هر لحظه نمایش داده می شوند.  برای چگونگی تنظیم تعداد حداقلی، مستندات زیر را ببینید.

en: Stretch Slides
fa_IR: کشیدن اسلایدها

en: Slides will always appear as full width, resulting in one Slide being visible at a time
fa_IR: اسلایدها همیشه به صورت تمام عرض ظاهر می شوند، در نتیجه در هر لحظه یک اسلاید دیده می شود

en: Border Radius
fa_IR: گردی گوشه کادر

en: Add a CSS border-radius to the carousel items (px)
fa_IR: افزودن گردی خط کادر (radius) به آیتم های کروسل (به پیکسل)

en: Item Spacing
fa_IR: فاصله آیتم ها

en: Define the spacing between the carousel items (px)
fa_IR: تعریف فاصله بین آیتم های کروسل (به پیکسل)

en: Padding Top
fa_IR: فاصله داخلی از بالا

en: Define the CSS padding-top for the carousel items (px)
fa_IR: تعریف فاصله داخلی از بالا برای آیتم های کروسل (به پیکسل)

en: Padding Bottom
fa_IR: فاصله داخلی از بالا

en: Define the CSS padding-bottom for the carousel items (px)
fa_IR: تعریف فاصله داخلی از پایین برای آیتم های کروسل (به پیکسل)

en: Horizontal Align
fa_IR: قرار گیری افقی

en: Decide how the items should be aligned horizontally inside the Slide container
fa_IR: تصمیم بگیرید نحوه تراز افقی آیتم ها درون نگهدارنده اسلاید چگونه باشد

en: Vertical Align
fa_IR: قرار گیری عمودی

en: Decide how the items should be aligned vertically inside the Slide container
fa_IR: تصمیم بگیرید نحوه تراز عمودی آیتم ها درون نگهدارنده اسلاید چگونه باشد

en: The easing equation for when the carousel changes from one Slide to the next
fa_IR: معادله easing هنگامی که کروسل از اسلایدی به دیگری تغییر می کند

en: Speed
fa_IR: سرعت

en: The speed the items will change form one Slide to the next (in milliseconds)
fa_IR: سرعت تغییر آیتم ها از یک اسلاید به اسلاید بعدی (به میلی ثانیه)

en: Fade Items
fa_IR: آیتم های محو شونده

en: Apply opacity to the non-activate Slides
fa_IR: افزودن تیرگی (opacity) به اسلایدهای غیرفعال

en: Varying Fade
fa_IR: محو شدن (fade) متغیر

en: Apply varying opacity to the non-activate Slides in staggered order
fa_IR: افزودن تیرگی متغیر به اسلایدهای غیرفعال

en: Enable 3D Rotation
fa_IR: فعالسازی چرخش 3D

en: Apply a 3D rotation to the non-active items
fa_IR: اعمال چرخش 3D به آیتم های غیرفعال

en: Rotation Degrees
fa_IR: درجه چرخش

en: The degree value for the 3D rotation applied to the non-active items
fa_IR: درجه چرخش 3D که به آیتم های غیرفعال اعمال شده است

en: Varying Rotation
fa_IR: چرخش متغیر

en: Apply varying rotations to the non-activate Slides in staggered order
fa_IR: افزودن چرخش متغیر به اسلایدهای غیرفعال

en: Enable Scaling
fa_IR: فعالسازی مقیاس پذیری

en: Zoom the non-active items by a certain percentage
fa_IR: بزرگنمایی آیتم های غیرفعال با یک درصد مشخص

en: Scale Percentage
fa_IR: درصد مقیاس پذیری

en: Zoom the non-active items by this percentage
fa_IR: بزرگنمایی آیتم های غیرفعال با این درصد

en: Varing Scale
fa_IR: مقیاس متغیر

en: Apply varying scale/zooms to the non-activate Slides in staggered order
fa_IR: افزودن بزرگنمایی متغیر به اسلایدهای غیرفعال

en: Spinner / Preloader
fa_IR: چرخنده/پیش بارگذار

en: Display a spinner animation when the Module first loads
fa_IR: نمایش یک انیمیشن چرخشی هنگامی که ماژول برای اولین بار بارگذاری می شود

en: Spinner Color
fa_IR: رنگ بارگذار

en: The color of the spinner/preloader that shows before the Module first loads
fa_IR: رنگ چرخنده/پیش بارگذار که پیش از اولین بارگذاری ماژول نمایش داده می شود

en: Enable Parallax/3D Effects
fa_IR: فعالسازی افکت پارالاکس/3D

en: Enable the special effects engine for the Slider
fa_IR: فعالسازی موتور افکت های ویژه برای اسلایدر

en: Enable 3D Effects
fa_IR: فعالسازی افکت های 3D

en: Enable the Parallax/3D effect engine for the Slider
fa_IR: فعالسازی موتور افکت پارالاکس/3D برای اسلایدر

en: Disable Parallax/3D on Mobile
fa_IR: غیرفعالسازی پارالاکس/3D در موبایل

en: Disable the Parallax/3D effects for mobile devices
fa_IR: غیرفعالسازی افکت پارالاکس/3D برای موبایل

en: Triggered By
fa_IR: فعال شدن به وسیله

en: Choose if the Parallax/3D effects should happen on mouse move, page scroll or both
fa_IR: انتخاب کنید افکت پارالاکس/3D با شناور شدن ماوس اتفاق بیوفتد یا اسکرول صفحه و یا هر دو

en: Parallax Origin
fa_IR: مبدا پارالاکس

en: Choose if the origin point for the effect should be the Layer's center, or based on where the user first hovered their mouse over the element
fa_IR: انتخاب کنید نقطه آغاز افکت، مرکز لایه باشد و یا جایی که کاربر نخستین بار ماوس را روی المان شناور کرده است

en: Mouse Speed
fa_IR: سرعت ماوس

en: The sensitivity speed for the Parallax effect(s) on mouse-move
fa_IR: سرعت حساسیت برای افکت پارالاکس با حرکت ماوس

en: Background Image Speed
fa_IR: سرعت تصویر پس زمینه

en: The movement speed for the Slide's main background when the effect(s) occur
fa_IR: سرعت حرکت پس زمینه اصلی اسلاید هنگامی که افکت رخ می دهد

en: Layers Speed
fa_IR: سرعت لایه ها

en: The movement speed for the Slide's Layers when the effect(s) occur
fa_IR: سرعت حرکت لایه های اسلاید هنگامی که افکت رخ می دهد

en: 3D Shadow
fa_IR: سایه 3 بعدی

en: Apply a box-shadow to the 3D element to enhance the effect
fa_IR: اعمال یک سایه به المان 3D

en: Background Enabled
fa_IR: پس زمینه فعال شده

en: Choose if the Slide's main background image should be included for the 3D effect
fa_IR: انتخاب کنید تصویر پس زمینه اصلی اسلاید جزیی از افکت 3D باشد یا خیر

en: Slide BG Overflow Hidden
fa_IR: مخفی کردن سرریز پس زمینه اسلاید

en: Choose if the Slider's main background can bleed outside the Slider's bounding box when skewed in 3D space
fa_IR: انتخاب کنید پس زمینه اصلی اسلایدر بتواند در هنگام اریب شدن (skew) در فضای 3D، از محدوده اسلاید خارج شود

en: Layers Overflow Hidden
fa_IR: مخفی نمودن سرریز لایه ها

en: Choose if Slide Layers can bleed outside the Slider's bounding box when skewed in 3D space
fa_IR: انتخاب کنید لایه های اسلایدر بتوانند در هنگام اریب شدن (skew) در فضای 3D، از محدوده اسلاید خارج شوند

en: 3D Crop Fix
fa_IR: برش (crop) سه بعدی

en: Applies a translateZ to the 3D elements to help avoid overlapping
fa_IR: اعمال یک translateZ به المان های 3D برای جلوگیری از همپوشانی

en: BG 3D Depth
fa_IR: عمق پس زمینه 3 بعدی

en: The 3D depth level for the Slide's main background
fa_IR: عمق 3D برای پس زمینه اصلی اسلاید

en: Parallax Depths
fa_IR: عمق های پارالاکس

en: Define a depth for each of the 15 options, which can then be assigned to any given Layer
fa_IR: تعریف یک عمق برای هریک از 15 گزینه، که بعدا می توانند به لایه ها اختصاص یابند

en: Timeline Scroll Effects
fa_IR: افکت های اسکرول تایم لاین

en: The Slide's content will animate into and out of view as the user scrolls the page.
fa_IR: محتوای اسلاید با اسکرول صفحه، به داخل و خارج از ناحیه دید حرکت می کند.

en: Animation Easing
fa_IR: easing انیمیشن

en: The easing equation to be applied to the animated content as the page scrolls
fa_IR: معادله easing برای اعمال روی محتوای متحرک در هنگام اسکرول صفحه

en: Animation Speed
fa_IR: سرعت انیمیشن

en: The speed at which the content will animate as the page scrolls (in milliseconds)
fa_IR: سرعت حرکت محتوا با اسکرول صفحه (به میلی ثانیه)

en: Animate Layers on Scroll
fa_IR: حرکت دادن لایه ها با اسکرول

en: Animate the Layer's by default on Scroll (can then be turned off per Layer in the Layer settings)
fa_IR: حرکت لایه ها با اسکرول به صورت پیش فرض (بعدا می تواند از طریق تنظیمات لایه، برای هر لایه خاموش شود)

en: Scroll Effects
fa_IR: افکت اسکرول

en: Apply special effects to your content when the page is scrolled
fa_IR: اعمال افکت های ویژه به محتوا هنگامی که صفحه اسکرول می شود

en: Fade
fa_IR: محو شدن

en: Fade the Slider out when  it scrolls into and out of view
fa_IR: محو شدن اسلایدر هنگامی که از ناحیه دید خارج می شود

en: GrayScale
fa_IR: سیاه و سفید

en: Apply a black and white filter to the Slider when it scrolls into and out of view
fa_IR: اعمال یک فیلتر سیاه و سفید به اسلایدر هنگامی که از ناحیه دید خارج می شود

en: Blur
fa_IR: ماتی

en: Apply a blur filter to the Slider when it scrolls into and out of view
fa_IR: اعمال یک فیلتر مات به اسلایدر هنگامی که از ناحیه دید خارج می شود

en: Blur Value
fa_IR: مقدار ماتی

en: The blur filter strength for the Blur scroll effect (px)
fa_IR: مقدار ماتی برای افکت ماتی با اسکرول (به پیکسل)

en: Layers
fa_IR: لایه ها

en: Apply the effect(s) to all Layers
fa_IR: اعمال افکت (ها) به همه لایه ها

en: Parallax Layers
fa_IR: لایه های پارالاکس

en: Apply the effect(s) to all Parallax Layers
fa_IR: اعمال افکت به همه لایه های پارالاکس

en: Slide Background
fa_IR: پس زمینه اسلایدر

en: Apply the effect(s) to the Slide's main background
fa_IR: اعمال افکت به پس زمینه اصلی اسلاید

en: Static/Global Layers
fa_IR: لایه های عمومی / ایستا

en: Apply the effect(s) to the Slide's Static/Global Layers
fa_IR: اعمال افکت به لایه های عمومی/ثابت اسلاید

en: Static/Global Parallax Layers
fa_IR: لایه های پارالاکس عمومی / ایستا

en: Apply the effect(s) to the Slide's Static/Global Parallax Layers
fa_IR: اعمال افکت به لایه های پارالاکس عمومی/ثابت اسلاید

en: Scroll Direction
fa_IR: جهت اسکرول

en: Apply the effect(s) when the page is scrolled from the top, bottom, or both directions
fa_IR: اعمال افکت هنگامی که صفحه اسکرول می شود

en: Disable on Mobile
fa_IR: در موبایل غیرفعال کنید

en: Disable the effects on mobile devices
fa_IR: غیرفعال سازی افکت ها برای موبایل

en: Offset Tilt
fa_IR: شیب انحراف

en: The percentage the Slider is in the page's viewport before the effect(s) are applied
fa_IR: درصد اسلایدر در نمای صفحه پیش از اعمال افکت

en: BG Strength
fa_IR: قدرت پس زمینه

en: The strength of the opacity, blur or grayscale filter for the effect(s) for the Slide's main background
fa_IR: شدت فیلترهای تیرگی، ماتی یا سیاه و سفیدی برای افکت های پس زمینه اصلی اسلاید

en: Layers Strength
fa_IR: قدرت لایه ها

en: The strength of the opacity, blur or grayscale filter for the effect(s) for the Slide's Layers
fa_IR: شدت فیلترهای تیرگی، ماتی یا سیاه و سفیدی برای افکت های لایه های اسلاید

en: Lazy Loading
fa_IR: بارگذاری آهسته

en: Choose 'All' to LazyLoad all images in the Slider when the Slider first lpads, 'Smart' to only LazyLoad the prev/next Slide's images, and 'Single' to only LazyLoad the current Slide's images.
fa_IR: برای بارگذاری کند (LazyLoad) همه تصاویر اسلایدر در اولین بارگذاری، گزینه "همه" را انتخاب کنید، برای بارگذاری کند تصاویر اسلایدهای قبلی/بعدی، گزینه "هوشمند" و برای بارگذاری کند تصاویر اسلاید فعلی، گزینه "تک" را انتخاب کنید.

en: Simplify on IOS4/IE8
fa_IR: ساده سازی در IOS4/IE8

en: Simplify Animations for better compatibility with IOS4/IE8
fa_IR: ساده سازی انیمیشن ها برای هماهنگی بهتر با IOS4/IE8

en: Alternative Image
fa_IR: تصویر جایگزین

en: Show a simple image instead of the Slider on mobile, IE8 or both
fa_IR: نمایش یک تصویر ساده به جای اسلایدر در موبایل، اینترنت اکسپلورر 8 یا هر دو

en: Alternative Image URL
fa_IR: آدرس تصویر جایگزین

en: The url for the fallback image if a fallback is used for IE8/Mobile
fa_IR: آدرس تصویر جایگزین اگر گزینه جایگزنی برای IE8/موبایل انتخاب شده است

en: jQuery No Conflict Mode
fa_IR: حالت موافق با jQuery

en: Call jQuery.noConflict() to help avoid conflicts with other themes/plugins
fa_IR: فراخوانی jQuery.noConflict() برای جلوگیری از تداخل با سایر پوسته ها/افزونه ها

en: Put JS to Body
fa_IR: قراردادن کد جاوااسکریپت در بدنه

en: Load the Slider's JS files in the page's body to help resolve conflicts
fa_IR: بارگذاری فایل های جاوااسکریپت اسلایدر در بدنه صفحه برای حل تداخل ها

en: Output Filter Protection
fa_IR: حفاظت فیلتر خروجی

en: Useful for solving a conflict when the current theme runs filters over the page's main content
fa_IR: مفید برای حل تداخل ها هنگامی که پوسته فعلی فیلترهایی روی محتوای اصلی صفحه اجرا می کند

en: Debug Mode
fa_IR: حالت رفع عیب

en: Display debug information on the Slider to help show issues during development
fa_IR: نمایش اطلاعات رفع عیب

en: Custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی

en: Add your own custom CSS to the Slider
fa_IR: افزودن CSS سفارشی به اسلایدر

en: Custom JavaScript
fa_IR: جاوااسکریپت سفارشی

en: Add your own custom JavaScript to the Slider
fa_IR: افزودن جاوااسکریپت سفارشی به اسلایدر

en: Slider API
fa_IR: API اسلایدر

en: Slider Revolution API methods and events
fa_IR: متدها و رویدادهای API اسلایدر روولوشن

en: Modal Horizontal Alignment
fa_IR: تراز افقی مودال

en: Choose how the Module should be horizontally aligned to the page when loaded as a Modal
fa_IR: انتخاب ترازبندی افقی ماژول در صفحه، هنگامی که به عنوان مودال بارگذاری می شود

en: Modal Vertical Alignment
fa_IR: تراز عمودی مودال

en: Choose how the Module should be vertically aligned to the page when loaded as a Modal
fa_IR: انتخاب ترازبندی عمودی ماژول در صفحه، هنگامی که به عنوان مودال بارگذاری می شود

en: Use Cover as Modal
fa_IR: استفاده از کاور به عنوان مودال

en: Include a background cover when the Module is loaded as a Modal
fa_IR: شامل یک پس زمینه هنگامی که ماژول به عنوان مودال بارگذاری می شود

en: The background color to be applied when the Module loads as a Modal
fa_IR: رنگ پس زمینه هنگامی که ماژول به عنوان مودال بارگذاری می شود

en: Body Class
fa_IR: کلاس بدنه

en: Add an optional class name to the page's body element when the Module is loaded as a Modal
fa_IR: افزودن یک نام کلاس اختیاری به المان بدنه صفحه هنگامی که ماژول به عنوان مودال بارگذاری می شود

en: Module Shortcode
fa_IR: کدکوتاه ماژول

en: A special shortcode for the Module when loading it as a Modal in the page with <a href='#'>custom JavaScript</a>
fa_IR: یک کدکوتاه ویژه برای ماژول هنگامی که به عنوان مودال بارگذاری می شود با <a href='#'>جاوااسکریپت سفارشی</a>

en: Enable Progress Bar
fa_IR: فعالسازی نوار پیشرفت

en: Add a progress bar to the Slider to display a visual representation of each Slide's timeline
fa_IR: افزودن یک نوار پیشرفت به اسلایدر برای نمایش تصویری مدت زمان هر اسلاید

en: Progress Bar Color
fa_IR: رنگ نوار پیشرفت

en: Adjust the color for the progress bar
fa_IR: تعیین رنگ برای نوار پیشرفت

en: Progress Bar Position
fa_IR: موقعیت نوار پیشرفت

en: Choose if the progress bar should appear at the top or bottom of the Slider
fa_IR: انتخاب محل قرارگرفتن نوار پیشرفت (بالا یا پایین اسلایدر)

en: Progress Bar Height
fa_IR: ارتفاع نوار پیشرفت

en: The height of the progress bar in pixels
fa_IR: ارتفاع نوار پیشرفت به پیکسل

en: Enable Arrows
fa_IR: فعالسازی پیکان ها

en: Enable left/right Arrows for the Slider's navigation
fa_IR: فعالسازی پیکان های چپ/راست برای ناوبری اسلایدر

en: Arrows Type/Style
fa_IR: استایل/نوع پیکان ها

en: Choose a predefined style for the Arrows navigation
fa_IR: انتخاب یک استایل از پیش تعریف شده برای پیکان های ناوبری

en: Align By Slider/Content
fa_IR: تراز به وسیله اسلایدر/محتوا

en: Choose 'Slider' to align based on the Slider's full display, or 'Content' to align against the Slider's grid area
fa_IR: برای ترازبندی بر اساس نمایش کامل اسلایدر، گزینه "اسلایدر" و برای ترازبندی برخلاف ناحیه شبکه اسلایدر، گزینه "محتوا" را انتخاب کنید

en: Alignment
fa_IR: ترازبندی

en: The Arrow's alignment position in the Slider before any offset(s) are applied
fa_IR: موقعیت پیکان ها در اسلایدر پیش از اعمال هر فاصله ای

en: Offset X
fa_IR: انحراف روی محور X

en: Offset the Arrow's horizontal position by this amount.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: فاصله دادن افقی به پیکان با این مقدار.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شود.

en: Offset Y
fa_IR: انحراف روی محور Y

en: Offset the Arrow's vertical position by this amount.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: فاصله دادن عمودی به پیکان با این مقدار.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شود.

en: Arrows Animation
fa_IR: انیمیشن پیکان ها

en: Optionally animate the arrows into and out of view when the slider first loads and on mouse hover
fa_IR: حرکت دادن به پیکان ها به داخل و خارج از ناحیه دید هنگام اولین بارگذاری اسلاید یا با شناوری ماوس

en: Right to Left
fa_IR: راست به چپ

en: Use RTL language alignment for the Arrow positioning
fa_IR: استفاده از ترازبندی راست چین برای موقعیت پیکان ها

en: Arrows Animation Speed
fa_IR: سرعت انیمیشن پیکان ها

en: The animation speed for when the Arrows animate into and out of view
fa_IR: سرعت انیمیشن پیکان ها هنگام حرکت به داخل یا خارج از ناحیه دید

en: Arrows Show Delay
fa_IR: تاخیر انیمیشن پیکان ها

en: A delay in milliseconds before the Arrows animate into view
fa_IR: تاخیر حرکت به داخل ناحیه دید پیکان ها به میلی ثانیه

en: Hide After
fa_IR: مخفی نمودن بعد از

en: Auto-hide the arrows after a set amount of time (will be shown again when the user hovers/taps the Slider)
fa_IR: مخفی شدن پیکان ها بعد از مدت زمانی مشخص (با شناوری ماوس یا کلیک روی اسلایدر، دوباره دیده می شوند)

en: Hide After: Desktop
fa_IR: مخفی نمودن بعد از: دسکتاپ

en: The amount of the time before the Arrows are hidden on Desktop computers (in milliseconds)
fa_IR: مدت زمان تا پیش از مخفی شدن پیکان ها در دسکتاپ (به میلی ثانیه)

en: Hide After: Mobile
fa_IR: مخفی نمودن بعد از: موبایل

en: The amount of the time before the Arrows are hidden on mobile devices (in milliseconds)
fa_IR: مدت زمان تا پیش از مخفی شدن پیکان ها در موبایل (به میلی ثانیه)

en: Hide Under
fa_IR: مخفی نمودن زیر حد

en: Hide the Arrows when the browser window is equal to or below a certain number
fa_IR: مخفی کردن پیکان ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا کمتر از یک عدد خاص است

en: Hide Under Limit
fa_IR: مخفی نمودن زیر حد

en: Hide the Arrows when the browser window is equal to or below this number
fa_IR: مخفی کردن پیکان ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا کمتر از این عدد است

en: Hide Over
fa_IR: مخفی نمودن بیش از حد

en: Hide the Arrows when the browser window is equal to or above a certain number
fa_IR: مخفی کردن پیکان ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا بیشتر از یک عدد خاص است

en: Hide Over Limit
fa_IR: مخفی نمودن بیش از حد

en: Hide the Arrows when the browser window is equal to or above this number
fa_IR: مخفی کردن پیکان ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا بیشتر از این عدد است

en: Enable Bullets
fa_IR: فعالسازی نقطه ها

en: Enable Bullets for the Slider's navigation
fa_IR: فعالسازی نقطه ها برای ناوبری اسلایدر

en: Bullets Type/Style
fa_IR: استایل/نوع نقطه ها

en: Choose a predefined style for the Bullets navigation
fa_IR: انتخاب یک استایل از پیش تعریف شده برای نقطه های ناوبری

en: Gap/Spacing
fa_IR: فاصله

en: The spacing between the bullets (in pixels)
fa_IR: فضای بین نقطه ها (به پیکسل)

en: Orientation
fa_IR: گرایش (جهت)

en: Display the bullets next to one another (horizontal) or on top of one another (vertical)
fa_IR: نمایش نقطه ها در کنار هم (افقی) یا ستونی (عمودی)

en: The Bullet's alignment position in the Slider before any offset(s) are applied
fa_IR: موقعیت نقطه ها در اسلایدر پیش از اعمال هر فاصله ای

en: Offset the Bullet's horizontal position by this amount.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: فاصله دادن افقی به نقطه ها با این مقدار.  مقدار مثبت و منفی پذیرفته می شود.

en: Offset the Bullet's vertical position by this amount.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: فاصله دادن عمودی به نقطه ها با این مقدار.  مقدار مثبت و منفی پذیرفته می شود.

en: Bullets Animation
fa_IR: انیمیشن نقطه ها

en: Optionally animate the bullets into and out of view when the slider first loads and on mouse hover
fa_IR: حرکت دادن به نقطه ها به داخل و خارج از ناحیه دید هنگام اولین بارگذاری اسلاید یا با شناوری ماوس

en: Bullets Animation Speed
fa_IR: سرعت انیمیشن نقطه ها

en: The animation speed for when the Bullets animate into and out of view
fa_IR: سرعت انیمیشن نقطه ها هنگام حرکت به داخل یا خارج از ناحیه دید

en: Bullets Show Delay
fa_IR: تاخیر انیمیشن نقطه ها

en: A delay in milliseconds before the Bullets animate into view
fa_IR: تاخیر حرکت به داخل ناحیه دید نقطه ها به میلی ثانیه

en: Auto-hide the bullets after a set amount of time (will be shown again when the user hovers/taps the Slider)
fa_IR: مخفی شدن نقطه ها بعد از مدت زمانی مشخص (با شناوری ماوس یا کلیک روی اسلایدر، دوباره دیده می شوند)

en: The amount of the time before the Bullets are hidden on Desktop computers (in milliseconds)
fa_IR: مدت زمان تا پیش از مخفی شدن نقطه ها در دسکتاپ (به میلی ثانیه)

en: The amount of the time before the Bullets are hidden on mobile devices (in milliseconds)
fa_IR: مدت زمان تا پیش از مخفی شدن نقطه ها در موبایل (به میلی ثانیه)

en: Hide the Bullets when the browser window is equal to or below a certain number
fa_IR: مخفی کردن نقطه ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا کمتر از یک عدد خاص است

en: Hide the Bullets when the browser window is equal to or below this number
fa_IR: مخفی کردن نقطه ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا کمتر از این عدد است

en: Hide the Bullets when the browser window is equal to or above a certain number
fa_IR: مخفی کردن نقطه ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا بیشتر از یک عدد خاص است

en: Hide the Bullets when the browser window is equal to or above this number
fa_IR: مخفی کردن نقطه ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا بیشتر از این عدد است

en: CSS Styling
fa_IR: استایل دهی CSS

en: Adjust the size colors and other styles for the bullets
fa_IR: تنظیم رنگ، اندازه و سایر استایل ها برای نقطه ها

en: Use Custom Style
fa_IR: استفاده از استایل سفارشی

en: Enable custom styling overrides for the bullets
fa_IR: فعالسازی استایل دهی سفارشی برای نقطه ها

en: Enable Tabs
fa_IR: فعالسازی زبانه ها

en: Enable Tabs for the Slider's navigation
fa_IR: فعالسازی زبانه ها برای ناوبری اسلایدر

en: Tabs Type/Style
fa_IR: استایل/نوع زبانه ها

en: Choose a predefined style for the Tabs navigation
fa_IR: انتخاب یک استایل از پیش تعریف شده برای زبانه های ناوبری

en: Display the tabs next to one another (horizontal) or on top of one another (vertical)
fa_IR: نمایش زبانه ها در کنار هم (افقی) یا ستونی (عمودی)

en: Inner/Outer
fa_IR: داخلی / خارجی

en: Choose if the tabs should appear inside or outside the Slider's main content area
fa_IR: انتخاب اینکه زبانه ها داخل محدوده محتوای اصلی اسلایدر دیده شوند یا خارج از آن

en: The Tab's alignment position in the Slider before any offset(s) are applied
fa_IR: موقعیت زبانه ها در اسلایدر پیش از اعمال هر فاصله ای

en: Offset the Tab's horizontal position by this amount.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: فاصله دادن افقی به زبانه با این مقدار.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شود.

en: Offset the Tab's vertical position by this amount.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: فاصله دادن عمودی به زبانه با این مقدار.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شود.

en: Num. Tabs
fa_IR: تعداد زبانه ها

en: The maximum number of tabs that should be visible regardless of the screen size
fa_IR: حداکثر تعداد زبانه ها که باید دیده شوند، بدون توجه به اندازه نمایشگر

en: Spacing
fa_IR: فاصله گذاری

en: The space between each individual tab (in pixels)
fa_IR: فاصله بین هر زبانه (به پیکسل)

en: Width
fa_IR: عرض

en: The default width for each individual tab
fa_IR: عرض پیش فرض برای هر زبانه

en: Minimum Width
fa_IR: حداقل عرض

en: The minimum width for each individual tab
fa_IR: عرض حداقلی برای هر زبانه

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: The default height for each individual tab
fa_IR: ارتفاع پیش فرض برای هر زبانه

en: Color
fa_IR: رنگ

en: The background color for the tabs main wrapper
fa_IR: رنگ پس زمینه برای نگهدارنده اصلی زبانه ها

en: Padding
fa_IR: فاصله داخلی

en: The CSS padding that will be applied to the tabs outer wrapper div
fa_IR: فاصله داخلی که به div نگهدارنده زبانه ها اعمال می شود

en: Span/Full-Width
fa_IR: محدوده/تمام عرض

en: Choose if the wrapper should be displayed as a block or an inline-block
fa_IR: انتخاب اینکه نگهدارنده به عنوان المان بلوک (block) دیده شود یا بلوک بین خطوط (inline-block)

en: Tabs Animation
fa_IR: انیمیشن زبانه ها

en: Optionally animate the tabs into and out of view when the slider first loads and on mouse hover
fa_IR: حرکت دادن به زبانه ها به داخل و خارج از ناحیه دید هنگام اولین بارگذاری اسلاید یا با شناوری ماوس

en: Tabs Animation Speed
fa_IR: سرعت انیمیشن زبانه ها

en: The animation speed for when the Tabs animate into and out of view
fa_IR: سرعت انیمیشن زبانه ها هنگام حرکت به داخل یا خارج از ناحیه دید

en: Tabs Show Delay
fa_IR: تاخیر نمایش زبانه ها

en: A delay in milliseconds before the Tabs animate into view
fa_IR: تاخیر حرکت به داخل ناحیه دید زبانه ها به میلی ثانیه

en: Auto-hide the tabs after a set amount of time (will be shown again when the user hovers/taps the Slider)
fa_IR: مخفی شدن زبانه ها بعد از مدت زمانی مشخص (با شناوری ماوس یا کلیک روی اسلایدر، دوباره دیده می شوند)

en: The amount of the time before the Tabs are hidden on Desktop computers (in milliseconds)
fa_IR: مدت زمان تا پیش از مخفی شدن زبانه ها در دسکتاپ (به میلی ثانیه)

en: The amount of the time before the Tabs are hidden on mobile devices (in milliseconds)
fa_IR: مدت زمان تا پیش از مخفی شدن زبانه ها در موبایل (به میلی ثانیه)

en: Hide the Tabs when the browser window is equal to or below a certain number
fa_IR: مخفی کردن زبانه ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا کمتر از یک عدد خاص است

en: Hide the Tabs when the browser window is equal to or below this number
fa_IR: مخفی کردن زبانه ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا کمتر از این عدد است

en: Hide the Tabs when the browser window is equal to or above a certain number
fa_IR: مخفی کردن زبانه ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا بیشتر از یک عدد خاص است

en: Hide the Tabs when the browser window is equal to or above this number
fa_IR: مخفی کردن زبانه ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا بیشتر از این عدد است

en: Adjust the size colors and other styles for the tabs
fa_IR: تنظیم رنگ، اندازه و سایر استایل ها برای زبانه ها

en: Enable custom styling overrides for the tabs
fa_IR: فعالسازی استایل دهی سفارشی برای زبانه ها

en: Enable Thumbnails
fa_IR: فعالسازی تصاویر بندانگشتی

en: Enable Thumbnails for the Slider's navigation
fa_IR: فعالسازی تصاویر بندانگشتی برای ناوبری اسلایدر

en: Thumbnails Type/Style
fa_IR: استایل/نوع بندانگشتی ها

en: Choose a predefined style for the Thumbnails navigation
fa_IR: انتخاب یک استایل از پیش تعریف شده برای بندانگشتی های ناوبری

en: Display the thumbs next to one another (horizontal) or on top of one another (vertical)
fa_IR: نمایش بندانگشتی ها در کنار هم (افقی) یا ستونی (عمودی)

en: Choose if the thumbs should appear inside or outside the Slider's main content area
fa_IR: انتخاب اینکه بندانگشتی ها داخل محدوده محتوای اصلی اسلایدر دیده شوند یا خارج از آن

en: The Thumb's alignment position in the Slider before any offset(s) are applied
fa_IR: موقعیت بندانگشتی ها در اسلایدر پیش از اعمال هر فاصله ای

en: Offset the Thumb's horizontal position by this amount.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: فاصله دادن افقی به بندانگشتی با این مقدار.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شود.

en: Offset the Thumb's vertical position by this amount.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: فاصله دادن عمودی به بندانگشتی با این مقدار.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شود.

