Plugins - Rank Math SEO – AI SEO Tools to Dominate SEO Rankings - Stable (latest - en to fa translation catalogue (2097 entries)

en:  %1$s plugin will be disabled automatically moving forward to avoid conflicts. <strong>It is thus recommended to import the data you need now.</strong>
fa:  برای جلوگیری از درگیری، افزونه %1$s به طور خودکار غیرفعال خواهد شد. <strong>بنابراین توصیه می شود داده‌های مورد نیاز خود را اکنون درون‌ریزی کنید.</strong>

en:  Remove parent slugs
fa:  حذف نامک‌های والد

en:  To
fa:  به

en: $id variable required
fa: متغیر $id ضروری است

en: $title variable required
fa: متغیر $title ضروری است

en: %1$d collation changed to %2$s. | %1$d collations changed to %2$s.
fa[0]: %1$d مجموعه به %2$s تغییر داده شد.

en: %1$s A filter to remove the Rank Math data from the database is present. Deactivating & Deleting this plugin will remove everything related to the Rank Math plugin. %2$s
fa: ‏در حال حاضر %1$s یک فیلتر برای حذف داده های Rank Math از پایگاه داده شما است. با غیرفعال سازی و حذف این افزونه، همه موارد مربوط به افزونه Rank Math حذف می شود. %2$s

en: %1$s and %2$s
fa: %1$s و %2$s

en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: %1$s credits left this month. Credits will renew on %2$s or you can upgrade to get more credits %3$s.
fa: %1$s اعتبار این ماه باقی مانده است. اعتبارها در %2$s تمدید می‌شوند یا می‌توانید برای دریافت اعتبار بیشتر، ارتقا دهید %3$s.

en: %1$s is a&hellip;
fa: %1$s هست یک:

en: %1$s, %2$s and %3$s
fa: %1$s، %2$s و %3$s

en: %1$s: Old %2$s -> New %3$s | Changelog: %4$s
fa: %1$s: قدیمی %2$s -> جدید %3$s | تغییرات: %4$s

en: %d Rank Math transient cleared. | %d Rank Math transients cleared.
fa[0]: %d داده‌های گذرا Rank Math پاک شدند.

en: %d day | %d days
fa[0]: %d روز

en: %d hour | %d hours
fa[0]: %d ساعت

en: %d log(s) deleted.
fa: گزارش %d حذف شد.

en: %d minute | %d minutes
fa[0]: %d دقیقه

en: %d redirection(s) successfully deleted.
fa: تغییر مسیر %d با موفقیت حذف شد.

en: %s Advanced Robots Meta
fa: متا ربات‌های پیشرفته %s

en: %s Archive Description
fa: توضیحات بایگانی %s

en: %s Archive Descriptions
fa: توضیحات بایگانی %s

en: %s Archive Title
fa: عنوان بایگانی %s

en: %s Archive Titles
fa: عنوان‌ بایگانی %s

en: %s Archives Advanced Robots Meta
fa: آرشیو متا ربات‌های پیشرفته %s

en: %s Archives Robots Meta
fa: متا ربات‌های بایگانی %s

en: %s Auto updates will not work, please update the plugin manually.
fa: %s بروزرسانی‌های خودکار کار نمی‌کنند، لطفا افزونه را به صورت دستی به‌روزرسانی کنید.

en: %s Description
fa: توضیحات %s

en: %s It is not recommended to use the beta version on live production sites.
fa: %s استفاده از نسخه بتا در سایت‌های فعال (در حال کار) توصیه نمی‌شود.

en: %s Previous versions may not be secure or stable. Proceed with caution and always create a backup.
fa: %s نسخه‌های قبلی ممکن است ایمن یا پایدار نباشند. با احتیاط ادامه دهید و همیشه یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: %s Robots Meta
fa: متا ربات‌های %s

en: %s Title
fa: عنوان %s

en: %s ago
fa: %s قبل

en: %s archives
fa: بایگانی‌های %s

en: %s day | %s days
fa[0]: %s روز

en: %s hour | %s hours
fa[0]: %s ساعت

en: %s minute | %s minutes
fa[0]: %s دقیقه

en: %s month | %s months
fa[0]: %s ماه

en: %s page submitted to IndexNow. | %s pages submitted to IndexNow.
fa[0]: %s برگه به IndexNow ارسال شد.

en: %s second | %s seconds
fa[0]: %s ثانیه

en: %s week | %s weeks
fa[0]: %s هفته

en: %s year | %s years
fa[0]: %s سال

en: &#8595; Rank Math Content AI
fa: &#8595; هوش مصنوعی محتوای رنک‌مث

en: &raquo; Redirect this page
fa: » تغییر مسیر این صفحه

en: (No Description)
fa: (بدون توضیحات)

en: (No Title)
fa: (بدون عنوان)

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: (none)
fa: (هیچ)

en: (opens in a new window)
fa: (در پنجره جدید باز شود)

en: +%d More...
fa: + %d بیشتر ...

en: .htaccess file is not writable.
fa: پرونده .htaccess قابل نوشتن نیست.

en: .htaccess file not found.
fa: پرونده htaccess یافت نشد.

en: .htaccess file updated successfully.
fa: پرونده htaccess با موفقیت بروز شد.

en: 11-50 Positions
fa: 11-50 موقعیت

en: 24/7 Support
fa: پشتیبانی 24/7

en: 24x7 Premium Support
fa: پشتیبانی 24x7 پرمیوم

en: 301 Permanent Move
fa: 301 انتقال دائمی

en: 301 redirections are <em>permanent</em>. The old URL will be removed in search engines and replaced by the new one, passing on SearchRank and other SEO scores. Browsers may also store the new URL in cache and redirect to it even after the redirection is deleted from the list here.
fa: تغییر مسیرهای 301<em>دائمی</em> هستند. URL قدیمی در موتورهای جستجو حذف می شود و آدرس جدید جایگزین می شود و نمرات SearchRank و سایر نمرات سئو را پاس می کند. مرورگرها همچنین می توانند URL جدید را در حافظه نهان ذخیره کرده و حتی پس از حذف مجدد از لیست در اینجا، به آن هدایت شوند.

en: 302 Temporary Move
fa: 302 انتقال موقت

en: 307 Temporary Redirect
fa: 307 تغییر مسیر موقت

en: 4-10 Positions
fa: موقعیت 4-10

en: 404 + Redirection
fa: 404 + تغییر مسیر

en: 404 Error: page not found
fa: خطای 404: صفحه یافت نشد.

en: 404 Log successfully deleted.
fa: گزارش‌های 404 با موفقیت حذف شدند.

en: 404 Monitor
fa: مانیتور 404

en: 404 Monitor Log
fa: مانیتور گزارش 404

en: 404 Monitor Settings
fa: تنظیمات مانیتور 404

en: 404 Title
fa: عنوان 404

en: 404 label
fa: برچسب 404

en: 410 Content Deleted
fa: 410 محتوا حذف شده

en: 451 Content Unavailable for Legal Reasons
fa: 451 محتوا به دلایل قانونی در دسترس نیست.

en: <b>Rank Math Warning:</b> Changing the permalinks on a live, indexed site may result in serious loss of traffic if done incorrectly. Consider adding a new redirection from the old URL format to the new one.
fa: <b>هشدار:</b> تغییر مجوزهای ثابت در یک سایت فعال و فهرست شده (ایندکس شده در موتورهای جستجو) ممکن است منجر به از دست رفتن جدی بازدید شود اگر اشتباه انجام شود. تغییر مسیر جدیدی را از قالب URL قدیمی به فرم جدید اضافه کنید.

en: <strong>API Error:</strong> %s
fa: <strong>API خطای:</strong> %s

en: <strong>Activate/Deactivate</strong> redirections. Deactivated redirections do not take effect on your site.
fa: <strong>فعال یا غیرفعالسازی</strong> تغییر مسیرها، تغییر مسیرهای غیرفعال در سایت شما مؤثر نیست.

en: <strong>Delete</strong> permanently removes the item from the list.
fa: <strong>حذف</strong> مورد را به طور دائم از لیست حذف می کند.

en: <strong>Delete</strong> permanently removes the redirection.
fa: <strong>حذف</strong> تغییر مسیر را برای همیشه حذف می کند.

en: <strong>Edit</strong> redirection details: from/to URLs and the redirection type.
fa: <strong>ویرایش</strong> جزئیات تغییر مسیر: از/به URL‌ها و نوع تغییر مسیر

en: <strong>Min Size: 112Χ112px</strong>.<br /> A squared image is preferred by the search engines.
fa: <strong>حداقل اندازه: 112Χ112px</strong>.<br /> یک تصویر مربعی توسط موتورهای جستجو ترجیح داده می شود.

en: <strong>Min Size: 112Χ112px</strong>.<br />A squared image is preferred by the search engines.
fa: <strong>حداقل اندازه: 112Χ112px</strong>.<br />یک تصویر مربعی توسط موتورهای جستجو ترجیح داده می شود.

en: <strong>Note:</strong> This interstitial page is displayed only to administrators. Site visitors are redirected without delay.
fa: <strong>توجه:</strong> این صفحه بینابینی فقط برای مدیران نمایش داده می شود. بازدید کنندگان سایت بدون تأخیر هدایت می شوند.

en: <strong>Redirect</strong> takes you to the Redirections manager to redirect the 404 URL.
fa: <strong>تغییر مسیر</strong> شما را به مدیریت تغییر مسیرها هدایت می کند تا 404 URL را تغییر مسیر دهید.

en: <strong>SEO Notice:</strong> A previously published %1$s has been moved to trash. You may redirect <code>%2$s</code> to <a href="%3$s">a new url</a>.
fa: <strong>اطلاعیه سئو:</strong> %1$s که قبلاً منتشر شده بود به سطل زباله منتقل شده است. شما می‌توانید<code>%2$s</code> را به <a href="%3$s">آدرس جدید</a> انتقال دهید.

en: <strong>SEO Notice</strong>: Your site is set to No Index and will not appear in search engines. You can change the Search engine visibility <a href="%1$s">from here</a>.
fa: <strong>اطلاعیه سئو</strong>: سایت شما روی No Index تنظیم شده است و در موتورهای جستجو ظاهر نمی شود. می توانید نمایان بودن موتور جستجو را <a href="%1$s">اینجا</a> تغییر دهید.

en: <strong>View Details</strong> shows details about the 404 requests.
fa: <strong>مشاهده جزئیات</strong> جزئیات مربوط به درخواست‌های 404 را نشان می دهد.

en: <strong>Warning:</strong> your site's search engine visibility is set to Hidden in <a href="%1$s" target="_blank">Settings &gt; Reading</a>. This means that the changes you make here will not take effect. Set the search engine visibility to Public to be able to change the robots.txt content.
fa: <strong> هشدار:</strong> نمایش سایت شما به موتورهای جستجو پنهان شده است برای تغییر به <a href="%1$s" target="_blank">تنظیمات> خواندن</a> بروید. این بدان معنی است که تغییراتی که شما در اینجا ایجاد می کنید، عملی نمی‌شوند. دید موتور جستجو را روی عمومی تنظیم کنید تا بتوانید محتوای robots.txt را تغییر دهید.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
fa: پیوندی به بایگانی برای نویسنده نوشته، با نام نویسندگان به عنوان anchor text

en: A link to the post, with the title as anchor text.
fa: پیوندی به نوشته، همراه عنوان به عنوان anchor text

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
fa: پیوندی به سایت شما، با نام و توضیحات سایت شما به عنوان anchor text

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
fa: پیوندی به سایت شما، با نام سایت شما به عنوان anchor text

en: ACF support helps Rank Math SEO read and analyze content written in the Advanced Custom Fields. If your theme uses ACF, you should enable this option.
fa: پشتیبانی از ACF به Rank Math کمک می کند تا مطالب نوشته شده در فیلدهای پیشرفته سفارشی را بخواند و تجزیه و تحلیل کند. اگر قالب شما از ACF استفاده می کند، باید این گزینه را فعال کنید.

en: AI Tools
fa: ابزارهای هوش مصنوعی

en: AIOSEO Block Converter
fa: مبدل بلوک AIOSEO

en: AMP plugin
fa: افزونه AMP

en: API Key
fa: کلید API

en: API Key Location
fa: مکان کلید API

en: About Page
fa: صفحه درباره ما

en: Above & Below Content
fa: بالا و زیر محتوا

en: Above Content
fa: بالای محتوا

en: Accepted
fa: پذیرفته شده

en: Access Time
fa: زمان دسترسی

en: Account
fa: حساب کاربری

en: Account Successfully Connected
fa: حساب با موفقیت متصل شد.

en: Action not allowed.
fa: اقدام مجاز نیست.

en: Activate
fa: فعالسازی

en: Active
fa: فعال

en: Active modules
fa: فعالسازی ماژول‌ها

en: Activists
fa: فعالان

en: Add
fa: افزودن

en: Add <code>TITLE</code> attribute for all <code>images</code> without a <code>TITLE</code> attribute automatically. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
fa: ویژگی <code>TITLE</code>را به همه <code>images</code> بدون ویژگی <code>TITLE</code> به طور خودکار اضافه کنید. با نمایش محتوا، این ویژگی به صورت پویا اعمال می شود و محتوای ذخیره شده تغییر نمی یابد.

en: Add <code>alt</code> attributes for <code>images</code> without <code>alt</code> attributes automatically. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
fa: به طور خودکار ویژگی <code>alt</code> را برای <code>تصاویر</code> بدون <code>alt</code> اضافه کنید. با نمایش محتوا، این ویژگی به صورت پویا اعمال می شود و محتوای ذخیره شده تغییر نمی یابد.

en: Add <code>rel="nofollow"</code>
fa: افزودن <code>rel="nofollow"</code>

en: Add <code>rel="sponsored"</code>
fa: افزودن <code>rel="sponsored"</code>

en: Add Link
fa: افزودن پیوند

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Add SEO Controls
fa: افزودن کنترل‌های سئو

en: Add SEO Controls for user profile pages. Access to the Meta Box can be fine tuned with code, using a special filter hook.
fa: جعبه متا سئو را برای صفحات پروفایل کاربر اضافه کنید. با استفاده از قلاب فیلتر مخصوص، دسترسی به جعبه متا را می‌توانید با کد مناسب تنظیم کنید.

en: Add SEO controls for the editor screen to customize SEO options for posts in this post type.
fa: جعبه متا سئو را برای سفارشی سازی تنظیمات سئو در نوشته‌ها برای این نوع نوشته در ویرایشگر اضافه کنید.