en: Num. Thumbs
fa_IR: تعداد بندانگشتی ها

en: The maximum number of thumbs that should be visible regardless of the screen size
fa_IR: حداکثر تعداد بندانگشتی ها که باید دیده شوند، بدون توجه به اندازه نمایشگر

en: The space between each individual thumb (in pixels)
fa_IR: فضای بین بندانگشتی ها (به پیکسل)

en: The default width for each individual thumb
fa_IR: عرض پیش فرض برای هر بندانگشتی

en: The minimum width for each individual thumb
fa_IR: عرض حداقلی برای هر بندانگشتی

en: The default height for each individual thumb
fa_IR: ارتفاع پیش فرض برای هر بندانگشتی

en: Wrapper Color
fa_IR: رنگ دربرگیرنده

en: The background color for the thumbs main wrapper
fa_IR: رنگ پس زمینه برای نگهدارنده اصلی بندانگشتی ها

en: The CSS padding that will be applied to the thumbs outer wrapper div
fa_IR: فاصله داخلی که به div نگهدارنده بندانگشتی ها اعمال می شود

en: Thumbs Animation
fa_IR: انیمیشن بندانگشتی ها

en: Optionally animate the thumbs into and out of view when the slider first loads and on mouse hover
fa_IR: حرکت دادن به بندانگشتی ها به داخل و خارج از ناحیه دید هنگام اولین بارگذاری اسلاید یا با شناوری ماوس

en: Thumbs Animation Speed
fa_IR: سرعت انیمیشن بندانگشتی ها

en: The animation speed for when the Thumbs animate into and out of view
fa_IR: سرعت انیمیشن بندانگشتی ها هنگام حرکت به داخل یا خارج از ناحیه دید

en: Thumbs Show Delay
fa_IR: تاخیر نمایش بندانگشتی ها

en: A delay in milliseconds before the Thumbs animate into view
fa_IR: تاخیر حرکت به داخل ناحیه دید بندانگشتی ها به میلی ثانیه

en: Auto-hide the thumbs after a set amount of time (will be shown again when the user hovers/taps the Slider)
fa_IR: مخفی شدن بندانگشتی ها بعد از مدت زمانی مشخص (با شناوری ماوس یا کلیک روی اسلایدر، دوباره دیده می شوند)

en: The amount of the time before the Thumbnails are hidden on Desktop computers (in milliseconds)
fa_IR: مدت زمان تا پیش از مخفی شدن بندانگشتی ها در دسکتاپ (به میلی ثانیه)

en: The amount of the time before the Thumbnails are hidden on mobile devices (in milliseconds)
fa_IR: مدت زمان تا پیش از مخفی شدن بندانگشتی ها در موبایل (به میلی ثانیه)

en: Hide the Thumbnails when the browser window is equal to or below a certain number
fa_IR: مخفی کردن بندانگشتی ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا کمتر از یک عدد خاص است

en: Hide the Thumbnails when the browser window is equal to or below this number
fa_IR: مخفی کردن بندانگشتی ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا کمتر از این عدد است

en: Hide the Thumbnails when the browser window is equal to or above a certain number
fa_IR: مخفی کردن بندانگشتی ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا بیشتر از یک عدد خاص است

en: Hide the Thumbnails when the browser window is equal to or above this number
fa_IR: مخفی کردن بندانگشتی ها هنگامی که پنجره مرورگر برابر یا بیشتر از این عدد است

en: Preview Image Width
fa_IR: عرض تصویر پیش نمایش

en: The width of the navigation preview image
fa_IR: عرض تصویر پیش نمایش ناوبری

en: Preview Image Height
fa_IR: ارتفاع تصویر پیش نمایش

en: The height of the navigation preview image
fa_IR: ارتفاع تصویر پیش نمایش ناوبری

en: Enable Touch Swipe
fa_IR: فعاسازی تغییر اسلاید با کشیدن

en: Enable touch swiping to navigate to the previous/next slides
fa_IR: فعالسازی تغییر با کشیدن برای رفتن به اسلایدهای قبلی/بعدی

en: Enable Touch Swipe for Desktop
fa_IR: فعاسازی تغییر اسلاید با کشیدن برای دسکتاپ

en: Enable touch swiping on Desktop computers to navigate to the previous/next slides
fa_IR: فعالسازی تغییر با کشیدن روی دسکتاپ برای رفتن به اسلایدهای قبلی/بعدی

en: Drag Block Vertical
fa_IR: کشیدن عمودی بلوک

en: Choose if the page and its contents should be scrolled when swiping vertically
fa_IR: انتخاب اینکه با کشیدنِ عمودی، صفحه و محتوای آن اسکرول بخورند

en: Swipe Velocity
fa_IR: سرعت کشیدن

en: The amount of pixels that need to be swiped before a Slide change occurs
fa_IR: مقدار پیکسل هایی که باید کشیده شوند پیش از اینکه تغییر اسلاید رخ دهد

en: Min. Fingers
fa_IR: حداقل تعداد ضربه

en: The number of fingers needed in the swipe action for a Slide change to occur
fa_IR: تعداد انگشت هایی که برای عمل کشیدن نیاز است تا تغییر اسلاید رخ دهد

en: Swipe Orientation
fa_IR: جهت کشیدن

en: The swipe direction that will trigger a Slide change
fa_IR: جهت کشیدن که منجر به تغییر اسلاید می شود

en: Enable Keyboard Navigation
fa_IR: فعالسازی ناوبری با کیبورد

en: Enable left/right/up/down keys to control the Slider
fa_IR: فعالسازی کلیدهای چپ/راست/بالا/پایین برای کنترل اسلایدر

en: Key Arrow Direction
fa_IR: جهت کلید

en: Choose to use left/right keys or up/down keys to change Slides
fa_IR: انتخاب استفاده از کلیدهای چپ/راست/بالا/پایین برای کنترل اسلایدر

en: Enable Mouse Scroll
fa_IR: فعالسازی اسکرول با ماوس

en: Enable mouse scrolling to control Slide changes
fa_IR: فعالسازی اسکرول ماوس برای کنترل تغییرات اسلایدر

en: Reverse Scroll
fa_IR: اسکرول معکوس

en: Choose which direction the mouse wheel should be scrolled to change Slides
fa_IR: انتخاب جهتی که چرخ ماوس باید اسکرول شود تا اسلایدها تغییر کنند

en: Main Slide Background
fa_IR: پس زمینه اسلاید اصلی

en: Slide Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه اسلاید

en: External Image URL
fa_IR: آدرس تصویر خارجی

en: An image url to be used as the Slide's main background image
fa_IR: آدرس تصویری که باید به عنوان تصویر پس زمینه اصلی اسلاید استفاده شود

en: Image from Stream
fa_IR: تصویر از استریم

en: The Slide's main background will be populated automatically for Video/Social-Stream Sliders
fa_IR: پس زمینه اصلی اسلاید به صورت خودکار با اسلایدرهای ویدئویی پر می شود

en: Source Size
fa_IR: اندازه در منبع

en: The size of the image that will be loaded, defined by WP Main Menu -> Settings -> Media -> Image Sizes
fa_IR: اندازه تصویری که باید بارگذاری شود، تعریف شده توسط وردپرس. منوی اصلی -> تنظیمات -> رسانه -> اندازه های تصویر

en: Background Fit
fa_IR: پوشش پس زمینه

en: The <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_background-size.asp' target='_blank'>CSS background-size</a> for the Slide's main background image
fa_IR: <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_background-size.asp' target='_blank'>اندازه پس زمینه</a> برای تصویر پس زمینه اصلی اسلاید

en: Background Repeat
fa_IR: تکرار پس زمینه

en: The <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_background-repeat.asp' target='_blank'>CSS background-fit</a> for the Slide's main background image
fa_IR: <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_background-repeat.asp' target='_blank'>وضعیت پس زمینه</a> برای تصویر پس زمینه اصلی اسلاید

en: Background Position
fa_IR: موقعیت پس زمینه

en: The <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_background-position.asp' target='_blank'>CSS background-position</a> for the Slide's main background image
fa_IR: <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_background-position.asp' target='_blank'>موقعیت پس زمینه</a> برای تصویر پس زمینه اصلی اسلاید

en: Parallax Level
fa_IR: مرتبه پارالاکس

en: The movement strength that will be applied to the Slide's main background image
fa_IR: قدرت حرکت که به تصویر پس زمینه اصلی اسلاید اعمال می شود

en: Alt Attribute
fa_IR: ویژگی جایگزینی

en: Define the 'alt' attribute for the Slide's main background image.  Useful for SEO purposes.
fa_IR: تعریف ویژگی "جایگزین" برای تصویر پس زمینه اصلی اسلاید.  مفید برای اهداف سئو.

en: Custom Alt Attribute
fa_IR: ویژگی جایگزینی سفارشی

en: Enter custom alternative text for the Slide's main background image.  Useful for SEO purposes.
fa_IR: متن جایگزین دلخواه برای تصویر پس زمینه اصلی اسلاید وارد کنید.  مفید برای اهداف سئو.

en: Title Attribute
fa_IR: ویزگی عنوان

en: Define the 'title' attribute for the Slide's main background image.  Useful for screen readers.
fa_IR: تعریف ویژگی "عنوان" برای تصویر پس زمینه اصلی اسلاید.  مفید برای دستگاه های خواننده نمایشگر.

en: Custom Title Attribute
fa_IR: ویزگی عنوان دلخواه

en: Enter a custom title for the Slide's main background image.  Useful for screen readers.
fa_IR: عنوان دلخواه برای تصویر پس زمینه اصلی اسلاید وارد کنید.  مفید برای دستگاه های خواننده نمایشگر.

en: External Image Width
fa_IR: عرض تصویر خارجی

en: Define a custom width attribute for external image urls
fa_IR: تعریف یک عرض دلخواه برای تصاویر خارجی

en: External Image Height
fa_IR: ارتفع تصویر خارجی

en: Define a custom height attribute for external image urls
fa_IR: تعریف یک ارتفاع دلخواه برای تصاویر خارجی

en: YouTube Video ID
fa_IR: شناسه ویدئو یوتیوب

en: The <a href='https://www.quora.com/What-is-a-YouTube-video-ID' target=_'blank'>YouTube Video ID</a> for the background video
fa_IR: <a href='https://www.quora.com/What-is-a-YouTube-video-ID' target=_'blank'>شناسه ویدئوی یوتیوب</a> برای ویدئوی پس زمینه

en: Vimeo Video ID
fa_IR: شناسه ویدئو ویمئو

en: The <a href='https://docs.joeworkman.net/rapidweaver/stacks/vimeo/video-id' target=_'blank'>Vimeo Video ID</a> for the background video
fa_IR: <a href='https://docs.joeworkman.net/rapidweaver/stacks/vimeo/video-id' target=_'blank'>شناسه ویدئوی ویمئو</a> برای ویدئو پس زمینه

en: HTML Video URL
fa_IR: آدرس ویدئو HTML

en: The video url to be used as the Slide's main background
fa_IR: آدرس ویدئو برای استفاده به عنوان پس زمینه اصلی اسلاید

en: Image/Poster from Stream
fa_IR: تصویر/پوستر از استریم

en: Video from Stream
fa_IR: ویدئو از استریم

en: The Slide's main background will be populated automatically for Video-Stream Sliders
fa_IR: پس زمینه اصلی اسلاید به صورت خودکار با اسلایدرهای ویدئویی پر می شود

en: Aspect Ratio
fa_IR: نسبت ابعاد

en: This value should match the video's original aspect ratio
fa_IR: این مقدار باید با نسبت ابعاد اصلی ویدئو مطابقت داشته باشد

en: Dotted Overlay
fa_IR: پوشش نقطه ای

en: Add a mesh-style overlay to the video for extra styling
fa_IR: افزودن یک استایل شبکه ای (mesh-style) به ویدئو

en: Loop Video
fa_IR: حلقه تکرار ویدئو

en: Restart the video every time it ends
fa_IR: بازپخش ویدئو پس از پایان

en: Force Cover
fa_IR: کاور اجباری

en: Ensures that the video will be displayed full-width and full-height regardless of its aspect ratio
fa_IR: اطمینان از نمایش ویدئو به صورت تمام عرض و تمام ارتفاع، بدون توجه به نسبت ابعاد آن

en: Next Slide at End
fa_IR: اسلاید بعد در پایان

en: Change to the next Slide when the video ends
fa_IR: تغییر به اسلاید بعدی هنگامی که ویدئو به پایان می رسد

en: Rewind at Start
fa_IR: عقب رفتن در شروع

en: Always play the video from the beginning each time the Slide is shown
fa_IR: هربار که اسلاید نمایش داده می شود، ویدئو از ابتدا پخش شود

en: Mute at Start
fa_IR: قطع صدا در شروع

en: Auto-mute the video each time the Slide is shown
fa_IR: هربار که اسلاید نمایش داده می شود، صدای ویدئو بسته باشد

en: Video Volume
fa_IR: میزان صدای ویدئو

en: Set the default volume for the video
fa_IR: تنظیم مقدار صدای ویدئو

en: Video Speed
fa_IR: سرعت ویدئو

en: Optional playback speed for the video
fa_IR: سرعت پخش اختیاری ویدئو

en: Start Time
fa_IR: زمان شروع

en: Start the video at this time (minutes:seconds, such as 01:30)
fa_IR: شروع ویدئو از این زمان (دقیقه:ثانیه، مثل 01:30)

en: End Time
fa_IR: زمان پایان

en: End the video at this time (minutes:seconds, such as 01:30)
fa_IR: پایان ویدئو در این زمان (دقیقه:ثانیه، مثل 1:30)

en: YouTube/Vimeo Arguments
fa_IR: آرگومان های یوتیوب/ویمئو

en: Optional iFrame arguments for <a href='https://developers.google.com/youtube/player_parameters' target='_blank'>YouTube</a> and <a href='https://help.vimeo.com/hc/en-us/articles/360001494447-Using-Player-Parameters' target='_blank'>Vimeo</a>
fa_IR: یک iFrame اختیاری برای <a href='https://developers.google.com/youtube/player_parameters' target='_blank'> یوتیوب </a> و <a href='https://help.vimeo.com/hc/en-us/articles/360001494447-Using-Player-Parameters' target='_blank'> ویمئو </a>

en: Module Admin Thumbnail
fa_IR: بندانگشتی مدیریت ماژول

en: Set a special thumbnail for editor admin purposes only
fa_IR: انتخاب یک تصویر بندانگشتی ویژه فقط برای اهداف مدیریتی

en: Navigation Thumbnail
fa_IR: بندانگشتی ناوبری

en: The thumbnail image that will be used for the Slider's thumbnail navigation
fa_IR: تصویر بندانگشتی که برای ناوبری بندانگشتی اسلایدر استفاده می شود

en: Dimension
fa_IR: ابعاد

en: Load the images in their original size or in the size defined in the Slider Settings
fa_IR: بارگذاری تصاویر در اندازه اصلی شان یا اندازه تعریف شده در تنظیمات اسلایدر

en: Slide Transition
fa_IR: انتقال (transition) اسلاید

en: Represents a transition for the current Slide's main background when the Slides change
fa_IR: ارائه یک transition برای پس زمینه اصلی اسلاید فعلی هنگامی که اسلایدها تغییر می کنند

en: The Slide animation's total time for the selected transition
fa_IR: مدت زمان کل انیمیشن اسلاید برای انتقال انتخاب شده

en: Animation 'In' Easing
fa_IR: انتقال انیمیشن 'ورود'

en: The easing equation for the 'IN' animation
fa_IR: معادله easing برای انیمیشن 'ورود'

en: Animation 'Out' Easing
fa_IR: انتقال انیمیشن 'خروج'

en: The easing equation for the 'OUT' animation
fa_IR: معادله easing برای انیمیشن 'خروج'

en: Slots/Boxes
fa_IR: اسلات ها/ باکس ها

en: The number of slots/boxes to use for slot-based transitions
fa_IR: تعداد اسلات ها یا باکس ها جهت استفاده برای انتقال های مبتنی بر اسلات

en: Rotation
fa_IR: چرخش

en: An optional rotation to apply to the Slide's transition
fa_IR: یک چرخش اختیاری برای اعمال روی transition اسلاید

en: Background Image Filter
fa_IR: فیلتر تصویر پس زمینه

en: An Instagram-type filter to apply to the Slide's main background image
fa_IR: یک فیلتر نوع اینستاگرام برای اعمال روی تصویر پس زمینه اصلی اسلاید

en: Slide Time/Length
fa_IR: زمان/طول اسلاید

en: The Slide's total duration before the next Slide is shown
fa_IR: مدت زمان کلی اسلاید پیش از نمایش اسلاید بعدی

en: Pause Slider
fa_IR: اسلایدر رامتوقف کنید

en: Pause the Slider from changing Slides when this Slide is shown
fa_IR: توقف تغییر اسلایدها هنگامی که این اسلاید نمایش داده می شود

en: Visible in Navigation
fa_IR: قابل مشاهده در ناوبری

en: Show the Slide in the Slider's main navigation, or make the Slide 'hidden' so it can only be shown from a Layer Action click
fa_IR: نمایش اسلاید در ناوبری اصلی اسلایدر، یا "مخفی" نمودن اسلاید تا فقط با کلیک لایه نمایش داده شود

en: Hide After Loop
fa_IR: مخفی نمودن بعد از تکرار

en: Remove the Slide from the Slide stack after a set amount of loops
fa_IR: حذف اسلاید پس از تعدادی تکرار

en: Hide on Mobile
fa_IR: پنهان کردن در موبایل

en: Hide the Slide on mobile devices
fa_IR: پنهان کردن اسلاید در موبایل

en: Published Status
fa_IR: وضعیت منتشر شده

en: Choose the published state of the Slide.  Choose 'Unpublished' to work on the Slide in a draft status.
fa_IR: انتخاب وضعیت انتشار اسلاید.  انتخاب "عدم انتشار" برای کار روی اسلاید در وضعیت پیش نویس.

en: Publish Start Date
fa_IR: تاریخ شروع انتتشار

en: Set a starting date for when the Slide should officially be included in the Slider
fa_IR: تعیین تاریخ شروع برای هنگامی که اسلاید باید به اسلایدر اضافه شود

en: Publish End Date
fa_IR: تاریخ پایان انتتشار

en: Set an end date for when the Slide should officially be excluded from the Slider
fa_IR: تعیین تاریخ پایان برای هنگامی که اسلاید باید از اسلایدر حذف شود

en: Slide Classes
fa_IR: کلاس های اسلاید

en: Add optional class names to the Slide to target the Slide with custom CSS or JavaScript
fa_IR: افزودن کلاس های اختیاری به اسلاید برای استفاده از آنها در فایل های CSS و JS سفارشی

en: Slide ID
fa_IR: شناسه اسلایدر

en: Add an optional ID to the Slide to target the Slide with custom CSS or JavaScript
fa_IR: افزودن شناسه (ID) های اختیاری به اسلاید برای استفاده از آنها در فایل های CSS و JS سفارشی

en: Data Attributes
fa_IR: ویژگی های داده

en: Optional data-attributes that can be added to the Slide to target it with custom CSS or JavaScript
fa_IR: ویژگی های اختیاری که می توانند به اسلاید اضافه شده و در فایل های CSS و JS سفارشی استفاده شوند

en: Enable Slide Link
fa_IR: فعالسازی لینک اسلاید

en: Add a link to the entire Slide area
fa_IR: افزودن یک لینک به کل اسلاید

en: Link Type
fa_IR: نوع لینک

en: Choose a traditional link to the Slide to navigate to a new web page or another Slide
fa_IR: انتخاب یک لینک برای اسلاید جهت رفتن به به یک اسلاید جدید یا صفحه ای از وبسایت

en: Link URL
fa_IR: آدرس لینک

en: The url to go to when the Slide is clicked
fa_IR: آدرسی که باید باز شود هنگامی که روی اسلاید کلیک می شود

en: Link Target
fa_IR: مقصد لینک

en: The <a href='https://www.w3schools.com/tags/att_link_target.asp' target='_blank'>target attribute</a> for the Slide link
fa_IR: <a href='https://www.w3schools.com/tags/att_link_target.asp' target='_blank'>ویژگی هدف</a>برای لینک اسلاید

en: Link to Slide
fa_IR: لینک به اسلاید

en: Link to another Slide in the Slider
fa_IR: لینک به اسلایدی دیگر در اسلایدر

en: Link Sensibility
fa_IR: حساسیت لینک

en: Choose of the Slide link should be placed behind or above the Slide's Layer content
fa_IR: انتخاب اینکه لینک اسلاید باید پشت یا روی محتوای لایه اسلاید قرار بگیرد

en: Enable the PanZoom effect by default for this Slide
fa_IR: فعالسازی افکت بزرگنمایی (PanZoom) به طور پیش فرض برای این اسلاید

en: The starting zoom percentage
fa_IR: درصد بزرگنمایی آغازین

en: The ending zoom percentage
fa_IR: درصد بزرگنمایی پایانی

en: The starting x position for the PanZoom movement
fa_IR: موقعیت آغازین روی محور x برای حرکت بزرگنمایی (PanZoom)

en: The end x position for the PanZoom movement
fa_IR: موقعیت پایانی روی محور x برای حرکت بزرگنمایی (PanZoom)

en: The starting y position for the PanZoom movement
fa_IR: موقعیت آغازین روی محور y برای حرکت بزرگنمایی (PanZoom)

en: The ending y position for the PanZoom movement
fa_IR: موقعیت پایانی روی محور y برای حرکت بزرگنمایی (PanZoom)

en: The starting rotation for the PanZoom effect (deg)
fa_IR: چرخش آغازین برای افکت بزرگنمایی (به درجه)

en: The ending rotation for the PanZoom effect (deg)
fa_IR: چرخش پایانی برای افکت بزرگنمایی (به درجه)

en: The starting image blur for the PanZoom effect (px)
fa_IR: ماتی (blur) آغازین تصویر برای افکت بزرگنمایی (به پیکسل)

en: The ending image blur for the PanZoom effect (px)
fa_IR: ماتی (blur) پایانی تصویر برای افکت بزرگنمایی (به پیکسل)

en: The easing equation.  <a href='https://greensock.com/ease-visualizer' target=_'blank'>View visualization</a>
fa_IR: معادله easing.  <a href='https://greensock.com/ease-visualizer' target=_'blank'>مشاهده</a>

en: The easing duration in milliseconds
fa_IR: مدت زمان easing به میلی ثانیه

en: Parameter Value
fa_IR: مقدار پارامتر

en: Slide data that can be used for navigation text/data
fa_IR: داده های اسلاید که می توانند برای داده/متن ناوبری استفاده شوند

en: Max Characters
fa_IR: حداکثر کاراکتر

en: The maximum characters/letters to display for the paramater
fa_IR: حداکثر کاراکتر/حروف برای نمایش این پارامتر

en: Description
fa_IR: توضيحات

en: A Slide description for certain navigation types
fa_IR: یک توضیح اسلاید برای انواع ناوبری خاص

en: Slide Looping
fa_IR: حلقه اسلاید

en: Loop all or part of the current Slide's timeline
fa_IR: تکرار همه یا بخشی از تایم لاین اسلاید فعلی

en: Slide Loop Repeat
fa_IR: تکرار حلقه اسلاید

en: Enter a specific amount of times the Slide's timeeline should loop or use 'unlimited' to loop continusously until the Slide changes
fa_IR: تعداد مشخصی که تایم لاین اسلاید باید تکرار شود وارد کنید یا از "نامحدود" برای تکرار مداوم تا تغییر اسلاید، استفاده کنید

en: Slide Loop Start
fa_IR: شروع حلقه اسلاید

en: The point in the timeline where the looping should begin
fa_IR: نقطه ای در تایم لاین که حلقه تکرار باید از آن آغاز شود

en: Slide Loop End
fa_IR: پایان حلقه اسلاید

en: The <a href='http://docs.themepunch.com/slider-revolution/parallax-3d-effect/#depths' target='_blank'>parallax level</a> to apply to the Slide's main background
fa_IR: <a href='http://docs.themepunch.com/slider-revolution/parallax-3d-effect/#depths' target='_blank'>سطح پارالاکس</a>برای اعمال روی پس زمینه اصلی اسلاید

en: Fade Effect
fa_IR: افکت محو شدن (fade)

en: Fade Layers in and out as the page scrolls into and out of view
fa_IR: محو شدن اسلایدر هنگامی که صفحه به داخل و خارج از ناحیه دید اسکرول می خورد

en: Blur Effect
fa_IR: افکت ماتی (blur)

en: Blur Layers in and out as the page scrolls into and out of view
fa_IR: مات شدن (blur) اسلایدر هنگامی که صفحه به داخل و خارج از ناحیه دید اسکرول می خورد

en: Grayscale Effect
fa_IR: افکت سیاه سفید

en: Aply a grayscale filter to Layers as the page scrolls into and out of view
fa_IR: اعمال فیلتر سیاه سفید به لایه ها هنگامی که صفحه به داخل و خارج از ناحیه دید اسکرول می خورد

en: Layer Text
fa_IR: متن لایه

en: The html/text for the selected Layer's content.  'Idle' is the default text.  And 'Toggle' is alternative text to show when the Layer is clicked.
fa_IR: متن/html برای محتوای لایه انتخاب شده.  "عادی" متن پیش فرض است.  و "تاگل" متن جایگزین است هنگامی که لایه کلیک می شود.

en: Placeholder
fa_IR: متن نمونه (placeholder)

en: Optional placeholder attribute for the Layer's wrapper
fa_IR: ویژگی مقدار نمونه (placeholder) برای نگهدارنده لایه

en: Line Break Behavior
fa_IR: رفتار شکست خط

en: Choose how text should wrap/break onto lines lines
fa_IR: انتخاب محوه شکسته شدن متن به خط های مختلف

en: Choose if the Image source should be populated by the Slide's social stream content
fa_IR: انتخاب اینکه تصویر با محتوای شبکه های اجتماعی پر شود

en: Set/change the image for the Layer
fa_IR: انتخاب/تغییر تصویر برای لایه

en: 'Default' will use the Slider's Lazy Load setting, 'Force' will LazyLoad the image regardless of the Slider's settings, and 'Ignore' will set LazyLoad to off regardless of the Slider's settings.
fa_IR: "پیش فرض" از تنظیمات بارگذاری کند اسلایدر استفاده می کند، "اجبار" بارگذاری کند را بدون توجه به تنظیمات اسلایدر انجام می دهد، و "نادیده گرفتن" بارگذاری کند را غیرفعال می کند.

en: Image Source Size
fa_IR: اندازه منبع تصویر

en: The default WordPress Image size to be used when the image is loaded
fa_IR: اندازه پیش فرض تصویر وردپرس برای استفاده هنگامی که تصویر بارگذاری می شود

en: The Layer's image will be populated automatically from the Slider's Video-Stream source
fa_IR: تصویر لایه به صورت خودکار از منبع ویدئویی اسلایدر پر می شود

en: Video Type
fa_IR: نوع ویدئو

en: Choose if the video should be loaded from YouTube, Vimeo or locally (HTML5)
fa_IR: انتخاب اینکه ویدئو باید از منبع یوتیوب، ویمئو یا محلی بارگذاری شود

en: YouTube/Vimeo ID
fa_IR: شناسه ویدئو یوتیوب/ویمئو

en: The <a href='https://www.quora.com/What-is-a-YouTube-video-ID' target=_'blank'>YouTube ID</a> or <a href='https://docs.joeworkman.net/rapidweaver/stacks/vimeo/video-id' target='_blank'>Vimeo ID</a> for the video's source
fa_IR: <a href='https://www.quora.com/What-is-a-YouTube-video-ID' target=_'blank'>شناسه یوتیوب</a> یا <a href='https://docs.joeworkman.net/rapidweaver/stacks/vimeo/video-id' target='_blank'>شناسه ویمئو</a> برای منبع ویدئو

en: HTML5 Video URL
fa_IR: آدرس ویدئو HTML5

en: The url for the locally loaded HTML5 Video
fa_IR: آدرس برای ویدئو HTML5 بارگذاری شده محلی

en: HTML5 Audio URL
fa_IR: آدرس صدای HTML5

en: The url for the locally loaded HTML5 Audio
fa_IR: آدرس برای صدای HTML5 بارگذاری شده محلی

en: Preload
fa_IR: پیش بارگذاری

en: The HTML5 Video/Audio <a href='https://www.w3schools.com/tags/att_video_preload.asp' target=_'blank'>preload behavior</a> for the currently selected Video Layer
fa_IR: <a href='https://www.w3schools.com/tags/att_video_preload.asp' target=_'blank'>پیش بارگذاری</a> ویدئو/صدای HTML5 برای لایه ویدئوی انتخاب شده فعلی

en: Preload Delay
fa_IR: تاخیر پیش بارگذاری

en: Skip the preloading of HTML5 Audio by a set amount of seconds
fa_IR: رد کردن پیش بارگذاری صدای HTML5 با چند ثانیه

en: Autoplay
fa_IR: پخش خودکار

en: The autoplay behavior for the currently selected Video Layer
fa_IR: پخش خودکار برای لایه ویدئوی انتخاب شده فعلی

en: Loop Video/Audio
fa_IR: حلقه ویدئو/صدا

en: Restart the video/audio every time it ends
fa_IR: بازپخش ویدئو / صدا پس از هر بار پایان

en: Poster from Stream
fa_IR: پوستر از استریم

en: The video's poster image will be populated automatically from the Slider's Video-Stream source
fa_IR: تصویر پوستر ویدئو به صورت خودکار از منبع ویدئویی اسلایدر پر می شود

en: Poster URL
fa_IR: آدرس پوستر

en: Set/remove the video's preview image for the video
fa_IR: انتخاب/حذف تصویر پیش نمایش ویدئو

en: Show Poster on Video Pause
fa_IR: نمایش پوستر در هنگام توقف ویدئو

en: Show the video's preview image whenever the video is paused by the user or on a Slide change
fa_IR: نمایش تصویر پیش نمایش ویدئو هربار که ویدئو توسط کاربر یا با تغییر اسلاید، متوقف می شود

en: No Poster on Mobile
fa_IR: بدون پوستر در موبایل

en: Only show a video preview image on desktop computers
fa_IR: نمایش تصویر پیش نمایش ویدئو فقط در دسکتاپ

en: Only Poster on Mobile
fa_IR: پوستر تنها در موبایل

en: Only show a video preview image on mobile devices
fa_IR: نمایش تصویر پیش نمایش ویدئو فقط در موبایل

en: Stop Other Media
fa_IR: توقف رسانه های دیگر

en: Stop/pause other video/audio in the Slide when the currently selected Video Layer begins to play
fa_IR: توقف پخش سایر ویدئو/صدا ها در اسلاید هنگامی که لایه ویدئویی انتخاب شده شروع به پخش می کند

en: Allow Fullscreen
fa_IR: اجازه برای تمام صفحه شدن

en: Allow the video to be taken fullscreen by the user
fa_IR: اجازه به کاربر برای تمام صفحه کردن ویدئو

en: Change to the next Slide when the video/audio ends
fa_IR: تغییر به اسلاید بعدی هنگامی که ویدئو/صدا به پایان می رسد

en: Always play the video/audio from the beginning each time the Slide is shown
fa_IR: هربار که اسلاید نمایش داده می شود، ویدئو/صدا از ابتدا پخش شود

en: No Interaction
fa_IR: بدون تعامل

en: Disable all possible user-interaction with the video
fa_IR: غیرفعال نمودن همه تعاملات ممکن کاربر با ویدئو

en: Controls
fa_IR: کنترل ها

en: Display controls in the video/audio player
fa_IR: غیرفعال نمودن کنترل های پخش ویدئو/صدا

en: Large Controls
fa_IR: کنترل های بزرگ

en: Include large controls for HTML5 Video Layers
fa_IR: شامل کنترل های بزرگ برای لایه های ویدئویی HTML5

en: Inline Mode
fa_IR: حالت بین خطوط

en: Include a 'playsline' attribute with the video element.  This will prevent the video from being taken fullscreen when it initially plays on mobile devices.
fa_IR: شامل ویژگی "خط پخش" برای المان ویدئو.  این گزینه از تمام صفحه شدن ویدئو هنگام پخش در موبایل جلوگیری می کند.

en: Video/Audio Volume
fa_IR: میزان صدای ویدئو/صدا

en: The initial volume for the video/audio.  Choose a number between 0-100
fa_IR: بلندی صدا برای ویدئو/صدا.  انتخاب یک عدد بین 0 تا 100

en: Column Structure
fa_IR: ساختاری ستون

en: Choose the number of columns and their <a href='https://www.w3schools.com/tags/att_td_colspan.asp' target='_blank'>colspan</a> for the selected row
fa_IR: انتخاب تعداد ستون ها و <a href='https://www.w3schools.com/tags/att_td_colspan.asp' target='_blank'>اندازه ستون</a> برای ردیف انتخاب شده

en: Break At
fa_IR: شکست در

en: Choose which viewport the rows should collapse into single columns
fa_IR: انتخاب نمایی که ردیف باید در یک ستون جمع شود

en: Row Position
fa_IR: موقعیت ردیف

en: The vertical-align value for the row in relation to the Module's height (top, middle or bottom)
fa_IR: تراز عمودی برای ردیف با توجه به ارتفاع ماژول (بالا، وسط، پایین)

en: The CSS text-align for the Layer's text.  Also useful for aligning content inside rows/colums
fa_IR: تراز متن CSS برای متن لایه.  برای ترازبندی محتوای درون ردیف/ستون هم مفید است

en: The vertical alignment for content inside a row/column
fa_IR: تراز عمودی محتوای درون ردیف/ستون

en: CSS Display
fa_IR: نمایش CSS

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/display' target='_blank'>CSS display property</a> for the Layer as it fits inside the Column
fa_IR: <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/display' target='_blank'>ویژگی نمایش (display) در CSS </a> برای لایه هنگامی که در ستون قرار می گیرد

en: CSS Float
fa_IR: شناوری (float) CSS

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/float' target='_blank'>CSS float property</a> for the Layer as it fits inside the Column
fa_IR: <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/float' target='_blank'>ویژگی شناوری (float) در CSS</a> برای لایه هنگامی که در ستون قرار می گیرد

en: CSS Clear
fa_IR: پاکسازی (clear) CSS

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/clear' target='_blank'>CSS clear property</a> for the Layer as it fits inside the Column
fa_IR: <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/clear' target='_blank'>ویژگی پاکسازی (clear) در CSS</a> برای لایه هنگامی که در ستون قرار می گیرد

en: Add Linebreak Before
fa_IR: افزودن شکست خط (linebreak) قبل از

en: Add a linebreak before the currently selected Layer.  Useful when floats are used.
fa_IR: افزودن شکست خط (linebreak) قبل از لایه انتخاب شده فعلی.  مناسب برای زمانی که شناوری (float) استفاده می شود.

en: Add Linebreak After
fa_IR: افزودن شکست خط (linebreak) بعد از

en: Add a linebreak after the currently selected Layer.  Useful when floats are used.
fa_IR: افزودن شکست خط (linebreak) بعد از لایه انتخاب شده فعلی.  مناسب برای زمانی که شناوری (float) استفاده می شود.

en: Layer HTML Tag
fa_IR: تگ HTML لایه

en: Choose which HTML tag should be used for the Layer.  Useful for SEO purposes
fa_IR: انتخاب تگ HTML که باید برای لایه استفاده شود.  مفید برای اهداف سئو

en: Font Size
fa_IR: اندازه فونت

en: The Layer's font-size for the currently selected viewport
fa_IR: اندازه فونت لایه برای نمای انتخاب شده فعلی

en: Line Height
fa_IR: ارتفاع خط

en: The Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_dim_line-height.asp' target=_'blank'>CSS line-height</a> value for the currently selected viewport
fa_IR: مقدار <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_dim_line-height.asp' target=_'blank'>ارتفاع خط</a> لایه برای نمای انتخاب شده فعلی

en: Font Weight
fa_IR: وزن فونت

en: The Layer's <a href=https://www.w3schools.com/cssref/pr_font_weight.asp' target=_'blank'>CSS font-weight</a> value for the currently selected viewport
fa_IR: مقدار <a href=https://www.w3schools.com/cssref/pr_font_weight.asp' target=_'blank'>وزن فونت</a> لایه برای نمای انتخاب شده فعلی

en: Letter Spacing
fa_IR: فاصله بین حروف

en: The Layer's <a href=https://www.w3schools.com/cssref/pr_text_letter-spacing.asp' target=_'blank'>CSS letter-spacing</a> value for the currently selected viewport
fa_IR: مقدار <a href=https://www.w3schools.com/cssref/pr_text_letter-spacing.asp' target=_'blank'>فاصله بین حروف </a> لایه برای نمای انتخاب شده فعلی

en: Font Family
fa_IR: خانواده فونت

en: The Google Font for the currently selected Layer's text
fa_IR: فونت های گوگل برای متن لایه انتخاب شده فعلی

en: Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: The text color for the currently selected Layer
fa_IR: رنگ متن برای لایه انتخاب شده فعلی

en: Font-Style: Italic
fa_IR: استایل فونت: ایتالیک

en: Add italics to the currently selected Layer's text
fa_IR: افزودن استایل ایتالیک به متن لایه انتخاب شده فعلی

en: Text Decoration
fa_IR: دکوراسیون متن

en: Add an text underline to the currently selected Layer's text
fa_IR: افزودن خط زیر متن به متن لایه انتخاب شده فعلی

en: Text Transform
fa_IR: انتقال متن

en: The CSS <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_text_text-transform.asp' target='_blank'>text-transform</a> value for the text
fa_IR: <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_text_text-transform.asp' target='_blank'>انتقال (transform) متن</a> برای متن

en: Layer is Selectable
fa_IR: لایه قابل انتخاب کردن است

en: The CSS <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_user-select.asp' target='_blank'>user-select</a> value for the text
fa_IR: <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_user-select.asp' target='_blank'>انتخاب کاربر</a> برای متن

en: SVG Color
fa_IR: رنگ SVG

en: The color of the currently selected SVG Layer
fa_IR: رنگ لایه SVG انتخاب شده فعلی

en: Stroke/Border Color
fa_IR: رنگ خط کادر

en: The border/stroke color of the currently selected SVG Layer
fa_IR: رنگ خط کادر لایه SVG انتخاب شده فعلی

en: Stroke/Border Width/Size
fa_IR: اندازه/عرض خط کادر

en: The border/stroke width/size of the currently selected SVG Layer
fa_IR: اندازه/عرض خط کادر لایه SVG انتخاب شده فعلی

en: Dash-Array
fa_IR: خط تیره

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/SVG/Attribute/stroke-dasharray' target='_blank'>dash-array</a> for the currently selected SVG.  Displays the SVG stroke/border as dashes.
fa_IR: <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/SVG/Attribute/stroke-dasharray' target='_blank'>خط تیره</a> برای لایه SVG انتخاب شده فعلی.  خط کادر را به صورت خط تیره (بریده) نمایش می دهد.

en: Dash-Array Offset
fa_IR: فاصله بین خط های تیره

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/SVG/Attribute/stroke-dashoffset' target='_blank'>stroke-dash-offset</a> for the currently selected SVG
fa_IR: <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/SVG/Attribute/stroke-dashoffset' target='_blank'>فاصله بین خط های تیره</a> برای لایه SVG انتخاب شده فعلی

en: Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Set a background color for the Layer
fa_IR: تنظیم رنگ پس زمینه برای لایه

en: Background Image
fa_IR: تصویر پس زمینه

en: Set a background image for the Layer
fa_IR: تنظیم تصویر پس زمین برای لایه

en: BG Image Position
fa_IR: موقعیت تصویر پس زمینه

en: The CSS background-position for the Layer's background image
fa_IR: موقعیت پس زمینه برای تصویر پس زمینه لایه

en: BG Image Fit
fa_IR: تناسب تصویر پس زمینه

en: The css background-size value for the Layer's background image
fa_IR: اندازه پس زمینه برای تصویر پس زمینه لایه

en: BG Image Repeat
fa_IR: تکرار تصویر پس زمینه

en: The css background-repeat value for the Layer's background image
fa_IR: تکرار پس زمینه برای تصویر پس زمینه لایه

en: The top margin for the currently Selected Layer.  Useful for rows/columns.
fa_IR: فاصله خارجی از بالا برای لایه انتخاب شده فعلی.  مفید برای ردیف ها / ستون ها.

en: Margin Right
fa_IR: فاصله خارجی از راست

en: The right margin for the currently Selected Layer.  Useful for rows/columns.
fa_IR: فاصله خارجی از راست برای لایه انتخاب شده فعلی.  مفید برای ردیف ها / ستون ها.

en: The bottom margin for the currently Selected Layer.  Useful for rows/columns.
fa_IR: فاصله خارجی از پایین برای لایه انتخاب شده فعلی.  مفید برای ردیف ها / ستون ها.

en: Margin Left
fa_IR: فاصله خارجی از چپ

en: The left margin for the currently Selected Layer.  Useful for rows/columns.
fa_IR: فاصله خارجی از چپ برای لایه انتخاب شده فعلی.  مفید برای ردیف ها / ستون ها.

en: The top padding for the currently Selected Layer
fa_IR: فاصله داخلی از بالا برای لایه انتخاب شده فعلی

en: Padding Right
fa_IR: فاصله داخلی از راست

en: The right padding for the currently Selected Layer
fa_IR: فاصله داخلی از راست برای لایه انتخاب شده فعلی

en: The bottom padding for the currently Selected Layer
fa_IR: فاصله داخلی از پایین برای لایه انتخاب شده فعلی

en: Padding Left
fa_IR: فاصله داخلی از چپ

en: The left padding for the currently Selected Layer
fa_IR: فاصله داخلی از چپ برای لایه انتخاب شده فعلی

en: Border Color
fa_IR: رنگ خط کادر

en: Add a border to the Layer's HTML element
fa_IR: افزودن خط کادر به المان HTML لایه

en: Border Style
fa_IR: استایل خط کادر

en: The <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_border-style.asp' target='_blank'>CSS border-style</a> to use for the Layer's border
fa_IR: <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_border-style.asp' target='_blank'>استایل خط کادر</a> برای استفاده به عنوان کادر لایه

en: Border Top Size
fa_IR: اندازه خط بالای کادر

en: The border's top size (border-top-width)
fa_IR: عرض خط بالای کادر

en: Border Right Size
fa_IR: اندازه خط راست کادر

en: The border's right size (border-right-width)
fa_IR: عرض خط راست کادر

en: Border Bottom Size
fa_IR: اندازه خط پایین کادر

en: The border's bottom size (border-bottom-width)
fa_IR: عرض خط پایین کادر

en: Border Left Size
fa_IR: اندازه خط چپ کادر

en: The border's left size (border-left-width)
fa_IR: عرض خط چپ کادر

en: Border Radius Top Left
fa_IR: گردی گوشه بالا چپ

en: The top-left corner border-radius (px or %)
fa_IR: میزان گردی خط کادر در بالا سمت چپ (به پیکسل یا درصد)

en: Border Radius Top Right
fa_IR: گردی گوشه بالا راست

en: The top-right corner border-radius (px or %)
fa_IR: میزان گردی خط کادر در بالا سمت راست (به پیکسل یا درصد)

en: Border Radius Bottom Left
fa_IR: گردی گوشه پایین چپ

en: The bottom-left corner border-radius (px or %)
fa_IR: میزان گردی خط کادر در پایین سمت چپ (به پیکسل یا درصد)

en: Border Radius Bottom Right
fa_IR: گردی گوشه پایین راست

en: The bottom-right corner border-radius (px or %)
fa_IR: میزان گردی خط کادر در پایین سمت راست (به پیکسل یا درصد)

en: Align the Layer horizontally to the Slider content or the entire Slider
fa_IR: تراز افقی لایه با محتوای اسلایدر یا کل اسلایدر

en: Align the Layer vertically to the Slider content or the entire Slider
fa_IR: تراز عمودی لایه با محتوای اسلایدر یا کل اسلایدر

en: Offset the Layer's horizontal position by this amount.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: فاصله دادن افقی به موقعیت لایه با این مقدار.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شود.

en: Offset the Layer's vertical position by this amount.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: فاصله دادن عمودی به موقعیت لایه با این مقدار.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شود.

en: Layer Width
fa_IR: عرض لایه

en: The Layer's width for the current device viewport
fa_IR: عرض لایه برای نمای فعلی

en: Layer Height
fa_IR: ارتفاع لایه

en: The Layer's height for the current device viewport
fa_IR: ارتفاع لایه برای نمای فعلی

en: Size Presets
fa_IR: اندازه های از پیش تنظیم شده

en: Choose to set the Layer's width/height as full-width, full-height.  'Stretch' will be 100% width/height, 'Cover' will maintain aspect ratio.
fa_IR: انتخاب برای تنظیم لایه به صورت تمام عرض و تمام ارتفاع.  "کشیدن شدن" طول و عرض را 100% می کند، "پوشش" نسبت ابعاد را حفظ می کند.

en: The Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_dim_min-width.asp' target='_blank'>CSS min-width</a> for the current device viewport
fa_IR: مقدار <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_dim_min-width.asp' target='_blank'>حداقل عرض</a> برای نمای فعلی

en: Maximum Width
fa_IR: عرض حداکثری

en: The Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_dim_max-width.asp' target='_blank'>CSS max-width</a> for the current device viewport
fa_IR: مقدار <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_dim_max-width.asp' target='_blank'>حداکثر عرض</a> برای نمای فعلی

en: Minimum Height
fa_IR: ارتفاع حداقلی

en: The Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_dim_min-height.asp' target='_blank'>CSS min-height</a> for the current device viewport
fa_IR: مقدار <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_dim_min-height.asp' target='_blank'>حداقل ارتفاع</a> برای نمای فعلی

en: Maximum Height
fa_IR: ارتفاع حداکثری

en: The Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_dim_max-height.asp' target='_blank'>CSS max-height</a> for the current device viewport
fa_IR: مقدار <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_dim_max-height.asp' target='_blank'>حداکثر ارتفاع</a> برای نمای فعلی

en: Rotation X
fa_IR: چرخش روی محور X

en: Add a <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/rotateX' target='_blank'>rotateX</a> transform to the currently selected Layer
fa_IR: افزودن <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/rotateX' target='_blank'>چرخش روی محور X</a> برای لایه انتخاب شده فعلی

en: Rotation Y
fa_IR: چرخش روی محور Y

en: Add a <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/rotateY' target='_blank'>rotateY</a> transform to the currently selected Layer
fa_IR: افزودن <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/rotateY' target='_blank'>چرخش روی محور Y</a> برای لایه انتخاب شده فعلی

en: Rotation Z
fa_IR: چرخش روی محور Z

en: Add a <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/rotateZ' target='_blank'>rotateZ</a> transform to the currently selected Layer
fa_IR: افزودن <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/rotateZ' target='_blank'>چرخش روی محور Z</a> برای لایه انتخاب شده فعلی

en: Opacity
fa_IR: شفافیت

en: Adjust the opacity/transparency for the currently selected Layer
fa_IR: تنظیم تیرگی/شفافیت برای لایه انتخاب شده فعلی

en: Enable Box Shadow
fa_IR: فعالسازی سایه

en: Add a <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_box-shadow.asp' target='_blank'>CSS box-shadow</a> to the currently selected Layer
fa_IR: افزودن <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_box-shadow.asp' target='_blank'>سایه</a> به لایه انتخاب شده فعلی

en: Apply Shadow to
fa_IR: اعمال سایه به

en: 'Wrapper Container' is the Layer's outer-most HTML wrapper div, and 'Layer Container' is the content's main div
fa_IR: 'نگهدارنده بسته' در کد HTML لایه در div بسته (wrapper) قرار می گیرد و 'نگهدارنده لایه' در div اصلی محتوا

en: The horizontal offset for the <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_box-shadow.asp' target='_blank'>box-shadow</a>
fa_IR: انحراف افقی برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_box-shadow.asp' target='_blank'>سایه</a> لایه

en: The vertical offset for the <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_box-shadow.asp' target='_blank'>box-shadow</a>
fa_IR: انحراف عمودی برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_box-shadow.asp' target='_blank'>سایه</a> لایه

en: Blur Radius
fa_IR: مات نمودن گردی

en: The blur-radius value for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_box-shadow.asp' target='_blank'>box-shadow</a>
fa_IR: مقدار ماتی برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_box-shadow.asp' target='_blank'>سایه</a> لایه

en: Spread
fa_IR: میزان گستردگی

en: The spread value for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_box-shadow.asp' target='_blank'>box-shadow</a>
fa_IR: مقدار گستردگی <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_box-shadow.asp' target='_blank'>سایه</a> لایه

en: Shadow Color
fa_IR: رنگ سایه

en: The rgba color for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_box-shadow.asp' target='_blank'>box-shadow</a>
fa_IR: رنگ rgba برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_box-shadow.asp' target='_blank'>سایه</a> لایه

en: Enable Text Shadow
fa_IR: فعالسازی سایه متن

en: Add a <a href='https://www.w3schools.com/CSSref/css3_pr_text-shadow.asp' target='_blank'>CSS text-shadow</a> to the currently selected Layer
fa_IR: افزودن یک <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_text-shadow.asp' target='_blank'>سایه متن</a> به لایه انتخاب شده فعلی

en: The horizontal offset for the <a href='https://www.w3schools.com/CSSref/css3_pr_text-shadow.asp' target='_blank'>text-shadow</a>
fa_IR: انحراف افقی برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_text-shadow.asp' target='_blank'>سایه متن</a>

en: The vertical offset for the <a href='https://www.w3schools.com/CSSref/css3_pr_text-shadow.asp' target='_blank'>text-shadow</a>
fa_IR: انحراف عمودی برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_text-shadow.asp' target='_blank'>سایه متن</a>

en: The blur-radius value for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/CSSref/css3_pr_text-shadow.asp' target='_blank'>text-shadow</a>
fa_IR: مقدار ماتی برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_text-shadow.asp' target='_blank'>سایه متن</a> لایه

en: The rgba color for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/CSSref/css3_pr_text-shadow.asp' target='_blank'>text-shadow</a>
fa_IR: رنگ rgba برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_text-shadow.asp' target='_blank'>سایه متن</a> لایه

en: Blend Mode Filter
fa_IR: فیلتر حالت ترکیبی

en: The CSS <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_background-blend-mode.asp' target='_blank'>background-blend-mode</a> filter for the currently selected Layer
fa_IR: فیلتر <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_background-blend-mode.asp' target='_blank'>پس زمینه ترکیبی</a> برای لایه انتخاب شده فعلی

en: Show in Editor Preview
fa_IR: نمایش در پیش نمایش ویرایشگر

en: Show the blend-mode both live in the Slider and also in the admin editing stage
fa_IR: نمایش حالت ترکیبی به صورت زنده در اسلایدر و همچنین در مرحله ویرایش

en: Enable Spike Masks
fa_IR: فعالسازی ماسک های لبه

en: Add creative edges and corners to your content
fa_IR: افزودن گوشه ها و لبه های خلاقانه به محتوا

en: Left Spike
fa_IR: لبه چپ

en: Add creative edges and corners to the left side of your content
fa_IR: افزودن گوشه ها و لبه های خلاقانه به سمت چپ محتوا

en: Left Spike Width
fa_IR: عرض لبه چپ

en: The percentage of your content's width to use when the spike(s) are drawn on the left side
fa_IR: درصد عرض محتوا برای استفاده هنگامی که لبه ها در سمت چپ کشیده می شوند

en: Add creative edges and corners to the right side of your content
fa_IR: افزودن گوشه ها و لبه های خلاقانه به سمت راست محتوا

en: Right Spike Width
fa_IR: عرض لبه راست

en: The percentage of your content's width to use when the spike(s) are drawn on the right side
fa_IR: درصد عرض محتوا برای استفاده هنگامی که لبه ها در سمت راست کشیده می شوند

en: Left Corner
fa_IR: گوشه چپ

en: Mask your content with diagonal slice from the left side
fa_IR: ماسک کردن محتوا با برش اریب از سمت چپ

en: Right Corner
fa_IR: گوشه راست

en: Mask your content with diagonal slice from the right side
fa_IR: ماسک کردن محتوا با برش اریب از سمت راست

en: Start/In Animation: From
fa_IR: شروع انیمیشن: از

en: The Layer animation's starting point values before it first animates into view
fa_IR: نقطه شروع انیمیشن لایه پیش از اولین نمایش

en: Start/In Animation: To
fa_IR: استارت انیمیشن: تا

en: The ending values for the Layer's very first animation
fa_IR: نقطه پایان برای اولین انیمیشن لایه

en: Animate Again To...
fa_IR: حرکت دوباره به...

en: An additional animation to add to the Layer after its already animated into view
fa_IR: یک انیمیشن اضافی برای لایه بعد از انیمیشن اصلی

en: End/Out Animation: To
fa_IR: پایان انیمیشن: تا

en: The Layer's final animation when it's meant to be hidden or when the Slide changes
fa_IR: انیمیشن نهایی لایه هنگامی که قرار است مخفی شده و یا اسلاید تغییر کند

en: Set as Editor View
fa_IR: تعیین به عنوان نمای ویرایشگر

en: Set the selected animation point as the default view when editing your content
fa_IR: تعیین نقطه انتخابی انیمیشن به عنوان نمای پیش فرض در هنگام ویرایش محتوا

en: Animation Name
fa_IR: نام انیمیشن

en: Give the animation a name for editing purposes
fa_IR: انتخاب یک نام برای انیمیشن جهت ویرایش

en: The total duration for the selected animation
fa_IR: مدت زمان کل برای انیمیشن انتخاب شده

en: The easing equation to use for the selected animation
fa_IR: معادله easing جهت اعمال برای انیمیشن انتخاب شده

en: Wait for Action
fa_IR: انتظار برای عمل

en: The selected animation will only start when it's called from a <a href='http://docs.themepunch.com/slider-revolution/layer-actions/' target=_'blank'>Layer Action</a>
fa_IR: انیمیشن انتخاب شده تنها زمانی آغاز می شود که از <a href='http://docs.themepunch.com/slider-revolution/layer-actions/' target=_'blank'>عملیات لایه</a> فراخوانی شود

en: The Layer's opacity to apply to the currently selected animation frame
fa_IR: تیرگی لایه جهت اعمال بر فریم انیمیشن انتخاب شده فعلی

en: TranslateX
fa_IR: Translate روی محور X

en: The 'x' (left) position to apply to the currently selected animation frame.  Accepts positive and negative numbers.
fa_IR: موقعیت 'x' (چپ) جهت اعمال بر فریم انیمیشن انتخاب شده فعلی.  اعداد مثبت و منفی را می پذیرد.

en: TranslateY
fa_IR: Translate روی محور Y

en: The 'y' (top) position to apply to the currently selected animation frame.  Accepts positive and negative numbers.
fa_IR: موقعیت 'y' (بالا) جهت اعمال بر فریم انیمیشن انتخاب شده فعلی.  اعداد مثبت و منفی را می پذیرد.

en: TranslateZ
fa_IR: Translate روی محور Z

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/translateZ' target=_'blank'>CSS translateZ</a> to apply to the selected animation frame.  This adds/removes 3D depth to the Layer
fa_IR: <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/translateZ' target=_'blank'>CSS translateZ</a> برای اعمال بر فریم انیمیشن انتخاب شده فعلی.  برای افزودن/حذف عمق 3D به لایه

en: Transform Perspective
fa_IR: انتقال پرسپکتیو

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/perspective' target=_'blank'>CSS perspective</a> to apply to the selected animation frame
fa_IR: <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/perspective' target=_'blank'>پرسپکتیو</a> جهت اعمال بر فریم انیمیشن انتخاب شده

en: scaleX
fa_IR: مقیاس دهی روی محور X

en: Scale the Layer's width by this amount for the selected animation frame
fa_IR: تغییر مقیاس عرض لایه با این مقدار برای فریم انیمیشن انتخاب شده

en: scaleY
fa_IR: مقیاس دهی روی محور Y

en: Scale the Layer's height by this amount for the selected animation frame
fa_IR: تغییر مقیاس ارتفاع لایه با این مقدار برای فریم انیمیشن انتخاب شده

en: Skew/distort the Layer horizontally by this amount for the selected animation frame.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: اریب کردن (skew) افقی لایه با این مقدار برای فریم انیمیشن انتخاب شده.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: Skew/distort the Layer vertically by this amount for the selected animation frame.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: اریب کردن (skew) عمودی لایه با این مقدار برای فریم انیمیشن انتخاب شده.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: rotateX
fa_IR: چرخش روی محور X

en: Rotate the Layer on its 'x' axis by this amount for the selected animation frame.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: چرخش لایه روی محور 'x' خودش با این مقدار برای فریم انیمیشن انتخاب شده.  مقادیر مثبت و منفی را می پذیرد.

en: rotateY
fa_IR: چرخش روی محور Y

en: Rotate the Layer on its 'y' axis by this amount for the selected animation frame.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: چرخش لایه روی محور 'y' خودش با این مقدار برای فریم انیمیشن انتخاب شده.  مقادیر مثبت و منفی را می پذیرد.

en: 2D Rotation
fa_IR: چرخش دو بعدی

en: The Layer's <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/rotate' target='_blank'>2D Rotation</a> for the selected animation frame.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/rotate' target='_blank'>چرخش 2 بُعدی</a> لایه برای فریم انیمیشن انتخاب شده.  مقادیر مثبت و منفی را می پذیرد.

en: Transform Origin X
fa_IR: مبدا انتقال روی محور X

en: The 'x' axis for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>transform-origin</a> applied to the selected animation frame.
fa_IR: محور 'x' برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>مبدا انتقال</a> جهت اعمال بر فریم انیمیشن انتخاب شده.

en: Transform Origin Y
fa_IR: مبدا انتقال روی محور Y

en: The 'y' axis for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>transform-origin</a> applied to the selected animation frame.
fa_IR: محور 'y' برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>مبدا انتقال</a> جهت اعمال بر فریم انیمیشن انتخاب شده.

en: Transform Origin Z
fa_IR: مبدا انتقال روی محور Z

en: The 'z' axis for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>transform-origin</a> applied to the selected animation frame.
fa_IR: محور 'z' برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>مبدا انتقال</a> جهت اعمال بر فریم انیمیشن انتخاب شده.

en: Enable Layer Mask
fa_IR: فعالسازی ماسک لایه

en: Add a mask to the Layer which is useful for wipe/reveal type animations
fa_IR: افزودن یک ماسک به لایه که برای انیمیشن های نوع wipe/reveal مفید است

en: Mask X Position
fa_IR: موقعیت ماسک روی محور X

en: Position the mask horizontally.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: موقعیت دهی افقی به ماسک.  مقادیر مثبت و منفی را می پذیرد.

en: Mask Y Position
fa_IR: موقعیت ماسک روی محور Y

en: Position the mask vertically.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: موقعیت دهی عمودی به ماسک.  مقادیر مثبت و منفی را می پذیرد.

en: Enable Clip Path
fa_IR: فعالسازی مسیر برش (clip path)

en: Apply and animate a CSS clip-path to the Layer.  Useful for creating 'wipe' animations
fa_IR: اعمال و حرکت دهی یک مسیر بُرش (clip-path) به لایه.  مفید برای ساخت انیمیشن 'wipe'

en: Clip Path Type
fa_IR: نوع مسیر برش (clip path)

en: Choose 'Rectangle' or 'Circle' for traditional wipes from the sides, center or corners, and 'Inverts' for curtain-type reveals
fa_IR: انتخاب 'مستطیل' یا 'دایره' برای پاک کردن از اسلایدها، مرکز یا گوشه ها، و 'معکوس' برای نوع خاصی از $$$

en: Clip Path Origin
fa_IR: مبدا مسیر برش (clip path)

en: Choose which direction the Clip Path should move to
fa_IR: انتخاب جهت حرکت مسیر برش

en: Clip Percentage
fa_IR: درصد برش (clip)

en: The percentage of the Layer to apply the clip-path mask to.  The number '0' would represent completely hidden and '100' represent completely visible.
fa_IR: درصدی از لایه جهت اعمال ماسک مسیر برش (clip path).  عدد 0 بیانگر مخفی شدن کامل است و 100 وضوح کامل.

en: Enable Filter Animation
fa_IR: فعالسازی انیمیشن فیلتر

en: Animate the Layer's blur, grayscale or brightness filter
fa_IR: حرکت دهی به فیلترهای شفافیت، سیاه سفید و ماتی لایه

en: Blur Filter
fa_IR: فیلتر ماتی

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>blur filter</a> value for the selected Animation frame
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>ماتی (blur)</a> برای فریم انیمیشن انتخاب شده

en: Grayscale
fa_IR: سیاه و سفید

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>grayscale filter</a> value for the selected Animation frame
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>سیاه سفیدی</a> برای فریم انیمیشن انتخاب شده

en: Brightness
fa_IR: شفافیت

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/brightness' target='_blank'>brightness filter</a> value for the selected Animation frame
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/brightness' target='_blank'>شفافیت</a> برای فریم انیمیشن انتخاب شده

en: Animate Text Color
fa_IR: حرکت دهی به رنگ متن

en: Animate the Layer's text color
fa_IR: حرکت دهی به رنگ متن لایه

en: Text Color Value
fa_IR: مقدار رنگ متن

en: The Layer's text color for the selected Animation frame
fa_IR: رنگ متن لایه برای فریم انیمیشن انتخاب شده

en: Animate Background Color
fa_IR: حرکت دهی به رنگ پس زمینه

en: Animate the Layer's background color
fa_IR: حرکت دهی به رنگ پس زمینه لایه

en: Background Color Value
fa_IR: مقدار رنگ پس زمینه

en: The Layer's background color for the selected Animation frame
fa_IR: رنگ پس زمینه لایه برای فریم انیمیشن انتخاب شده

en: Enable Text-Split Animations
fa_IR: فعالسازی انیمیشن جداکننده متن

en: Animate characters, words or lines of text
fa_IR: حرکت دهی به کاراکترها، کلمات یا خطوط متن

en: Split Direction
fa_IR: جهت جداکننده

en: Choose which direction the chars/words/lines should be animated in
fa_IR: انتخاب جهت حرکت کاراکترها/کلمات/خطوط

en: Split Delay
fa_IR: تاخیر جداکننده

en: The delay time between each animation for the individual characters/words/lines
fa_IR: میزان تاخیر بین هر انیمیشن هرکدام از کاراکترها/کلمات/خطوط

en: The easing equation to be applied for each animation
fa_IR: معادله easing جهت اعمال برای هر انیمیشن

en: The char/word/line opacity to apply to the currently selected animation frame
fa_IR: میزان ماتی کاراکتر/کلمه/خط جهت اعمال بر فریم انیمیشن انتخاب شده فعلی

en: Scale the char/word/line width by this amount for the selected animation frame
fa_IR: تغییر مقیاس عرض کاراکتر/کلمه/خط با این مقدار برای فریم انیمیشن انتخاب شده فعلی

en: Scale the char/word/line height by this amount for the selected animation frame
fa_IR: تغییر مقیاس ارتفاع کاراکتر/کلمه/خط با این مقدار برای فریم انیمیشن انتخاب شده فعلی

en: The char/word/line <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/rotate' target='_blank'>2D Rotation</a> for the selected animation frame.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/rotate' target='_blank'>چرخش دو بُعدی</a> کاراکتر/کلمه/خط برای فریم انیمیشن انتخاب شده.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: The 'x' axis for the char/word/line <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>transform-origin</a> applied to the selected animation frame.
fa_IR: محور 'x' برای<a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>مبدا انتقال</a> کاراکتر/کلمه/خط اعمال شده بر فریم انیمیشن انتخاب شده.

en: The 'y' axis for the char/word/line <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>transform-origin</a> applied to the selected animation frame.
fa_IR: محور 'y' برای<a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>مبدا انتقال</a> کاراکتر/کلمه/خط اعمال شده بر فریم انیمیشن انتخاب شده.

en: The 'z' axis for the char/word/line <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>transform-origin</a> applied to the selected animation frame.
fa_IR: محور 'z' برای<a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>مبدا انتقال</a> کاراکتر/کلمه/خط اعمال شده بر فریم انیمیشن انتخاب شده.

en: Animate the Char animation's blur, grayscale or brightness filter
fa_IR: حرکت دهی به فیلترهای شفافیت، سیاه سفید و ماتی کاراکتر