en: Add SEO meta and OpenGraph details to your homepage. %s.
fa: جزئیات متا سئو و OpenGraph را به صفحه اول خود اضافه کنید. %s.

en: Add another
fa: افزودن یکی دیگر

en: Add bulk editing columns to the post listing screen.
fa: ستون‌های ویرایش گروهی را به صفحه لیست نوشته‌ها اضافه کنید.

en: Add content after each post in your site feeds.
fa: محتوا را بعد از هر انتشار در فید سایت خود اضافه کنید.

en: Add content before each post in your site feeds.
fa: محتوا را قبل از هر انتشار در فید سایت خود اضافه کنید.

en: Add missing ALT attributes
fa: افزودن ویژگی‌های ALT از دست رفته

en: Add missing TITLE attributes
fa: افزودن ویژگی‌های TITLE از دست رفته

en: Add number
fa: افزودن شماره

en: Add proper Meta tags to your bbPress forum posts, categories, profiles, etc. Get more options to take control of what search engines see and how they see it.
fa: متاتگ‌های مناسب را به پست‌های انجمن bbPress، دسته‌ها، پروفایل‌ها و ... اضافه کنید تا تنظیمات بیشتری را برای به دست آوردن کنترل آنچه موتورهای جستجو می بینند و نحوه مشاهده آنها به دست آورید.

en: Add social account information to your website's Schema and Open Graph. %s.
fa: اطلاعات حساب اجتماعی را به Schema و Open Graph وب سایت خود اضافه کنید. %s.

en: Add term IDs, separated by comma. This option is applied for all taxonomies.
fa: شناسه دسته را اضافه کنید، با کاما از هم جدا کنید. این تنظیم برای همه طبقه‌بندی‌ها اعمال می شود.

en: Add the SEO Controls for the term editor screen to customize SEO options for individual terms in this taxonomy.
fa: جعبه متا سئو را برای صفحه ویرایشگر دسته اضافه کنید تا تنظیمات سئو را برای دسته منحصربه‌فرد در این طبقه‌بندی تنظیم کنید.

en: Add time
fa: افزودن زمان

en: Add user IDs, separated by commas, to exclude them from the sitemap.
fa: شناسه کاربران را که با کاما از هم جدا شده‌اند اضافه کنید تا آنها از نقشه سایت مستثنی شوند.

en: Additional Info
fa: اطلاعات اضافی

en: Additional Profiles
fa: نمایه‌های اضافی

en: Additional Profiles to add in the <code>sameAs</code> Schema property.
fa: نمایه‌های اضافی برای افزودن به طرحواره <code>sameAs</code>

en: Additional profile URLs
fa: لینک نمایه‌های اضافی

en: Address
fa: آدرس

en: Address Format
fa: فرمت آدرس

en: Address:
fa: آدرس:

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced %s
fa: %s پیشرفته

en: Advanced Image SEO options to supercharge your website. Automate the task of adding the ALT and Title tags to your images on the fly.
fa: تنظیمات پیشرفته سئو تصاویر برای سوپر شارژ کردن وب سایت شما، افزودن متن جایگزین و عنوان به تصاویر را به صورت خودکار انجام دهید.

en: Advanced Mode
fa: حالت پیشرفته

en: Advanced Options
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Advanced Robots Meta
fa: متا ربات‌های پیشرفته

en: Advanced SEO
fa: سئو پیشرفته

en: Advanced Schema, Analytics and much more...
fa: طرح (اسکیما) پیشرفته، تجزیه و تحلیل و موارد دیگر...

en: Affiliate Program
fa: برنامه بازاریابی

en: Algeria
fa: الجزایر

en: All
fa: همه

en: All published posts have focus keywords set.
fa: همه نوشته‌های منتشر شده دارای کلمات کلیدی اصلی هستند.

en: Alphabetical
fa: به ترتیب الفبا

en: Alt attribute format
fa: فرمت ویژگی Alt

en: Alternative Text
fa: متن جایگزین

en: An API Key is required to display embedded Google Maps on your site. Get it here: %s
fa: یک کلید API برای نمایش نقشه‌های جاسازی شده گوگل در سایت شما لازم است. آن را از اینجا اینجا پیدا کنید: %s

en: An alternate version of your site name (for example, an acronym or shorter name).
fa: یک نسخه جایگزین از نام سایت شما (به عنوان مثال، مخفف یا نام کوتاه تر).

en: An error occurred while submitting the URL.
fa: هنگام ارسال URL خطایی رخ داد.

en: Analysing Page&hellip;
fa: آنالیز صفحه ...

en: Analysing Website&hellip;
fa: آنالیز وب سایت ...

en: Analytical
fa: تحلیلی

en: Analytics
fa: آنالیتیکس

en: Analytics Database
fa: پایگاه داده آنالیتیکس

en: Analytics cache cleared.
fa: کش تجزیه و تحلیل‌ها پاکسازی شد.

en: Analyze competitor websites to gain an edge
fa: وب‌سایت‌های رقیب را برای به دست آوردن مزیت، تجزیه و تحلیل کنید

en: Analyze this Page
fa: این صفحه را تحلیل کنید

en: Analyze your site by %1$s linking your Rank Math account %2$s
fa: سایت خود را با %1$s پیوند دادن حساب کاربری Rank Math %2$s تحلیل نمایید.

en: Anniversary Sale
fa: حراج سالگرد

en: Anonymize IP addresses
fa: آدرس IP مخفی

en: Another bulk editing process is already running. Please try again later after the existing process is complete.
fa: یکی دیگر از فرآیندهای ویرایش انبوه در حال حاضر در حال اجرا است. لطفاً پس از تکمیل فرآیند موجود، بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Any
fa: هر

en: Application Category
fa: دسته برنامه

en: Arabic
fa: عربی

en: Archive Format
fa: فرمت بایگانی

en: Archives for %s
fa: بایگانی‌های %s

en: Are you sure you want erase all traces of %s?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید همه ردپای %s را پاک کنید؟

en: Are you sure you want to convert AIOSEO blocks into Rank Math blocks? This action is irreversible.
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید بلوک های AIOSEO را به بلوک‌های Rank Math تبدیل کنید؟ این عمل غیرقابل برگشت است.

en: Are you sure you want to convert Yoast blocks into Rank Math blocks? This action is irreversible.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید بلوک‌های Yoast را به بلوک‌های Rank Math تبدیل کنید؟ این اقدام غیرقابل برگشت است.

en: Are you sure you want to delete Internal Links Data? This action is irreversible.
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید داده های پیوندهای داخلی را حذف کنید؟ این اقدام غیر قابل برگشت است.

en: Are you sure you want to delete all the Redirection Rules? This action is irreversible.
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید همه قوانین تغییر مسیر را حذف کنید؟ این اقدام غیر قابل برگشت است.

en: Are you sure you want to delete the 404 log? This action is irreversible.
fa: مطمئن هستید که می خواهید گزارش 404 را حذف کنید؟ این اقدام غیر قابل برگشت است.

en: Are you sure you want to delete this backup?
fa: مطمئن هستید که می خواهید این نسخه پشتیبان را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to disconnect Google services from your site?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید خدمات گوگل را از سایت خود جدا کنید؟

en: Are you sure you want to do this?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این کار را انجام دهید؟

en: Are you sure you want to import data from %s?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید داده ها را از %s وارد کنید؟

en: Are you sure you want to import settings into Rank Math? Don't worry, your current configuration will be saved as a backup.
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید تنظیمات را در Rank Math وارد کنید؟ نگران نباشید، پیکربندی فعلی شما به عنوان پشتیبان ذخیره خواهد شد.

en: Are you sure you want to install version %s?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید نسخه %s را نصب کنید؟

en: Are you sure you want to restore this backup? Your current configuration will be overwritten.
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این نسخه پشتیبان را برگردانید؟ پیکربندی فعلی شما رونویسی می شود.

en: Are you sure you wish to delete all 404 error logs?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید تمام گزارش خطاهای 404 را حذف کنید؟

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Argumentative
fa: منطقی

en: Armenia
fa: ارمنستان

en: Article
fa: مقاله

en: Article Type
fa: نوع مقاله

en: Articles noindexed
fa: مقالات no inedx

en: Artists
fa: هنرمندان

en: As NoFollow
fa: به عنوان NoFollow

en: As NoIndex
fa: به عنوان NoIndex

en: As Pillar Content
fa: به عنوان محتوای پایه

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Attention: Search Engines can't see your website.
fa: توجه: موتورهای جستجو نمی توانند وب سایت شما را ببینند.

en: Australia
fa: استرالیا

en: Austria
fa: اتریش

en: Author
fa: نویسنده

en: Author Advanced Robots
fa: ربات‌های پیشرفته نویسنده

en: Author Archive Description
fa: توضیحات بایگانی نویسنده

en: Author Archive Title
fa: عنوان آرشیو نویسنده

en: Author Archives
fa: بایگانی نویسندگان

en: Author Base
fa: پایه نویسنده

en: Author Description
fa: توضیحات نویسنده

en: Author ID
fa: شناسه نویسنده

en: Author Robots Meta
fa: متا ربات‌های نویسنده

en: Author archive meta description. SEO options for specific author archives can be set with the meta box in the user profiles.
fa: توضیحات متا بایگانی نویسنده، تنظیمات سئو برای بایگانی نویسندگان خاص می تواند با جعبه متا در پروفایل‌های کاربر تنظیم شود.

en: Author's biographical info of the current post, page or author archive.
fa: اطلاعات زندگینامه نویسنده پست، صفحه یا بایگانی نویسنده فعلی

en: Author's user ID of the current post, page or author archive.
fa: شناسه کاربر نویسنده فعلی نوشته، صفحه یا بایگانی نویسنده

en: Authors
fa: نویسندگان

en: Auto
fa: اتوماتیک

en: Auto Post Redirect
fa: تغییر مسیر خودکار نوشته

en: Auto Update
fa: بروزرسانی خودکار

en: Auto Update Plugin
fa: بروزرسانی خودکار افزونه

en: Auto-Submit Post Types
fa: ارسال خودکار انواع نوشته

en: Automate some of your SEO tasks like making external links nofollow, redirecting attachment pages, etc. %s
fa: اتوماسیون برخی از کارهای سئو شما مانند ایجاد پیوندهای خارجی به صورت نوفالو، تغییر مسیر صفحات پیوست و ... . %s

en: Automatic Updates
fa: بروزرسانی خودکار

en: Automatic updates are not enabled on your site. %s
fa: به روزرسانی خودکار در سایت شما فعال نیست. %s

en: Automatically add <code>rel="nofollow"</code> attribute for external links appearing in your posts, pages, and other post types. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
fa: به طور خودکار ویژگی <code>rel="nofollow"</code> را به پیوندهای خارجی در نوشته‌ها، صفحات و سایر انواع پست خود اضافه کنید. با نمایش محتوا، این ویژگی به صورت پویا اعمال می شود و محتوای ذخیره شده تغییر نمی یابد.

en: Automatically add <code>rel="nofollow"</code> attribute for links pointing to external image files. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
fa: به طور خودکار ویژگی <code>rel="nofollow"</code> را برای پیوندهایی که به پرونده‌های تصویر خارجی اشاره می کنند اضافه کنید. با نمایش محتوا، این ویژگی به صورت پویا اعمال می شود و محتوای ذخیره شده تغییر نمی یابد.

en: Automatically add <code>target="_blank"</code> attribute for external links appearing in your posts, pages, and other post types to make them open in a new browser tab or window. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
fa: به طور خودکار ویژگی <code>target="_blank"</code> را به پیوندهای خارجی که در نوشته‌ها، صفحات و سایر انواع پست شما ظاهر می شود، اضافه کنید تا آنها را در یک برگه یا پنجره مرورگر جدید باز کنید. با نمایش محتوا، این ویژگی به صورت پویا اعمال می شود و محتوای ذخیره شده تغییر نمی یابد.

en: Automatically add a <code>target="_blank"</code> attribute to external links appearing in your posts, pages, and other post types. The attributes are applied when the content is displayed, which does not change the stored content.
fa: به طور خودکار ویژگی <code>target="_blank"</code> را به پیوندهای خارجی که در پست‌ها، صفحات و سایر انواع پست شما ظاهر می شوند اضافه کنید. هنگام نمایش محتوا، این ویژگی اعمال می شود، که محتوای ذخیره شده را تغییر نمی دهد.

en: Automatically capitalize the first character of each word in the titles.
fa: به طور خودکار کاراکتر اول همه کلمات در عنوان را بزرگ کنید.

en: Automatically submit sitemaps to the Google Search Console
fa: ارسال خودکار نقشه‌های سایت به Google Search Console

en: Availability
fa: دسترسی

en: Availability Starts
fa: زمان شروع در دسترس بودن

en: Available Actions
fa: اقدامات قابل انجام

en: Available variables
fa: متغیرهای موجود

en: Average Position
fa: جایگاه نسبی

en: Average position of all the keywords ranking within top 100 positions.
fa: میانگین رتبه همه کلمات کلیدی در 100 موقعیت برتر.

en: Azerbaijan
fa: آذربایجان

en: Backup created successfully.
fa: نسخه پشتیبان با موفقیت ایجاد شد.

en: Backup does not exist.
fa: نسخه پشتیبان وجود ندارد.

en: Backup restored successfully.
fa: نسخه پشتیبان با موفقیت بازیابی شد.

en: Backup successfully deleted.
fa: نسخه پشتیبان با موفقیت حذف شد.

en: Backup: %s
fa: نسخه پشتیبان: %s

en: Bad Request
fa: درخواست بد

en: Bad request. Please check the code.
fa: درخواست بد (Bad request)، لطفا کد را بررسی کنید.

en: Baggage Tracking
fa: ردیابی Baggage

en: Bahrain
fa: بحرین

en: Baidu Webmaster Tools
fa: ابزار وبمستر بایدو

en: Bangladesh
fa: بنگلادش

en: Bargain Hunters
fa: شکارچیان معامله

en: Base64 encode &amp; decode functions available
fa: توابع کدگذاری و رمزگشایی Base64 در دسترس است

en: Base64 encode &amp; decode functions missing
fa: توابع کدگذاری و رمزگشایی Base64 وجود ندارد

en: Basic SEO
fa: سئو پایه‌ای

en: Be careful when editing the htaccess file, it is easy to make mistakes and break your site. If that happens, you can restore the file to its state <strong>before the last edit</strong> by replacing the htaccess file with the backup copy created by Rank Math in the same directory (<em>.htaccess_back_xxxxxx</em>) using an FTP client.
fa: در هنگام ویرایش پرونده htaccess دقت کنید، به راحتی می‌توانید اشتباه کنید و سایت خود را خراب کنید. اگر این اتفاق افتاد، می‌توانید با استفاده از یک سرویس دهنده FTP و با <strong>جایگزین کردن فایل htaccess با نسخه پشتیبان</strong> تهیه شده توسط Rank Math در همان دایرکتوری (<em>.htaccess_back_xxxxxx</em>) پرونده را به حالت اول آن برگردانید.

en: Belarus
fa: بلاروس

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Below Content
fa: زیر محتوا

en: Benefits of Connecting Google Account
fa: مزایای اتصال به حساب Google

en: Benefits of Connecting Rank Math Account
fa: مزایای اتصال به حساب Rank Math

en: Beta Tester
fa: آزمایش‌کننده‌ی نسخه‌ی بتا

en: Bill Payment
fa: پرداخت قبض

en: Billing Support
fa: پشتیبانی صورتحساب

en: Bing Webmaster Tools
fa: ابزار وبمستر بینگ

en: Bing Webmaster Verification Page
fa: صفحه تأیید وبمستر Bing

en: Black Friday Sale
fa: حراج جمعه سیاه

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Blocks import failed.
fa: درون‌ریزی بلوک‌ها ناموفق بود.

en: Blocks successfully converted in %d post. | Blocks successfully converted in %d posts.
fa[0]: بلوک‌ها در %d نوشته با موفقیت تبدیل شدند.