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>blur filter</a> value for the Chars animation
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>ماتی (blur)</a> برای انیمیشن کاراکترها

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>grayscale filter</a> value for the Chars animation
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>سیاه سفیدی</a> برای انیمیشن کاراکترها

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/brightness' target='_blank'>brightness filter</a> value for the Chars animation
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/brightness' target='_blank'>شفافیت</a> برای انیمیشن کاراکترها

en: Animate the word animation's blur, grayscale or brightness filter
fa_IR: حرکت دهی به فیلترهای شفافیت، سیاه سفید و ماتی کلمه

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>blur filter</a> value for the words animation
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>ماتی (blur)</a> برای انیمیشن حروف

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>grayscale filter</a> value for the words animation
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>سیاه سفیدی</a> برای انیمیشن حروف

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/brightness' target='_blank'>brightness filter</a> value for the words animation
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/brightness' target='_blank'>شفافیت</a> برای انیمیشن حروف

en: Animate the line animation's blur, grayscale or brightness filter
fa_IR: حرکت دهی به فیلترهای شفافیت، سیاه سفید و ماتی خط

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>blur filter</a> value for the lines animation
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>ماتی (blur)</a> برای انیمیشن خطوط

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>grayscale filter</a> value for the lines animation
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>سیاه سفیدی</a> برای انیمیشن خطوط

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/brightness' target='_blank'>brightness filter</a> value for the lines animation
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/brightness' target='_blank'>شفافیت</a> برای انیمیشن خطوط

en: Special Effects
fa_IR: افکت های ویژه

en: Choose a predefined special effect to use as the Layer's animation
fa_IR: انتخاب یک افکت ویژه از پیش تعریف شده به عنوان انیمیشن لایه

en: Loop Layer's Timeline
fa_IR: حلقه تایم لاین لایه

en: Loop all or part of the Layer's timeline animation
fa_IR: تکرار همه یا بخشی از انیمیشن تایم لاین اسلاید

en: Loop Start Frame
fa_IR: فریم ابتدایی حلقه

en: Choose which point in the Layer's timeline it should begin from for the loop animation
fa_IR: انتخاب نقطه ای از تایم لاین لایه که حلقه انیمیشن باید شروع شود

en: Loop End Frame
fa_IR: فریم پایانی حلقه

en: Choose which point in the Layer's timeline it should play to before it animates again
fa_IR: انتخاب نقطه ای از تایم لاین لایه که باید پیش از تکرار انیمیشن، پخش شود

en: Num Loops
fa_IR: تعداد حلقه ها

en: The number of times the Layer's selected timeline should loop.  Enter '-1' to loop continously throughout the life-cycle of the current Slide
fa_IR: تعداد حلقه تکرار.  عدد '1-' بیانگر تکرار ادامه دار در تمام مدت اسلاید فعلی است

en: Animate to Start
fa_IR: حرکت دهی به آغاز

en: Animate the Layer back to its starting values in the loop once the last frame is reached.  Useful for creating a more natural looping visual.
fa_IR: برگرداندن لایه به مقادیر ابتدایی آن در حلقه، بعد از رسیدن به آخرین فریم.  مفید برای ایجاد حلقه های تصویری طبیعی تر.

en: Add Loop Animation
fa_IR: افزودن انیمیشن حلقه

en: Add a continuously looping animation to the Layer
fa_IR: افزودن یک حلقه انیمیشن ادامه دار به لایه

en: Define when the loop animation should begin after the Slide is shown
fa_IR: تعریف زمان شروع حلقه تکرار انیمیشن بعد از نمایش اسلاید

en: Animation Duration
fa_IR: مدت انیمیشن

en: The amount of time each loop animation should occur before it begins again
fa_IR: تعداد دفعات تکرار حلقه انیمیشن پیش از شروع مجدد

en: The easing equation to be used for the loop animation
fa_IR: معادله easing برای حلقه انیمیشن

en: The 'x' axis for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>transform-origin</a> applied to the loop animation.
fa_IR: محور 'x' برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>مبدا انتقال</a> لایه جهت اعمال بر حلقه انیمیشن.

en: The 'y' axis for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>transform-origin</a> applied to the loop animation.
fa_IR: محور 'y' برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>مبدا انتقال</a> لایه جهت اعمال بر حلقه انیمیشن.

en: The 'z' axis for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>transform-origin</a> applied to the loop animation.
fa_IR: محور 'z' برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>مبدا انتقال</a> لایه جهت اعمال بر حلقه انیمیشن.

en: Yoyo Movement
fa_IR: حرکت یویو

en: Reverse the position as soon as the animation ends and vice versa
fa_IR: معکوس نمودن موقعیت بلافاصله بعد از پایان انیمیشن و بالعکس

en: Start X Position
fa_IR: موقعیت ابتدایی روی محور X

en: The 'x' (left) position to apply at the start of the loop animation.  Accepts positive and negative numbers.
fa_IR: موقعیت 'x' (چپ) جهت اعمال بر نقطه شروع حلقه انیمیشن.  اعداد مثبت و منفی را می پذیرد.

en: End X Position
fa_IR: موقعیت پایانی روی محور X

en: Animate the Layer to this 'x' (left) position.  Accepts positive and negative numbers.
fa_IR: حرکت دهی به لایه به این موقعیت 'x' (چپ).  اعداد مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: Start Y Position
fa_IR: موقعیت ابتدایی روی محور Y

en: The 'y' (top) position to apply at the start of the loop animation.  Accepts positive and negative numbers.
fa_IR: موقعیت 'y' (بالا) جهت اعمال بر نقطه شروع حلقه انیمیشن.  اعداد مثبت و منفی را می پذیرد.

en: End Y Position
fa_IR: موقعیت پایانی روی محور Y

en: Animate the Layer to this 'y' (top) position.  Accepts positive and negative numbers.
fa_IR: حرکت دهی به لایه به این موقعیت 'y' (بالا).  اعداد مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: Start Z Position
fa_IR: موقعیت ابتدایی روی محور Z

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/translateZ' target=_'blank'>CSS translateZ</a> at the start of the loop animation.  This adds/removes 3D depth to the Layer
fa_IR: <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/translateZ' target=_'blank'>CSS translateZ</a> برای اعمال بر نقطه شروع حلقه انیمیشن.  برای افزودن/حذف عمق 3D به لایه

en: End Z Position
fa_IR: موقعیت پایانی روی محور Z

en: Animate the Layer's <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/translateZ' target=_'blank'>CSS translateZ</a> property to this value.  This adds/removes 3D depth to the Layer
fa_IR: حرکت دهی به ویژگی <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/translateZ' target=_'blank'>CSS translateZ</a> با این مقدار.  برای افزودن/حذف عمق 3D به لایه

en: Add a Bezier Curve
fa_IR: افزودن یک منحنی Bezier

en: Adds a middle point to the movement between the starting and ending points
fa_IR: یک نقطه میانی برای حرکت بین نقطه شروع و پایان اضافه می کند

en: Auto Rotate Bezier
fa_IR: چرخش خودکار Bezier

en: Automatically rotate the Layer according to its position along the Bezier path
fa_IR: چرخش خودکار لایه با توجه به موقعیت آن در مسیر Bezier

en: Bezier Curve Angle
fa_IR: زاویه منحنی Bezier

en: Represents the curve's placement in the animation.  Lower degrees will place the curve toward the beginning, and higher degrees toward the end.
fa_IR: بیانگر موقعیت منحنی در انیمیشن است.  درجات پایین تر منحنی را به سمت شروع انیمیشن می برد و درجات بالاتر، به سمت پایان آن.

en: Bezier Curve Tension
fa_IR: کشش منحنی Bezier

en: Magnify the curve by this value.  1 = no magnification.  2 = twice the curve, etc.
fa_IR: بزرگنمایی منحنی با این مقدار.  1= بدون بزرگنمایی.  2= دو برابر کردن منحنی و غیره.

en: Bezier Start Point X
fa_IR: نقطه شروع محور X در Bezier

en: Represents the starting 'x' (left) position for the bezier curve
fa_IR: بیانگر موقعیت آغازین 'x' (چپ) برای منحنی Bezier

en: Bezier End Point X
fa_IR: نقطه پایان محور X در Bezier

en: Represents the ending 'x' (left) position for the bezier curve
fa_IR: بیانگر موقعیت پایانی 'x' (چپ) برای منحنی Bezier

en: Bezier Start Point Y
fa_IR: نقطه شروع محور Y در Bezier

en: Represents the starting 'y' (top) position for the bezier curve
fa_IR: بیانگر موقعیت آغازین 'y' (بالا) برای منحنی Bezier

en: Bezier End Point Y
fa_IR: نقطه پایانی محور Y در Bezier

en: Represents the ending 'y' (top) position for the bezier curve
fa_IR: بیانگر موقعیت پایانی 'y' (بالا) برای منحنی Bezier

en: Bezier Start Point Z
fa_IR: نقطه شروع محور Z در Bezier

en: Represents the starting 'z' (3D depth) position for the bezier curve
fa_IR: بیانگر موقعیت آغازین 'z' (عمق 3D) برای منحنی Bezier

en: Bezier End Point Z
fa_IR: نقطه پایانی محور Z در Bezier

en: Represents the ending 'z' (3D depth) position for the bezier curve
fa_IR: بیانگر موقعیت پایانی 'z' (عمق 3D) برای منحنی Bezier

en: Yoyo Scaling
fa_IR: مقیاس دهی به حالت Yoyo

en: Reverse the scaling as soon as the animation ends and vice versa
fa_IR: معکوس نمودن مقیاس بلافاصله بعد از پایان انیمیشن و بالعکس

en: Start scaleX
fa_IR: مقیاس ابتدایی روی محور X

en: The starting scaleX value (width) for the loop animation
fa_IR: مقدار ابتدایی مقیاس محور X (عرض) برای حلقه انیمیشن

en: End scaleX
fa_IR: مقیاس پایانی روی محور X

en: The ending scaleX value (width) for the loop animation
fa_IR: مقدار پایانی مقیاس محور X (عرض) برای حلقه انیمیشن

en: Start scaleY
fa_IR: مقیاس ابتدایی روی محور Y

en: The starting scaleY value (height) for the loop animation
fa_IR: مقدار ابتدایی مقیاس محور Y (عرض) برای حلقه انیمیشن

en: End scaleY
fa_IR: مقیاس پایانی روی محور Y

en: The ending scaleY value (height) for the loop animation
fa_IR: مقدار پایانی مقیاس محور Y (عرض) برای حلقه انیمیشن

en: Start skewX
fa_IR: اریب ابتدایی روی محور X

en: The starting skewX value (horizontal plane) for the loop animation
fa_IR: مقدار ابتدایی اریبی محور X (افقی) برای حلقه انیمیشن

en: End skewX
fa_IR: اریب پایانی روی محور X

en: The ending skewX value (horizontal plane) for the loop animation
fa_IR: مقدار پایانی اریبی محور X (افقی) برای حلقه انیمیشن

en: Start skewY
fa_IR: اریب ابتدایی روی محور Y

en: The starting skewY value (vertical plane) for the loop animation
fa_IR: مقدار ابتدایی اریبی محور Y (افقی) برای حلقه انیمیشن

en: End skewY
fa_IR: اریب پایانی روی محور Y

en: The ending skewY value (vertical plane) for the loop animation
fa_IR: مقدار پایانی اریبی محور Y (افقی) برای حلقه انیمیشن

en: Yoyo Rotation
fa_IR: چرخش حالت یویو

en: Reverse the rotation as soon as the animation ends and vice versa
fa_IR: معکوس نمودن چرخش بلافاصله بعد از پایان انیمیشن و بالعکس

en: Start rotateX
fa_IR: چرخش ابتدایی روی محور X

en: The starting rotateX value (horizontal plane) for the loop animation.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: مقدار ابتدایی چرخش محور X (افقی) برای حلقه انیمیشن.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: End rotateX
fa_IR: چرخش پایانی روی محور X

en: The ending rotateX value (horizontal plane) for the loop animation.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: مقدار پایانی چرخش محور X (افقی) برای حلقه انیمیشن.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: Start rotateY
fa_IR: چرخش ابتدایی روی محور Y

en: The starting rotateY value (horizontal plane) for the loop animation.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: مقدار ابتدایی چرخش محور Y (افقی) برای حلقه انیمیشن.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: End rotateY
fa_IR: چرخش پایانی روی محور Y

en: The ending rotateY value (horizontal plane) for the loop animation.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: مقدار پایانی چرخش محور Y (افقی) برای حلقه انیمیشن.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: Start rotate2D
fa_IR: چرخش دو بعدی ابتدایی

en: The starting rotation value (2D) for the loop animation.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: مقدار چرخش ابتدایی (2D) برای حلقه انیمیشن.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: End rotate2D
fa_IR: چرخش دو بعدی پایانی

en: The ending rotation value (2D) for the loop animation.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: مقدار چرخش پایانی (2D) برای حلقه انیمیشن.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: Yoyo Filters
fa_IR: فیلترهای یویو

en: Reverse the animated filters as soon as the animation ends and vice versa
fa_IR: معکوس نمودن فیلترهای انیمیشن بلافاصله بعد از پایان انیمیشن و بالعکس

en: Opacity Start
fa_IR: تیرگی در ابتدا

en: The starting transparency for the loop animation
fa_IR: شفافیت ابتدایی برای حلقه انیمیشن

en: Opacity End
fa_IR: تیرگی در پایان

en: The ending transparency for the loop animation
fa_IR: شفافیت پایانی برای حلقه انیمیشن

en: The starting <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>blur filter</a> value for the loop animation
fa_IR: مقدار ابتدایی فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>ماتی (blur)</a> برای حلقه انیمیشن

en: The ending <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>blur filter</a> value for the loop animation
fa_IR: مقدار پایانی فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>ماتی (blur)</a> برای حلقه انیمیشن

en: Grayscale Start
fa_IR: سیاه و سفید در ابتدا

en: The starting <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>grayscale filter</a> value for the loop animation
fa_IR: مقدار ابتدایی فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>سیاه سفیدی</a> برای حلقه انیمیشن

en: Grayscale End
fa_IR: سیاه و سفید در پایان

en: The ending <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>grayscale filter</a> value for the loop animation
fa_IR: مقدار پایانی فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>سیاه سفیدی</a> برای حلقه انیمیشن

en: Brightness Start
fa_IR: شفافیت در ابتدا

en: The starting <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>brightness filter</a> value for the loop animation
fa_IR: مقدار ابتدایی فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>شفافیت</a> برای حلقه انیمیشن

en: Brightness End
fa_IR: شفافیت در پایان

en: The ending <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>brightness filter</a> value for the loop animation
fa_IR: مقدار پایانی فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>شفافیت</a> برای حلقه انیمیشن

en: Mouse Hover
fa_IR: شناوری ماوس

en: Activate mouse hover styles/transitions
fa_IR: فعالسازی انتقال ها (transition) / استایل ها با شناوری ماوس

en: Reset Styles
fa_IR: بازنشانی استایل ها

en: Reset all hover styles to the Layer's default idle/static styles
fa_IR: بازگردانی همه استایل های شناوری به استایل های عادی/ثابت پیش فرض لایه

en: Cursor Type
fa_IR: توع نشانگر ماوس

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/cursor' target='_blank'>CSS cursor</a> property for the Layer.  Choose 'pointer' for a traditional hand cursor when hovering the Layer
fa_IR: ویژگی <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/cursor' target='_blank'>نشانگر</a> برای لایه.  گزینه 'pointer' را برای نشانگر دست در هنگام شناوری ماوس روی لایه، انتخاب کنید

en: Pointer Events
fa_IR: رویدادهای Pointer

en: Choose 'none' to disable user-interaction.  Useful for enabling clicks on content placed beneath the Layer.
fa_IR: انتخاب گزینه 'هیچکدام' برای غیرفعال سازی تعاملات کاربر.  مفید برای امکان کلیک روی محتوای قرار گرفته در زیر لایه.

en: Masking
fa_IR: ماسک کردن

en: Mask the current Layer before applying hover styles/effects.  Useful for movements and scale/zooms.
fa_IR: ماسک کردن لایه فعلی پیش از اعمال افکت ها/استایل ها.  مفید برای حرکت ها و مقیاس دهی/بزرگنمایی.

en: Hover Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه در حالت شناوری

en: Adjust the Layer's background color on mouse hover
fa_IR: تعیین رنگ پس زمینه لایه هنگام شناوری ماوس

en: Transition Speed
fa_IR: سرعت انتقال (transition)

en: The transition duration for the currently selected Layer (in milliseconds)
fa_IR: مدت زمان انتقال (transition) برای لایه انتخاب شده فعلی (به میلی ثانیه)

en: Transition Easing
fa_IR: easing انتقال

en: The easing equation to use for the hover transition
fa_IR: معادله easing جهت اعمال برای انتقال شناوری

en: The CSS z-index to apply to the Layer on mouse hover
fa_IR: مقدار z-index برای اعمال بر لایه هنگام شناوری ماوس

en: Change the Layer's transparency on mouse hover
fa_IR: تغییر شفافیت لایه هنگام شناوری ماوس

en: Scale the Layer's width by this amount on mouse hover
fa_IR: تغییر مقیاس عرض لایه با این مقدار هنگام شناوری ماوس

en: Scale the Layer's height by this amount on mouse hover
fa_IR: تغییر مقیاس ارتفاع لایه با این مقدار هنگام شناوری ماوس

en: Skew/distort the Layer horizontally by this amount on mouse hover.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: اریب کردن (skew) افقی لایه با این مقدار هنگام شناوری ماوس.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: Skew/distort the Layer vertically by this amount on mouse hover.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: اریب کردن (skew) عمودی لایه با این مقدار هنگام شناوری ماوس.  مقادیر مثبت و منفی پذیرفته می شوند.

en: Rotate the Layer on its 'x' axis by this amount on mouse hover.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: چرخش لایه روی محور 'x' خودش با این مقدار هنگام شناوری ماوس.  مقادیر مثبت و منفی را می پذیرد.

en: Rotate the Layer on its 'y' axis by this amount on mouse hover.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: چرخش لایه روی محور 'y' خودش با این مقدار هنگام شناوری ماوس.  مقادیر مثبت و منفی را می پذیرد.

en: The Layer's <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/rotate' target='_blank'>2D Rotation</a> on mouse hover.  Accepts positive and negative values.
fa_IR: <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/transform-function/rotate' target='_blank'>چرخش 2 بُعدی</a> لایه هنگام شناوری ماوس.  مقادیر مثبت و منفی را می پذیرد.

en: The 'x' axis for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>transform-origin</a> on mouse hover.
fa_IR: محور 'x' برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>مبدا انتقال</a> لایه هنگام شناوری ماوس.

en: The 'y' axis for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>transform-origin</a> on mouse hover.
fa_IR: محور 'y' برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>مبدا انتقال</a> لایه هنگام شناوری ماوس.

en: The 'z' axis for the Layer's <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>transform-origin</a> on mouse hover.
fa_IR: محور 'z' برای <a href='https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_transform-origin.asp' target='_blank'>مبدا انتقال</a> لایه هنگام شناوری ماوس.

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/perspective' target=_'blank'>CSS perspective</a> for the Layer on mouse hover
fa_IR: <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/perspective' target=_'blank'>پرسپکتیو</a> لایه هنگام شناوری ماوس

en: The border color for the Layer on mouse hover
fa_IR: رنگ خط کادر لایه هنگام شناوری ماوس

en: The <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_border-style.asp' target='_blank'>CSS border-style</a> for the Layer on mouse hover
fa_IR: <a href='https://www.w3schools.com/cssref/pr_border-style.asp' target='_blank'>استایل خط کادر</a> لایه هنگام شناوری ماوس

en: Border Top Width
fa_IR: عرض خط بالای کادر

en: The border's top size (border-top-width) for the Layer on mouse hover
fa_IR: اندازه (عرض) خط بالای کادر لایه هنگام شناوری ماوس

en: Border Right Width
fa_IR: عرض خط راست کادر

en: The border's right size (border-right-width) for the Layer on mouse hover
fa_IR: اندازه (عرض) خط سمت راست کادر لایه هنگام شناوری ماوس

en: Border Bottom Width
fa_IR: عرض خط پایین کادر

en: The border's bottom size (border-bottom-width) for the Layer on mouse hover
fa_IR: اندازه (عرض) خط پایین کادر لایه هنگام شناوری ماوس

en: Border Left Width
fa_IR: عرض خط چپ کادر

en: The border's left size (border-left-width) for the Layer on mouse hover
fa_IR: اندازه (عرض) خط سمت چپ کادر لایه هنگام شناوری ماوس

en: The top-left corner border-radius for the Layer on mouse hover (px or %)
fa_IR: میزان گردی گوشه کادر لایه در سمت بالا چپ، هنگام شناوری ماوس (به پیکسل یا درصد)

en: The top-right corner border-radius for the Layer on mouse hover (px or %)
fa_IR: میزان گردی گوشه کادر لایه در سمت بالا راست، هنگام شناوری ماوس (به پیکسل یا درصد)

en: The bottom-left corner border-radius for the Layer on mouse hover (px or %)
fa_IR: میزان گردی گوشه کادر لایه در سمت پایین چپ، هنگام شناوری ماوس (به پیکسل یا درصد)

en: The bottom-right corner border-radius for the Layer on mouse hover (px or %)
fa_IR: میزان گردی گوشه کادر لایه در سمت پایین راست، هنگام شناوری ماوس (به پیکسل یا درصد)

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>blur filter</a> value for the Layer on mouse hover
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/blur' target='_blank'>ماتی (blur)</a> برای لایه هنگام شناوری ماوس

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/brightness' target='_blank'>brightness filter</a> value for the Layer on mouse hover
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/brightness' target='_blank'>شفافیت</a> برای لایه هنگام شناوری ماوس

en: The <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>grayscale filter</a> value for the Layer on mouse hover
fa_IR: فیلتر <a href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/filter-function/grayscale' target='_blank'>سیاه و سفیدی</a> برای لایه هنگام شناوری ماوس

en: The parallax depth level to use for the Layer.  Level values are defined in the Slider Settings.
fa_IR: سطح عمق پارالاکس جهت استفاده برای لایه.  مقادیر سطح ها در تنظیمات اسلایدر تعریف شده اند.

en: Parallax Masking
fa_IR: ماسک پارالاکس

en: Apply a mask to the Layer as the Parallax Effect takes place.  When applied, the content will never bleed outside this mask.
fa_IR: افزودن یک ماسک به لایه هنگامی که افکت پارالاکس اجرا می شود.  بعد از اعمال، محتوا هرگز از ماسک خارج نمی شود.

en: Timeline Scroll Based
fa_IR: تایم لاین مبتنی بر اسکرول

en: Choose to animate the Layer's animation timeline as the Module scrolls into and out of view
fa_IR: انتخاب حرکت دهی به تایم لاین انیمیشن هنگامی که ماژول به داخل و خارج از محدوده دید اسکرول می شود

en: Filter Effect Scroll Based
fa_IR: فیلترهای مبتنی بر اسکرول

en: Enable/Disable filter effects for the Layer as the Module scrolls into and out of view.  Filter effects applied via the <a href='http://docs.themepunch.com/slider-revolution/scroll-effects/' target='_blank'>Module Settings</a>
fa_IR: فعال/غیرفعال سازی فیلترها برای لایه هنگامی که ماژول به داخل و خارج از ناحیه دید اسکرول می شود.  افکت های فیلتر از طریق <a href='http://docs.themepunch.com/slider-revolution/scroll-effects/' target='_blank'>تنظیمات ماژول</a> اعمال می شوند

en: Interaction
fa_IR: تعامل

en: Choose if the Action should occur on user-click, mouse-over or mouse-out
fa_IR: انتخاب اینکه "عمل" باید با کلیک کاربر، شناوری ماوس یا خروج ماوس از محدوده انجام شود

en: Action Type
fa_IR: نوع عمل

en: Choose which Action should occur when the user interacts with the Layer
fa_IR: انتخاب عملی که باید انجام شود هنگامی که کاربر با لایه تعامل می کند

en: Action Delay
fa_IR: تاخیر عمل

en: Add an optional delay before the Action occurs (in milliseconds)
fa_IR: افزودن یک تاخیر اختیاری پیش از رخ دادن عمل (به میلی ثانیه)

en: The url to navigate to for the 'Simple Link' Action
fa_IR: آدرس برای عملیات 'لینک ساده'

en: Choose if the link should be opened in the same window or in a new window
fa_IR: انتخاب اینکه لینک باید در همان صفحه باز شود و یا صفحه جدید

en: Use a traditional HTML hyperlink tag or trigger the Action via a jQuery event
fa_IR: استفاده از یک تگ HTML برای لینک یا انجام عمل از طریق یک رویداد jQuery

en: Follow
fa_IR: دنبال کردن

en: Choose 'No Follow' to discourage search engines from indexing index the link
fa_IR: انتخاب گزینه 'دنبال نکردن' برای درخواست از موتورهای جستجو برای لیست (ایندکس) نکردن لینک

en: Call Back Function
fa_IR: عملیات بازخوانی

en: Call an external JavaScript function on user-interaction
fa_IR: فراخوانی یک عملیات جاوااسکریپت خارجی با تعامل کاربر

en: Scroll Offset
fa_IR: انحراف اسکرول

en: The page will scroll to content below the Slider, and this offset will add or subtract pixels to the total amount scrolled.
fa_IR: صفحه به محتوای زیر اسلایدر اسکرول خواهد خورد و این فاصله، پیکسل هایی به مقدار کل فضایی که اسکرول می شود، اضافه خواهد کرد.

en: Scroll Easing
fa_IR: easing اسکرول

en: The easing equation for the Scroll Action.  <a href='https://greensock.com/ease-visualizer' target=_'blank'>View visualization</a>
fa_IR: معادله پیش فرض easing برای عملیات اسکرول.  <a href='https://greensock.com/ease-visualizer' target=_'blank'>مشاهده</a>

en: Scroll Duration
fa_IR: مدت اسکرول

en: The easing duration for the Scroll Action in milliseconds
fa_IR: مدت زمان easing برای عملیات اسکرول به میلی ثانیه

en: Jump to Slide
fa_IR: پرش به اسلاید

en: Link the Layer to a specific Slide
fa_IR: لینک لایه به یک اسلاید خاص

en: Next/Previous Slide
fa_IR: اسلاید قبلی/بعدی

en: Change to the next or previous Slide on user-interaction
fa_IR: تغییر به اسلاید قبل یا بعدی با تعامل کاربر

en: Pause/Play Slider
fa_IR: توقف اسلایدر

en: Pause or Resume the Slider's progress on user-interaction
fa_IR: توقف یا ادامه پیشرفت اسلایدر با تعامل کاربر

en: Toggle Slider
fa_IR: اسلایدر تاگل

en: Play/Pause the Slider on user-interaction
fa_IR: پخش/توقف اسلایدر با تعامل کاربر

en: Start Layer In/Out Animation
fa_IR: شروع انیمیشن ورودی/خروجی لایه

en: Play a Layer's animation on-demand to show or hide the Layer
fa_IR: پخش یک انیمیشن لایه برای نمایش یا مخفی نمودن لایه

en: Toggle Layer Animation
fa_IR: تاگل انیمیشن لایه

en: Toggle any given Layer's animation in and out of view
fa_IR: تاگل هر انیمیشن لایه به داخل یا خارج از ناحیه دید

en: Simulate Click
fa_IR: شبیه سازی کلیک

en: Trigger a jQuery click event on any given Layer
fa_IR: اجرای یک رویداد کلیک jQuery روی هر لایه

en: Toggle Class
fa_IR: کلاس تاگل

en: Toggle (add/remove) a Layer's class name on user-interaction
fa_IR: تاگل (افزودن/حذف) یک نام کلاس لایه با تعامل کاربر

en: Target Layer
fa_IR: هدف لایه

en: Choose which Layer to target for the Layer Action
fa_IR: انتخاب لایه هدف برای عملیات لایه

en: Animation Timing
fa_IR: زمان بندی انیمیشن

en: Choose the Layer's default animation behavior in relation to the selected Action
fa_IR: انتخاب رفتار پیش فرض انیمیشن لایه در ارتباط با عملیات انتخاب شده

en: Choose if the Layer's animation behavior should reset or not when the Slide replays again
fa_IR: انتخاب اینکه رفتار انیمیشن لایه باید تکرار شود یا نه، هنگامی که اسلاید دوباره اجرا می شود

en: Play/Pause Media
fa_IR: پخش/توقف رسانه

en: Play or pause Video or Audio on user-interaction
fa_IR: پخش/توقف ویدئو یا صدا با تعامل کاربر

en: Toggle Media Play/Pause
fa_IR: تاگل پخش/توقف رسانه

en: Toggle a video or audio's play state on user-interaction
fa_IR: تاگل پخش یک ویدئو/صدا با تعامل کاربر

en: Mute/Unmute Media
fa_IR: بی صدا/باصدا کردن رسانه

en: Mute or Unmute the sound from a video or audio Layer on user-interaction
fa_IR: قطع/عدم قطع صدای ویدئو یا صدای لایه با تعامل کاربر

en: Toggle Mute (All) Media
fa_IR: تاگل بی صدا کردن (همه) رسانه

en: Toggle sound from a single video or audio Layer, or toggle all video/audio sound that exists in the Slide
fa_IR: تاگل صدا از یک لایه صوتی یا تصویری تنها، یا تاگل صدای همه ویدئو/صداهای موجود در اسلاید

en: Enter/Exit Fullscreen
fa_IR: ورود به/ خروج از حالت تمام صفحه

en: Take the Slider fullscreen or exit fullscreen on user-interaction
fa_IR: تمام صفحه کردن اسلایدر یا خروج از حالت تمام صفحه، با تعامل کاربر

en: Toggle Fullscreen
fa_IR: تاگل تمام صفحه

en: Toggle the Slider fullscreen and non-fullscreen on user-interaction
fa_IR: تاگل تمام صفحه کردن اسلایدر یا خروج از حالت تمام صفحه، با تعامل کاربر

en: Inherit from Desktop
fa_IR: ارث بری از دسکتاپ

en: Automatically resize/reposition all Layers for each device viewport inside the editor
fa_IR: تغییر اندازه/موقعیت خودکار همه لایه ها برای نمای هر دستگاه درون ویرایشگر

en: Reset from Desktop
fa_IR: بازنشانی از دسکتاپ

en: Reset the size/position of all Layers to their desktop values for each viewport inside the editor
fa_IR: تغییر اندازه/موقعیت همه لایه ها به مقادیر دسکتاپ برای نمای هر دستگاه درون ویرایشگر

en: Resize Between Devices
fa_IR: تغییر اندازه بین دستگاه ها

en: Show/Hide on Desktop
fa_IR: نمایش / عدم نمایش در دسکتاپ

en: Show or hide the Layer for the desktop viewport
fa_IR: نمایش یا عدم نمایش لایه برای نمای دسکتاپ

en: Show/Hide on Laptop
fa_IR: نمایش / عدم نمایش در لپتاپ

en: Show or hide the Layer for the laptop viewport
fa_IR: نمایش یا عدم نمایش لایه برای نمای لپتاپ

en: Show/Hide on Tablet
fa_IR: نمایش / عدم نمایش در تبلت

en: Show or hide the Layer for the tablet viewport
fa_IR: نمایش یا عدم نمایش لایه برای نمای تبلت

en: Show/Hide on Phone
fa_IR: نمایش / عدم نمایش در موبایل

en: Show or hide the Layer for the phone viewport
fa_IR: نمایش یا مخفی نمودن لایه برای نمای تلفن

en: Hide Under Width
fa_IR: مخفی نمودن در عرض کمتر از

en: Hide the Layer when the browser window is equal to or below the value set in the Slider Settings
fa_IR: پنهان نمودن لایه هنگامی که پنجره مرورگر مساوی یا کمتر از مقدار تعیین شده در تنظیمات اسلایدر است

en: Show on Mouse Over
fa_IR: نمایش هنگام بردن ماوس روی آن

en: Only show the Layer when the user hovers their mouse over the Slider
fa_IR: فقط زمانی نمایش بده که کاربر ماوس را روی اسلایدر برده باشد

en: Layer ID
fa_IR: شناسه لایه

en: Define an optional ID for the Layer to target it with custom CSS/JavaScript
fa_IR: تعریف یک شناسه (ID) اختیاری برای لایه برای استفاده از آن در فایل های CSS و JS سفارشی

en: Layer Classes
fa_IR: کلاس های لایه

en: Add class names to the Layer to target it with custom CSS/JavaScript (separate multiple class names with spaces)
fa_IR: افزودن کلاس به لایه برای استفاده از آن در فایل های CSS و JS سفارشی (نام کلاس ها را با فاصله از هم جدا کنید)

en: Layer Title
fa_IR: عنوان لایه

en: Define the Layer's title attribute
fa_IR: تعریف ویژگی عنوان لایه

en: Layer Rel
fa_IR: Rel لایه

en: Define the Layer's 'rel' attribute
fa_IR: تعریف ویژگی 'rel' لایه

en: Tab Index
fa_IR: ایندکس زبانه

en: Define the Layer's tab-index.  Useful for defining focus on elements.
fa_IR: تعریف tab-index لایه.  مفید برای تعریف تمرکز روی المان ها.