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Blog Post
fa: نوشته وبلاگ

en: Blog Public
fa: وبلاگ عمومی

en: Bloggers
fa: بلاگرها

en: Bolivia, Plurinational State Of
fa: بولیوی

en: Book
fa: کتاب

en: Brand
fa: برند

en: Brazil
fa: برزیل

en: Breadcrumbs
fa: مسیر راهنما

en: BuddyPress
fa: بادی‌پرس

en: BuddyPress group description
fa: توضیحات گروه بادی پرس

en: BuddyPress:
fa: بادی پرس:

en: Bulgaria
fa: بلغارستان

en: Bulgarian
fa: بلغاری

en: Bulk Actions
fa: اعمال گروهی

en: Bulk Editing
fa: ویرایش گروهی

en: Bulk Editing Process Successfully Cancelled
fa: فرآیند ویرایش انبوه با موفقیت لغو شد

en: Bulk editing SEO meta started. It might take few minutes to complete the process.
fa: ویرایش انبوه متای سئو شروع شد. ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا فرآیند تکمیل شود.

en: Bulk image alt generation failed.
fa: ساخت دسته‌جمعی متن جایگزین ناموفق بود.

en: Bulk image alt generation started. It might take few minutes to complete the process.
fa: تولید دسته‌جمعی متن جایگزین تصاویر آغاز شد. ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا فرآیند تکمیل شود.

en: Business Owners
fa: صاحبان کسب و کار

en: Business Type
fa: نوع تجارت

en: Buy
fa: خرید

en: By connecting your free account, you get keyword suggestions directly from Google when entering the focus keywords. Not only that, get access to our revolutionary Content AI, SEO Analyzer inside WordPress that scans your website for SEO errors and suggest improvements. %s
fa: با اتصال حساب رایگان خود، هنگام وارد کردن کلمات کلیدی اصلی، پیشنهادهای کلمات کلیدی را مستقیماً از گوگل دریافت می کنید. نه تنها این، به هوش مصنوعی محتوای انقلابی ما، آنالیز سئو در داخل وردپرس دسترسی پیدا کنید که وب سایت شما را برای خطاهای سئو اسکن می کند و پیشرفت هایی را پیشنهاد می کند. %s

en: CAUTION:
fa: احتیاط:

en: Cache deleted.
fa: حافظه پنهان (Cache) حذف شد.

en: Calculate SEO Scores
fa: محاسبه امتیاز سئو

en: Calculated:
fa: محاسبه شده:

en: Calories
fa: کالری

en: Cambodia
fa: کامبوج

en: Can't update redirection.
fa: نمی توان تغییر مسیر را بروزرسانی کرد.

en: Canada
fa: کانادا

en: Cancel
fa: لغو

en: Cancel Content AI Bulk Editing Process
fa: فرآیند ویرایش انبوه هوش مصنوعی محتوا را لغو کنید

en: Cancel Fetch
fa: انصراف از واکشی

en: Cancel Fetching
fa: لغو واکشی

en: Capitalize Titles
fa: بزرگ کردن حروف عنوان‌ها

en: Card type selected when creating a new post. This will also be applied for posts without a card type selected.
fa: نوع کارت هنگام ایجاد یک نوشته جدید انتخاب شده است. این کار همچنین برای نوشته‌های که نوع کارت انتخاب نشده است اعمال می شود.

en: Casual
fa: راحت

en: Categories (advanced)
fa: دسته‌ها (پیشرفته)

en: Change Global SEO, Schema, and other settings for %1$s. %2$s
fa: تغییر SEO کلی، طرحواره، و سایر تنظیمات برای %1$s. %2$s

en: Change Global meta settings that take effect across your website. %s.
fa: تنظیمات متای جهانی را که در وب سایت شما اعمال می شوند تغییر دهید. %s

en: Change Key
fa: تغییر کلید

en: Change SEO options related to the author archives. %s.
fa: تنظیمات سئو مربوط به آرشیو نویسنده را تغییر دهید. %s.

en: Change Sitemap settings of %1$s. %2$s.
fa: تنظیمات نقشه سایت را برای %1$s تغییر دهید. %2$s.

en: Change URL
fa: تغییر URL

en: Change how some of the links open and operate on your website. %s.
fa: نحوه باز شدن و عملکرد برخی از پیوندها در وب سایت خود را تغییر دهید. %s.

en: Change some uncommon but essential settings here. %s.
fa: برخی تنظیمات غیر معمول اما ضروری را در اینجا تغییر دهید. %s.

en: Change the <code>/author/</code> part in author archive URLs.
fa: قسمت <code>/author/</code> را در URL‌های بایگانی نویسنده تغییر دهید.

en: Change the styling for the front end SEO score badge.
fa: ظاهر طراحی شده را برای نمایش نشان نمره سئو تغییر دهید.

en: Changing your tagline is very easy.  Just head on over to <a target="_blank" href="%1$s">Settings - General</a> in WordPress's admin menu (on the left), or click on the link in this sentence.
fa: تغییر شعار بسیار آسان است. فقط کافی است به قسمت <a target="_blank" href="%1$s">تنظیمات - عمومی</a> در منوی مدیریت وردپرس (در سمت راست) بروید، یا روی پیوند این جمله کلیک کنید.

en: Chat
fa: چت

en: Check Key
fa: بررسی کلید

en: Check if required tables exist and create them if not.
fa: جداول ضروری موجود را بررسی کنید و اگر وجود ندارند آنها را ایجاد کنید.

en: Check the presence of sitemaps on your website
fa: وجود نقشه های سایت را در وب سایت خود بررسی کنید

en: Check your site for SEO-friendly permalink structure
fa: سایت خود را از نظر ساختار پیوند یکتا برای سئو بررسی کنید

en: Check your site's visibility to search engines
fa: قابل مشاهده بودن سایت خود را برای موتورهای جستجو بررسی کنید

en: Chile
fa: شیلی

en: Chinese
fa: چینی

en: Choose how you want Rank Math to handle your WooCommerce SEO. %s.
fa: انتخاب کنید چگونه می خواهید Rank Math سئو ووکامرس شما را تنظیم کند. %s.

en: Choose how you want to display the HTML sitemap.
fa: نحوه نمایش نقشه سایت HTML را انتخاب کنید.

en: Choose how you want to sort the items in the HTML sitemap.
fa: نحوه مرتب‌سازی موارد در نقشه سایت HTML را انتخاب کنید.

en: Choose the headings to exclude from the Table of Contents block.
fa: عناوین را برای حذف از بلوک جدول محتواها انتخاب کنید.

en: Choose the panels to export.
fa: پنل‌ها را برای برون‌بری انتخاب کنید.

en: Choose the type of posts/pages/CPTs where you want to use Content AI.
fa: نوع پست ها/صفحات/CPT هایی را که می خواهید از هوش مصنوعی محتوا استفاده کنید انتخاب کنید.

en: Choose whether the site represents a person or an organization.
fa: اینکه آیا سایت نماینده یک شخص است یا یک سازمان را انتخاب کنید.

en: Choose which taxonomy you want to use with the Primary Term feature. This will also be the taxonomy shown in the Breadcrumbs when a single %1$s is being viewed.
fa: طبقه‌بندی مورد نظر خود که می‌خواهید به عنوان اولین دسته باشد انتخاب کنید. همچنین هنگامی که یک %1$s در حال مشاهده است این طبقه‌بندی در مسیر راهنما نشان داده می شود.

en: Choose your Sitemap configuration and select which type of posts or pages you want to include in your Sitemaps. %s
fa: پیکربندی نقشه سایت خود را انتخاب کنید و نوع پست‌ها یا صفحاتی را که می خواهید در نقشه سایت خود داشته باشید انتخاب کنید. %s

en: Christmas Sale
fa: حراج کریسمس

en: Circle
fa: دایره

en: Clean
fa: پاکسازی

en: Cleanup of %s data failed.
fa: تمیز کردن %s داده شکست خورده است.

en: Cleanup of %s data successfully done.
fa: پاک سازی %s داده با موفقیت انجام شد.

en: Clear 404 Log
fa: پاکسازی گزارشات 404

en: Clear Cache
fa: پاکسازی کش

en: Clear History
fa: پاک کردن تاریخچه

en: Clear Log
fa: پاکسازی گزارش

en: Clear SEO Analyzer
fa: پاکسازی آنالیز سئو

en: Clear analytics cache to re-calculate all the stats again.
fa: حافظه پنهان تجزیه و تحلیل را برای محاسبه مجدد همه آمار پاک کنید.

en: Click here to Deactivate
fa: اینجا کلیک کنید تا غیرفعال شود

en: Click here to know how
fa: اینجا کلیک کنید تا بدانید چگونه

en: Click here to learn how to setup Rank Math properly
fa: برای یادگیری چگونگی تنظیم صحیح Rank Math اینجا کلیک کنید

en: Click here to reconnect.
fa: برای اتصال مجدد اینجا کلیک کنید.

en: Click here to see all the exciting features.
fa: برای مشاهده تمام ویژگی های هیجان انگیز اینجا را کلیک کنید.

en: Click here to see the code.
fa: برای نمایش کد کلیک کنید.

en: Click on the button to copy URL or insert link in content. You can also drag and drop links in the post content.
fa: برای کپی کردن URL یا درج پیوند در محتوا، روی دکمه کلیک کنید. همچنین می‌توانید پیوندها را در محتوای نوشته بکشید و رها کنید.

en: Click to refresh the available credits.
fa: برای تازه سازی اعتبار باقی مانده کلیک کنید.

en: Close
fa: بستن

en: Closing Time
fa: زمان بسته بودن

en: Co-founder of Rank Math
fa: بنیانگذارن Rank Math

en: Collectors
fa: کلکسیونرها

en: Colombia
fa: کلمبیا

en: Comma-separated list of categories associated to the current post
fa: لیست جدا شده با کاما از دسته‌های مرتبط با نوشته فعلی

en: Comma-separated list of tags associated to the current post
fa: لیستی از برچسب‌های جدا شده با کاما از نوشته فعلی

en: Community Blog/News Site
fa: انجمن/سایت خبری

en: Competitor Analyzer
fa: تجزیه و تحلیل رقیب

en: Complete
fa: تکمیل

en: Completed
fa: تکمیل شده

en: Confirm custom tagline is set for your site
fa: تأیید کنید که معرفی کوتاه سفارشی برای سایت شما تنظیم شده

en: Confirm focus keywords are set for all your posts
fa: تأیید کنید کلمات کلیدی اصلی برای همه پست‌های شما تنظیم شده‌اند

en: Confirm if Rank Math is connected to Search Console
fa: بررسی کنید که Rank Math به کنسول جستجو متصل است یا خیر

en: Connect FREE Account
fa: اتصال رایگان حساب

en: Connect Google Services
fa: اتصال به سرویس گوگل

en: Connect Google&trade; Services
fa: اتصال به سرویس گوگل

en: Connect Now
fa: اکنون متصل شوید

en: Connect Rank Math with Google Search Console to see the most important information from Google directly in your WordPress dashboard.
fa: Rank Math را به کنسول جستجوی گوگل متصل کنید تا مهمترین اطلاعات گوگل را از طریق داشبورد وردپرس خود مستقیماً مشاهده کنید.

en: Connect Your Account
fa: اتصال حساب

en: Connect Your Rank Math Account
fa: اتصال به حساب Rank Math

en: Connected
fa: متصل شده

en: Contact Page
fa: صفحه تماس

en: Contains
fa: شامل

en: Content A.I. (Artificial Intelligence)
fa: محتوا A.I. (هوش مصنوعی)

en: Content AI
fa: هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI %s
fa: هوش مصنوعی محتوا %s

en: Content AI Chat
fa: چت هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI Credits
fa: اعتبارات هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI Editor
fa: ویرایشگر هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI History
fa: تاریخچه هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI Plan
fa: پلن هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI Refresh Date
fa: تاریخ بروزرسانی هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI Tools
fa: ابزارهای هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI is not enabled on this Post type.
fa: هوش مصنوعی محتوا در این نوع پست فعال نیست.

en: Content AI tailors keyword research to the target country for highly relevant suggestions. You can override this in individual posts/pages/CPTs.
fa: هوش مصنوعی محتوا، تحقیقات کلمات کلیدی را برای پیشنهادات بسیار مرتبط به کشور هدف انجام می دهد. می‌توانید این را در پست‌ها/صفحات/CPT‌های جداگانه لغو کنید.

en: Content Editor
fa: ویرایشگر محتوا

en: Contents are locked because a robots.txt file is present in the root folder.
fa: محتویات قفل شده است زیرا پرونده robots.txt در پوشه root وجود دارد.

en: Continue
fa: ادامه

en: Continue redirecting
fa: ادامه تغییر مسیر

en: Conversational
fa: محاوره ای

en: Conversion started. A success message will be shown here once the process completes. You can close this page.
fa: تبدیل آغاز شد. پس از اتمام مراحل، پیام موفقیتی در اینجا نشان داده می شود. می توانید این صفحه را ببندید.

en: Convert Blocks
fa: تبدیل بلوک‎‌ها

en: Convert FAQ, HowTo, & Table of Contents Blocks created using Yoast. Use this option to easily move your previous blocks into Rank Math.
fa: بلوک‌های FAQ، HowTo و فهرست محتواهای ایجاد شده با استفاده از Yoast را تبدیل کنید. از این گزینه برای انتقال آسان بلوک‌های قبلی خود به Rank Math استفاده کنید.

en: Convert TOC block created using AIOSEO. Use this option to easily move your previous blocks into Rank Math.
fa: بلوک‌های جدول محتوا ساخته شده با AIOSEO را تبدیل کنید. از این گزینه استفاده کنید تا به سادگی بلوک‌های قبلی خود را به Rank Math منتقل کنید.

en: Cooking Time
fa: زمان پخت و پز

en: Cooks
fa: آشپزی

en: Copied!
fa: کپی شد!

en: Copy Link URL to Clipboard
fa: کپی URL به Clipboard

en: Copy Log to Clipboard
fa: کپی کردن گزارش در کلیپ‌بورد

en: Copy System Info to Clipboard
fa: کپی کردن اطلاعات سیستم در کلیپ‌بورد

en: Costa Rica
fa: کاستاریکا

en: Could not check Focus Keywords in posts - the post meta table exceeds the size limit.
fa: کلمات کلیدی اصلی در پست‌ها را نمی‌توان بررسی کرد - سایز جدول متا پست بیش از حد مجاز است.

en: Could not generate. Please try again later.
fa: تولید نشد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Could you please do us a BIG favor and give it a rating on WordPress.org to help us spread the word and boost our motivation?
fa: آیا شما می‌توانید لطف بزرگی به ما بکنید و در WordPress.org به آن امتیاز دهید برای کمک به ما در گسترش آن و تقویت انگیزه؟

en: Counter
fa: شمارنده

en: Counts the total number of internal, external links, to and from links inside your posts. You can also see the same count in the Posts List Page.
fa: تعداد کل پیوندهای داخلی، خارجی، به و از پیوندهای داخل پست های شما را می شمارد. همین تعداد را می توانید در صفحه لیست پست ها نیز مشاهده کنید.

en: Course
fa: دوره

en: Course Currency
fa: واحد پول دوره

en: Course Mode
fa: حالت دوره

en: Course Price
fa: قیمت دوره

en: Course Provider
fa: ارائه دهنده دوره

en: Course Provider Name
fa: نام ارائه دهنده دوره

en: Course Provider URL
fa: URL ارائه دهنده دوره

en: Course Type
fa: نوع دوره

en: Course Workload
fa: حجم کار دوره

en: Crafters
fa: صنایع دستی

en: Create Backup
fa: تهیه نسخه پشتیبان

en: Create a News Sitemap for your news-related content. You only need a News sitemap if you plan on posting news-related content on your website.
fa: یک نقشه سایت خبری برای محتوای مرتبط با اخبار خود ایجاد کنید. اگر قصد ارسال محتوای مرتبط با اخبار را در وب سایت خود دارید، فقط به نقشه سایت خبری نیاز دارید.

en: Create and edit redirections
fa: ویرایش و ایجاد تغییر مسیرها

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Creative
fa: خلاق

en: Credit Card Support
fa: پشتیبانی از کارت اعتباری

en: Credits Remaining:
fa: اعتبارات باقی مانده:

en: Croatia
fa: کرواسی

en: Cuisine
fa: سبک آشپزی

en: Currency
fa: واحد پول

en: Current Date
fa: تاریخ فعلی

en: Current Day
fa: امروز

en: Current Month
fa: ماه جاری

en: Current Post Thumbnail
fa: تصویر فعلی بندانگشتی پست

en: Current Term
fa: دسته فعلی

en: Current Time
fa: زمان فعلی

en: Current Time (advanced)
fa: زمان فعلی (پیشرفته)

en: Current Year
fa: سال فعلی

en: Current page number
fa: شماره فعلی صفحه

en: Current server date
fa: تاریخ فعلی سرور

en: Current server day
fa: روز فعلی سرور

en: Current server month
fa: ماه فعلی سرور

en: Current server time
fa: زمان فعلی سرور

en: Current server time with custom formatting pattern.
fa: زمان سرور فعلی با الگوی قالب بندی سفارشی

en: Current server year
fa: سال فعلی سرور

en: Current term description
fa: توضیحات فعلی دسته

en: Current term name
fa: نام دسته فعلی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom (use shortcode)
fa: سفارشی (استفاده از کدکوتاه)

en: Custom Field (advanced)
fa: فیلد سفارشی (پیشرفته)

en: Custom Fields
fa: فیلدهای سفارشی

en: Custom Mode %s
fa: حالت سفارشی %s

en: Custom Redirection
fa: تغییر مسیر سفارشی

en: Custom Term (advanced)
fa: دسته سفارشی (پیشرفته)

en: Custom Term description
fa: توضیح دسته سفارشی

en: Custom Term description.
fa: توضیحات سفارشی برای دسته

en: Custom Term title.
fa: عنوان دسته سفارشی

en: Custom Url
fa: URL سفارشی

en: Custom Webmaster Tags
fa: تگ‌های سفارشی وب مستر

en: Custom field value
fa: مقدار فیلد سفارشی

en: Custom field value.
fa: مقدار فیلد سفارشی

en: Custom or Generated SEO Description of the current post/page
fa: توضیحات سفارشی یا ایجاد شده برای صفحه/نوشته فعلی

en: Custom or Generated SEO Title of the current post/page
fa: عنوان سئو سفارشی یا ایجاد شده پست یا صفحه فعلی

en: Custom term value
fa: مقدار دسته سفارشی

en: Custom term value.
fa: مقدار دسته سفارشی

en: Custom values for robots meta tag on %s archives.
fa: مقادیر سفارشی در بایگانی %s برای متا تگ ربات

en: Custom values for robots meta tag on %s.
fa: مقادیر سفارشی برای متا تگ روبات ها در %s.

en: Custom values for robots meta tag on author page.
fa: مقادیر سفارشی برای متاتگ ربات‌ها در صفحه نویسنده

en: Custom values for robots meta tag on date page.
fa: مقادیر سفارشی برای متاتگ ربات‌ها در صفحه تاریخ

en: Custom values for robots meta tag on groups page.
fa: مقادیر سفارشی برای متا تگ ربات‌ها در صفحه گروه‌ها

en: Custom values for robots meta tag on homepage.
fa: مقادیر سفارشی برای متاتگ ربات‌ها در صفحه اصلی

en: Customer Service
fa: خدمات مشتری

en: Customize SEO meta settings of pages like search results, 404s, etc. %s.
fa: تنظیمات متا SEO را برای صفحاتی مانند نتایج جستجو، 404 و ... سفارشی کنید. %s.

en: Cyber Monday Sale
fa: حراج دوشنبه های سایبری

en: Cyprus
fa: قبرس

en: Czech
fa: چک

en: DIYers
fa: اشخاص دست به آچار

en: Dancers
fa: رقصنده‌ها

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Data Chart
fa: نمودار داده

en: Data Rows: %s
fa: ردیف داده‌ها: %s

en: Data Stream
fa: جریان داده ها

en: Data fetching cancelled.
fa: واکشی داده لغو شد.

en: Data fetching started in the background.
fa: واکشی داده‌ها در پس زمینه آغاز شد.

en: Data import will not work for this service as sufficient permissions are not given.
fa: درون‌ریزی داده برای این سرویس کار نخواهد کرد زیرا مجوزهای کافی داده نشده است.

en: Database Table: 404 Log
fa: جدول پایگاه داده: گزارش 404

en: Database Table: Flat Posts
fa: جدول پایگاه داده: Flat Posts

en: Database Table: Google AdSense
fa: جدول پایگاه داده: Google AdSense

en: Database Table: Google Analytics
fa: جدول پایگاه داده: Google Analytics

en: Database Table: Google Search Console
fa: جدول پایگاه داده: کنسول جستجوی گوگل

en: Database Table: Inspections
fa: جدول پایگاه داده: بازرسی ها

en: Database Table: Internal Link
fa: جدول پایگاه داده: پیوندهای داخلی

en: Database Table: Internal Link Meta
fa: جدول پایگاه داده: متا پیوندهای داخلی

en: Database Table: Keyword Manager
fa: جدول پایگاه داده: مدیریت کلمات کلیدی

en: Database Table: Redirection
fa: جدول پایگاه داده: تغییر مسیر

en: Database Table: Redirection Cache
fa: جدول پایگاه داده: کش تغییر مسیر

en: Database Tools
fa: ابزارهای پایگاه داده

en: Database version
fa: نسخه پایگاه داده

en: Date Advanced Robots
fa: تاریخ ربات‌های پیشرفته

en: Date Archive Description
fa: توضیحات بایگانی تاریخ

en: Date Archive Title
fa: عنوان بایگانی تاریخ

en: Date Archives
fa: بایگانی‌های تاریخ

en: Date Modified
fa: تاریخ اصلاح شد

en: Date Modified (advanced)
fa: تاریخ اصلاح شد (پیشرفته)

en: Date Posted
fa: تاریخ ارسال

en: Date Published
fa: تاریخ انتشار

en: Date Published (advanced)
fa: تاریخ انتشار (پیشرفته)

en: Date Robots Meta
fa: متا ربات‌های تاریخ

en: Date archive description.
fa: توضیحات برای بایگانی تاریخ

en: Days
fa: روز

en: Deactivate
fa: غیرفعالسازی

en: Deactivate Plugin
fa: غیرفعالسازی افزونه

en: Deactivated
fa: غیرفعال شده

en: Deactivating Plugins...
fa: غیرفعالسازی افزونه‌ها ...

en: Debug Redirections
fa: اشکال زدایی تغییر مسیرها

en: Default
fa: پیش‌‌فرض

en: Default 404
fa: 404 پیش‌فرض

en: Default Audience
fa: مخاطب پیش‌فرض

en: Default Country
fa: کشور پیش‌فرض

en: Default Language
fa: زبان پیشفرض

en: Default Social Share Image
fa: تصویر پیش‌فرض اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

en: Default Tone
fa: لحن پیش‌فرض

en: Default description for single %s pages. This can be changed on a per-post basis on the post editor screen.
fa: توضیحات پیش‌فرض برای %s، این می تواند بر اساس هر نوشته در صفحه ویرایشگر نوشته تغییر یابد.

en: Default rich snippet selected when creating a new post of this type.
fa: Rich Snippets پیش‌فرض را هنگام ایجاد یک نوشته جدید برای این نوع نوشته انتخاب کنید.

en: Default rich snippet selected when creating a new post of this type. If %s is selected, it will be applied for all existing posts with no Schema selected.
fa: هنگام ایجاد یک پست جدید این نوع rich snippet پیش‌فرض انتخاب شده است. اگر %s انتخاب شده باشد، برای همه پست‌های موجود بدون طرحواره انتخاب شده اعمال خواهد شد.

en: Default rich snippet selected when creating a new product.
fa: Rich Snippets پیش‌فرض هنگام ایجاد یک محصول جدید انتخاب شده است.

en: Default title tag for single %s pages. This can be changed on a per-post basis on the post editor screen.
fa: تگ عنوان پیش‌فرض برای %s، این می تواند بر اساس هر نوشته در صفحه ویرایشگر نوشته تغییر یابد.

en: Default values for robots meta tag. These can be changed for individual posts, taxonomies, etc.
fa: مقادیر پیش‌فرض ربات‌های متاتگ، این موارد را می توان برای نوشته‌های منحصربه‌فرد، طبقه‌بندی و ... تغییر داد.

en: Delete
fa: حذف

en: Delete Internal Links
fa: حذف لینک‌های داخلی

en: Delete Internal Links Data
fa: حذف داده‌های لینک‌های داخلی

en: Delete Permanently
fa: حذف دائمی

en: Delete Redirections
fa: حذف انتقال مسیرها

en: Delete Redirections Rules
fa: حذف قوانین تغییر مسیر

en: Delete data
fa: حذف داده

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Description
fa: توضیح

en: Description for %s archive pages.
fa: توضیحات برای صفحات بایگانی %s

en: Description for %s archives
fa: توضیحات برای بایگانی %s

en: Description of the site
fa: توضیحات سایت

en: Description of your site when shared on Facebook, Twitter and other social networks.
fa: توضیحات سایت خود هنگام اشتراک گذاری در فیسبوک، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی

en: Description:
fa: توضیح:

en: Descriptive
fa: توصیفی

en: Designers
fa: طراحان

en: Direct help from our qualified support team
fa: کمک مستقیم از تیم پشتیبانی

en: Directly notify search engines like Bing & Yandex using the %s when pages are added, updated and removed, or submit URLs manually.
fa: هنگامی که صفحات اضافه می شوند، به روز می شوند و حذف می شوند، مستقیماً موتورهای جستجو مانند Bing و Yandex را با استفاده از %s مطلع کنید یا URL ها را به صورت دستی ارسال کنید.