en: Wrapper ID
fa_IR: شناسه دربرگیرنده

en: Define an optional ID for the Layer's outer-most wrapper to target it with custom CSS/JavaScript.
fa_IR: تعریف یک شناسه (ID) اختیاری برای نگهدارنده لایه برای استفاده از آنها در فایل های CSS و JS سفارشی.

en: Add class names to the Layer's outer-most wrapper to target it with custom CSS/JavaScript (separate multiple class names with spaces)
fa_IR: افزودن کلاس به نگهدارنده لایه برای استفاده از آن در فایل های CSS و JS سفارشی (نام کلاس ها را با فاصله از هم جدا کنید)

en: No file sent.
fa_IR: هیچ فایلی ارسال نشد.

en: Exceeded filesize limit.
fa_IR: حدود اندازه فایل مجاز نمی باشد.

en: Import file not found
fa_IR: فایل درون ریز پیدا نشد

en: slider_export.txt does not exist!
fa_IR: فایل slider_export.txt موجود نیست!

en: Please select the correct zip file, checksum failed!
fa_IR: لطفا فایل زیپ درست را انتخاب کنید!

en: Wrong export slider file format! Please make sure that the uploaded file is either a zip file with a correct slider_export.txt in the root of it or an valid slider_export.txt file.
fa_IR: فرمت اشتباه برای برون بری اسلایدر! لطفا مطمئن شوید که فایل بارگذاری شده یک فایل zip با یک فایل slider_export.txt در ریشه خود می باشد.

en: could not find correct Slide to copy, please try again.
fa_IR: اسلاید صحیح برای کپی پیدا نشد، لطفا دوباره تلاش کنید.

en:  not found!
fa_IR:  پیدا نشد!

en: Anim From
fa_IR: حرکت دهی از

en: Anim To
fa_IR: حرکت دهی به

en: On Stage
fa_IR: در مرحله

en: Slider Revolution:
fa_IR: اسلایدر روولوشن:

en: Select / Edit Slider
fa_IR: انتخاب/ویرایش اسلایدر

en: &copy; Copyright & License Info
fa_IR: &copy; اطلاعات لایسنس و کپی رایت

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Layer Objects
fa_IR: اشیاء لایه

en: Objects
fa_IR: اشیاء

en: Own Modules
fa_IR: ماژول های خودی

en: Font Icons
fa_IR: آیکون های فونت

en: Module Templates
fa_IR: قالب های ماژول

en: Videos
fa_IR: ویدئوها

en: Favorites
fa_IR: علاقه مندی ها

en: Root
fa_IR: ریشه

en: Loading
fa_IR: بارگذاری

en: Elements
fa_IR: المان ها

en: Loading Thumbnails...
fa_IR: بارگذاری بند انگشتی ها...

en: MODULE
fa_IR: ماژول

en: PACKAGE
fa_IR: بسته

en: Installed
fa_IR: نصب شد

en: Not Installed
fa_IR: نصب نشده

en: Setup Notes
fa_IR: نکات نصب

en: Requirements
fa_IR: درخواست ها

en: Installed Version
fa_IR: ورژن نصب شده

en: Available Version
fa_IR: ورژن موجود

en: Installing Template Package
fa_IR: در حال نصب بسته قالب

en: Install Template
fa_IR: نصب قالب

en: Activate License
fa_IR: فعالسازی لایسنس

en: Re-Download Online
fa_IR: دانلود مجدد

en: Create Blank Page
fa_IR: ایجاد صفحه خالی

en: Please Wait a Moment
fa_IR: لطفا کمی صبر کنید

en: Search
fa_IR: جستجو

en: FOLDER
fa_IR: پوشه

en: OBJECT
fa_IR: شیء

en: IMAGE
fa_IR: تصویر

en: VIDEO
fa_IR: ویدئو

en: ICON
fa_IR: آیکون

en: FONT
fa_IR: فونت

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Per Page
fa_IR: هر صفحه

en: Update List
fa_IR: لیست به روزرسانی

en: Image is Loading...
fa_IR: تصویر در حال بارگذاری...

en: Importing Layers...
fa_IR: درون ریزی لایه ها...

en: Layer with Action
fa_IR: لایه با عملیات

en: Behavior
fa_IR: رفتار

en: Layers Importing
fa_IR: درون ریزی لایه ها

en: Nothing Selected
fa_IR: چیزی انتخاب نشد

en: Sort by Creation
fa_IR: مرتب سازی بر اساس ایجاد

en: Creation Ascending
fa_IR: صعودی

en: Sort by Title
fa_IR: مرتب سازی بر اساس عنوان

en: Title Descending
fa_IR: نزولی

en: Add Slider as Modal
fa_IR: افزودن اسلایدر به عنوان مودال

en: Revolution Slider 6
fa_IR: روولوشن اسلایدر 6.0

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Alias
fa_IR: نام مستعار

en: Can't write the file into the uploads folder of WordPress, please change permissions and try again!
fa_IR: امکان ثبت فایل در پوشه بارگذاری های وردپرس وجود ندارد، لطفا مجوزها را تغییر داده و دوباره تلاش کنید!

en: Purchase Code is invalid
fa_IR: کدخرید نامعتیر است

en: Can't connect programatically to the ThemePunch servers, please check your webserver settings
fa_IR: امکان اتصال به سرورهای ThemePunch نیست، لطفا اینترنت خود را بررسی کنید

en: Can't write into the uploads folder of WordPress, please change permissions and try again!
fa_IR: امکان ثبت فایل در پوشه بارگذاری های وردپرس وجود ندارد، لطفا مجوزها را تغییر داده و دوباره تلاش کنید!

en: Next Tip
fa_IR: نکته بعدی

en: Got It
fa_IR: متوجه شدم

en: Don't show tooltips again
fa_IR: تول تیپ را دوباره نشان نده

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Slider Revolution
fa_IR: اسلایدر روولوشن

en: Displays a Slider Revolution Module on the page
fa_IR: نمایش یک ماژول روولوشن اسلایدر در صفحه

en: No Sliders found, Please create a Slider first
fa_IR: اسلایدی پیدا نشد، لطفا ابتدا یک اسلاید ایجاد کنید

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Choose Slider
fa_IR: اسلایدر را انتخاب کنید

en: Home Page Only
fa_IR: فقط صفحه اصلی

en: Pages (example: 2,10):
fa_IR: صفحه ها (مثل: 2،10):

en: Choose Slide Template
fa_IR: قالب اسلاید را انتخاب کنید

en: Activate Slider Revolution for <a href="https://revolution.themepunch.com/direct-customer-benefits/" target="_blank">Premium Benefits (e.g. Live Updates)</a>.
fa_IR: فعالسازی روولوشن اسلایدر برای <a href="https://revolution.themepunch.com/direct-customer-benefits/" target="_blank">استفاده از مزایای ویژه و به روزرسانی ها</a>.

en: A new version of Slider Revolution is available.
fa_IR: ورژن جدید اسلایدر روولوشن اکنون موجود است.

en: <h2>In case you’re using Google Web Fonts (default) or playing videos or sounds via YouTube or Vimeo in Slider Revolution we recommend to add the corresponding text phrase to your privacy police:</h2>
    		<h3>YouTube</h3> <p>Our website uses plugins from YouTube, which is operated by Google. The operator of the pages is YouTube LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, USA.</p> <p>If you visit one of our pages featuring a YouTube plugin, a connection to the YouTube servers is established. Here the YouTube server is informed about which of our pages you have visited.</p> <p>If you're logged in to your YouTube account, YouTube allows you to associate your browsing behavior directly with your personal profile. You can prevent this by logging out of your YouTube account.</p> <p>YouTube is used to help make our website appealing. This constitutes a justified interest pursuant to Art. 6 (1) (f) DSGVO.</p> <p>Further information about handling user data, can be found in the data protection declaration of YouTube under <a href="https://www.google.de/intl/de/policies/privacy" target="_blank">https://www.google.de/intl/de/policies/privacy</a>.</p>
    		<h3>Vimeo</h3> <p>Our website uses features provided by the Vimeo video portal. This service is provided by Vimeo Inc., 555 West 18th Street, New York, New York 10011, USA.</p> <p>If you visit one of our pages featuring a Vimeo plugin, a connection to the Vimeo servers is established. Here the Vimeo server is informed about which of our pages you have visited. In addition, Vimeo will receive your IP address. This also applies if you are not logged in to Vimeo when you visit our plugin or do not have a Vimeo account. The information is transmitted to a Vimeo server in the US, where it is stored.</p> <p>If you are logged in to your Vimeo account, Vimeo allows you to associate your browsing behavior directly with your personal profile. You can prevent this by logging out of your Vimeo account.</p> <p>For more information on how to handle user data, please refer to the Vimeo Privacy Policy at <a href="https://vimeo.com/privacy" target="_blank">https://vimeo.com/privacy</a>.</p>
    		<h3>Google Web Fonts</h3> <p>For uniform representation of fonts, this page uses web fonts provided by Google. When you open a page, your browser loads the required web fonts into your browser cache to display texts and fonts correctly.</p> <p>For this purpose your browser has to establish a direct connection to Google servers. Google thus becomes aware that our web page was accessed via your IP address. The use of Google Web fonts is done in the interest of a uniform and attractive presentation of our plugin. This constitutes a justified interest pursuant to Art. 6 (1) (f) DSGVO.</p> <p>If your browser does not support web fonts, a standard font is used by your computer.</p> <p>Further information about handling user data, can be found at <a href="https://developers.google.com/fonts/faq" target="_blank">https://developers.google.com/fonts/faq</a> and in Google's privacy policy at <a href="https://www.google.com/policies/privacy/" target="_blank">https://www.google.com/policies/privacy/</a>.</p>
    		<h3>SoundCloud</h3><p>On our pages, plugins of the SoundCloud social network (SoundCloud Limited, Berners House, 47-48 Berners Street, London W1T 3NF, UK) may be integrated. The SoundCloud plugins can be recognized by the SoundCloud logo on our site.</p>
    			<p>When you visit our site, a direct connection between your browser and the SoundCloud server is established via the plugin. This enables SoundCloud to receive information that you have visited our site from your IP address. If you click on the “Like” or “Share” buttons while you are logged into your SoundCloud account, you can link the content of our pages to your SoundCloud profile. This means that SoundCloud can associate visits to our pages with your user account. We would like to point out that, as the provider of these pages, we have no knowledge of the content of the data transmitted or how it will be used by SoundCloud. For more information on SoundCloud’s privacy policy, please go to https://soundcloud.com/pages/privacy.</p><p>If you do not want SoundCloud to associate your visit to our site with your SoundCloud account, please log out of your SoundCloud account.</p>
fa_IR: <h2> در صورت استفاده از فونت های وب گوگل (به طور پیش فرض) یا پخش ویدیوها یا صداهای از طریق یوتیوب یا Vimeo در انقلاب کشویی، توصیه می کنیم متن مربوطه را به پلیس حریم خصوصی خود اضافه کنید: </ h2>
    <h3> YouTube </ h3> <p> وب سایت ما با استفاده از پلاگین ها از یوتیوب، که توسط Google اداره می شود. اپراتور صفحات YouTube LLC، 901 Cherry Ave، San Bruno، CA 94066، USA است. </ p> <p> اگر شما یکی از صفحات ما را با پلاگین یوتیوب ببینید، اتصال به سرورهای YouTube برقرار می شود. در اینجا سرور یوتیوب درباره صفحاتی که بازدید کرده اید اطلاع داده می شود. </ p> <p> اگر به حساب YouTube خود وارد شدید، YouTube به شما اجازه می دهد رفتار مرور خود را به طور مستقیم با نمایه شخصی خود مرتبط کنید. شما می توانید با خارج شدن از حساب YouTube خود از این کار جلوگیری کنید. </ p> <p> YouTube برای کمک به ایجاد وب سایت ما جذاب است. این به منزله منافع موجه مطابق با ماده است. 6 (1) (f) DSGVO. </ p> <p> اطلاعات بیشتر در مورد دست زدن به داده های کاربر، در اعلامیه حفاظت از داده یوتیوب در <a href = "https://www.google.de/intl / de / policies / privacy "target =" _blank "> https://www.google.de/intl/de/policies/privacy </a>. </ p>
    <h3> Vimeo </ h3> <p> وب سایت ما از ویژگی های ارائه شده توسط پورت ویدئویی Vimeo استفاده می کند. این سرویس توسط Vimeo Inc.، 555 West 18th Street، نیویورک، نیویورک 10011، USA ارائه شده است. </ p> <p> اگر شما یکی از صفحات ما را با یک پلاگین Vimeo ببینید، اتصال به سرورهای Vimeo برقرار می شود . در اینجا سرور Vimeo در مورد کدام صفحاتی که بازدید کرده اید اطلاع داده می شود. علاوه بر این، Vimeo آدرس IP شما را دریافت خواهد کرد. این نیز اعمال می شود اگر شما به Vimeo وارد نشده اید زمانی که از پلاگین بازدید می کنید یا حساب Vimeo ندارید. اطلاعات به سرور Vimeo در ایالات متحده، جایی که آن ذخیره شده است، منتقل می شود. </ p> <p> اگر به حساب Vimeo خود وارد سیستم شوید، به شما اجازه می دهد که رفتار مرور خود را به طور مستقیم با مشخصات شخصی خود مرتبط کنید. </ p> <p> برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه رسیدگی به داده های کاربر، لطفا به سیاست حفظ حریم خصوصی Vimeo در <a href = "https://vimeo.com/ مراجعه کنید. privacy "target =" _blank "> https://vimeo.com/privacy </a>. </ p>
    <h3> فونت های گوگل وب </ h3> <p> برای نمایش یکنواخت فونت ها، این صفحه از فونتهای وب ارائه شده توسط Google استفاده می کند. وقتی صفحه باز می شود، مرورگر شما فتوشاپ وب مورد نیاز را به حافظه پنهان مرورگر خود می دهد تا متن ها و فونت ها را به درستی نمایش دهد. </ p> <p> برای این منظور مرورگر شما باید یک اتصال مستقیم به سرورهای Google ایجاد کند. بدین ترتیب Google متوجه میشود که صفحه وب ما از طریق آدرس IP شما قابل دسترسی است. استفاده از فونت وب گوگل به منظور ارائه یکپارچه و جذاب از افزونه ما انجام می شود. این به منزله منافع موجه مطابق با ماده است. 6 (1) (f) DSGVO. </ p> <p> اگر مرورگر شما فونت های وب را پشتیبانی نمی کند، فونت استاندارد شما توسط رایانه شما مورد استفاده قرار می گیرد. </ p> <p> اطلاعات بیشتر در مورد دستکاری داده های کاربر در <a href="https://developers.google.com/fonts/faq" target="_blank"> https://developers.google.com/fonts/faq </a> و در سیاست حفظ حریم خصوصی Google در <a href="https://www.google.com/policies/privacy/" target="_blank"> https://www.google.com/policies/privacy/ </a>. </ p>
    <h3> SoundCloud </ h3> <p> در صفحات ما، افزونه های شبکه اجتماعی صدای ابر(SoundCloud Limited، Berners House، 47-48 Berners Street، London W1T 3NF، UK) ممکن است یکپارچه شوند. پلاگین های SoundCloud توسط لوگو SoundCloud در سایت ما قابل شناسایی است. </ p>
    <p> هنگام بازدید از سایت ما، اتصال مستقیم بین مرورگر شما و سرور صدای ابراز طریق پلاگین ایجاد می شود. این امکان SoundCloud را برای دریافت اطلاعاتی که از سایت ما از آدرس IP خود بازدید کرده اید، قادر می سازد. اگر بر روی دکمه "Like" یا "Share" کلیک کنید در حالی که به حساب صدای ابرخود وارد شده اید، می توانید محتوای صفحات ما را به پروفایل صدای ابرخود پیوند دهید. این به این معنی است که SoundCloud می تواند بازدیدکنندگان را به صفحات ما با حساب کاربر خود متصل کند. ما می خواهیم اشاره کنیم که، به عنوان ارائه دهنده این صفحات، ما هیچ محتوایی از داده های منتقل شده یا نحوه استفاده از SoundCloud را نداریم. برای اطلاعات بیشتر در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی صدای ابر، لطفا به https://soundcloud.com/pages/privacy.</p><p> اگر شما نمی خواهید صدای ابربه سایت خود را با حساب صدای ابرخود مرتبط کنید، لطفا وارد شوید خارج از حساب صدای ابرشما. </ p>

en: Function Not Available in Demo Mode
fa_IR: تابع برای حالت دمو موجود نیست

en: Function Only Available for Adminstrators
fa_IR: تابع فقط برای مدیریت موجود است

en: Bad Request
fa_IR: درخواست اشتباه

en: The Purchase Code needs to be set!
fa_IR: کد خرید باید تنظیم شود!

en: Plugin successfully activated
fa_IR: افزونه با موفقیت فعال شد

en: Purchase Code already registered!
fa_IR: کد خرید قبلا ثبت شده است!

en: Purchase Code was locked, please contact the ThemePunch support!
fa_IR: کد خرید قفل شده استف لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید!

en: Purchase Code could not be validated
fa_IR: امکان اعتبارسنجی کد خرید وجود ندارد

en: Plugin deregistered
fa_IR: ثبت نام افزونه لغو شد

en: Deregistration failed!
fa_IR: لغو ثبت نام ناموفق بود!

en: Saved
fa_IR: ذخیره شده

en: Connection to Update Server Failed
fa_IR: اتصال برای به روزرسانی سرور ناموفق بود

en: Slider Import Failed
fa_IR: درون ریزی اسلایدر ناموفق بود

en: Template Slider Import Failed
fa_IR: درون ریزی قالب اسلایدر ناموفق بود

en: Template Slider Installation Failed
fa_IR: نصب اسلایدر قالب ناموفق بود

en: Slide duplication failed
fa_IR: کپی اسلاید ناموفق بود

en: Slider Deleted
fa_IR: اسلایدر پاک شد

en: Duplication Failed
fa_IR: کپی ناموفق بود

en: Slide Saved
fa_IR: ذخیره اسلاید

en: Slide not found
fa_IR: اسلاید پیدا نشد

en: Slider not found
fa_IR: اسلایدر یافت نشد

en: Posts
fa_IR: نوشته ها

en: Global Settings saved/updated
fa_IR: تنظیمات عمومی ذخیره/به روز رسانی شد

en: Global Settings not saved/updated
fa_IR: تنظیمات عمومی ذخیره/به روز رسانی نشد

en: Navigation preset saved/updated
fa_IR: ناوبری از پیش تنظیم، ذخیره/به روز رسانی شد

en: Preset could not be saved/values are the same
fa_IR: پیش تنظیم نمی تواند ذخیره شود

en: Navigation preset deleted
fa_IR: ناوبری از پیش تنظیم حذف شد

en: Preset not found
fa_IR: پیش تنظیم یافت نشد

en: Animation deleted
fa_IR: انیمیشن حذف شد

en: Deletion failed
fa_IR: حذف ناموفق بود

en: Animation saved
fa_IR: انیمیشن ذخیره شد

en: Animation could not be saved
fa_IR: انیمیشن نمی تواند ذخیره شود

en: Slider could not be loaded
fa_IR: اسلایدر نمی تواند بارگذاری شود

en: New Folder
fa_IR: پوشه جدید

en: Folder Creation Failed
fa_IR: ایجاد پوشه ناموفق بود

en: Folder Deleted
fa_IR: پوشه حذف شد

en: Folder Deletion Failed
fa_IR: حذف پوشه ناموفق بود

en: Tags Updated
fa_IR: برچسب ها به روز شدند

en: Failed to Update Tags
fa_IR: به روز رسانی برچسب ها ناموفق بود

en: Slider Moved to Folder
fa_IR: اسلایدر به پوشه منتقل شد

en: Failed to Move Slider Into Folder
fa_IR: انتقال اسلایدر به پوشه ناموفق بود

en: Title updated
fa_IR: عنوان به روز رسانی شد

en: Failed to update Title
fa_IR: به روز رسانی عنوان ناموفق بود

en: Slider Revolution Preview
fa_IR: پیش نمایش روولوشن اسلایدر

en: Invalid Email
fa_IR: ایمیل نامعتبر

en: Success! Please check your E-Mails to finish the subscription
fa_IR: تبریک! لطفا ایمیلتان را برای ادامه ثبت نام چک کنید

en: Invalid Email/Could not connect to the Newsletter server
fa_IR: ایمیل نامعتبر است. نمی توان به سرویس خبرنامه متصل شد

en: No Email given
fa_IR: هیچ ایمیلی داده نشده است

en: Favorite Changed
fa_IR: علاقمندی تغییر کرد

en: Object could not be loaded
fa_IR: شیء قابل بارگذاری نیست

en: Video cover could not be loaded
fa_IR: کاور ویدئو نمی تواند بارگذاری شود

en: Could not create Slide
fa_IR: اسلاید نمی تواند ایجاد شود

en: Could not create Slider
fa_IR: اسلایدر نمی تواند ایجاد شود

en: AddOn could not be activated
fa_IR: افزودنی (AddOn) نمی تواند فعال شود

en: AddOn deactivated
fa_IR: افزودنی (AddOn) غیرفعال شد

en: AddOn could not be deactivated
fa_IR: افزودنی (AddOn) نمی تواند غیرفعال شود

en: Successfully fetched Facebook albums
fa_IR: آلبوم های فیسبوک با موفقیت آورده شدند

en: Could not fetch Facebook albums
fa_IR: آلبوم های فیسبوک آورده نشدند

en: Cleared Albums
fa_IR: آلبوم های پاک شده

en: Successfully fetched flickr photosets
fa_IR: آلبوم های فلیکر با موفقیت آورده شدند

en: Could not fetch flickr photosets
fa_IR: آلبوم های فلیکر آورده نشدند

en: Cleared Photosets
fa_IR: مجموعه تصاویر پاک شده

en: No User URL - Could not fetch flickr photosets
fa_IR: آدرس وجود ندارد - آلبوم های فلیکر آورده نشدند

en: No API KEY - Could not fetch flickr photosets
fa_IR: کلید API وجود ندارد - آلبوم های فلیکر آورده نشدند

en: Successfully fetched YouTube playlists
fa_IR: لیست پخش از یوتیوب با موفقیت آورده شدند

en: Could not fetch YouTube playlists
fa_IR: قادر به آوردن لیست پخش از یوتیوب نیست

en: Slider Revolution database structure was updated
fa_IR: ساختار پایگاه داده روولوشن اسلایدر به روز رسانی شد

en: Downloaded Google Fonts will be updated
fa_IR: فونت های گوگل به روز رسانی خواهند شد

en: Slider could not be transfered to v6
fa_IR: اسلاید نمی تواند به نسخه 6.0 منتقل شود

en: Slider transfered to v6
fa_IR: اسلایدر به نسخه 6.0 منتقل شد

en: No response on action
fa_IR: پاسخی به عمل نیامد

en: No Data Received
fa_IR: هیچ داده ای دریافت نشد

en: Loading Error
fa_IR: خطای بارگذاری

en: Loading Error:
fa_IR: خطای بارگذاری:

en: None of the Settings changed. There is Nothing to Save
fa_IR: هیچکدام از تنظیمات تغییر نکرده اند. چیزی برای ذخیره نمودن وجود ندارد

en: Enter Preset Name to Save or Delete
fa_IR: برای ذخیره یا حذف، نام از پیش تعیین شده را وارد کنید

en: Custom Size is currently Disabled
fa_IR: اندازه سفارشی در حال حاضر غیرفعال است

en: The Current Size is set to calculate the Layer grid sizes Automatically.<br>Do you want to continue with Custom Sizes or do you want to keep the Automatically generated sizes ?
fa_IR: اندازه فعلی برای محاسبه خودکار اندازه های شبکه لایه تنظیم شده است.<br> می خواهید با اندازه های دلخواه خود ادامه دهید یا اندازه های تولیدشده خودکار را نگه دارید ؟

en: Keep Auto Sizes
fa_IR: حفظ اندازه های خودکار

en: Use Custom Sizes
fa_IR: استفاده از اندازه های سفارشی

en: What should happen Next?
fa_IR: در ادامه باید چه اتفاقی رخ دهد؟

en: Need Attention by removing
fa_IR: نیاز به توجه به وسیله حذف کردن دارد

en: Where do you want to move the Inherited Layers?
fa_IR: لایه های ارث برده را به کجا می خواهید ببرید؟

en: Drag & Drop Import File
fa_IR: فایل درون ریزی را بکشید و رها کنید (Drag & Drop)

en: or
fa_IR: یا

en: Click to Choose
fa_IR: برای انتخاب کلیک کنید

en: Export
fa_IR: برون بری

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Duplicate
fa_IR: کپی

en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Folder
fa_IR: پوشه

en: Rename
fa_IR: تغییر نام

en: Root Level
fa_IR: سطح ریشه

en: Multiple Layerselection not Supported<br>in Animation Mode
fa_IR: انتخاب چندگانه لایه پشتیبانی نمی شود<br>در حالت انیمیشن

en: Close News
fa_IR: بستن اخبار

en: Registered
fa_IR: اکتیو شده

en: Unregistered
fa_IR: ثبت نشده

en: Dismiss Messages
fa_IR: رد کردن هشدارها

en: Some AddOns have new versions available
fa_IR: برای بعضی از افزودنی ها (AddOns) نسخه های جدید در دسترس است

en: New Version Available. Please Update
fa_IR: نسخه جدید موجود است. لطفا به روز رسانی کنید

en: AddOns Outdated. Please Update
fa_IR: افزودنی ها از رده خارج شده اند. لطفا به روز رسانی کنید

en: Plugin is not Registered
fa_IR: افزونه ثبت نشده است

en: Register to unlock Premium Features
fa_IR: برای استفاده از ویژگی های حرفه ای، ثبت نام کنید

en: Register to Unlock all Features
fa_IR: برای استفاده از همه ویژگی ها، ثبت نام کنید

en: Register to unlock AddOns
fa_IR: برای استفاده از افزودنی ها، ثبت نام کنید

en: Register to unlock Support
fa_IR: برای برخورداری از پشتیبانی، ثبت نام کنید

en: Register to unlock Library
fa_IR: برای استفاده از کتابخانه، ثبت نام کنید

en: Register to unlock Updates
fa_IR: برای دریافت به روزرسانی ها، ثبت نام کنید

en: Register to unlock Templates
fa_IR: برای استفاده از قالب ها، ثبت نام کنید

en: Do you want to start the Update process?
fa_IR: می خواهید فرآیند به روز رسانی شروع شود؟

en: Update Now
fa_IR: همین الان به روز رسانی کنید

en: Higher Level
fa_IR: مرحله بالاتر

en: Current Level
fa_IR: سطح فعلی

en: Other Folders
fa_IR: پوشه های دیگر

en: Parent Level
fa_IR: سطح والد

en: from
fa_IR: از

en: to
fa_IR: به

en: Action Needed
fa_IR: نیاز به عمل

en: Done
fa_IR: انجام شد

en: Update All
fa_IR: به روزرسانی همه

en: Update Later
fa_IR: به روز رسانی در آینده

en: The following AddOns require an update:
fa_IR: افزودنی های زیر به به روز رسانی نیاز دارند:

en: AddOns need attention
fa_IR: افزودنی ها به توجه نیاز دارند

en: Updating Plugin Failed
fa_IR: به روز رسانی افزونه ناموفق بود

en: Updating Plugin...
fa_IR: درحال به روز رسانی افزونه...

en: License validation issue Occured. Please contact our Support.
fa_IR: اعتبارسنجی لایسنس به مشکل خورد. لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: Back to Overview
fa_IR: برگشت به مرور

en: Page is reloading...
fa_IR: در حال بارگذاری صفحه...

en: Update Plugin
fa_IR: به روز رسانی افزونه

en: Slider Revolution Plugin updated Successfully.
fa_IR: افزونه اسلایدر روولوشن با موفقیت به روز رسانی شد.

en: Slider Revolution Plugin updated Failure:
fa_IR: خطای به روز رسانی افزونه روولوشن اسلایدر:

en: Slider Revolution Plugin updated Successfully to
fa_IR: افزونه روولوشن اسلایدر با موفقیت به روز رسانی شد به

en: Reload Page
fa_IR: بارگذاری مجدد صفحه

en: jQuery Triggered
fa_IR: جی کوئری باعث شده است

en: &lt;a&gt; Tag Link
fa_IR: &lt;a&gt; لینک برچسب

en: First Slide
fa_IR: اولین اسلاید

en: Last Slide
fa_IR: آخرین اسلاید

en: Next Slide
fa_IR: اسلاید بعدی

en: Previous Slide
fa_IR: اسلاید قبلی

en: Some Settings in Slider <strong>Source may not complete</strong>.<br>Please Complete All Settings in Slider Sources.
fa_IR: بعضی از تنظیمات در <strong>منبع اسلایدر کامل نیستند</strong>.<br> لطفا همه تنظیمات را کامل کنید.

en: Some Layers are <strong>Locked</strong> and/or <strong>Invisible</strong>.<br>Change Status in Timeline.
fa_IR: بعضی از لایه ها<strong>قفل شده اند</strong> و / یا <strong>مخفی شده اند</strong>.<br>. وضعیت آنها در تایم لاین را بررسی کنید.

en: Editor is Loading...
fa_IR: در حال بارگذاری ویرایشگر...

en: Adding new Blank Module...
fa_IR: در حال افزودن ماژول خالی جدید...

en: Opening
fa_IR: باز کردن

en: Featured Images
fa_IR: تصاویر شاخص

en: None
fa_IR: هیچ

en: Select
fa_IR: انتخاب کنید

en: Reset
fa_IR: بازنشانی (ریست)

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: OUT
fa_IR: خروج

en: IN
fa_IR: در

en: Navigation Options
fa_IR: تنظیمات ناوبری

en: Module General Options
fa_IR: تنظیمات عمومی ماژول

en: Slide Options
fa_IR: تنظیمات اسلاید

en: Layer Options
fa_IR: تنظیمات لایه

en: Set a Slide Background Image to use this feature
fa_IR: تنظیم تصویر پس زمینه اسلاید برای استفاده از این ویژگی

en: Release to Upload file
fa_IR: برای بارگذاری فایل، رها کنید

en: Processing Import of
fa_IR: پردازش درون ریزی از

en: An Error Occured while importing
fa_IR: هنگام درون ریزی خطایی رخ داد

en: File Succesfully Imported
fa_IR: فایل با موفقیت درون ریزی شد

en: Import Report
fa_IR: گزارش درون ریزی

en: Activate To Update
fa_IR: فعالسازی برای به روز رسانی

en: Activated
fa_IR: فعال شده

en: Not Activated
fa_IR: فعال نشد

en: Register this Code
fa_IR: ثبت این کد

en: Deregister this Code
fa_IR: همه امکانات فعال است

en: Standard Module Embedding
fa_IR: جاسازی ماژول استاندارد

en: For the <b>pages and posts</b> editor insert the Shortcode:
fa_IR: برای ویرایشگر  <b>صفحه ها و نوشته ها</b> کدکوتاه را قرار دهید:

en: To Use it as <b>Modal</b> on <b>pages and posts</b> editor insert the Shortcode:
fa_IR: برای استفاده به عنوان<b>مودال</b> در ویرایشگر <b>صفحه ها و نوشته ها</b>، کدکوتاه را قرار دهید:

en: From the <b>widgets panel</b> drag the "Revolution Module" widget to the desired sidebar.
fa_IR: از <b>پنل ابزارک ها</b>، ابزارک "ماژول روولوشن" را به سایدبار موردنظر بکشید.