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Disconnect
fa: قطع اتصال

en: Disconnect Account
fa: قطع ارتباط حساب

en: Display Format
fa: فرمت نمایش

en: Display author's nicename of the current post, page or author archive.
fa: نمایش نام خانوادگی نویسنده فعلی نوشته، صفحه یا بایگانی نویسنده

en: Display homepage breadcrumb in trail.
fa: صفحه اصلی را در دنباله مسیر راهنما نمایش دهید.

en: Display the Debug Console instead of being redirected. Administrators only.
fa: به جای تغییر مسیر، کنسول اشکال زدایی را نمایش دهید. فقط مدیران

en: Display the badges automatically, or insert the %1$s shortcode in your posts and the %2$s template tag in your theme template files.
fa: نشان‌ها را به صورت خودکار نمایش داده یا کد کوتاه %1$s در نوشته‌های خود و تگ قالب %2$s را در پرونده‌های قالب خود وارد کنید.

en: Documentation
fa: مستندات

en: Dominate the search results for the local audiences by optimizing your website for Local SEO and it also helps you to aquire the Knowledge Graph.
fa: با بهینه‌سازی وب سایت خود برای سئو محلی در نتایج جستجو بر مخاطبان محلی خود تسلط پیدا کنید. همچنین به شما در ایجاد نمودار دانش کمک می کند.

en: Duration
fa: مدت

en: Dutch
fa: هلندی

en: EDD Product
fa: محصول EDD

en: Earn flat 30% on every sale!
fa: در هر فروش تا سقف 30٪ درآمد کسب کنید!

en: Easily create redirects without fiddling with tedious code. %s.
fa: بدون نیاز به کدنویسی‌های سخت، به راحتی تغییر مسیر ایجاد کنید. %s.

en: Easily set up Google Analytics without using another 3rd party plugin
fa:  تنظیم Google Analytics بدون استفاده از افزونه شخص ثالث دیگر

en: Easy %s
fa: %s آسان

en: Easy Mode
fa: حالت آسان

en: Ecuador
fa: اکوادور

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit .htaccess
fa: ویرایش .htaccess

en: Edit Homepage SEO Settings
fa: ویرایش تنظیمات سئو صفحه اصلی

en: Edit Page:
fa: ویرایش برگه:

en: Edit SEO settings for the search results page
fa: ویرایش تنظیمات سئو برای صفحه نتایج جستجو

en: Edit SEO settings for this archive page
fa: ویرایش تنظیمات سئو برای این صفحه بایگانی

en: Edit default SEO settings for this post type
fa: ویرایش تنظیمات پیش‌فرض سئو برای این نوع نوشته

en: Edit robots.txt
fa: ویرایش robots.txt

en: Edit the contents of your .htaccess file easily. %s.
fa: محتویات پرونده .htaccess خود را به راحتی ویرایش کنید.%s.

en: Edit your robots.txt file to control what bots see. %s.
fa: برای کنترل آنچه ربات‌ها می‌بینند، فایل robot.txt را ویرایش کنید. %s.

en: Edition
fa: نسخه

en: Editor's Rating:
fa: امتیازدهی ویرایشگر:

en: Educators
fa: مربیان

en: Egypt
fa: مصر

en: El Salvador
fa: السالوادور

en: Email
fa: ایمیل

en: Email Frequency
fa: تناوب ایمیل

en: Email Reports
fa: گزارش های ایمیل

en: Email report frequency.
fa: تناوب ارسال ایمیل

en: Email:
fa: ایمیل:

en: Emergency
fa: اضطراری

en: Emotional
fa: احساسی

en: Empathetic
fa: همدلانه

en: Employment Type
fa: نوع اشتغال

en: Empty Trash
fa: خالی کردن زباله‌دان

en: Enable Auto Updates
fa: فعالسازی بروزرسانی خودکار

en: Enable Link Suggestions meta box for this post type, along with the Pillar Content feature.
fa: جعبه متا پیشنهادات پیوند را برای این نوع نوشته همراه با ویژگی محتوای پایه فعال کنید.

en: Enable Rank Math's sitemap feature, which helps search engines intelligently crawl your website's content. It also supports hreflang tag.
fa: ویژگی نقشه سایت Rank Math را فعال کنید تا به موتورهای جستجو کمک کند به صورت هوشمند محتوای وب سایت شما را پیدا کنند. همچنین از برچسب hreflang پشتیبانی خواهد شد.

en: Enable auto update of the plugin
fa: فعالسازی بروزرسانی خودکار افزونه

en: Enable automatic updates to ensure you are always using the latest version of Rank Math.
fa: برای اطمینان از استفاده همیشگی از آخرین نسخه Rank Math، بروزرسانی خودکار را فعال کنید.

en: Enable breadcrumbs function
fa: فعالسازی عملکرد مسیر راهنما

en: Enable or disable the date archives (e.g: %s). If this option is disabled, the date archives will be redirected to the homepage.
fa: بایگانی تاریخ را فعال یا غیرفعال کنید (_به عنوان مثال: %s). اگر این گزینه غیرفعال باشد، بایگانی‌های تاریخ به صفحه اصلی هدایت می شوند.

en: Enable support for the structured data, which adds Schema code in your website, resulting in rich search results, better CTR and more traffic.
fa: پشتیبانی از داده‌های ساختاریافته را فعال کنید، که طرحواره را به وب سایت شما اضافه می کند و منجر به نتایج جستجوی غنی، افزایش CTR و ترافیک بیشتر می شود.

en: Enable the BuddyPress module for Rank Math SEO to make your BuddyPress forum SEO friendly by adding proper meta tags to all forum pages.
fa: ماژول BuddyPress را برای Rank Math فعال کنید تا با افزودن برچسب های متای مناسب به همه صفحات انجمنی، سئو انجمن خود را بهبود بخشید.

en: Enable the HTML sitemap.
fa: نقشه سایت HTML را فعال کنید.

en: Enable the Index Status tab
fa: فعالسازی زبانه وضعیت ایندکس

en: Enable this option only if you are not using any other plugin/theme to install Google Analytics code.
fa: این گزینه را فقط در صورتی که از افزونه/قالب دیگری برای نصب کد Google Analytics استفاده نمی کنید فعال کنید.

en: Enable this option to include authors in the sitemap even if they have not created any posts. This ensures all author archives are listed, regardless of content availability.
fa: این گزینه را فعال کنید تا نویسندگان حتی اگر پستی ایجاد نکرده باشند در نقشه سایت گنجانده شوند. این کار باعث می‌شود که تمام آرشیوهای نویسندگان لیست شوند، فارغ از وجود محتوا.

en: Enable this option to register a REST API endpoint that returns the HTML meta tags for a given URL. %s
fa: این گزینه را برای ثبت یک نقطه پایانی REST API که متا تگ های HTML را برای نشانی اینترنتی داده شده برمی گرداند فعال کنید. %s

en: Enable this option to show Analytics Stats on the front just after the admin bar.
fa: این گزینه را فعال کنید تا آمار Analytics در قسمت جلو درست بعد از نوار مدیریت نمایش داده شود.

en: Enable this option to show the Index Status tab in the Analytics module.
fa: این گزینه را فعال کنید تا زبانه وضعیت ایندکس در ماژول آنالیتیکس نمایش داده شود.

en: Enabled
fa: فعال

en: Enables or disables Author Archives. If disabled, the Author Archives are redirected to your homepage. To avoid duplicate content issues, noindex author archives if you keep them enabled.
fa: فعال یا غیرفعالسازی آرشیو نویسندگان، در صورت غیرفعال بودن، بایگانی نویسندگان به صفحه اصلی شما هدایت می شوند. در صورت فعال بودن آنها، برای جلوگیری از موارد تکراری در محتوا، بایگانی نویسنده را noindex ذخیره کنید.

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: End With
fa: پایان یافتن با

en: Engage with RankBot, Our AI Chatbot, For SEO Advice.
fa: از RankBot ربات چت هوش مصنوعی محتوایی ما برای نکات سئو استفاده کنید.

en: Engineers
fa: مهندسان

en: Enter %s. Alternatively, you can enter a user ID above.
fa: %s را وارد کنید. یا می‌توانید یک شناسه کاربری را در بالا وارد کنید.

en: Enter %s. Use a comma to separate multiple IDs. Alternatively, you can enter an app ID below.
fa: %s را وارد کنید. برای جدا کردن چندین شناسه از یک کاما استفاده کنید. یا می‌توانید یک شناسه برنامه را در زیر وارد کنید.

en: Enter URIs or keywords you wish to prevent from getting logged by the 404 monitor.
fa: پیوندها یا کلمات کلیدی مورد نظر را برای جلوگیری از آمدن آنها در گزارش مانیتور 404 وارد کنید.

en: Enter alphanumeric secret ID. %s.
fa: secret ID الفبایی را وارد کنید. %s

en: Enter post IDs of posts you want to exclude from the sitemap, separated by commas. This option **applies** to all posts types including posts, pages, and custom post types.
fa: شناسه نوشته‌هایی را که می خواهید از نقشه سایت جدا کنید، با کاما جدا کنید. این گزینه به انواع نوشته‌ها (post types) از جمله نوشته‌ها، صفحات و انواع نوشته‌های سفارشی اعمال می شود.

en: Enter the Twitter username of the author to add <code>twitter:creator</code> tag to posts. eg: <code>RankMathSEO</code>
fa: نام کاربری توییتر نویسنده را وارد کنید برای اضافه کردن برچسب <code>twitter:creator</code> به نوشته‌ها، به عنوان مثال: <code>RankMathSEO</code>

en: Enter the contact email address that could be displayed on search engines.
fa: آدرس ایمیل تماس را که می‌تواند در موتورهای جستجو نمایش داده شود وارد کنید.

en: Enter the default title to use for the Table of Contents block.
fa: عنوان پیش‌فرض را برای استفاده بلوک فهرست مطالب وارد کنید.

en: Enter the name of your site to appear in search results.
fa: نام سایت خود را وارد کنید تا در نتایج جستجو ظاهر شود.

en: Enter the number of days to keep Analytics data in your database. The maximum allowed days are 90 in the %s. Though, 2x data will be stored in the DB for calculating the difference properly.
fa: تعداد روزها را برای نگهداری داده های Analytics در پایگاه داده خود وارد کنید. حداکثر روزهای مجاز 90 روز در %s است. اگرچه، 2 برابر داده‌ها برای محاسبه درست ذخیره می شود.

en: Enter verification codes for third-party webmaster tools. %s
fa: کدهای تأیید برای ابزارهای خارجی وبمستر را وارد کنید. %s

en: Enter your Baidu Webmaster Tools verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
fa: کد HTML یا شناسه تأیید Baidu Webmaster Tools خود را وارد کنید. یاد بگیرید چطور آن را دریافت کنید: %s

en: Enter your Bing Webmaster Tools verification HTML code or ID. Get it here: %s
fa: کد HTML یا شناسه تایید ابزار وبمستر بینگ خود را وارد کنید. آن را از اینجا دریافت کنید: %s

en: Enter your Google Search Console verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
fa: کد HTML یا شناسه تأیید کنسول جستجوی Google خود را وارد کنید. یاد بگیرید چطور آن را دریافت کنید: %s

en: Enter your Norton Safe Web verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
fa: کد HTML یا شناسه تأیید Norton Safe Web خود را وارد کنید. یاد بگیرید چطور آن را دریافت کنید: %s

en: Enter your Pinterest verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
fa: کد HTML یا شناسه تأیید Pinterest خود را وارد کنید. یاد بگیرید چطور آن را دریافت کنید: %s

en: Enter your Yandex verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
fa: کد HTML یا شناسه تأیید Yandex خود را وارد کنید. یاد بگیرید چطور آن را دریافت کنید: %s

en: Enter your complete Facebook page URL here. eg:
fa: آدرس کامل صفحه فیسبوک خود را اینجا وارد کنید. به عنوان مثال:

en: Enter your custom webmaster tags. Only %s tags are allowed.
fa: تگ‌های سفارشی وب مستر خود را وارد کنید. فقط برچسب‌های %s مجاز هستند.

en: Entrepreneurs
fa: کارآفرینان

en: Entry Price
fa: قیمت ورودی

en: Environmentalists
fa: طرفداران محیط زیست

en: Error Log
fa: گزارش خطا

en: Error submitting page to IndexNow.
fa: خطا در ارسال برگه به IndexNow.

en: Error: Nonce verification failed
fa: خطا: تایید با شکست مواجه شد.

en: Error: could not clear history.
fa: خطا: نمی توان تاریخچه را پاک کرد.

en: Error: could not get history.
fa: خطا: نمی توان تاریخچه را دریافت کرد.

en: Error: the Rank Math blog feed could not be downloaded.
fa: خطا: فید وبلاگ Rank Math نمی تواند دانلود شود.

en: Escape the Writer's Block Using AI to Write Inside WordPress.
fa: فرار از بلوک Writer با استفاده از هوش مصنوعی برای نوشتن در داخل وردپرس.

en: Estonia
fa: استونی

en: Estonian
fa: استونیایی

en: Evaluate strengths and weaknesses
fa: نقاط قوت و ضعف را ارزیابی کنید

en: Event
fa: رویداد

en: Event Attendance Mode
fa: حالت حضور و غیاب رویداد

en: Event Status
fa: وضعیت رویداد

en: Event Type
fa: نوع رویداد

en: Every 30 days
fa: هر ۳۰ روز

en: Exact
fa: دقیقاً

en: Example
fa: نمونه

en: Example Category
fa: عنوان دسته

en: Example Category 1, Example Category 2
fa: دسته نمونه 1، دسته نمونه 2

en: Example Post title
fa: نمونه عنوان نوشته

en: Example Tag
fa: تگ نمونه

en: Example Tag 1 | Example Tag 2
fa: تگ نمونه 1 | تگ نمونه 2

en: Example Tag 1, Example Tag 2
fa: نمونه تگ 1، نمونه تگ 2

en: Example Term
fa: عنوان مورد

en: Example Term Description
fa: نمونه توضیحات دسته

en: Excerpt of the current post (or auto-generated if it does not exist)
fa: خلاصه‌ای از نوشته فعلی (یا در صورت عدم وجود تولید خودکار)

en: Excerpt of the current post (without auto-generation)
fa: خلاصه‌ای از نوشته فعلی (بدون تولید خودکار)

en: Exclude Logged-in users
fa: مستثنی کردن کاربران وارد شده

en: Exclude Paths
fa: حذف مسیرها

en: Exclude Posts
fa: مستثنی کردن نوشته‌ها

en: Exclude Terms
fa: مستثنی کردن دسته

en: Exclude User Roles
fa: مستثنی کردن نقش‌های کاربری

en: Exclude Users
fa: مستثنی کردن کاربران

en: Exclude this attachment from sitemap
fa: مستثنی کردن این پیوست از نقشه سایت

en: Exclusive Offer!
fa: پیشنهاد اختصاصی!

en: Experience the Revolutionary AI-Powered Content Editor.
fa: ویرایشگر محتوای انقلابی مبتنی بر هوش مصنوعی را تجربه کنید.

en: Expiry Posted
fa: انقضا ارسال شده

en: Explore new keywords and opportunities
fa: کلمات کلیدی و فرصت‌های جدید را کاوش کنید

en: Export
fa: برون‌بری

en: Export Options
fa: تنظیمات برون‌بری

en: Export Settings
fa: برون‌بری تنظیمات

en: Export to .htaccess
fa: برون‌بری به .htaccess

en: Export to Nginx config file
fa: برون‌بری به پرونده پیکربندی Nginx

en: Expository
fa: توضیحی

en: Extend the functionality of WordPress by creating redirects in our plugin when you change the slug of a post, page, category or a CPT. You can modify the redirection further according to your needs.
fa: عملکرد وردپرس را با ایجاد تغییر مسیرها در افزونه ما در هنگام تغییر دادن نامک نوشته، صفحه، دسته یا CPT، تغییر دهید. شما می‌توانید تغییر مسیر را بیشتر با توجه به نیاز خود استفاده کنید.

en: External Link Icon
fa: آیکون پیوند خارجی

en: External Links
fa: پیوندهای خارجی

en: External Tools
fa: ابزارهای خارجی

en: FULL REPORT
fa: گزارش کامل

en: Facebook Admin
fa: مدیر فیسبوک

en: Facebook App
fa: برنامه فیسبوک

en: Facebook Authorship
fa: نویسنده فیسبوک

en: Facebook Debugger
fa: اشکال زدایی فیسبوک

en: Facebook Page URL
fa: URL صفحۀ فیسبوک

en: Facebook Sharing Debugger
fa: اشکال زدایی اشتراک گذاری فیسبوک

en: Facebook profile URL
fa: آدرس نمایه‌ی فیسبوک

en: Factual
fa: واقعی

en: Failed
fa: ناموفق

en: Failed Tests
fa: تست‌های رد شده

en: Failed to backup .htaccess file. Please check file permissions.
fa: تهیه نسخه پشتیبان از پرونده .htaccess انجام نشد. لطفا مجوزهای پرونده را بررسی کنید.

en: Failed to submit URLs. See details in the History tab.
fa: نشانی‌های اینترنتی ارسال نشد. جزئیات را در زبانه تاریخچه ببینید.

en: Failed to update .htaccess file. Please check file permissions.
fa: بروزرسانی پرونده .htaccess انجام نشد. لطفا مجوزهای پرونده را بررسی کنید.

en: Fashionistas
fa: علاقه‌مندان به مد

en: Featured image of the article.
fa: تصویر شاخص مقاله

en: Fetching in Progress
fa: واگذاری در حال انجام

en: File Name
fa: نام پرونده

en: File Name of the attachment
fa: نام پرونده پیوست

en: Finland
fa: فنلاند

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: First category (alphabetically) associated to the current post <strong>OR</strong> current category on category archives
fa: دسته اول (الفبایی) مربوط به نوشته فعلی <strong>یا</strong> دسته فعلی در بایگانی دسته‌بندی

en: First tag (alphabetically) associated to the current post <strong>OR</strong> current tag on tag archives
fa: اولین برچسب (الفبایی) مرتبط با نوشته فعلی <strong>یا</strong> برچسب فعلی در بایگانی برچسب‌ها

en: Fitness Enthusiasts
fa: علاقه‌مندان به تناسب اندام

en: Fix 404 Errors
fa: رفع خطاهای 404

en: Fix Analytics table collations
fa: رفع تلفیق جداول آنالیتیکس

en: Fix Collations
fa: اصلاح مجموعه ها

en: Fixing the issue is simple - just edit the post/page and add the focus keyword(s) to the title.
fa: رفع مسئله ساده است - فقط نوشته/صفحه را ویرایش کنید و کلمات کلیدی اصلی را به عنوان اضافه کنید.

en: Fixing this issue is easy - just edit the post, and set a Focus Keyword.  Then follow Rank Math's analysis to improve your rankings.
fa: رفع این مشکل آسان است - فقط نوشته را ویرایش کنید و یک کلمه کلیدی اصلی تنظیم کنید. سپس برای بهبود رتبه بندی، آنالیز Rank Math را دنبال کنید.

en: Flush SEO Analyzer Data
fa: پاکسازی اطلاعات آنالیز سئو

en: Focus Keyword
fa: کلمه کلیدی اصلی

en: Focus Keyword Not Set
fa: کلمه کلیدی اصلی تنظیم نشده

en: Focus Keyword of the current post
fa: کلمه کلیدی اصلی نوشته فعلی

en: Focus Keywords
fa: کلمات کلیدی اصلی

en: Focus Keywords of the current post
fa: کلیدواژه کانونی (کلمه کلیدی متمرکز) پست فعلی

en: Focus keywords appear in the titles of published posts where it is set.
fa: کلمات کلیدی اصلی در عنوان‌ها نوشته‌های منتشر شده در جایی که تنظیم شده است، ظاهر می شوند.

en: Foodies
fa: علاقه‌مندان به غذا

en: For the advanced users who want to control every SEO aspect of the website. You are offered options to change everything and have full control over the website’s SEO.
fa: برای کاربران پیشرفته ای که می خواهند هر جنبه سئو در وب سایت را کنترل کنند. به شما گزینه هایی برای تغییر همه چیز و کنترل کامل سئوی وب سایت ارائه می شود.

en: For the best SEO results, use a custom permalink structure, preferably one that includes the post title (<code>%%postname%%</code>). You can change it by navigating to <a href="%s">Settings &gt; Permalinks</a>
fa: برای بهترین نتایج سئو، از یک ساختار پیوندی سفارشی استفاده کنید، ترجیحا از عنوانی باشد که عنوان نوشته (<code>%%postname%%</code>) را شامل می شود. می‌توانید با حرکت به <a href="%s">تنظیمات > پیوندهای یکتا</a>

en: For websites where you only want to change the basics and let Rank Math do most of the heavy lifting. Most settings are set to default as per industry best practices. One just has to set it and forget it.
fa: این گزینه برای وبسایت‌هایی کاربرد دارد که صرفاً می‌خواهید تنظیمات پایه را تغییر دهید و اجازه دهید که Rank Math خودش اکثر تنظیمات جزئی و پیچیده را انجام دهد. بیشتر تنظیمات طبق بهترین استانداردهای بهینه‌سازی به صورت پیش‌فرض پیکربندی می‌شوند. فقط کافی است که یک بار تنظیمات را پیکربندی کنید و سپس آن را فراموش کنید.

en: For your video content, a Video Sitemap is a recommended step for better rankings and inclusion in the Video search.
fa: برای محتوای ویدیوی شما، نقشه سایت ویدیویی یک مرحله توصیه شده برای رتبه بندی بهتر و گنجاندن در جستجوی ویدیو است.

en: Forbidden
fa: ممنوع

en: Formal
fa: رسمی

en: Format
fa: فرمت

en: Format the label used for archive pages.
fa: برچسب مورد استفاده برای صفحات بایگانی را قالب بندی کنید.

en: Format the label used for search results pages.
fa: برچسب مورد استفاده برای صفحات نتایج جستجو را قالب بندی کنید.

en: Format used for the new <code>alt</code> attribute values.
fa: فرمت مورد استفاده برای مقادیر ویژگی <code>alt</code>

en: Format used for the new <code>title</code> attribute values.
fa: فرمت مورد استفاده برای <code>عنوان</code> جدید مقادیر ویژگی

en: Format used when the address is displayed using the <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode.<br><strong>Available Tags: {address}, {locality}, {region}, {postalcode}, {country}, {gps}</strong>
fa: فرمی که هنگام نمایش آدرس با استفاده از کد کوتاه <code>[rank_math_contact_info]</code> استفاده می شود.<br><strong>تگ‌های در دسترس: {address}, {locality}, {region}, {postalcode}, {country}, {gps}</strong>

en: Format: +1-401-555-1212
fa: فرمت: +1-401-555-1212

en: Fortunately, it's very easy to fix.  Just hop on over to <a target="_blank" href="%1$s">Settings - Permalinks</a>.  Then chose the "Post Name" option.
fa: خوشبختانه، رفع آن بسیار آسان است. فقط کافی است به <a target="_blank" href="%1$s">تنظیمات - پیوندهای یکتا</a> بروید. سپس گزینه "Post Name" را انتخاب کنید.

en: Founding Date
fa: تاریخ تاسیس

en: France
fa: فرانسه

en: Free
fa: رایگان

en: Free 15 Content AI Credits
fa: 15 اعتبار هوش مصنوعی محتوا

en: Free keyword suggestions when entering a focus keyword
fa: پیشنهاد رایگان کلمات کلیدی در هنگام ورود کلمات کلیدی اصلی

en: French
fa: فرانسوی

en: Friday
fa: جمعه

en: Friendly
fa: دوستانه

en: From
fa: از

en: Frontend Stats Bar
fa: نوار آمار در جلو سایت

en: GIF icon
fa: آیکون GIF

en: Gain Access to 40+ Advanced AI Tools.
fa: به بیش از 40 ابزار پیشرفته هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنید.

en: Gaming Enthusiasts
fa: علاقه‌مندان به بازی

en: Gardeners
fa: باغبانان

en: Gender
fa: جنسیت

en: General
fa: عمومی

en: General Audience
fa: مخاطب عام

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Geo Coordinates
fa: مختصات جغرافیایی

en: German
fa: آلمانی

en: Germany
fa: آلمان

en: Get 24x7 Support
fa: دریافت پشتیبانی 24x7

en: Get Rank Math PRO!
fa: دریافت Rank Math PRO!

en: Get sophisticated AI suggestions for related Keywords, Questions & Links to include in the SEO meta & Content Area. %s.
fa: پیشنهادهای پیشرفته هوش مصنوعی را برای کلمات کلیدی، سؤالات و پیوندهای مرتبط دریافت کنید تا در متا و محتوا قرار دهید. %s.

en: Get sophisticated AI suggestions for related Keywords, Questions & Links to include in the SEO meta & Content Area. Supports 80+ Countries.
fa: پیشنهادهای پیشرفته هوش مصنوعی را برای کلمات کلیدی، سؤالات و پیوندهای مرتبط دریافت کنید تا در محتوا و متا سئو قرار دهید. از بیش از 80 کشور پشتیبانی می کند.

en: Getting Started
fa: شروع به کار

en: Getting a redirection loop or need a fresh start? Delete all the redirections using this tool. Note: This process is irreversible and will delete ALL your redirection rules.
fa: یک حلقه تغییر مسیر دریافت می کنید یا نیاز به یک شروع مجدد دارید؟ با استفاده از این ابزار همه تغییر مسیرها را حذف کنید. توجه: این روند برگشت ناپذیر است و کلیه قوانین تغییر مسیر شما را حذف می کند.

en: Ghana
fa: غنا

en: Given
fa: داده شده

en: Global Location Number
fa: شماره موقعیت جهانی

en: Global Meta
fa: متا عمومی

en: Go Pro
fa: نسخه حرفه‌ای

en: Google AdSense support is only available in Rank Math Pro's Advanced Analytics module.
fa: پشتیبانی Google AdSense فقط در ماژول Rank Math Pro در دسترس است.

en: Google Maps API Key
fa: کلید API نقشه گوگل

en: Google Maps Embed API
fa: Embed API نقشه گوگل

en: Google Permission
fa: مجوز Google

en: Google Rich Results (Desktop)
fa: نتایج Google Rich (دسکتاپ)

en: Google Rich Results (Mobile)
fa: نتایج Google Rich (موبایل)

en: Google Rich Results Test - Googlebot Desktop
fa: تست Rich Results گوگل - ربات گوگل دسکتاپ

en: Google Rich Results Test - Googlebot Smartphone
fa: تست Rich Results گوگل - ربات گوگل گوشی هوشمند

en: Google Search Console
fa: کنسول جستجوی گوگل

en: Google Search Console has been linked.
fa: کنسول جستجوی گوگل متصل شده است.

en: Google Web Stories
fa: گوگل وب استوری

en: Google does not allow Person as the Publisher for articles. Organization will be used instead. You can read more about this <a href="%s" target="_blank">here</a>.
fa: گوگل به شخص به عنوان ناشر مقالات مجوز نمی دهد. در عوض از سازمان استفاده خواهد شد. می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد این <a href="%s" target="_blank">اینجا</a> بخوانید.

en: Google oAuth is not authorized.
fa: Google oAuth مجاز نیست.

en: Google's Search Console is a vital source of information concerning your rankings and click-through rates.  Rank Math can import this data, so you don't have to log into your Google account to get the data you need.
fa: کنسول جستجوی گوگل یک منبع اطلاعاتی مهم در مورد رتبه و نرخ کلیک شماست. Rank Math می تواند این داده‌ها را دریافت کند، بنابراین لازم نیست برای به دست آوردن داده‌های مورد نیاز به حساب گوگل خود وارد شوید.

en: Greece
fa: یونان

en: Greek
fa: یونانی

en: Group Advanced Robots Meta
fa: گروه پیشرفته متا ربات‌ها

en: Group Description
fa: توضیح گروه

en: Group Description.
fa: توضیح گروه

en: Group Robots Meta
fa: متا ربات‌های گروه

en: Group Title
fa: عنوان گروه

en: Group description of the current group
fa: توضیح گروه برای گروه فعلی

en: Group name of the current group
fa: نام گروه برای گروه فعلی

en: Group name.
fa: نام گروه

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Guatemala
fa: گواتمالا

en: HTML Page Titles play a large role in Google's ranking algorithm.  When you add a Focus Keyword to a post or page, Rank Math will check to see that you used the keyword in the title.  If it finds any posts or pages that are missing the keyword in the title, it will tell you here.
fa: عنوان‌های صفحه HTML نقش بزرگی در الگوریتم رتبه‌بندی گوگل بازی می کنند. هنگامی که یک کلمه کلیدی اصلی را به یک نوشته یا صفحه اضافه می کنید، Rank Math بررسی خواهد کرد که از این کلمه کلیدی در عنوان استفاده کرده اید. در صورت یافتن نوشته یا صفحه‌ای که این کلمه کلیدی در آن وجود ندارد، در اینجا به شما می گوید.

en: HTML Sitemap
fa: نقشه سایت HTML

en: HTTP %d error.
fa: خطای HTTP %d.

en: Heading H1
fa: تیتر H1

en: Heading H2
fa: تیتر H2

en: Heading H3
fa: تیتر H3

en: Heading H4
fa: تیتر H4

en: Heading H5
fa: تیتر H5

en: Heading H6
fa: تیتر H6

en: Headless CMS Support
fa: پشتیبانی Headless CMS

en: Headline
fa: عنوان

en: Health Enthusiasts
fa: علاقه‌مندان به سلامت

en: Healthcare Professionals
fa: متخصصان مراقبت‌های بهداشتی

en: Hebrew
fa: عبری

en: Hello,
fa: سلام،

en: Help
fa: راهنما

en: Help &amp; Support
fa: راهنما و پشتیبانی

en: Here you can set up custom redirections. It is important to choose the right type of redirection.
fa: در اینجا می‌توانید تغییر مسیرهای سفارشی را تنظیم کنید. انتخاب نوع مناسب جهت تغییر مسیر مهم است.

en: Here you can set up the breadcrumbs function. %s
fa: در اینجا می‌توانید عملکرد مسیر راهنما (breadcrumb) را تنظیم کنید. %s

en: Hey, we noticed you've been using %s for more than a week now – that's awesome!
fa: سلام، متوجه شدیم که شما بیش از یک هفته است که از %s استفاده می‌کنید - عالی است!