en: Advanced Module Embedding
fa_IR: جاسازی ماژول پیشرفته

en: For the <b>theme html</b> use:
fa_IR: برای استفاده <b>htmlپوسته</b>:

en: To add the slider only to the homepage, use:
fa_IR: برای افزودن اسلایدر تنها به صفحه اصلی، استفاده کنید از:

en: To add the slider only to single Pages, use:
fa_IR: برای افزودن اسلایدر تنها به صفحات تکی، استفاده کنید از:

en: Select a Layer
fa_IR: انتخاب یک لایه

en: Link Actions
fa_IR: عملیات لینک

en: Slide Actions
fa_IR: عملیات اسلاید

en: Layer Actions
fa_IR: عملیات لایه

en: Media Actions
fa_IR: عملیات رسانه

en: Fullscreen Actions
fa_IR: عملیات تمام صفحه

en: Advanced Actions
fa_IR: عملیات پیشرفته

en: Simple Link
fa_IR: لینک ساده

en: Call Back
fa_IR: بازخوانی

en: Open Slider Modal
fa_IR: باز نمودن مودال اسلایدر

en: Scroll below Slider
fa_IR: اسکرول به زیر اسلایدر

en: Scroll To ID
fa_IR: اسکرول به شناسه (ID)

en: Next Frame
fa_IR: فریم بعدی

en: Previous Frame
fa_IR: فریم قبلی

en: Play Slide
fa_IR: پخش اسلاید

en: Close Slider Modal
fa_IR: بستن مودال اسلایدر

en: Go to 1st Frame
fa_IR: برو به اولین فریم

en: Go to Last Frame
fa_IR: برو به آخرین فریم

en: Go to Frame "N"
fa_IR: برو به فریم "N"

en: Toggle 1st / Last Frame
fa_IR: تاگل اولین/آخرین فریم

en: Toggle "N/M" Frames
fa_IR: تاگل فریم های "N/M"

en: Start Media
fa_IR: رسانه را شروع کنید

en: Stop Media
fa_IR: رسانه را متوقف کنید

en: Toggle Media
fa_IR: تغییر وضعیت رسانه

en: Mute Media
fa_IR: رسانه را بدون صدا کنید

en: Unmute Media
fa_IR: رسانه را از حالت بی صدا بیرون آورید

en: Toggle Mute Media
fa_IR: تاگل بی صدا کردن رسانه

en: Toggle Mute All Media
fa_IR: تاگل بی صدا کردن همه رسانه ها

en: Enter Fullscreen
fa_IR: ورود به حالت تمام صفحه

en: Exit Fullscreen
fa_IR: خروج از حالت تمام صفحه

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Background Video
fa_IR: ویدئو پس زمینه

en: Video in Active Slide
fa_IR: ویدئو در اسلاید فعال

en: Add Action to
fa_IR: افزودن عملیات به

en: Use LineBreaks only in Columns
fa_IR: استفاده از شکست خط ها تنها در ستون ها

en: Installing Template
fa_IR: در حال نصب قالب

en: Changing Screen Size
fa_IR: تغییر اندازه صفحه نمایش

en: Headlines
fa_IR: سرخط ها

en: Buttons
fa_IR: دکمه ها

en: BG & Space
fa_IR: پس زمینه و فضا

en: Saving Slide
fa_IR: در حال ذخیره اسلاید

en: Loading Configuration
fa_IR: بارگذاری تنظیمات

en: Updating Lists
fa_IR: در حال به روز رسانی لیست ها

en: Slider Settings
fa_IR: تنظیمات اسلایدر

en: Animate From
fa_IR: حرکت دهی از

en: Transform Idle
fa_IR: انتقال حالت عادی (Idle)

en: Not Enough space between Frames.
fa_IR: فضای کافی بین فریم ها وجود ندارد.

en: Frame Size can not be Extended. Not enough Space.
fa_IR: اندازه فریم نمی تواند افزایش یابد. فضای کافی وجود ندارد.

en: Loop Template
fa_IR: حلقه قالب

en: Animation Template
fa_IR: قالب انیمیشن

en: Choose Image
fa_IR: تصویر را انتخاب کنید

en: Choose Video
fa_IR: انتخاب ویدئو

en: Slider Revolution Shortcode Creator
fa_IR: ایجاد کننده کدکوتاه اسلاید روولوشن

en: Shortcode Generator
fa_IR: تولید کننده کدکوتاه

en: Please add at least one Layer.
fa_IR: حداقل یک لایه اضافه کنید.

en: Shortcode parsing successfull. Items can be found in step 3
fa_IR: کدکوتاه با موفقیت تبدیل شد

en: Shortcode could not be parsed.
fa_IR: کدکوتاه نمی تواند تبدیل شود.

en: Addon Required
fa_IR: به افزودنی نیاز است

en: Search Icons...
fa_IR: جستجوی آیکون ها...

en: Save Current Template
fa_IR: ذخیره قالب فعلی

en: Overwrite Template ?
fa_IR: بازنویسی قالب ؟

en: Delete Template ?
fa_IR: حذف قالب ؟

en: Credits
fa_IR: اعتبار

en: Enabled
fa_IR: فعال شد

en: Global
fa_IR: عمومی

en: Install Add-On
fa_IR: نصب افزودنی

en: Install
fa_IR: نصب

en: Enable Add-On
fa_IR: فعالسازی افزودنی

en: Disable Add-On
fa_IR: غیرفعال سازی افزودنی

en: Enable Global Add-On
fa_IR: فعالسازی افزودنی (AddOn) عمومی

en: Disable Global Add-On
fa_IR: غیرفعال سازی افزودنی (AddOn) عمومی

en: Slider Revolution Version
fa_IR: نسخه اسلایدر روولوشن

en: Check Requirements
fa_IR: بررسی نیازمندی ها

en: Activate Global Add-On
fa_IR: فعالسازی افزودنی (AddOn) عمومی

en: Activate Add-On
fa_IR: فعال سازی افزودنی

en: Activating Add-On
fa_IR: در حال فعالسازی افزودنی (AddOn)

en: Enabling Add-On
fa_IR: فعال سازی افزودنی

en: Add-On
fa_IR: افزودنی (Add-On)

en: Installing Add-On
fa_IR: در حال نصب افزودنی

en: Disabling Add-On
fa_IR: غیرفعال نمودن افزودنی (AddOn)

en: Building Select Boxes
fa_IR: ساخت باکس های انتخاب

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Blank Page Created
fa_IR: صفحه خالی ایجاد شد

en: Blank page has been created:
fa_IR: صفحه خالی ایجاد شده است:

en: Visit Page
fa_IR: مشاهده صفحه

en: Edit Page
fa_IR: ویرایش صفحه

en: Close
fa_IR: بستن

en: The changes you made require a page reload!
fa_IR: تغییراتی که اعمال کرده اید به بارگذاری مجدد صفحه نیاز دارند!

en: Save your project & reload the page or cancel
fa_IR: پروژه خود را ذخیره کرده و صفحه را دوباره بارگذاری کنید یا لغو کنید

en: Save & Reload
fa_IR: ذخیره و بارگذاری مجدد

en: Cancel & Reload Later
fa_IR: لغو بارگذاری در آینده

en: Save Configuration
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Updating
fa_IR: در حال به روز رسانی

en: Enable/Disable Add-On on Module
fa_IR: فعال/غیرفعال سازی افزودنی در ماژول

en: Audio Wave Library is Loading...
fa_IR: کتابخانه Audio Wave در حال بارگذاری...

en: Loading CodeMirror Library...
fa_IR: کتابخانه CodeMirror در حال بارگذاری...

en: Lock / Unlock Selected
fa_IR: قفل/باز کردن انتخاب شده

en: Imported
fa_IR: درون ریزی شد

en: LAYERS
fa_IR: لایه ها

en: Responsivity
fa_IR: واکنش گرایی

en: The changes you made will be lost!
fa_IR: تغییراتی که اعمال کرده اید از دست می روند!

en: Are you sure you want to continue?
fa_IR: از ادامه مطمئن هستید؟

en: Are you sure you want to export
fa_IR: از برون بری مطمئن هستید

en: Are you sure you want to delete
fa_IR: از حذف مطمئن هستید

en: Delete All Sliders and Folders included in
fa_IR: پاک نمودن همه اسلایدرها و پوشه های آنها

en: Leave without Save
fa_IR: خروج بدون ذخیره کردن

en: Updating the Plugin may take a few moments.
fa_IR: به روز رسانی افزونه ممکن است دقایقی زمان ببرد.

en: Downloading the Zip File may take a few moments.
fa_IR: دانلود نمودن فایل zip ممکن است دقایقی زمان ببرد.

en: Export Slider
fa_IR: اسلایدر را برون بری کنید

en: Yes, Export Slider
fa_IR: بله، اسلایدر رو برون بری کن

en: Yes, Delete Slider
fa_IR: بله، اسلایدر را حذف کن

en: Yes, Delete Slide
fa_IR: بله، اسلاید را حذف کن

en: Yes, Delete All Slider(s)
fa_IR: بله، همه اسلایدرها را حذف کن

en: Stay in Edior
fa_IR: ماندن در ویرایشگر

en: Redirecting to Overview Page
fa_IR: در حال انتقال به صفحه مرور

en: Leaving current Page
fa_IR: ترک کردن صفحه فعلی

en: as HTML Document
fa_IR: به عنوان پرونده HTML

en: Preparing Data...
fa_IR: اماده نمودن داده...

en: Loading Content...
fa_IR: در حال بارگذاری محتوا...

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Paste
fa_IR: گذاشتن (paste)

en: WAIT
fa_IR: انتظار

en: 1st Frame
fa_IR: اولین فریم

en: Last Frame
fa_IR: آخرین فریم

en: on Action
fa_IR: با عمل

en: This action can not be undone !!
fa_IR: این عمل قابل بازگردانی نیست !!

en: Delete Slider
fa_IR: حذف اسلایدر

en: Delete Slide
fa_IR: حذف اسلاید

en: This can be Undone only within the Current session.
fa_IR: این گزینه تنها از طریق بخش فعلی، قابل برگشت است.

en: Are you sure you want to delete the selected Slide:
fa_IR: از حذف اسلاید انتخاب شده مطمئن هستید:

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Add-Ons
fa_IR: افزودنی (AddOn)

en: Deleting Slider
fa_IR: در حال حذف اسلایدر

en: Template & Object Library
fa_IR: کتابخانه شیء و قالب

en: Instant Updates
fa_IR: به روز رسانی سریع

en: 1on1 Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Get a Purchase Code
fa_IR: دریافت یک کد خرید

en: I have a Purchase Code
fa_IR: من یک کد خرید دارم

en: Register Slider Revolution<br>to Unlock Premium Features
fa_IR: برای استفاده از ویژگی های حرفه ای <br> روولوشن اسلایدر را ثبت کنید

en: Register Purchase Code
fa_IR: افزونه اورجینال ، افزونه اکتیو شد

en: 1 Purchase Code per Website!
fa_IR: 1 کد خرید به ازای هر وبسایت!

en: If you want to use your purchase code on<br>another domain, please deregister it first or
fa_IR: اگر می خواهید از کد خرید خود در<br>یک دامنه دیگر استفاده کنید، لطفا ابتدا ثبت آن را لغو کنید یا

en: Parallax is now generally Enabled
fa_IR: اکنون پارالاکس به صورت عمومی فعال است

en: Scroll Based Timeline is now generally Enabled
fa_IR: اکنون تایم لاین مبتنی بر اسکرول به صورت عمومی فعال است

en: Filter Effect Scroll is now generally Enabled
fa_IR: اکنون افکت فیلتر مبتنی بر اسکرول به صورت عمومی فعال است

en: Slide has no Layers
fa_IR: اسلاید هیچ لایه ای ندارد

en: Changes that you made may not be saved.
fa_IR: تغییراتی که اعمال کرده اید ممکن است ذخیره نشوند.

en: Editor View
fa_IR: نمایش ویرایشگر

en: Layer options
fa_IR: تنظیمات لایه

en: Hover View
fa_IR: نمای شناوری

en: Animation View
fa_IR: نمای انیمیشن

en: Style
fa_IR: استایل

en: Size & Pos
fa_IR: اندازه و موقعیت

en: Adv. Style
fa_IR: استایل پیشرفته

en: Animation
fa_IR: انیمیشن

en: Loop Layer
fa_IR: حلقه لایه

en: Hover
fa_IR: شناوری

en: On Scroll
fa_IR: با اسکرول

en: Attributes
fa_IR: ویژگی ها

en: Static
fa_IR: ایستا

en: Row Settings
fa_IR: تنظیمات ردیف

en: Columns
fa_IR: ستون ها

en: Update Row
fa_IR: به روز رسانی ردیف

en: Column Settings
fa_IR: تنظیمات ستون

en: Text/Button Layer Content
fa_IR: محتوای لایه های دکمه/متن

en: Idle
fa_IR: عادی

en: Toggle
fa_IR: تاگل

en: Icon
fa_IR: آیکون

en: Meta
fa_IR: متا

en: Use Toggle
fa_IR: استفاده از تاگل

en: Toggled in Hover Style
fa_IR: تاگل در استایل شناوری

en: Inverse Toggled Content
fa_IR: محتوای تاگل شده برعکس

en: Line Break
fa_IR: شکست خط

en: Only Manual &lt;br/&gt;
fa_IR: فقط به صورت دستی &lt;br/&gt;

en: Width Based
fa_IR: مبتنی بر عرض

en: Content Based
fa_IR: مبتنی بر محتوا

en: Content and Width Based
fa_IR: مبتنی بر عرض و محتوا

en: Text Align
fa_IR: تراز متن

en: Image Layer Content
fa_IR: محتوای لایه تصویر

en: Image from Stream if exist
fa_IR: تصویر از استریم، اگر موجود است

en: Media Library
fa_IR: کتابخانه رسانه

en: Object Library
fa_IR: کتابخانه شی

en: Default Setting
fa_IR: تنظیمات پیشفرض

en: Force Lazy Loading
fa_IR: اجبار به بارگذاری آهسته

en: Ignore Lazy Loading
fa_IR: صرف نظر از بارگذاری آهسته

en: Source Type
fa_IR: نوع منبع

en: Media Content
fa_IR: محتوای رسانه

en: Video from Stream if exist
fa_IR: ویدئو از استریم، اگر موجود است

en: Type
fa_IR: نوع

en: YouTube Video
fa_IR: ویدئوی یوتیوب

en: Vimeo Video
fa_IR: ویدئوی ویمئو

en: HTML5 Video
fa_IR: ویدئوی HTML5

en: Audio
fa_IR: صدا

en: Video ID
fa_IR: شناسه ویدئو

en: Enter Video ID
fa_IR: وارد نمودن شناسه ویدئو

en: Enter MPEG Source
fa_IR: وارد نمودن منبع MPEG

en: Optional WEBM Source
fa_IR: منبع WEBM اختیاری

en: Optional OGV Source
fa_IR: منبع OGV اختیاری

en: auto
fa_IR: اتوماتیک

en: Meta Data
fa_IR: داده های متای

en: Skip Preload
fa_IR: رد کردن پیش بارگذاری

en: Auto Play
fa_IR: پخش خودکار

en: Off
fa_IR: خاموش

en: On
fa_IR: روشن

en: Only 1st Time Slide shown
fa_IR: تنها دفعه اول نمایش اسلایدر

en: On - Skip 1st Time Slide
fa_IR: در پخش - رد کردن اولین دفعه اسلاید

en: Loop
fa_IR: حلقه

en: No Loop
fa_IR: بدون حلقه

en: Loop Media - Pause Slide
fa_IR: حلقه رسانه - توقف اسلاید

en: Loop Media - Do Not Pause Slide
fa_IR: تکرار رسانه - اسلاید را متوقف نکنید

en: none
fa_IR: هیچ

en: 2 x 2 Black
fa_IR: 2x2 سیاه

en: 2 x 2 White
fa_IR: 2x2 سفید

en: 3 x 3 Black
fa_IR: 3x3 سیاه

en: 3 x 3 White
fa_IR: 3x3 سفید

en: Media Poster
fa_IR: پوستر رسانه

en: Poster from Stream if exist
fa_IR: پوستر از استریم، اگر موجود است

en: Poster Image
fa_IR: تصویر پوستر

en: YouTube Thumb
fa_IR: بندانگشتی یوتیوب

en: Vimeo Thumb
fa_IR: بندانگشتی ویمئو

en: From Stream
fa_IR: از استریم

en: Remove Poster
fa_IR: حذف پوستر

en: Poster in Pause
fa_IR: نمایش پوستر در توقف

en: Advenced Media Settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته رسانه

en: Media Volume (0-100)
fa_IR: میزان صدای رسانه (0-100)

en: Normal
fa_IR: نرمال

en: i.e. 0:15
fa_IR: مثل 0:15

en: i.e. 2:41
fa_IR: مثل 2:41

en: Arguments
fa_IR: آرگومان ها

en: Shape Layer Content
fa_IR: محتوای لایه شکل

en: Display Mode in Column
fa_IR: حالت نمایش در ستون

en: Display
fa_IR: نمایش

en: Block
fa_IR: بلاک

en: Inline-Block
fa_IR: بلوک داخلی

en: Float
fa_IR: شناوری

en: Left
fa_IR: چپ

en: Right
fa_IR: راست

en: Clear
fa_IR: پاکسازی

en: Both
fa_IR: هردو

en: Add LineBreak Before
fa_IR: افزودن شکست خط (linebreak) قبل از

en: Add LineBreak After
fa_IR: افزودن شکست خط (linebreak) بعد از

en: HTML Tag
fa_IR: تگ html

en: Wrapping Tag
fa_IR: برچسب نگهدارنده

en: Global Layer Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی لایه

en: Layer is Global
fa_IR: لایه عموم است

en: Responsive Behavior
fa_IR: رفتار واکنش گرا

en: Visibility
fa_IR: قابلیت دیدن

en: Hide "Under" Width
fa_IR: مخفی نمودن در عرض کمتر از

en: Show if mouse over Slider
fa_IR: نمایش هنگام بردن ماوس روی اسلایدر

en: Position & Size
fa_IR: موقعیت و اندازه

en: Additional
fa_IR: اضافی

en: No options available for your current selection.
fa_IR: هیچ گزینه ای برای انتخاب فعلی شما در دسترس نیست.

en: Center
fa_IR: مرکز

en: Top
fa_IR: بالا

en: Bottom
fa_IR: پائین

en: Aligment
fa_IR: ترازبندی

en: Custom Size
fa_IR: اندازه دلخواه

en: Full Height
fa_IR: تمام ارتفاع

en: Stretch
fa_IR: کشیده

en: Cover
fa_IR: کاور

en: Layer Align
fa_IR: تراز لایه

en: Layer Area
fa_IR: ناحیه لایه

en: Scene
fa_IR: صحنه

en: Font
fa_IR: فونت

en: Background
fa_IR: پس زمینه

en: Font & Icon
fa_IR: فونت و آیکون

en: More
fa_IR: بیشتر

en: Less
fa_IR: کمتر

en: Underline
fa_IR: زیر خط دار

en: Overline
fa_IR: خط فرعی

en: Line-through
fa_IR: درون خط

en: Uppercase
fa_IR: حروف بزرگ

en: Lowercase
fa_IR: حروف کوچک

en: Capitalize
fa_IR: با حروف بزرگ

en: Selectable
fa_IR: قابل انتخاب

en: Unselectable
fa_IR: غیرقابل انتخاب

en: Color in Frame
fa_IR: رنگ در فریم

en: Stroke Color
fa_IR: رنگ حاشیه (stroke)

en: BG Color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: BG in Frame
fa_IR: پس زمینه در فریم

en: BG Image
fa_IR: تصویر پس زمینه

en: Remove
fa_IR: حذف

en: left center
fa_IR: چپ وسط

en: left bottom
fa_IR: چپ پایین

en: left top
fa_IR: چپ بالا

en: center top
fa_IR: وسط بالا

en: center center
fa_IR: وسط وسط

en: center bottom
fa_IR: وسط پایین

en: right top
fa_IR: راست بالا

en: right center
fa_IR: راست وسط

en: right bottom
fa_IR: راست پایین

en: Position
fa_IR: موقعیت

en: Spacings
fa_IR: فضا دادن

en: Inherit
fa_IR: به ارث بردن

en: Middle
fa_IR: میانه

en: Border
fa_IR: خط کادر

en: Solid
fa_IR: ساده

en: Dashed
fa_IR: خط تیره

en: Dotted
fa_IR: نقطه دار

en: Double
fa_IR: دوتایی

en: Basic Transforms
fa_IR: انتقال های ابتدایی

en: Box Shadow
fa_IR: سایه جعبه

en: Effect
fa_IR: افکت

en: Shadow on
fa_IR: سایه در

en: Wrapper Container
fa_IR: دربرگیرنده

en: Layer Container
fa_IR: نگهدارنده لایه

en: Text Shadow
fa_IR: سایه متن

en: Blend Mode
fa_IR: حالت ترکیبی

en: Can not be rendered in Editor. Please preview in Frontend.
fa_IR: امکان نمایش در ویرایشگر وجود ندارد. لطفا در صفحه سایت ببینید.

en: Show in Editor
fa_IR: نمایش در ویرایشگر

en: Spike Masks
fa_IR: ماسک های لبه

en: Enable Spikes
fa_IR: فعالسازی لبه ها

en: No Spikes
fa_IR: بدون لبه

en: 1 Spike Top
fa_IR: یک لبه در بالا

en: 1 Spike Middle
fa_IR: یک لبه در میانه

en: 1 Spike Bottom
fa_IR: یک لبه در پایین

en: Two Spikes
fa_IR: دو لبه

en: Three Spikes
fa_IR: سه لبه

en: Four Spikes
fa_IR: چهار لبه

en: Five Spikes
fa_IR: پنج لبه

en: Spike Width
fa_IR: عرض لبه

en: Right Spike
fa_IR: لبه راست

en: Sharp Corner Extensions
fa_IR: گوشه های تیز

en: No Corner
fa_IR: بدون گوشه

en: Reverse
fa_IR: برعکس

en: On Scroll Details
fa_IR: جزییات با اسکرول

en: On Scroll can be Added per Slider in the General Options
fa_IR: "با اسکرول" می تواند از طریق تنظیمات عمومی به هر اسلایدر افزوده شود

en: Parallax & 3D
fa_IR: پارالاکس و 3D

en: Level
fa_IR: مرحله

en: Under Mask
fa_IR: زیر ماسک

en: Attach to BG
fa_IR: ضمیمه کردن به پس زمینه

en: Handling
fa_IR: رسیدگی

en: Default (Global Settings)
fa_IR: پیش فرض (تنظیمات عمومی)

en: Enabled - Scroll Based
fa_IR: فعال شده - مبتنی بر اسکرول

en: Disabled - Time Based
fa_IR: غیرفعال شده - مبتنی بر زمان

en: Start Earlier
fa_IR: شروع زودتر

en: Classes
fa_IR: کلاس ها

en: TabIndex
fa_IR: ایندکس زبانه

en: Custom Inline & Hover CSS
fa_IR: CSS سفارشی بین خطوط و شناوری

en: CustomCSS
fa_IR: CSS سفارشی

en: Depricated Function !<br>Only visible by Rendering. Limited influence on Styled Layers. Custom CSS Inline will be removed in Version 6.2
fa_IR: عملیات از رده خارج شده!<br>فقط با رندر کردن قابل مشاهده است. تاثیرگذاری محدود بر لایه های دارای استایل. CSS بین خطوط سفارشی در ورژن 6.2 حذف خواهد شد

en: Reset Style
fa_IR: بازنشانی استایل

en: Cursor
fa_IR: نشانگر ماوس

en: Pointer Event
fa_IR: رویداد Pointer

en: Mask
fa_IR: ماسک

en: Hover Transform
fa_IR: انتقال شناوری (hover)

en: Font Hover Style
fa_IR: استایل شناوری فونت

en: SVG Hover Style
fa_IR: استایل شناوری SVG

en: Background Hover
fa_IR: شناوری پس زمینه

en: Border Hover
fa_IR: شناوری خط کادر

en: Filter Hover
fa_IR: شناوری فیلتر

en: Actions
fa_IR: اعمال

en: Basics
fa_IR: اساسی

en: Frame Alias
fa_IR: نام مستعار فریم

en: Force Prepare
fa_IR: آمادگی اجباری

en: Reverse "IN"
fa_IR: "ورود" برعکس

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Char
fa_IR: کاراکتر

en: Word
fa_IR: کلمه

en: Line
fa_IR: خط

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Slide Direction based Mirroring
fa_IR: جهت اسلاید بر اساس حالت آینه ای

en: Use Masking
fa_IR: استفاده از ماسک

en: Use Clip Path
fa_IR: استفاده از مسیر برش (clip path)

en: Rectangle
fa_IR: مستطیل

en: Circle
fa_IR: دایره ای

en: Inverts
fa_IR: معکوس

en: Origin
fa_IR: مبدا

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: Diagonal From
fa_IR: اریب از

en: Left Top
fa_IR: چپ بالا

en: Right Top
fa_IR: راست بالا

en: Right Bottom
fa_IR: راست پایین

en: Left Bottom
fa_IR: چپ پایین

en: Center Diagonal
fa_IR: اریب از وسط

en: Center - Left Right
fa_IR: وسط - چپ به راست

en: Center - Right Left
fa_IR: وسط - راست به چپ

en: Invert Horizontal
fa_IR: افقی برعکس

en: Invert Vertical
fa_IR: عمودی برعکس

en: Corners
fa_IR: گوشه ها

en: Split Chars
fa_IR: جدا نمودن کاراکترها

en: Forward
fa_IR: جلو

en: Backward
fa_IR: به عقب

en: Middle To Edge
fa_IR: میانه به لبه

en: Edge to Middle
fa_IR: گوشه به میانه

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Split Words
fa_IR: جدا نمودن کلمات

en: Split Lines
fa_IR: خطوط جداکننده

en: Text
fa_IR: متن

en: No Special Effect
fa_IR: بدون افکت ویژه

en: Block to Left
fa_IR: بلوک به چپ

en: Block to Right
fa_IR: بلوک به راست

en: Block to Top
fa_IR: بلوک به بالا

en: Block to Bottom
fa_IR: بلوک به پایین

en: Block Color
fa_IR: رنگ بلوک

en: Layer Loop Animations
fa_IR: انیمیشن های حلقه لایه

en: Timeline
fa_IR: تایم لاین

en: Effects
fa_IR: افکت ها

en: Enable Timeline Loops
fa_IR: فعالسازی حلقه های تایم لاین

en: Enable Loop Effects
fa_IR: فعالسازی افکت های حلقه

en: Layer Timline Loop
fa_IR: حلقه تایم لاین لایه

en: Start Frame
fa_IR: فریم شروع

en: End Frame
fa_IR: فریم پایان

en: Loop Amount
fa_IR: مقدار حلقه

en: Animate to "Start" in Loop
fa_IR: حرکت به "ابتدا" در حلقه

en: Reset Children Timeline
fa_IR: بازنشانی تایم لاین بچه ها

en: Restriction !<br>Children Layers of Group, Column and Row will simply restart, without animation from the last loop Frame to first loop frame, independent of the Animate to "start" in Loop enabled option.
fa_IR: محدودیت! <br> بچه های لایه های گروه، ستون و ردیف به سادگی بازنشان می شوند، بدون انیمیشن از فریم آخر حلقه تا اولین فریم، مستقل از اینکه حرکت به "ابتدا" در حلقه فعال شده باشد.

en: Layer Looping Effects
fa_IR: افکت های حلقه لایه

en: Load Loop Template
fa_IR: بارگذاری قالب حلقه

en: Move
fa_IR: حرکت

en: Scale
fa_IR: مقیاس

en: Rotate
fa_IR: چرخش

en: Yoyo
fa_IR: یویو

en: Curved
fa_IR: منحنی

en: Auto Rotate
fa_IR: چرخش خودکار

en: Presets
fa_IR: پیش تنظیم

en: Progress
fa_IR: پیشرفت

en: Arrows
fa_IR: پیکان

en: Bullets
fa_IR: نقطه

en: Tabs
fa_IR: زبانه ها

en: Thumbs
fa_IR: بندانگشتی

en: Prev Size
fa_IR: اندازه پیش نمایش

en: Touch
fa_IR: لمسی

en: Keyboard
fa_IR: کیبورد

en: Mouse
fa_IR: ماوس

en: Nav Editor
fa_IR: ویرایشگر ناوبری

en: Progress Bar
fa_IR: نوار پیشرفت

en: Left Arrow
fa_IR: پیکان چپ

en: Right Arrow
fa_IR: پیکان راست

en: Style on Slide
fa_IR: استایل در اسلاید

en: Arrow Type
fa_IR: نوع پیکان

en: Arrow Style
fa_IR: استایل پیکان

en: No Style
fa_IR: بدون استایل

en: Aligned by
fa_IR: ترازشده با

en: Module Dimension
fa_IR: ابعاد ماژول

en: From Left
fa_IR: از چپ

en: From Right
fa_IR: از راست

en: From Top
fa_IR: از بالا

en: From Bottom
fa_IR: از پایین

en: Zoom In
fa_IR: بزرگنمایی

en: Zoom Out
fa_IR: کوچکنمایی

en: RTL Direction
fa_IR: جهت راست به چپ

en: Show Speed
fa_IR: سرعت نمایش

en: Show Delay
fa_IR: تاخیر نمایش

en: Show Always
fa_IR: همیشه نمایش بده

en: Navigation Style
fa_IR: استایل ناوبری

en: Global Style Presets
fa_IR: پیش تنظیم های استایل عمومی

en: Preset
fa_IR: پیش تنظیم

en: Load
fa_IR: بارگذاری

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Override Style on Slide
fa_IR: نادیده گرفتن استایل در اسلاید

en: Bullets Type
fa_IR: نوع نقطه ها

en: Bullets Style
fa_IR: استایل نقطه ها

en: Gap
fa_IR: فاصله

en: Bullets Visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده نقطه ها

en: Main Style
fa_IR: استایل اصلی

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Wrapper
fa_IR: دربرگیرنده

en: Tabs Type
fa_IR: نوع زبانه ها

en: Tabs Style
fa_IR: استایل زبانه ها

en: Inner / Outer
fa_IR: داخلی / خارجی

en: Inner
fa_IR: داخلی

en: Outer Vertical
fa_IR: عمودی خارجی

en: Outer Horizontal
fa_IR: افقی خارجی

en: Visible amount
fa_IR: تعداد قابل مشاهده

en: Span
fa_IR: محدوده (span)

en: Tabs Visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده زبانه ها

en: Style Global
fa_IR: استایل عمومی

en: Thumb Type
fa_IR: نوع بندانگشتی

en: Thumbs Style
fa_IR: استایل بندانگشتی ها

en: Thumbs Visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده بندانگشتی ها

en: Nav Image Dimensions
fa_IR: ابعاد تصویر ناوبری

en: Preview Image
fa_IR: پیش نمایش تصویر

en: Image from Stream if exists
fa_IR: تصویر از استریم، اگر موجود است

en: Swipe Settings
fa_IR: تنظیمات کشیدن (swipe)

en: Mobile Swipe Enabled
fa_IR: کشیدن در موبایل فعال شد

en: Desktop Swipe Enabled
fa_IR: کشیدن در دسکتاپ فعال شد

en: Block Scroll
fa_IR: اسکرول بلاک

en: Velocity
fa_IR: شتاب

en: Min. Finger
fa_IR: حداقل تعداد ضربه

en: Swipe Dir
fa_IR: جهت کشیدن

en: Keyboard Settings
fa_IR: تنظیمات کیبورد

en: Keyboard Arrow Navigation
fa_IR: ناوبری پیکان های کیبورد

en: Direction
fa_IR: جهت گیری

en: Left/Right Arrow Keys
fa_IR: کلیدهای پیکان راست/چپ

en: Up/Down Arrow Keys
fa_IR: کلیدهای بالا/پایین

en: Mouse Scroll Settings
fa_IR: تنظیمات اسکرول ماوس

en: Mouse Scroll Navigation
fa_IR: ناوبری اسکرول ماوس

en: Default
fa_IR: پیشفرض

en: Thumbnail
fa_IR: بند انگشتی

en: Filters
fa_IR: فیلتر ها

en: Pub. Rules
fa_IR: قوانین انتشار

en: Tags & Link
fa_IR: برچسب ها و لینک

en: Static Layer
fa_IR: لایه ایستا

en: Params
fa_IR: پارامترها

en: Loop Layers
fa_IR: حلقه لایه ها

en: Image
fa_IR: تصویر

en: External Image
fa_IR: تصویر خارجی

en: Transparent
fa_IR: شفاف

en: Colored
fa_IR: رنگی

en: HML5 Video
fa_IR: ویدئو HTML5

en: Enter Image URL
fa_IR: وارد نمودن آدرس تصویر

en: Refresh Source
fa_IR: رفرش منبع

en: YouTube ID
fa_IR: شناسه یوتیوب

en: Enter YouTube ID
fa_IR: وارد نمودن شناسه یوتیوب

en: YouTube Poster
fa_IR: پوستر یوتیوب

en: Vimeo ID
fa_IR: شناسه ویمئو

en: Enter Vimeo ID
fa_IR: وارد نمودن شناسه ویمئو

en: Video from Stream if exists
fa_IR: ویدئو از استریم، اگر موجود است

en: BG Fit
fa_IR: تناسب پس زمینه

en: Repeat
fa_IR: تکرار

en: "Alt" Attr.
fa_IR: ویژگی "جایگزین".

en: Filename
fa_IR: نام فایل

en: Custom "Alt"
fa_IR: "جایگزینی" سفارشی

en: "Title" Attr.
fa_IR: ویژگی "عنوان".

en: Custom "Title"
fa_IR: "عنوان" سفارشی

en: Width Attrib.
fa_IR: ویژگی عرض.

en: Height Attrib.
fa_IR: ویژگی ارتفاع.

en: Loop Mode
fa_IR: حالت حلقه

en: Disable
fa_IR: غیرفعال

en: Slider Timer paused
fa_IR: تایمر اسلایدر متوقف شد

en: Slider Timer keep going
fa_IR: تایمر اسلایدر ادامه می دهد

en: Force Cover Mode
fa_IR: حالت کاور اجباری

en: Parallax & 3D Settings
fa_IR: تنظیمات پارالاکس و 3D

en: Global Value ! Option to find under Slider Settings - Parallax Tab
fa_IR: مقدار عمومی ! گزینه ها در تنظیمات اسلاید - زبانه پارالاکس

en: BG Filter
fa_IR: فیلتر پس زمینه

en: Slide Animation
fa_IR: انیمیشن اسلاید

en: Active Transition Order
fa_IR: فعال سازی ترتیب انتقال (transition)

en: Add Transition
fa_IR: افزودن انتقال

en: Fade Settings
fa_IR: تنظیمات محو شدن (fade)

en: Ken Burns / Pan Zoom
fa_IR: ویژگی Ken Burns / بزرگنمایی

en: Pan Zoom Settings
fa_IR: تنظیمات بزرگنمایی

en: Place the shortcode on the page or post where you want to show this module.
fa_IR: کدکوتاه را در صفحه یا نوشته، جایی که می خواهید این ماژول نمایش داده شود، قرار دهید.

en: Overflow
fa_IR: سرریز

en: Visible
fa_IR: قابل مشاهده

en: Hidden
fa_IR: مخفی

en: Z Position
fa_IR: موقعیت روی محور Z

en: Front
fa_IR: جلو

en: Back
fa_IR: عقب

en: Show Last Edited Slide
fa_IR: نمایش آخرین اسلاید ویرایش شده

en: Slide HTML Tags
fa_IR: برچسب های HTML اسلاید

en: Class
fa_IR: کلاس

en: ID
fa_IR: شناسه

en: HTML Data
fa_IR: داده های HTML

en: Link & Seo
fa_IR: لینک و سئو

en: Slide Link
fa_IR: لینک اسلاید

en: Regular
fa_IR: منظم

en: To Slide
fa_IR: به اسلاید

en: URL
fa_IR: آدرس

en: Target
fa_IR: مقصد

en: _self
fa_IR: همین صفحه

en: _blank
fa_IR: صفحه جدید

en: _top
fa_IR: بالا

en: _parent
fa_IR: والد

en: Sensibility
fa_IR: حساسیت

en: Over Layers (Front)
fa_IR: روی لایه ها (جلو)

en: Behind Layers (Back)
fa_IR: زیر لایه ها (پشت)

en: Slide Length
fa_IR: طول اسلاید

en: Hidden in Navigation
fa_IR: مخفی نمودن در ناوبری

en: Publish
fa_IR: انتشار

en: Published
fa_IR: منتشر شده

en: Unpublished
fa_IR: منتشر نشده

en: Wordpress Multi Language
fa_IR: وردپرس چندزبانه

en: Slide Lang.
fa_IR: زبان اسلاید.

en: Parameters
fa_IR: پارامترها

en: Parameter 1
fa_IR: پارامتر 1

en: Parameter 2
fa_IR: پارامتر 2

en: Parameter 3
fa_IR: پارامتر 3

en: Parameter 4
fa_IR: پارامتر 4

en: Parameter 5
fa_IR: پارامتر 5

en: Parameter 6
fa_IR: پارامتر 6

en: Parameter 7
fa_IR: پارامتر 7

en: Parameter 8
fa_IR: پارامتر 8

en: Parameter 9
fa_IR: پارامتر 9

en: Parameter 10
fa_IR: پارامتر 10

en: Loop All Layer Timeline
fa_IR: حلقه تکرار تمام تایم لاین لایه

en: Use Slide Loop
fa_IR: استفاده از حلقه اسلاید

en: Start
fa_IR: شروع

en: End
fa_IR: پایان

en: Admin Thumb
fa_IR: بندانگشتی های مدیریت

en: Navig. Thumb
fa_IR: بندانگشتی های ناوبری

en: From Slider Settings
fa_IR: از تنظیمات اسلایدر

en: Original Size
fa_IR: اندازه اصلی

en: Layout
fa_IR: طرح بندی

en: Defaults
fa_IR: پیشفرض ها

en: General
fa_IR: عمومی

en: Spinner
fa_IR: بارگذار

en: Addons
fa_IR: افزونه ها

en: As Modal
fa_IR: به عنوان مودال

en: Module Naming
fa_IR: نامگذاری ماژول

en: Enter a Module name
fa_IR: وارد نمودن نام ماژول

en: enter-a-module-name
fa_IR: وارد نمودن نام ماژول

en: Shortcode
fa_IR: کدکوتاه

en: Copy Shortcode
fa_IR: کپی کدکوتاه

en: Spinner Settings
fa_IR: تنظیمات چرخنده (بارگذار)

en: Slider as Modal
fa_IR: اسلایدر به عنوان مودال

en: Use Cover
fa_IR: از کاور استفاده کنید

en: Cover Color
fa_IR: رنگ کاور

en: Toggle Document Body Class on Open and Close of the Modal.
fa_IR: تاگل کلاس بدنه پرونده با باز و بسته نمودن مودال.

en: Place the shortcode on the page or post where you want to show this modal.
fa_IR: کدکوتاه را در صفحه یا نوشته، جایی که می خواهید این مودال نمایش داده شود، قرار دهید.

en: Slider Layout
fa_IR: طرح اسلایدر

en: Sizing
fa_IR: اندازه گیری

en: Full-Width
fa_IR: تمام عرض

en: Full-Screen
fa_IR: تمام صفحه

en: Layer Area Size
fa_IR: اندازه ناحیه لایه

en: Browser Width
fa_IR: عرض مرورگر

en: Decrease Module Height
fa_IR: کاهش ارتفاع ماژول

en: by Container
fa_IR: با نگهدارنده

en: Enter Container .class or #id
fa_IR: وارد نمودن کلاس یا شناسه نگهدارنده

en: by PX or %
fa_IR: بر حسب پیکسل یا %

en: Dont Force Fullwidth
fa_IR: عدم اجبار به حالت تمام عرض

en: Advanced Settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: Wrapper Max Height
fa_IR: ارتفاع حداکثری دربرگیرنده

en: Respect Ratio
fa_IR: حفظ نسبت

en: Force Overflow Visible
fa_IR: قابلیت مشاهده سرریز (overflow) اجباری

en: Module Position within Wrapper
fa_IR: موقعیت ماژول درون نگهدارنده

en: Align
fa_IR: محل قرارگیری

en: Clear After
fa_IR: پاکسازی بعد از

en: Module Background
fa_IR: پس زمینه ماژول

en: Enter External URL
fa_IR: وارد نمودن آدرس خارجی

en: Border, Overlay & Shadow
fa_IR: خط کادر، روکش و سایه

en: Shadow Type
fa_IR: نوع سایه

en: No Shadow
fa_IR: بدون سایه

en: Caraousel
fa_IR: کروسل

en: Carousel Layout
fa_IR: طرح کروسل

en: Max. Visible
fa_IR: حداکثر آیتم های قابل مشاهده

en: Ease Speed
fa_IR: سرعت easing

en: Post-Based
fa_IR: بر اساس نوشته

en: Post
fa_IR: نوشته

en: Specific Post
fa_IR: نوشته ویژه

en: Current Post
fa_IR: نوشته فعلی

en: Post Selection
fa_IR: انتخاب نوشته

en: Categories & Tags
fa_IR: دسته بندی ها وبرچسب ها

en: Related
fa_IR: مربوطه

en: Popular
fa_IR: محبوب

en: Recent
fa_IR: اخیر

en: Next / Previous
fa_IR: بعدی/قبلی

en: Post Types:
fa_IR: انواع نوشته ها:

en: Categories:
fa_IR: دسته بندی:

en: coma separated list | ex: 23,24,25
fa_IR: لیست جدا شده با کاما | مثال: 23,24,25

en: Popular Posts
fa_IR: نوشته های محبوب

en: Recent Posts
fa_IR: نوشته های اخیر

en: Sorting & Settings
fa_IR: مرتب سازی و تنظیمات

en: Sort Posts By:
fa_IR: مرتب کردن نوشته ها براساس:

en: Post ID
fa_IR: شناسه نوشته

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Slug
fa_IR: اسلاگ

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Last Modified
fa_IR: آخرین تغییر

en: Number Of Comments
fa_IR: تعداد نظرات

en: Unsorted
fa_IR: مرتب نشده

en: Custom Order
fa_IR: ترتیب دلخواه

en: Descending
fa_IR: نزولی

en: Ascending
fa_IR: صعودی

en: No further source settings needed. Content is created manually.
fa_IR: تنظیمات بیشتری نیاز نیست. محتوا به صورت دستی ساخته شده است.

en: Types & Categories
fa_IR: انواع و دسته بندی ها

en: Types
fa_IR: انواع

en: Product Categories
fa_IR: دسته بندی های محصولات

en: Regular Price
fa_IR: قیمت عادی

en: From
fa_IR: از

en: To
fa_IR: تا

en: Sale Price
fa_IR: قیمت حراج

en: Sorting & Limitations
fa_IR: مرتب سازی و محدودیت ها

en: Sort Prod. By
fa_IR: مرتب کردن محصولات براساس

en: Flickr Settings
fa_IR: تنظیمات فلیکر

en: Slides
fa_IR: اسلایدها

en: Amount of Slides
fa_IR: تعداد اسلایدها

en: Cache (sec)
fa_IR: کش(ثانیه)

en: i.e. 1200
fa_IR: مثل: 1200

en: Enter your Api Key
fa_IR: وارد نمودن کلید API

en: Display a user's public photos
fa_IR: نمایش تصاویر عمومی کاربر

en: User Public Photos
fa_IR: تصاویر عمومی کاربر

en: Display a certain photoset from a user
fa_IR: نمایش یک مجموعه تصویر از یک کاربر

en: User Photoset
fa_IR: مجموعه تصاویر کاربر

en: Display a gallery
fa_IR: نمایش یک گالری

en: Gallery
fa_IR: گالری

en: Display a group's photos
fa_IR: نمایش تصاویر یک گروه

en: Groups' Photos
fa_IR: تصاویر گروه

en: User URL:
fa_IR: آدرس کاربر:

en: Enter User URL
fa_IR: وارد نمودن آدرس کاربر

en: Pick an Item
fa_IR: انتخاب یک آیتم

en: Enter Gallery URL
fa_IR: وارد نمودن آدرس گالری

en: Enter Group URL
fa_IR: وارد نمودن آدرس گروه

en: Read <a target="_blank" href="http://weblizar.com/get-flickr-api-key/">here</a> how to receive your Flickr API key
fa_IR: اطلاعات بیشتر در مورد دریافت کلید API فلیکر از <a target="_blank" href="http://weblizar.com/get-flickr-api-key/">اینجا</a>

en: Instagram Settings
fa_IR: تنظیمات اینستاگرام

en: Slides:
fa_IR: اسلایدها:

en: Cache (sec):
fa_IR: کش (ثانیه):

en: Source:
fa_IR: منبع:

en: User Name:
fa_IR: نام کاربری:

en: Enter User Name
fa_IR: وارد نمودن نام کاربری

en: Twitter Settings
fa_IR: تنظیمات توئیتر

en: Slides (<500)
fa_IR: اسلاید ها (<500)

en: Twitter @
fa_IR: توئیتر @

en: Enter Twitter Name
fa_IR: وارد نمودن نام توئیتر

en: ReTweets
fa_IR: باز-توئیت ها

en: Enter Consumer Key
fa_IR: وارد نمودن کلید مشتری

en: Cons. Secret
fa_IR: راز مشتری

en: Enter Secret
fa_IR: وارد نمودن راز

en: Enter Access Token
fa_IR: وارد نمودن توکن دسترسی

en: Enter Access Secret
fa_IR: وارد نمودن راز دسترسی

en: Please <a target="_blank" href="https://dev.twitter.com/apps">register</a> your application with Twitter<br>to get the right values
fa_IR: لطفا اپلیکیشن خود را با توئیتر<a target="_blank" href="https://dev.twitter.com/apps">ثبت کنید</a> برای<br>دریافت مقادیر صحیح

en: FaceBook Settings
fa_IR: تنظیمات فیسبوک

en: Slides (<25)
fa_IR: اسلایدها (<25)

en: Enter FaceBook Page URL
fa_IR: وارد نمودن آدرس صفحه فیسبوک

en: TimeLine
fa_IR: تایم لاین

en: Select Album
fa_IR: آلبوم را انتخاب کنید

en: APP ID
fa_IR: شناسه app

en: Enter the App ID
fa_IR: وارد نمودن شناسه app

en: APP Secret
fa_IR: راز برنامه

en: Enter the App Secret
fa_IR: وارد نمودن راز برنامه

en: Please <a target="_blank" href="https://developers.facebook.com/docs/apps/register">register</a> your Website app with Facebook<br>to get the right values
fa_IR: لطفا اپلیکیشن خود را با فیسبوک<a target="_blank" href="https://developers.facebook.com/docs/apps/register">ثبت کنید</a> برای<br>دریافت مقادیر صحیح

en: YouTube Settings
fa_IR: تنظیمات یوتیوب

en: Enter Api Key
fa_IR: وارد نمودن کلید Api

en: Find information about the YouTube API key <a target="_blank" href="https://developers.google.com/youtube/v3/getting-started#before-you-start">here</a>
fa_IR: اطلاعات بیشتر در مورد کلید API یوتیوب از <a target="_blank" href="https://developers.google.com/youtube/v3/getting-started#before-you-start">اینجا</a>

en: Enter YouTube Channel ID
fa_IR: شناسه کانال یوتیوب خود را وارد کنید

en: Channel
fa_IR: کانال

en: Select Playlist
fa_IR: انتخاب لیست پخش

en: See how to find the Youtube channel ID <a target="_blank" href="https://support.google.com/youtube/answer/3250431?hl=en">here</a>
fa_IR: اطلاعات بیشتر در مورد شناسه کانال یوتیوب از <a target="_blank" href="https://support.google.com/youtube/answer/3250431?hl=en">اینجا</a>

en: The “YouTube Stream” content source is used to display a full stream of videos from a channel/playlist.<br> If you want to display a single youtube video, please select the content source “Default Slider” and add a video layer in the slide editor.
fa_IR: منبع محتوای "استریم یوتیوب" برای نمایش استریم کامل ویدئوها از یک کانال استفاده شده است.<br> اگر می خواهید یک ویدئوی تک را نمایش دهید، لطفا گزینه "اسلایدر پیش فرض" برای منبع محتوا انتخاب و یک لایه ویدئویی به اسلاید اضافه کنید.

en: Vimeo Settings
fa_IR: تنظیمات ویمئو

en: Slides (<60)
fa_IR: اسلاید ها (<60)

en: User
fa_IR: کاربر

en: Showcase
fa_IR: ویترین

en: Group
fa_IR: گروه

en: Enter Showcase Id
fa_IR: وارد نمودن شناسه showcase

en: Enter Group Name
fa_IR: نام گروه را وارد کنید

en: Enter Channel Name
fa_IR: وارد نمودن نام کانال

en: The “Vimeo Stream” content source is used to display a full stream of videos from a user/album/group/channel.<br> If you want to display a single vimeo video, please select the content source “Default Slider” and add a video layer in the slide editor.
fa_IR: منبع محتوای "استریم ویمئو" برای نمایش استریم کامل ویدئوها از یک کاربر/آلبوم/گروه/کانال استفاده شده است.<br> اگر می خواهید یک ویدئوی تک را نمایش دهید، لطفا گزینه "اسلایدر پیش فرض" برای منبع محتوا انتخاب و یک لایه ویدئویی به اسلاید اضافه کنید.

en: General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Dynamic Viewport Loading
fa_IR: بارگذاری نمای پویا

en: ViewPort Stop
fa_IR: توقف نما

en: Wait
fa_IR: انتظار

en: Pause
fa_IR: توقف

en: Slideshow
fa_IR: اسلاید شو

en: Loop One Slide
fa_IR: حلقه یک اسلاید

en: Stop after N Loops
fa_IR: توقف بعد از N تکرار

en: Other 1. Slide
fa_IR: اسلاید دیگر

en: Diff. Anim
fa_IR: انیمیشن متفاوت

en: Transitions
fa_IR: انتقال ها

en: Disable Slider
fa_IR: غیرفعال نمودن اسلایدر

en: Disable Ken B.
fa_IR: غیرفعال نمودن Ken Burns.

en: Hide Under Browser width...
fa_IR: مخفی کردن در عرض کمتر از مرورگر...

en: Marked Layers
fa_IR: لایه های نشان شده

en: All Layers
fa_IR: همه لایه ها

en: Mobile Settings
fa_IR: تنظیمات موبایل

en: HTML5 Autoplay
fa_IR: پخش خودکار HTML5

en: Option is depricated and will be removed in upcoming updates !
fa_IR: گزینه از رده خارج شده است و در به روزسانی های بعدی حذف خواهد شد !

en: Browser behavior
fa_IR: رفتار مرورگر

en: Next on Browser Focus
fa_IR: بعدی در فوکوس مرورگر

en: Disable Blur/Focus behav.
fa_IR: غیرفعال نمودن رفتار ماتی/فوکوس.

en: Use WPML Settings
fa_IR: استفاده از تنظیمات WPML

en: Module Defaults
fa_IR: پیش فرض های ماژول

en: Default Basics
fa_IR: اصول پیش فرض

en: Module ID
fa_IR: شناسه ماژول

en: Module Classes
fa_IR: کلاس های ماژول

en: Layers are Selectable
fa_IR: لایه ها قابل انتخاب هستند

en: Default New Layer Settings
fa_IR: تنظیمات پیشفرض لایه جدید

en: Scroll Based Features
fa_IR: ویژگی های مبتنی بر اسکرول

en: Parallax
fa_IR: پارالاکس

en: Parallax Enabled
fa_IR: پارالاکس فعال شد

en: 3D Effects Enabled
fa_IR: افکت های 3D فعال شدند

en: Timelines Scroll based
fa_IR: تایم لاین مبتنی بر اسکرول

en: Fix during Scroll
fa_IR: ثابت ماندن در طی اسکرول

en: Module Fixed From
fa_IR: ماژول ثابت شده از

en: Module Fixed Until
fa_IR: ماژول ثابت شده تا

en: Use Full Screen or Full Width Layout to Use Fixed Scroll.
fa_IR: استفاده از طرح بندی تمام صفحه یا تمام عرض برای استفاده از اسکرول ثابت شده.

en: Scroll based Effects
fa_IR: افکت های مبتنی بر اسکرول

en: Mouse Interaction
fa_IR: تعامل های ماوس

en: Triggered by
fa_IR: فعال شدن به وسیله

en: Mouse Move
fa_IR: حرکت ماوس

en: Scroll Position
fa_IR: موقعیت اسکرول

en: Mouse Move & Scroll
fa_IR: حرکت و اسکرول ماوس

en: Parallax Orig.
fa_IR: مبدا پارالاکس.

en: Mouse Enter Point
fa_IR: نقطه ورود ماوس

en: Slider Center
fa_IR: مرکز اسلایدر

en: BG Speed
fa_IR: سرعت پس زمینه

en: 3D Settings
fa_IR: تنظیمات 3 بعدی

en: On Background Enabled
fa_IR: "با پس زمینه" فعال شد

en: Slider Overflow Hidden
fa_IR: مخفی نمودن سرریز اسلایدر

en: Depths
fa_IR: عمق ها

en: Use Default on...
fa_IR: استفاده از پیش فرض روی ...

en: Scroll Effects Default
fa_IR: افکت های اسکرول پیش فرض

en: Max Blur Strength
fa_IR: حداکثر شدت ماتی (blur)

en: Layers default Enabled
fa_IR: لایه های پیش فرض فعال شدند

en: Slides default Enabled
fa_IR: اسلایدهای پیش فرض فعال شدند

en: Scroll Effects Settings
fa_IR: تنظیمات افکت های اسکرول

en: Disable Mobile
fa_IR: غیرفعال نمودن موبایل

en: Offset (Tilt) Effect
fa_IR: افکت انحراف (شیب)

en: Factor on BG's
fa_IR: عامل (factor) روی پس زمینه

en: Factor on Layers
fa_IR: عامل (factor) روی لایه ها

en: Loading Type
fa_IR: نوع بارگذاری

en: All
fa_IR: همه

en: Smart
fa_IR: هوشمند

en: Single
fa_IR: تکی

en: No Lazy Loading
fa_IR: بارگذاری سریع

en: Fallback Settings
fa_IR: تنظیمات برگشت پذیر

en: Simplify on IOS4 / IE8
fa_IR: ساده سازی در IOS4/IE8

en: Alt. Image
fa_IR: تصویر جایگزین

en: On Mobile
fa_IR: روی موبایل

en: On IE8
fa_IR: روی اینترنت اکسپلورر8

en: On Mobile and IE8
fa_IR: روی موبایل و IE8

en: jQuery & OutPut Filters
fa_IR: فیلترهای خروجی و jQuery

en: Output Filter
fa_IR: فیلتر خروجی

en: By Compressing Output
fa_IR: با فشرده سازی خروجی

en: By Echo Output
fa_IR: با خروجی Echo

en: No Sticky Keyframes
fa_IR: بدون keyframe چسبان

en: Single Layer Sticky
fa_IR: لایه تکی چسبان

en: Hierarchy Sticky
fa_IR: سلسله مراتب چسبان

en: Set all Timings
fa_IR: تنظیمات همه زمان بندی ها

en: Slide BG Animation
fa_IR: انیمیشن پس زمینه اسلاید

en: Global Layers Timeline
fa_IR: تایم لاین لایه های عمومی

en: FREE POSITIONED LAYERS
fa_IR: لایه ها با موقعیت آزاد

en: Desktop
fa_IR: دسکتاپ

en: Notebook
fa_IR: نوتبوک

en: Tablet
fa_IR: تبلت

en: Mobile
fa_IR: موبایل

en: Add Slide(s)
fa_IR: افزودن اسلایدها

en: Blank slide
fa_IR: اسلاید خالی

en: Bulk Slide
fa_IR: اسلاید حجیم

en: Import from Modules
fa_IR: درون ریزی از ماژول ها

en: Import from Template
fa_IR: درون ریزی از قالب

en: Add Layer
fa_IR: افزودن لایه

en: Quick Style Headline
fa_IR: سرفصل استایل سریع

en: Quick Style Content
fa_IR: محتوای استایل سریع

en: WordPress Library
fa_IR: کتابجانه وردپرس

en: Empty Placeholder
fa_IR: مقدار نمونه (Placeholder) خالی

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Shape
fa_IR: شکل

en: Video
fa_IR: ویدئو

en: Icon / SVG
fa_IR: آیکون / SVG

en: Row
fa_IR: ردیف

en: Layer Library
fa_IR: کتابخانه لایه

en: Import Layer
fa_IR: درون ریزی لایه

en: Multiple Selection
fa_IR: انتخاب چندگانه

en: No Layers Selected
fa_IR: لایه ای انتخاب نشده

en: Lock/Unlock Selected
fa_IR: قفل/باز کردن

en: Unlock All
fa_IR: باز نمودن همه

en: Hide Highlight Boxes
fa_IR: مخفی کردن باکس های برجسته (Highlight Box)

en: Show Highlight Boxes
fa_IR: نمایش باکس های برجسته (Highlight Box)

en: Show/Hide Selected
fa_IR: نمایش/مخفی نمودن انتخاب شده

en: Set All Visible
fa_IR: قابل مشاهده نمودن همه

en: Single Select
fa_IR: انتخاب تکی

en: Add to Selection
fa_IR: افزودن به انتخاب ها

en: Drag to Select
fa_IR: کشیدن برای انتخاب

en: Open Document
fa_IR: باز نمودن پرونده

en: Quick Style
fa_IR: استایل سریع

en: The Current Size is set to "Auto Size". Do you want to continue with Custom Size?
fa_IR: اندازه فعلی به عنوان "اندازه خودکار" تنظیم شده است. می خواهید با اندازه سفارشی ادامه دهید؟

en: Please Wait...
fa_IR: لطفا صبر کنید...

en: Module Creation Guide
fa_IR: راهنمای ایجاد ماژول

en: Welcome to Slider Revolution 6
fa_IR: به روولوشن اسلایدر 6.0 خوش آمدید

en: This Guide will help you with the basic configuration *<br>of your Slider Revolution 6 Module.
fa_IR: این راهنما در تنظیمات ابتدایی *<br> ماژول اسلایدر روولوشن 6 کمک می کند.

en: Start Guide
fa_IR: شروع راهنما

en: Quit Guide
fa_IR: خروج از راهنما

en: * All settings adjusted by the guide can be changed later.<br>Click the <strong>Help Icon</strong> to find options & documentation
fa_IR: * همه تنظیمات انجام شده توسط این راهنما، در آینده قابل تغییر هستند. <br>روی<strong>آیکون Help</strong> برای دیدن مستندات و گزینه ها، کلیک کنید

en: What type of module would you like to create?
fa_IR: چه نوع ماژولی می خواهید ایجاد کنید؟

en: A Slider consists of multiple Slides.<br>Each Slide has its own content and can be<br>navigated to with various optional<br>navigation elements.
fa_IR: یک اسلایدر شامل چندین اسلاید می شود.<br>هر اسلاید محتوای خودش را دارد که می تواند<br> ناوبری شود<br>از طریق المان های مختلف ناوبری.

en: A Scene is essentially a Slider with a single<br>Slide and no navigation elements.<br>Best used for content modules that require<br>no additional depth.
fa_IR: یک صحنه (Scene) یک اسلاید با یک <br> اسلاید است و المان ناوبری ندارد.<br>بهترین کاربرد آن در محتوایی است که<br>هیچ عمق اضافه ای ندارد.

en: A Carousel is a Slider with multiple Slides<br>visible at the same time.<br>There are lots of options to customize the Carousel.
fa_IR: کروسل یک اسلایدر است با چندین اسلاید<br>که به صورت همزمان قابل مشاهده هستند.<br>گزینه های زیادی برای سفارشی سازی کروسل وجود دارد.

en: Previous Step
fa_IR: قدم قبلی

en: Module Type
fa_IR: نوع ماژول

en: Next Step
fa_IR: قدم بعدی

en: What size should the module have?
fa_IR: ماژول باید چه اندازه ای داشته باشد؟

en: The module dimensions will automatically<br>adjust to the surrounding container width,<br>keeping its aspect ratio.
fa_IR: ابعاد ماژول به صورت خودکار<br>با عرض نگهدارنده تنظیم می شوند<br>و نسبت ابعاد آن را حفظ می کنند.

en: The module will always span across the<br>full-width of the web-page. The height can<br>be flexible depending on other settings.
fa_IR: ماژول همیشه در وضعیت<br> تمام عرض صفحه وبسایت گسترده می شود. ارتفاع می تواند <br> بر اساس سایر تنظیمات منعطف باشد.

en: The module will always fit the full area<br>withing the web-page.
fa_IR: ماژول همیشه با تمام ناحیه درون<br> صفحه وب متناسب می شود.

en: Module Dimensions
fa_IR: ابعاد ماژول

en: How would you like your content to resize?
fa_IR: می خواهید محتوای شما چطور تغییر اندازه بدهد؟

en: Classic, Linear Resizing
fa_IR: کلاسیک، تغییر اندازه خطی

en: Layers will resize in a linear fashion, as the module size changes. You only need to configure one screen size.
fa_IR: لایه ها همراه با تغییر اندازه ماژول، در حالت خطی تغییر اندازه می دهند. شما فقط باید اندازه یک صفحه نمایش را تنظیم کنید.

en: Four custom device sizes are activated and a layers size / position is automatically calculated from its desktop device size. You can make individual adjustments to layers in all device sizes.
fa_IR: چهار اندازه دستگاه دلخواه ایجاد شده اند و اندازه و موقعیت لایه ها به صورت خودکار بر اساس اندازه آنها در دسکتاپ، محاسبه می شود. می توانید برای هر دستگاه، تنظیمات خاصی در نظر بگیرید.

en: Manual Custom Sizes
fa_IR: اندازه های سفارشی دستی

en: Four custom device sizes are activated and layers need to be manually adjusted to their respective device sizes.
fa_IR: چهار اندازه دستگاه دلخواه ایجاد شده اند و لایه ها باید به صورت دستی در دستگاه ها تنظیم شوند.

en: Responisvity
fa_IR: واکنش گرایی

en: Go to Editor
fa_IR: برو به ویرایشگر

en: Further module customization
fa_IR: سفارشی سازی بیشتر ماژول

en: Add Navigation
fa_IR: افزودن ناوبری

en: Slide Background Media
fa_IR: رسانه پس زمینه اسلاید

en: Customization
fa_IR: سفارشی سازی

en: Layer Import
fa_IR: درون ریزی لایه

en: Import Selected Layers
fa_IR: درون ریزی لایه های انتخاب شده

en: Navigation Editor
fa_IR: ویرایشگر ناوبری

en: Save Navigation
fa_IR: ذخیره ناوبری

en: Factory Skins
fa_IR: پوسته های کارخانه

en: Add New Navigation
fa_IR: افزودن ناوبری جدید

en: CSS
fa_IR: Css

en: Markup
fa_IR: نشانه گذاری

en: Markup Meta
fa_IR: متای نشانه گذاری

en: Slide Title
fa_IR: عنوان اسلاید

en: Slide Description
fa_IR: توضیحات اسلاید

en: Meta Values
fa_IR: مقادیر متا

en: Add New Meta
fa_IR: افزودن متای جدید

en: Meta Config
fa_IR: تنظیمات متا

en: Can not be Empty
fa_IR: نمی تواند خالی باشد

en: Handle
fa_IR: رسیدگی

en: CSS/JS Editor
fa_IR: ویرایشگر CSS / JS

en: CUSTOM CSS
fa_IR: CSS سفارشی

en: CUSTOM JS
fa_IR: JS سفارشی

en: Methods
fa_IR: متدها

en: Call this function to start the slider.
fa_IR: برای شروع اسلایدر این تابع را صدا زنید.