en: Hide
fa: مخفی

en: Hide Post Title
fa: مخفی کردن عنوان نوشته

en: Hide Post title from Breadcrumb.
fa: عنوان نوشته را از مسیر راهنما مخفی کنید.

en: Hide Taxonomy Name
fa: پنهان کردن نام طبقه‌بندی

en: Hide Taxonomy Name from Breadcrumb.
fa: نام طبقه‌بندی را از مسیر راهنما مخفی کنید.

en: Hide details
fa: مخفی کردن جزئیات

en: Hiring Organization
fa: سازمان استخدام

en: History
fa: تاریخچه

en: Hits
fa: بازدیدها

en: Home
fa: خانه

en: Homepage
fa: صفحه اصلی

en: Homepage Advanced Robots
fa: ربات‌های پیشرفته صفحه اصلی

en: Homepage Description for Facebook
fa: توضیحات صفحه اصلی برای فیسبوک

en: Homepage Link
fa: پیوند صفحه اصلی

en: Homepage Meta Description
fa: توضیحات متای صفحه اصلی

en: Homepage Robots Meta
fa: متا ربات‌های صفحه اصلی

en: Homepage SEO
fa: سئو صفحه اصلی

en: Homepage Thumbnail for Facebook
fa: تصویر بندانگشتی صفحه اصلی برای فیسبوک

en: Homepage Title
fa: عنوان صفحه اصلی

en: Homepage Title for Facebook
fa: عنوان صفحه اصلی برای فیسبوک

en: Homepage label
fa: برچسب صفحه خانه

en: Homepage meta description.
fa: توضیحات متا صفحه اصلی

en: Homepage title tag.
fa: تگ عنوان صفحه اصلی

en: Hong Kong
fa: هنگ کنگ

en: Hours:
fa: ساعت‌:

en: Hovering over a row in the list will display action links that allow you to manage the item. You can perform the following actions:
fa: با جستجوی بیش از یک ردیف در لیست، پیوندهای اکشن نمایش داده می شود که به شما امکان می دهد مورد را مدیریت کنید. می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

en: How many times your site showed up in the search results.
fa: سایت شما چند بار در نتایج جستجو به نمایش درآمده است.

en: How to Import Data from Your Previous SEO Plugin
fa: نحوه وارد کردن داده‌ها از افزونه سئو قبلی شما

en: How to Make Your Posts Pass All the Tests
fa: چگونگی پاس کردن تمام تست‌ها برای نوشته‌ها

en: How to Properly Setup Rank Math
fa: چگونگی راه اندازی درست Rank Math

en: How to fix
fa: چگونگی رفع مشکل

en: Humorous
fa: طنز آمیز

en: Hungarian
fa: مجارستانی

en: Hungary
fa: مجارستان

en: I already added
fa: قبلاً افزوده‌ام

en: I already did
fa: قبلا انجام دادم

en: I already purchased
fa: من قبلا خریداری کردم

en: I already upgraded
fa: من قبلا ارتقا دادم

en: I just installed @RankMathSEO #WordPress Plugin. It looks great! %s
fa: من فقط افزونه @RankMathSEO #وردپرس را نصب کردم. عالی به نظر میرسه! %s

en: I just installed Rank Math SEO WordPress Plugin. It looks promising!
fa: من فقط افزونه سئو وردپرس Rank Math را نصب کردم. امیدوار کننده به نظر می رسد!

en: I understand the risks and I want to edit the file
fa: من خطرات را می ‌دانم و می خواهم پرونده را ویرایش کنم.

en: ID of the current post/page
fa: شناسه نوشته/صفحه فعلی

en: ISO 6523 Code
fa: کد ISO 6523

en: If category is a child category, show all ancestor categories.
fa: اگر دسته یک دسته فرزند است، تمام دسته‌های اجداد را نشان دهید.

en: If nothing similar is found, this behavior will be applied. <strong>Note</strong>: If the requested URL ends with <code>/login</code>, <code>/admin</code>, or <code>/dashboard</code>, WordPress will automatically redirect to respective locations within the WordPress admin area.
fa: اگر چیزی مشابه پیدا نشد، این رفتار اعمال می شود. <strong>توجه</strong>: اگر URL درخواستی با <code>/admin</code> ،<code>/login</code> یا <code>/dashboard</code> خاتمه یابد، وردپرس به طور خودکار به مکان‌های مربوطه در محیط مدیریت وردپرس هدایت می کند.

en: If the issue persists, please try the solution described in our Knowledge Base article: %s
fa: اگر مشکل همچنان ادامه داشت، لطفا راه حلی که در مقاله پایگاه دانش ما توضیح داده شده است را امتحان کنید: %s

en: If you are facing issues after an update, you can reinstall a previous version with this tool.
fa: اگر بعد از بروزرسانی با مشکل روبرو هستید، می توانید با این ابزار نسخه قبلی را دوباره نصب کنید.

en: If you are new to Rank Math, %s to learn more.
fa: اگر در Rank Math تازه وارد هستید، %s برای کسب اطلاعات بیشتر.

en: If you are showing the SEO scores on the front end, this option will insert a %1$s backlink to RankMath.com to show your support. You can change the link & the text by using this %2$s.
fa: اگر در بخش فرانت‌اِند سایت خود نمرات سئو را نشان می‌دهید، این گزینه یک بک لینک %1$s را در RankMath.com درج می‌کند تا پشتیبانی شما را نشان دهد. با استفاده از این %2$s می‌توانید لینک و متن را تغییر دهید.

en: If you can see the site data in your Search Console and Analytics accounts, but not here, then %1$s try reconnecting your account %2$s and make sure that the correct properties are selected in the %1$s Analytics Settings%2$s.
fa: اگر می‌توانید داده‌های سایت را در حساب‌های Search Console و Analytics خود مشاهده کنید، اما اینجا نیست، %1$s مجددا حساب خود را وصل کنید %2$s و مطمئن شوید که گزینه‌های صحیح در %1$s تنظیمات Analytics%2$s انتخاب شده‌اند.

en: If you don't have an XML sitemap, the best option is to install a plugin that creates sitemaps for you. That way you'll know the sitemap will always be up-to-date. Plugins can also automatically ping the search engines when the XML file is updated. The Rank Math WordPress plugin gives you complete control over your site's XML sitemaps. You can control the settings for each page as you write or edit it, and Rank Math will ping Google as soon as you submit your edits. This results in fast crawls and indexing.
fa: اگر نقشه سایت XML ندارید، بهترین گزینه نصب افزونه ای است که نقشه‌های سایت را برای شما ایجاد می کند. از این طریق می دانید نقشه سایت همیشه بروز خواهد بود. افزونه‌ها همچنین می توانند هنگام بروزرسانی فایل XML به طور خودکار موتورهای جستجو را پینگ کنند. افزونه Rank Math WordPress به شما امکان کنترل کامل نقشه‌های XML سایت شما را می دهد. می‌توانید تنظیمات مربوط به هر صفحه را هنگام نوشتن یا ویرایش آن کنترل کنید و Rank Math به محض ارسال ویرایش‌های خود به Google پینگ می کند. این منجر به خزیدن سریع و نمایه سازی می شود.

en: If you have %s enabled, errors will be stored in a log file. Here you can find the last 100 lines in reversed order so that you or the Rank Math support team can view it easily. The file cannot be edited here.
fa: اگر %s را فعال کرده باشید، خطاها در یک پرونده گزارش ذخیره می شوند. در اینجا می توانید 100 خط آخر از خطاها را به ترتیب آخرین خطا پیدا کنید تا شما یا تیم پشتیبانی Rank Math بتوانید به راحتی آن را مشاهده کنید. پرونده در اینجا قابل ویرایش نیست.

en: If you have any questions or experience any issues – our support team is at your disposal:
fa: اگر سوالی دارید یا مشکلی را تجربه کردید - تیم پشتیبانی ما در اختیار شماست:

en: If you have hundreds of 404 errors, your error log might increase quickly. Only choose this option if you have a very few 404s and are unable to replicate the 404 error on a particular URL from your end.
fa: اگر صدها خطای 404 دارید، ممکن است گزارش خطا به سرعت افزایش یابد. فقط اگر خطاهای 404 بسیار کمی دارید و و قادر به برگرداندن خطای 404 در URL خاص در بک اند شما نیست این گزینه را انتخاب کنید.

en: If you see any issue while using Rank Math or one of its options - clearing the Rank Math transients fixes the problem in most cases. Deleting transients does not delete ANY data added using Rank Math.
fa: اگر هنگام استفاده از Rank Math یا یکی از گزینه های آن مشکلی مشاهده کردید - با پاک کردن داده‌های گذرای Rank Math در اکثر موارد این مشکل برطرف می شود. با حذف داده‌های گذرا، هیچ کدام از داده هایی که Rank Math اضافه کرده حذف نمی شوند.

en: If you were using another plugin to add important SEO information to your website before switching to Rank Math SEO, you can import the settings and data here. %s
fa: اگر شما از افزونه دیگری برای افزودن اطلاعات مهم سئو در وبسایت خود استفاده می‌کردید قبل از تغییر به Rank Math SEO شما می‌توانید تنظیمات و اطلاعات را اینجا درون ریزی نمایید. %s

en: Ignore Query Parameters
fa: نادیده گرفتن پارامترهای کوئری

en: Image Custom Fields
fa: فیلدهای سفارشی تصویر

en: Image Preview
fa: پیش‌نمایش تصویر

en: Image SEO
fa: سئو تصویر

en: Image alt attributes successfully updated in %d post. | Image alt attributes successfully updated in %d posts.
fa[0]: ویژگی های متن جایگزین تصویر با موفقیت در %d پست بروز شد.

en: Image alt attributes successfully updated in %d posts. The process was stopped as you have used all the credits on your site.
fa: ویژگی های جایگزین تصویر با موفقیت در %d پست بروز شد. این روند متوقف شد زیرا شما از تمام اعتبار سایت خود استفاده کرده اید.

en: Image displayed when your homepage is shared on Facebook and other social networks. Use images that are at least 1200 x 630 pixels for the best display on high resolution devices.
fa: این تصویر زمانی که صفحه اصلی شما در Facebook و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود نمایش داده می شود. برای داشتن بهترین نمایش در دستگاه‌های با وضوح بالا از تصاویری استفاده کنید که حداقل 1200x630 پیکسل باشند.

en: Image displayed when your page is shared on Facebook and other social networks. Use images that are at least 1200 x 630 pixels for the best display on high resolution devices.
fa: این تصویر زمانی که صفحه شما در Facebook و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود نمایش داده می شود. برای داشتن بهترین نمایش در دستگاه‌های با وضوح بالا از تصاویری استفاده کنید که حداقل 1200 x 630 پیکسل باشند.

en: Images in Sitemaps
fa: تصاویر در نقشه سایت

en: Import
fa: درون‌ریزی

en: Import & Export
fa: درون‌ریزی و برون‌بری

en: Import &amp; Export
fa: درون‌ریزی | برون‌بری

en: Import AIO SEO plugin settings, global meta, sitemap settings, etc.
fa: تنظیمات افزونه AIO SEO، متای عمومی، تنظیمات نقشه سایت و ... را درون‌ریزی کنید.

en: Import Author Meta
fa: درون‌ریزی متا نویسنده

en: Import Blocks
fa: درون‌ریزی بلوک‌ها

en: Import Data
fa: درون‌ریزی داده‌ها

en: Import Locations
fa: درون‌ریزی مکان‌ها

en: Import Locations Settings from Yoast plugin.
fa: تنظیمات مکان‌‌ها را از افزونه Yoast درون‌ریزی کنید.

en: Import Locations Settings.
fa: درون‌ریزی تنظیمات مکان

en: Import News Settings
fa: درون‌ریزی تنظیمات اخبار

en: Import News Settings from Yoast News Add-on.
fa: تنظیمات اخبار را از افزونه اخبار Yoast درون‌ریزی کنید.

en: Import Post Meta
fa: درون‌ریزی متا نوشته

en: Import Redirections
fa: درون‌ریزی تغییر مسیر

en: Import SEO Settings
fa: درون‌ریزی تنظیمات سئو

en: Import Schemas
fa: درون‌ریزی طرحواره‌ها

en: Import Settings
fa: درون‌ریزی تنظیمات

en: Import Social URLs of your author archive pages.
fa: لینک شبکه‌های اجتماعی صفحات آرشیو نویسنده خود را وارد کنید.

en: Import Term Meta
fa: درون‌ریزی متا دسته

en: Import Video Sitemap Settings
fa: درون‌ریزی تنظیمات نقشه سایت ویدیو

en: Import Video Sitemap Settings from Yoast Video Add-on.
fa: تنظیمات نقشه سایت ویدئو را از افزونه ویدئو Yoast درون‌ریزی کنید.

en: Import all Schema data for Posts, Pages, and custom post types.
fa: کلیه داده‌های طرحواره را برای نوشته‌ها، صفحات و انواع پست‌های سفارشی وارد کنید.

en: Import all the redirections you have already set up in AIO SEO Premium.
fa: همه تغییر مسیرهایی را که قبلاً در AIO SEO Premium تنظیم کرده اید وارد کنید.

en: Import all the redirections you have already set up in Yoast Premium.
fa: همه تغییر مسیرهایی را که قبلاً در Yoast Premium تنظیم کرده اید وارد کنید.

en: Import and convert all compatible blocks in post contents.
fa: درون‌ریزی و تبدیل تمام بلوک‌های سازگار در محتوای نوشته

en: Import data like category, tag, and CPT meta data from SEO.
fa: داده‌های مانند دسته، برچسب و داده‌های متا CPT را از سئو وارد کنید.

en: Import meta data from the %1$s plugin.
fa: داده‌های متا را از افزونه %1$s کنید.

en: Import meta information like titles, descriptions, focus keyword, robots meta, etc., of your author archive pages.
fa: اطلاعات متا مانند عناوین، توضیحات، کلمه کلیدی مرکزی، ربات‌های متا و ... را در صفحات بایگانی نویسنده خود وارد کنید.

en: Import meta information of your posts/pages like the focus keyword, titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
fa: اطلاعات متا پست‌ها و صفحات خود مانند کلمه کلیدی مرکزی، عناوین، توضیحات، متا روبات‌ها، اطلاعات OpenGraph و ... را وارد کنید.

en: Import meta information of your posts/pages like the titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
fa: اطلاعات متا نوشته یا صفحه خود را مانند عناوین، توضیحات، متا روبات‌ها، اطلاعات OpenGraph و ... را وارد کنید.

en: Import meta information of your terms like the titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
fa: اطلاعات متا نوشته یا صفحه خود را مانند عناوین، توضیحات، متا روبات‌ها، اطلاعات OpenGraph و ... را وارد کنید.