en: Start Slider
fa_IR: شروع اسلایدر

en: Call this function to pause the slider.
fa_IR: برای توقف اسلایدر این تابع را صدا زنید.

en: Call this function to play the slider if it is paused.
fa_IR: اگر اسلایدر متوقف شده است، این تابع را صدا بزنید تا پخش شود.

en: Resume Slider
fa_IR: برگشت به پخش اسلایدر

en: Switch slider to previous slide.
fa_IR: تغییر اسلایدر به اسلاید قبلی.

en: Switch slider to next slide.
fa_IR: تغییر اسلایدر به اسلاید بعدی.

en: Scroll page under the slider.
fa_IR: اسکرول صفحه تا زیر اسلایدر.

en: External Scroll
fa_IR: اسکرول خارجی

en: Remove One Slide with Slide Index from the Slider. Index starts with 0 which will remove the first slide.
fa_IR: حذف یک اسلاید با ایندکس اسلاید از اسلایدر. ایندکس با 0 شروع می شود که اسلاید اول را حذف خواهد کرد.

en: Remove Slide
fa_IR: حذف اسلاید

en: Switch to the slide which is defined as parameter.
fa_IR: تغییر به اسلایدی که به عنوان پارامتر تعریف شده است.

en: Go To Slide
fa_IR: برو به اسلاید

en: Go To Slide with ID
fa_IR: برو به اسلاید با شناسه

en: Get the amount of existing slides in the slider.
fa_IR: دریافت تعداد اسلاید های موجود در اسلایدر.

en: Max Slides
fa_IR: بیشترین تعداد اسلایدها

en: Get the current focused slide index.
fa_IR: دریافت ایندکس اسلاید فوکوس شده فعلی.

en: Current Slide
fa_IR: اسلاید فعلی

en: Get the previously played slide.
fa_IR: دریافت اسلاید پخش شده قبلی.

en: Recalculate all positions, sizing etc in the slider.  This should be called i.e. if Slider was invisible and becomes visible without any window resize event.
fa_IR: محاسبه مجدد همه موقعیت ها، اندازه ها و غیره در اسلایدر.

en: Redraw Slider
fa_IR: رسم دوباره اسلایدر

en: Unbind all listeners, remove current animations and delete containers. Ready for Garbage collection.
fa_IR: لغو همه شنوندگان، حذف انیمیشن های جاری و حذف نگهدارنده ها. آماده برای جمع آوری زباله.

en: Kill Slider
fa_IR: از بین بردن اسلایدر

en: Events
fa_IR: رویداد ها

en: Slider Loaded
fa_IR: اسلایدر بارگذاری شد

en: Slider swapped to an other slide
fa_IR: اسلایدر به اسلاید دیگری عوض شد

en: Index of Current Slide
fa_IR: ایندکس اسلاید فعلی

en: Current <li> Index
fa_IR: ایندکس <li> فعلی

en: Current Slide as jQuery Object
fa_IR: اسلاید فعلی به عنوان شیء jQuery

en: Prev. Slide as jQuery Object
fa_IR: اسلاید قبلی به عنوان شی jQuery

en: Slider paused
fa_IR: اسلایدر متوقف شد

en: Timer Paused
fa_IR: تایمر متوقف شد

en: Slider is Playing after pause
fa_IR: اسلایدر بعد از توقف پخش خواهد شد

en: Timer Resumed
fa_IR: شروع مجدد تایمر

en: Video is playing in slider
fa_IR: ویدئو در حال پخش در اسلایدر است

en: Video is playing
fa_IR: ویدئو در حال پخش است

en: Video API
fa_IR: API ویدئو

en: Video Settings
fa_IR: تنظیمات ویدیو

en: Video stopped in slider
fa_IR: ویدئو در اسلایدر متوقف شد

en: Video is stopped
fa_IR: ویدئو متوقف شده است

en: Slider reached the 'stop at' slide
fa_IR: اسلایدر به اسلاید 'توقف در' رسید

en: Slider Stopped
fa_IR: اسلایدر متوقف شد

en: Prepared for slide change
fa_IR: آماده شده برای تغییر اسلاید

en: Slider Before Swap
fa_IR: اسلایدر قبل از تعویض

en: Coming Slide as jQuery Object
fa_IR: اسلاید بعدی به عنوان شی jQuery

en: Finnished with slide change
fa_IR: پایان یافته با تغییر اسلاید

en: Slider After Swap
fa_IR: اسلایدر بعد از تعویض

en: Previous Slide as jQuery Object
fa_IR: اسلاید قبلی به عنوان شی jQuery

en: Last slide starts
fa_IR: آخرین اسلاید شروع می شود

en: Last Slide Started, Slider is at the end
fa_IR: آخرین اسلاید شروع شد، پایان اسلایدر است

en: Layer Events
fa_IR: رویدادهای لایه

en: Layer Action (enterstage, enteredstage, leavestage,leftstage)
fa_IR: عملیات لایه

en: Layer Type (image,video,html)
fa_IR: نوع لایه (تصویر، ویدئو، html)

en: Default Settings for Layer
fa_IR: تنظیمات پیشفرض برای لایه

en: Layer as jQuery Object
fa_IR: لایه به عنوان شی jQuery

en: Meta Datas
fa_IR: داده های متا

en: Basic
fa_IR: ابتدایی

en: Social
fa_IR: اجتماعی

en: Basic Metas
fa_IR: متاهای ابتدایی

en: Link to current page
fa_IR: پیوند به صفحه فعلی

en: Link to WP Home Page
fa_IR: لینک به صفحه نخست وردپرس

en: Post Basics
fa_IR: اصول نوشته

en: Any custom meta tag
fa_IR: هر تگ متای سفارشی

en: Custom Meta
fa_IR: متای فعلی

en: Post Title
fa_IR: عنوان نوشته

en: Post Excerpt
fa_IR: چکیده نوشته

en: Post Alias
fa_IR: نام مستعار نوشته

en: Post Content
fa_IR: محتوای نوشته

en: Post content limit by words
fa_IR: محدودیت محتوای نوشته به وسیله کلمات

en: Post content limit by chars
fa_IR: محدودیت محتوای نوشته به وسیله کاراکترها

en: Post Details
fa_IR: جزییات نوشته

en: The link to the post
fa_IR: لینک به نوشته

en: Date created
fa_IR: تاریخ ایجاد

en: Date modified
fa_IR: تاریخ تغییر

en: Author name
fa_IR: نام نویسنده

en: Author Avatar URL(size in px)
fa_IR: آدرس آواتار نویسنده (اندازه به پیکسل)

en: Author Website
fa_IR: وبسایت نویسنده

en: Author Posts Page
fa_IR: صفحه نوشته های نویسنده

en: Post Categories, Tags and Comments
fa_IR: دسته بندی های نوشته، برچسب ها و دیدگاه ها

en: Number of comments
fa_IR: تعداد دیدگاه ها

en: List of categories with links
fa_IR: لیست دسته بندی ها با لینک

en: Category1, Category2, Category3
fa_IR: دسته بندی1، دسته بندی2، دسته بندی3

en: List of categories without links
fa_IR: لیست دسته یندی ها بدون لینک

en: List of tags with links
fa_IR: لیست برچسب ها با لینک

en: Tag1, Tag2, Tag3
fa_IR: برچسب1، برچسب2، برچسب3

en: WooCommerce Basics
fa_IR: اصول ووکامرس

en: Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: WC Category1, WC Category2
fa_IR: دسته بندی ووکامرس1، دسته بندی ووکامرس 2

en: WC Tag 1, WC Tag 2, WC Tag 3
fa_IR: برچسب ووکامرس1، برچسب ووکامرس2، برچسب ووکامرس3

en: Add to Cart URL
fa_IR: آدرس افزودن به سبد خرید

en: Add to Cart Button
fa_IR: دکمه افزودن به سبد خرید

en: Add To Cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید

en: WooCommerce Prices
fa_IR: قیمت های ووکامرس

en: Full Price
fa_IR: قیمت کامل

en: Single Price
fa_IR: قیمت تکی

en: Single Price without currency
fa_IR: قیمت بدون واحد پول

en: WooCommerce Stock
fa_IR: انبار ووکامرس

en: In Stock
fa_IR: موجود در انبار

en: Stock Quantity
fa_IR: مقدار موجودی

en: Package
fa_IR: بسته

en: WooCommerce Ratings
fa_IR: رتبه بندی های ووکامرس

en: Number of Ratings
fa_IR: شماره امتیاز

en: Number of Reviews
fa_IR: تعداد نقد و بررسی

en: Text Rating
fa_IR: امتیاز متنی

en: Star Rating
fa_IR: رتبه ستاره ای

en: Event Basics
fa_IR: اصول رویداد

en: Event start date
fa_IR: تاریخ شروع رویداد

en: Event end date
fa_IR: تاریخ پایان رویداد

en: Event start time
fa_IR: زمان شروع رویداد

en: Event end time
fa_IR: زمان پایان رویداد

en: Event ID
fa_IR: شناسه رویداد

en: Event Location
fa_IR: موقعیت رویداد

en: Event location name
fa_IR: نام مکان رویداد

en: Music Hall
fa_IR: سالن موزیک

en: Event location slug
fa_IR: اسلاگ مکان رویداد

en: Concert
fa_IR: کنسرت

en: Event location address
fa_IR: آدرس مکان رویداد

en: Event location town
fa_IR: شهر مکان رویداد

en: Event location state
fa_IR: استان مکان رویداد

en: Event location postcode
fa_IR: کدپستی مکان رویداد

en: Event location region
fa_IR: منطقه مکانی رویداد

en: Orange Country
fa_IR: کشور نارنجی

en: Event location country
fa_IR: کشور مکان رویداد

en: Social Basics (Flickr, Instagram, Twitter, Facebook, YouTube)
fa_IR: شبکه های اجتماعی ابتدایی (فلیکر، اینستاگرام، توئیتر، فیسبوک، یوتیوب)

en: Post content
fa_IR: محتوای نوشته

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Flickr Extras
fa_IR: اضافه های فلیکر

en: Views
fa_IR: بازدیدها

en: Instagramm Extras
fa_IR: اضافه های اینستاگرام

en: Number of Likes
fa_IR: تعداد لایک ها

en: Number of Comments
fa_IR: تعداد دیدگاه ها

en: Twitter Extras
fa_IR: اضافه های توئیتر

en: Date Published
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Retweet Count
fa_IR: تعداد باز-توئیت ها

en: Favorite Count
fa_IR: تعداد علاقمندی

en: Facebook Extras
fa_IR: اضافه های فیسبوک

en: Date Modified
fa_IR: تاریخ تغییر

en: YouTube Extras
fa_IR: اضافه های یوتیوب

en: Excerpt
fa_IR: چکیده

en: Vimeo Extras
fa_IR: اضافه های ویمئو

en: Number of Views
fa_IR: تعداد بازدید ها

en: Reset before each Loop
fa_IR: بازنشانی پیش از هر حلقه

en: Keep Last State
fa_IR: حفظ آخرین وضعیت

en: No Action Selected
fa_IR: هیچ عملی انتخاب نشده

en: Click
fa_IR: کلیک

en: Mouse Enter
fa_IR: ورود ماوس

en: Mouse Leave
fa_IR: ترک ماوس

en: Enter Link
fa_IR: لینک را وارد کنید

en: Same Window
fa_IR: همان پنجره

en: New Window
fa_IR: پنجره جدید

en: Follow Link
fa_IR: لینک دنبال نمودن

en: No Follow
fa_IR: دنبال نکن

en: Open Modal
fa_IR: باز نمودن مودال

en: Open Slide
fa_IR: باز نمودن اسلاید

en: Function
fa_IR: تابع

en: javaScript Function
fa_IR: عملیات جاوااسکریپت

en: Scroll to ID
fa_IR: اسکرول به شناسه (ID)

en: ID of Element
fa_IR: شناسه (ID) المان

en: Offset to Scroll Position
fa_IR: انحراف از موقعیت اسکرول

en: Animation Ease
fa_IR: easing انیمیشن

en: Animation Duration in ms
fa_IR: مدت زمان انیمیشن به میلی ثانیه

en: Toggle Start State
fa_IR: تاگل وضعیت ابتدایی

en: Toggled (Visible)
fa_IR: تاگل شده (قابل مشاهده)

en: Untoggled (Hidden)
fa_IR: تاگل نشده (پنهان)

en: Frame wait's on Action
fa_IR: توقف فریم با عملیات

en: GoTo Frame
fa_IR: برو به فریم

en: Frame N
fa_IR: فریم N

en: Frame M
fa_IR: فریم M

en: "N" wait's on Action
fa_IR: توقف "N" با عملیات

en: "M" wait's on Action
fa_IR: توقف "M" با عملیات

en: Reset Children Timelines
fa_IR: بازنشانی تایم لاین های بچه ها

en: After Action
fa_IR: بعد از عملیات

en: Class to Toggle
fa_IR: کلاس برای تاگل

en: class Name to Toggle
fa_IR: نام کلاس برای تاگل

en: Copyright & Licensing - Slider Revolution Library
fa_IR: کپی رایت - کتابخانه اسلایدر روولوشن

en: Templates
fa_IR: قالب ها

en: Terms of using Layer Group Objects from the Library
fa_IR: شرایط استفاده از اشیاء گروه لایه از کتابخانه

en: Templates from the Slider Revolution Library <b>must only</b> be used with a
fa_IR: قالب ها از کتابخانه اسلایدر روولوشن<br>باید فقط<br>استفاده شوند با یک

en: registered purchase code
fa_IR: ثبت کد خرید

en: on that particular website.
fa_IR: در آن وبسایت خاص.

en: Media assets used in the respective templates, are licensed according to the here mentioned license terms (see list on the left).
fa_IR: موارد استفاده شده در اشیاء گروه لایه با توجه به این نکات، دارای لایسنس هستند (لیست سمت چپ).

en: Slider Revolution Add-Ons <b>must only</b> be used with a
fa_IR: افزودنی های اسلایدر روولوشن <b>باید فقط</b> استفاده شوند با یک

en: Buy another License
fa_IR: لایسنس را بخرید

en: One License / Purchase Code is required for each Website
fa_IR: هر وبسایت به یک لایسنس نیاز دارد

en: Terms of using JPG Images from the Library
fa_IR: شرایط استفاده از تصاویر JPG از کتابخانه

en: The pictures are free for personal and even for commercial use.
fa_IR: تصاویر برای استفاده شخصی و حتی تجاری رایگان هستند.

en: You can modify, copy and distribute the photos. All without asking for permission or setting a link to the source. So, attribution is not required.
fa_IR: شما می توانید تصاویر را تغییر دهید و کپی کنید. همه بدون درخواست اجازه و یا تنظیم یک لینک به منبع ممکن است .

en: The only restriction is that identifiable people may not appear in a bad light or in a way that they may find offensive, unless they give their consent.
fa_IR: تنها محدودیت است که افراد قابل شناسایی نباشند و یا رفتار توهین آمیز داشته باشند.

en: The CC0 license was released by the non-profit organization Creative Commons (CC). Get more information about Creative Commons images and the license on the official license page.
fa_IR: لایسنس CC0 توسط سازمان غیرانتفاعی Creative Commons (CC) ایجاد شده است.

en: Images from
fa_IR: تصاویر از

en: under the license
fa_IR: تحت لایسنس

en: Terms of using PNG Objects from the Library
fa_IR: شرایط استفاده از اشیاء PNG از کتابخانه

en: PNG Objects from the Slider Revolution Library <b>must only</b> be used with a
fa_IR: اشیاء PNG از کتابخانه اسلایدر روولوشن <b>باید فقط</b> استفاده شوند با یک

en: Licenses via extended license and cooperation with author
fa_IR: لایسنس از سازنده

en: If you need .psd files for objects, you can purchase it from the original author
fa_IR: اگر به فایل های psd برای اشیاء نیازی دارید، می توانید آنها را از سازنده اصلی بخرید

en: here
fa_IR: اینجا

en: Terms of using HTML5 Videos from the Library
fa_IR: شرایط استفاده از ویدئوهای HTML5 از کتابخانه

en: The videos are free for personal and even for commercial use.
fa_IR: استفاده از ویدئو آزاد است.

en: You can modify, copy and distribute the videos. All without asking for permission or setting a link to the source. So, attribution is not required.
fa_IR: شما می توانید ویدئوها را تغییر دهید، منتشر و کپی کنید. بدون درخواست اجازه و یا ارائه یک لینک به منبع.

en: Videos from
fa_IR: ویدئوها از

en: Terms of using SVG Objects from the Library
fa_IR: شرایط استفاده از اشیاء SVG از کتابخانه

en: Usage only allowed within Slider Revolution Plugin
fa_IR: استفاده فقط در افزونه اسلایدر روولوشن مجاز است

en: A variety of sizes and densities can be also downloaded from the
fa_IR: تنوعی از اندازه ها و کیفیت ها قابل دانلود هستند از

en: git repository
fa_IR: مخزن git

en: , making it even easier for developers to customize, share, and re-use outside of Slider Revolution.
fa_IR: , ساده تر ساختن برای توسعه دهندگان برای سفارشی سازی، اشتراک گذاری و استفاده مجدد در خارج از اسلایدر روولوشن.

en: Licenses via Apache License. Read More at
fa_IR: لایسنس با Apache. اطلاعات بیشتر در

en: Google Material Design Icons
fa_IR: آیکون های متریال دیزاین از گوگل

en: Terms of using ICON Objects from the Library
fa_IR: شرایط استفاده از اشیاء آیکون از کتابخانه

en: Please check the listed license files for details about how you can use the "FontAwesome" and "Stroke 7 Icon" font sets for commercial projects, open source projects, or really just about whatever you want.
fa_IR: لطفا فایل های لایسنس لیست شده را برای چگونگی استفاده از "FontAwesome" و "Stroke 7 Icon" مطالعه کنید.

en: Please respect all other icon fonts licenses for fonts not included directly into Slider Revolution.
fa_IR: لطفا تنها از فونت های معتبر و مجاز در این اسلایدر استفاده شود.

en: Further License Information
fa_IR: اطلاعات بیشتر لایسنس

en: <b>Stroke 7 Icon Font Set</b> by www.pixeden.com </br>Get your Freebie Iconset at
fa_IR: <b>مجموعه Stroke 7 Icon Font</b> از www.pixeden.com

en: Layer Group Objects from the Slider Revolution Library <b>must only</b> be used with a
fa_IR: "اشیاء گروه لایه" از کتابخانه اسلایدر روولوشن <br> باید فقط</b> استفاده شوند با یک

en: Media assets used in the respective Layer Group Objects, are licensed according to the here mentioned license terms (see list on the left).
fa_IR: موارد استفاده شده در اشیاء گروه لایه با توجه به این نکات، دارای لایسنس هستند (لیست سمت چپ).

en: Decision Modal Title
fa_IR: عنوان مودال تصمیم

en: Do It
fa_IR: انجام بده

en: Dont Do It
fa_IR: انجام نده

en: Copy Embed Code
fa_IR: کپی کد Embed

en: Check for Updates
fa_IR: آپدیت ها را چک کنید

en: Slider Revolution Addons
fa_IR: افزودنی های اسلایدر روولوشن

en: Please select an Addon to start with.
fa_IR: برای شروع، لطفا یک افزودنی (AddOn) انتخاب کنید.

en: What's new?
fa_IR: چه چیزی جدید است؟

en: Slider Revolution recieved a complete<br>makeover with Version 6.0.
fa_IR: اسلایدر روولوش به طور کامل<br> در نسخه 6.0 تغییر کرده است.

en: More Info
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Docs & FAQs
fa_IR: مستندات و سوالات متداول

en: Checkout our all new Help Center<br>with updated 6.0 Support Material.
fa_IR: مرکز پشتیبانی جدید ما را بررسی کنید<br>با پشتیبانی از نسخه جدید.

en: Help Center
fa_IR: مرکز پشتیبانی

en: Clear your Browser Cache
fa_IR: کش مرورگر خود را پاک کنید

en: To make sure that all Slider Revolution files<br>are updated, please clear your cache.
fa_IR: برای اطمینان از اینکه تمام فایل های اسلایدر روولوشن<br> به روز هستند، لطفا کش (cache) خود را پاک کنید.

en: How to?
fa_IR: چگونه؟

en: Lets get Started with
fa_IR: بیایید شروع کنیم با

en: Slider Revolution 6.0
fa_IR: اسلایدر روولوشن 6.0

en: Activate Slider Revolution to
fa_IR: فعالسازی اسلایدر روولوشن به

en: Unlock all Features
fa_IR: باز نمودن همه ویژگی ها

en: Global Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Permission
fa_IR: اجازه

en: To Admin
fa_IR: به مدیر

en: To Editor, Admin
fa_IR: به ویراستار، مدیر

en: Author, Editor, Admin
fa_IR: نویسنده، ویراستار، مدیر کل

en: Include Libraries Globaly
fa_IR: شامل کتابخانه ها

en: List of Pages to include Revslider Libraries
fa_IR: لیست برگه ها برای مشمول کردن کتابخانه های روولوشن اسلایدر

en: Example 2,homepage,5
fa_IR: مثال 2، صفحه اصلی 5

en: Insert scripts in Footer
fa_IR: گذاشتن اسکریپت در فوتر

en: Defer JavaScript Loading
fa_IR: تاخیر در بارگذاری جاوااسکریپت

en: Optional Font Loading URL
fa_IR: آدرس بارگذاری فونت اختیاری

en: Enable Google Font Download
fa_IR: فعال سازی دانلود فونت های گوگل

en: Load from Google
fa_IR: بارگذاری از گوگل

en: Preload from Google
fa_IR: پیش بارگذاری از گوگل

en: Disable, Load on your own
fa_IR: غیرفعال سازی، بارگذاری با خودتان

en: Update Preload Fonts
fa_IR: به روز رسانی فونت های پیش بارگذاری

en: Default Desktop Content Width
fa_IR: عرض پیش فرض محتوای دسکتاپ

en: Default Notebook Content Width
fa_IR: عرض محتوای پیش فرض نوت بوک

en: Default Tablet Content Width
fa_IR: عرض پیش فرض محتوای تبلت

en: Default Mobile Content Width
fa_IR: عرض پیش فرض محتوای موبایل

en: Fix RS Table Issues
fa_IR: حل نمودن مشکلات جدول RS

en: Force RS DB Creation
fa_IR: ایجاد RS DB اجباری

en: Save Global Settings
fa_IR: ذخیره تنظیمات عمومی

en: Good Evening
fa_IR: عصر به خیر

en: Good Morning
fa_IR: صبح به خیر

en: Good Afternoon
fa_IR: عصر بخیر

en: Modules
fa_IR: اسلایدر ها

en: Updates
fa_IR: به روز رسانی ها

en: Activation
fa_IR: فعالسازی

en: News
fa_IR: اخبار

en: Globals
fa_IR: عمومی

en: FAQ's
fa_IR: سوالات متداول

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: You are running Slider Revolution
fa_IR: در حال اجرای اسلایدر روولوشن هستید

en: New Blank Module
fa_IR: ساخت اسلایدر جدید

en: New Module from Template
fa_IR: درون ریزی اسلایدر جدید

en: Manual Import
fa_IR: درونریزی دستی

en: AddOns
fa_IR: افزودنی ها (AddOns)

en: Search Modules...
fa_IR: جستجوی اسلایدر ها ....

en: Show all Modules
fa_IR: نمایش تمام اسلایدر ها ....

en: Add Folder
fa_IR: افزودن پوشه

en: Show All
fa_IR: نمایش همیشه

en: Plugin Updates
fa_IR: به روز رسانی های افزونه

en: System Requirements
fa_IR: نیازمندی ها

en: Upload folder writable
fa_IR: بارگذاری پوشه

en: Memory Limit (256M)
fa_IR: محدودیت حافظه (256M)

en: Upload Max. Filesize (256M)
fa_IR: حداکثر اندازه فایل برای بارگذاری (256M)

en: Max. Post Size (256M)
fa_IR: حداکثر اندازه نوشته (256M)

en: ThemePunch Server
fa_IR: سرور ThemePunch

en: Update History
fa_IR: به روز رسانی تاریخچه

en: Find My Code
fa_IR: افزونه اورجینال

en: Enter Purchase Code
fa_IR: کد خرید

en: 1 Purchase Code per Website
fa_IR: 1 کد خرید به ازای هر وبسایت

en: If you want to use Slider Revolution on another domain, please <a href="https://codecanyon.net/item/slider-revolution-responsive-wordpress-plugin/2751380?ref=themepunch&license=regular&open_purchase_for_item_id=2751380&purchasable=source" target="_blank">purchase another license</a>
fa_IR: اگر می خواهید از اسلایدر در یک دامنه دیگر استفاده کنید، لطفا  <a href="https://codecanyon.net/item/slider-revolution-responsive-wordpress-plugin/2751380?ref=themepunch&license=regular&open_purchase_for_item_id=2751380&purchasable=source" target="_blank">یک نسخه دیگر بخرید</a>

en: Register to unlock all Premium Features
fa_IR: برای استفاده از ویژگی های حرفه ای، ثبت نام کنید

en: Register to Unlock
fa_IR: برای استفاده ثبت نام کنید

en: Connect with ThemePunch
fa_IR: ارتباط با ThemePunch

en: Youtube
fa_IR: یوتیوب

en: Dribbble
fa_IR: دریبل

en: Signup to our Newsletter
fa_IR: عضویت در خبرنامه

en: Enter your Email
fa_IR: ایمیلتان را وارد کنید

en: Sign Up
fa_IR: ثبت نام

en: Updates, New Products, Spotlights
fa_IR: به روز رسانی ها، محصولات جدید

en: Get access to the latest News from ThemePunch. We promise to never send you Spam!
fa_IR: دسترسی به آخرین اخبار!

en: Whats New?
fa_IR: چه چیزی جدید است؟

en: Loaded Google Fonts
fa_IR: فونت های گوگل بارگذاری شده

en: Serif Fonts
fa_IR: فونت هایSerif

en: Sans-Serif Fonts
fa_IR: فونت های Sans-Serif

en: Monospace Fonts
fa_IR: فونت های Monospace

en: Google Fonts
fa_IR: فونت های گوگل

en: Original
fa_IR: اصلی

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Large Square
fa_IR: مربع بزرگ

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Medium 800
fa_IR: متوسط 800

en: Medium 640
fa_IR: متوسط 640

en: Small
fa_IR: کوچک

en: Small 320
fa_IR: کوچک 320

en: Square
fa_IR: مربعی

en: Standard Resolution
fa_IR: رزولوشن استاندارد

en: Low Resolution
fa_IR: رزولوشن پایین

en: High
fa_IR: بالا

en: Standard
fa_IR: استاندارد

en: Max. Res.
fa_IR: حداکثر رزولوشن.

en: All Events
fa_IR: همه رویداها

en: Today
fa_IR: امروز

en: Tomorrow
fa_IR: فردا

en: Future
fa_IR: آینده

en: Past
fa_IR: گذشته

en: This Month
fa_IR: ماه جاری

en: Next Month
fa_IR: ماه بعد

en: Event Start Date
fa_IR: تاریخ شروع رویداد

en: Event End Date
fa_IR: تاریخ پایان رویداد

en: Choose Revolution Slider
fa_IR: اسلایدر روولوشن انتخاب کنید

en: --- Choose Slider ---
fa_IR: --اسلایدر را انتخاب کنید --

en: Can't get the bearer token, check your credentials
fa_IR: قادر به دریافت توکن حامل نیست ، اعتبار خود را چک کنید

en: Bearer Token is good, check your query
fa_IR: توکن حامل خوب است ، کوئری خود را چک کنید

en: Instagram reports: Parse script error
fa_IR: گزارش اینستاگرام: خطای تبدیل اسکریپت

en: Instagram reports: Content did not match expected
fa_IR: گزارش اینستاگرام: محتوا مطابقت نداشت

en: Instagram reports: Content is private
fa_IR: گزارش اینستاگرام: محتوا خصوصی است

en: Slider Revolution encountered the following error:
fa_IR: اسلایدر روولوشن خطاهای زیر را پیدا نمود:

en:  should be numeric
fa_IR:  باید داده عددی باشد

en:  should not be empty
fa_IR:  نباید خالی باشد

en: Wrong category format
fa_IR: فرمت دسته بندی اشتباه

en: retrieving categories error:
fa_IR: خطا بازیابی دسته بندی ها:

en: View all posts in %s
fa_IR: همه نوشته ها را در %s مشاهده کنید

en: Invalid ID
fa_IR: شناسه نامعتبر

en: Navigation could not be deleted
fa_IR: ناوبری نمی تواند حذف شود

en: Can't modify a default preset of default navigations
fa_IR: قادر به تغییر پیش تنظیم در ناوبری پیشفرض نیست

en: Preset handle already exists, please choose a different name
fa_IR: هندل پیش تنظیم هم اکنون وجود دارد، لطفا نام دیگری انتخاب کنید

en: Navigation not found, could not add preset
fa_IR: ناوبری یافت نشد ، قادر به افزودن پیش تنظیم نیست

en: Can't delete default preset of default navigations
fa_IR: قادر به حذف پیش تنظیم پیشفرض نیست

en: Preset not found in default navigations
fa_IR: در ناوبری پیشفرض، پیش تنظیم یافت نشد

en: Navigation not found, could not delete preset
fa_IR: ناوبری یافت نشد، قادر به حذف پیش تنظیم نیست

en: Plugin not activated
fa_IR: افزونه فعال نشد

en: No data received
fa_IR: داده ای دریافت نشد

en: Error downloading object
fa_IR: خطا در بارگیری شیء

en: Error downloading layers
fa_IR: خطای دانلود لایه ها

en: Error downloading layers data
fa_IR: خطای دانلود داده های لایه ها

en: No slides found, please add at least one Slide Template to the choosen language.
fa_IR: هیچ اسلایدی یافت نشد. لطفا حداقل یک اسلاید به زبان انتخاب شده اضافه کنید.

en: No slides found, please add some slides
fa_IR: هیچ اسلایدی یافت نشد، تعدادی اسلاید اضافه کنید

en: Please follow this link to edit the Slider:
fa_IR: لطفا برای ویرایش اسلایدر، این لینک را دنبال کنید:

en: View Cart
fa_IR: مشاهده سبد خرید

en: Source must be from Stream
fa_IR: منبع باید از استریم باشد

en: Slide not found in the main slides of the slider. Maybe it
fa_IR: اسلاید در بین اسلایدهای اصلی اسلایدر پیدا نشد. شاید این

en: A Slider with the given alias already exists
fa_IR: یک اسلایدر با این نام مستعار وجود دارد

en: Slide could not be duplicated
fa_IR: اسلاید نمی تواند کپی شود

en: This Source Type must be from posts.
fa_IR: این نوع منبع باید از نوشته ها باشد.

en: Sorry, this Social Stream cannot be displayed.
fa_IR: متاسفانه این محتوای اجتماعی قابل پخش نیست.

en: Product
fa_IR: محصول

en: Product Variation
fa_IR: ورژن های محصول

en: Number Of Sales
fa_IR: تعداد فروش ها

en: Featured Products
fa_IR: محصولات ویژه

en: The WPML plugin is not activated
fa_IR: افزونه WPML فعال نیست

en: All Languages
fa_IR: همه زبان ها

en: If you want to use the PHP function "add_revslider" in your code please make sure to activate
fa_IR: اگر می خواهید از تابع "add_revslider" در کد خود استفاده کنید، از فعال بودن این افزونه مطمئن شوید

en: "Include RevSlider libraries globally"
fa_IR: "عمومیت کتابخانه های اسلایدر روولوشن"

en: and/or add the current page to the
fa_IR: و / یا افزودن صفحه فعلی به

en: "Pages to include RevSlider libraries" option
fa_IR: تنظیمات "برگه ها برای مشمول کردن کتابخانه های روولوشن اسلایدر"

en: in the "Global Settings" of Slider Revolution.
fa_IR: در "تنظیمات عمومی" اسلایدر روولوشن.

en: Revolution Slider Error:
fa_IR: خطای اسلایدر روولوشن :

note: Description of the plugin/theme
en: Slider Revolution - Premium responsive slider
fa_IR: اسلایدر روولوشن

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://themepunch.com/
fa_IR: https://themepunch.com