en: Import or export your Rank Math settings, This option is useful for replicating Rank Math settings across multiple websites. %s
fa: تنظیمات Rank Math خود را درون‌ریزی یا برون‌بری نمایید، این گزینه برای تکرار تنظیمات Rank Math در چندین وبسایت مفید خواهد بود. %s

en: Import plugin settings, global meta, sitemap settings, etc.
fa: درون‌ریزی تنظیمات افزونه، متا عمومی، تنظیمات نقشه سایت و ...

en: Import settings and meta data from the %1$s plugin.
fa: تنظیمات و داده‌های متا را از افزونه %1$s درون‌ریزی کنید.

en: Import settings by locating settings file and clicking "Import settings".
fa: تنظیمات را با انتخاب فایل از سیستم خودتان درون‌ریزی کنید.

en: Imported %s redirections.
fa: تغییر مسیرهای %s وارد شدند.

en: Imported blocks from posts %1$s - %2$s out of %3$s
fa: بلاک های وارد شده از پست های %1$s تا %2$s از %3$s

en: Imported post meta for posts %1$s - %2$s out of %3$s
fa: متا نوشته برای نوشته‌های %1$s - %2$s بدون %3$s

en: Imported term meta for %s terms.
fa: متا دسته را برای %s دسته‌ها وارد شد.

en: Imported user meta for users %1$s - %2$s out of %3$s
fa: متا کاربر درون‌ریزی شده برای کاربران %1$s - %2$s بدون %3$s

en: Importing:
fa: درون‌ریزی:

en: Improve SEO Score
fa: بهتر کردن نمره سئو

en: In some cases, the Analytics database tables or columns don't match with each other, which can cause database errors. This tool can fix that issue.
fa: در برخی موارد، جداول یا ستون های پایگاه داده Analytics با یکدیگر مطابقت ندارند، که می تواند باعث ایجاد خطا در پایگاه داده شود. این ابزار می تواند آن مشکل را برطرف کند.

en: In some instances, the internal links data might show an inflated number or no number at all. Deleting the internal links data might fix the issue.
fa: در برخی موارد، داده های پیوندهای داخلی ممکن است یک عدد بی‌ربط نشان داده یا اصلاً عددی را نشان دهند. با حذف داده های پیوندهای داخلی ممکن است مشکل حل شود.

en: In stock
fa: موجود

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Include Authors Without Posts
fa: گنجاندن نویسندگان بدون پست‌ها

en: Include Empty Terms
fa: شامل دسته خالی

en: Include Featured Images
fa: شامل تصاویر شاخص

en: Include Images
fa: شامل تصاویر

en: Include archive pages for terms of this taxonomy in the HTML sitemap.
fa: صفحات بایگانی دسته‌های این طبقه‌بندی را در نقشه سایت HTML قرار دهید.

en: Include archive pages for terms of this taxonomy in the XML sitemap.
fa: صفحات بایگانی را برای دسته‌های این طبقه‌بندی در نقشه سایت XML درج کنید.

en: Include archive pages of terms that have no posts associated.
fa: صفحات بایگانی دسته‌ای را که با هیچ نوشته‌ای در ارتباط نیستند وارد کنید.

en: Include author archives in the HTML sitemap if it's enabled.
fa: در صورت فعال بودن، بایگانی نویسنده را در نقشه سایت HTML قرار دهید.

en: Include author archives in the XML sitemap.
fa: بایگانی نویسنده را در نقشه سایت XML قرار دهید.

en: Include in HTML Sitemap
fa: قرار دادن در نقشه سایت HTML

en: Include in Sitemap
fa: قرار دادن در نقشه سایت

en: Include reference to images from the post content in sitemaps. This helps search engines index the important images on your pages.
fa: شامل ارجاع به تصاویر از محتوای نوشته در نقشه‌های سایت، این به موتورهای جستجوگر کمک می کند تا تصاویر مهم را در صفحات خود نمایه کنند.

en: Include reference to images from the post content in sitemaps. This helps search engines index your images better.
fa: شامل ارجاع به تصاویر از محتوای نوشته در نقشه‌های سایت، این به موتورهای جستجوگر کمک می کند تصاویر شما را بهتر نمایه کنند.

en: Include the Featured Image too, even if it does not appear directly in the post content.
fa: تصویر شاخص را نیز درج کنید، حتی اگر مستقیماً در محتوای نوشته ظاهر نشود.

en: Include this post type in the HTML sitemap if it's enabled.
fa: در صورت فعال بودن این نوع پست را در نقشه سایت HTML قرار دهید.

en: Include this post type in the XML sitemap.
fa: این نوع پست را در نقشه سایت XML وارد کنید.

en: Incoming Links
fa: پیوندهای ورودی

en: Index
fa: نمایه سازی

en: India
fa: هند

en: Indonesia
fa: اندونزی

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Indoor Hobbyists
fa: سرگرمی های داخلی

en: Info
fa: اطلاعات

en: Informal
fa: غیر رسمی

en: Input Data From:
fa: وارد کردن داده از:

en: Insert Link in Content
fa: درج پیوند در محتوا

en: Insert URLs to send to the IndexNow API (one per line, up to 10,000):
fa: نشانی‌های اینترنتی را برای ارسال به IndexNow API درج کنید (یکی در هر خط، تا 10000):

en: Insert custom field (post meta) names which contain image URLs to include them in the sitemaps. Add one per line.
fa: درج فیلدهای سفارشی (متا نوشته) که حاوی آدرس‌های تصویری هستند برای قرار دادن آنها در نقشه‌ها، وارد کنید. هر کدام را در یک خط اضافه کنید.

en: Insert personal Facebook profile URL to show Facebook Authorship when your articles are being shared on Facebook. eg:
fa: URL شخصی پروفایل فیسبوک را درج کنید تا هنگامی که مقاله‌های شما در فیسبوک به اشتراک گذاشته می شود، نویسندگی فیسبوک را نشان دهد. به عنوان مثال:

en: Insert/edit link
fa: درج/ویرایش پیوند

en: Install %s to make Rank Math work with Accelerated Mobile Pages. Rank Math automatically adds required meta tags in all the AMP pages.
fa: ‏%s را نصب کنید تا Rank Math با صفحات سریع موبایل کار کند. Rank Math به طور خودکار داده‌های متای مورد نیاز را در تمام صفحات AMP اضافه می کند.

en: Install Selected Version
fa: نصب نسخه انتخاب شده

en: Install Version %s
fa: نصب نسخه %s

en: Install analytics code
fa: نصب کد analytics

en: Installing the rollback version&#8230;
fa: در حال نصب نسخه قدیمی‌تر ...

en: Instant Indexing
fa: نمایه سازی فوری

en: Instant Indexing module settings. %s.
fa: تنظیمات ماژول نمایه سازی فوری - %s

en: Instant Indexing: Submit Page
fa: نمایه‌سازی فوری: ثبت برگه

en: Instant Indexing: Submit Pages
fa: نمایه‌سازی فوری: ثبت برگه‌ها

en: Instructs search engines to index and show these pages in the search results.
fa: به موتورهای جستجو دستور می دهد این صفحات را در نتایج جستجو نمایه و نشان دهند.

en: Internal Links
fa: پیوندهای داخلی

en: Internal Links successfully deleted.
fa: لینک‌های داخلی با موفقیت حذف شدند.

en: Internal server error.
fa: خطای داخل سرور.

en: Invalid API key.
fa: کلید API نامعتبر است.

en: Invalid API key. Please check your API key or reconnect the site and try again.
fa: کلید API نامعتبر است. لطفاً کلید API خود را بررسی کنید یا سایت را دوباره وصل کنید و دوباره امتحان کنید.

en: Invalid URL.
fa: نشانی وب نامعتبر است.

en: Invalid URLs provided.
fa: URL های نامعتبر ارائه شده است.

en: Invalid post ID.
fa: آیدی پست نامعتبر است.

en: Invalid regex pattern: %s
fa: الگوی regex نامعتبر: %s

en: Invalid request.
fa: درخواست نامعتبر.

en: Invalid term ID.
fa: شناسه نامعتبر است.

en: Investors
fa: سرمایه‌گذاران

en: Ireland
fa: ایرلند

en: Is Pillar
fa: محتوای پایه‌ای است.

en: Is the 404 error log getting out of hand? Use this option to clear ALL 404 logs generated by your website in the Rank Math 404 Monitor.
fa: آیا گزارش‌های خطای 404 از کنترل خارج شده است؟ از این گزینه برای پاک کردن همه گزارش ‌های 404 ایجاد شده توسط وب سایت خود در Rank Math 404 Monitor استفاده کنید.

en: Israel
fa: اسرائیل

en: It seems like the connection with your Google account & Rank Math needs to be made again. <a href="%s" class="rank-math-reconnect-google">Please click here.</a>
fa: به نظر می رسد اتصال بین اکانت گوگل شما و Rank Math باید دوباره برقرار شود. <a href="%s" class="rank-math-reconnect-google">لطفا اینجا کلیک کنید.</a>

en: It seems that there are no stats to show right now.
fa: به نظر می‌رسد در حال حاضر هیچ آماری برای نمایش وجود ندارد.

en: It's not very kind on the eyes, and it does nothing for your site's SEO.  In fact, it can hurt it - Google's bot is quite cautious about crawling pages that look auto-generated.
fa: از نظر چشمی خیلی خوب نیست و هیچ کاری برای سئو سایت شما نمی کند. در واقع، می تواند به آن صدمه بزند - ربات گوگل در مورد خزیدن صفحاتی که به صورت خودکار تولید می شوند، بسیار محتاط عمل می کند.

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Item Titles
fa: عنوان مورد

en: Items
fa: مورد

en: Items per page
fa: موارد در هر صفحه

en: Japan
fa: ژاپن

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Job Posting
fa: آگهی استخدام

en: Job Seekers
fa: جویندگان کار

en: Job Title
fa: عنوان شغل

en: Join FREE Facebook Group
fa: به گروه Facebook بپیوندید

en: Jordan
fa: اردن

en: Journalese
fa: روزنامه نگاری

en: KML File
fa: پرونده KML

en: Kazakhstan
fa: قزاقستان

en: Kenya
fa: کنیا

en: Keyword
fa: کلمه کلیدی

en: Keyword Rank Tracker
fa: ردیاب رتبه کلمات کلیدی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Know more about the PRO version
fa: درباره نسخه PRO بیشتر بدانید

en: Knowledge Base
fa: پایگاه دانش

en: Knowledge Base Articles:
fa: مقالات پایگاه دانش:

en: Korea, Republic Of
fa: جمهوری کره

en: Korean
fa: کره‌ای

en: LEI Code
fa: کد LEI

en: Label used for 404 error item in breadcrumbs.
fa: برچسب مورد استفاده در مورد خطای 404 در مسیر راهنما

en: Label used for homepage link (first item) in breadcrumbs.
fa: برچسب مورد استفاده برای پیوند صفحه اصلی (اولین مورد) در مسیر راهنما

en: Large
fa: بزرگ

en: Last ###PERIOD_DAYS### Days
fa: آخرین روز ###PERIOD_DAYS###

en: Last 30 Days
fa: ۳۰ روز گذشته

en: Last Accessed
fa: آخرین دسترسی

en: Last checked:
fa: آخرین بررسی:

en: Last modification date of the current post/page
fa: آخرین تاریخ اصلاح نوشته یا صفحه فعلی

en: Latest Blog Posts from Rank Math
fa: آخرین مقالات از وبلاگ Rank Math

en: Latest Stable Version
fa: آخرین نسخه پایدار

en: Latitude
fa: عرض جغرافیایی

en: Latitude and longitude values separated by comma.
fa: مقادیر عرض جغرافیایی و طول جغرافیایی که با کاما از هم جدا شده‌اند.

en: Latvia
fa: لتونی

en: Latvian
fa: لتونی

en: Learn More
fa: بیشتر بدانید

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Learn more about <a href="%s" target="_blank">KML File</a>.
fa: درباره <a href="%s" target="_blank">KML File</a> بیشتر بدانید.

en: Learn more about Email Reports.
fa: درباره گزارش‌های ایمیل بیشتر بدانید.

en: Learn more about Redirections.
fa: در مورد تغییر مسیرها بیشتر بدانید.

en: Learn more about the Import/Export options.
fa: درباره گزینه Import/Export اطلاعات بیشتری کسب کنید.

en: Learn more about the benefits of connecting your account here.
fa: درباره مزایای اتصال حساب خود در اینجا بیشتر بدانید.

en: Learn more.
fa: بیشتر بدانید.

en: Leave the field empty to let WordPress handle the contents dynamically. If an actual robots.txt file is present in the root folder of your site, this option won't take effect and you have to edit the file directly, or delete it and then edit from here.
fa: در اینجا می‌توانید پرونده مجازی robots.txt را ویرایش کنید. این قسمت را خالی بگذارید تا وردپرس به صورت پویا از محتوا استفاده کند. اگر یک پرونده واقعی robots.txt در پوشه ریشه سایت شما موجود است، این گزینه کاربردی نخواهد بود و باید مستقیماً فایل را ویرایش کنید، یا آن را حذف کنید و از اینجا ویرایش کنید.

en: Legal Name
fa: نام قانونی

en: Less
fa: کمتر

en: Less than a minute
fa: کمتر از یک دقیقه

en: Let Rank Math analyze your website and your website's content using 28+ different tests to provide tailor-made SEO Analysis to you.
fa: بگذارید Rank Math وب سایت و محتوای وب سایت شما را با استفاده از 28+ تست مختلف تجزیه و تحلیل کند تا تجزیه و تحلیل سئو متناسب را برای شما ارائه دهد.

en: Let us know a few things about your site&hellip;
fa: اجازه دهید ما چند چیز در مورد سایت شما بدانیم ...

en: Link Builder
fa: سازنده پیوند

en: Link Counter
fa: شمارنده پیوند

en: Link Suggestion Titles
fa: عنوان‌های پیشنهادی پیوند

en: Link Suggestions
fa: پیشنهادات پیوند

en: Link Title
fa: عنوان پیوند

en: Link inserted.
fa: پیوند درج شد.

en: Link selected.
fa: پیوند انتخاب شد.

en: Link to use for homepage (first item) in breadcrumbs.
fa: پیوند به صفحه اصلی (مورد اول) در مسیر راهنما

en: Links
fa: پیوندها

en: Links Per Sitemap
fa: پیوندها در نقشه سایت

en: Links:
fa: پیوندها:

en: List of custom fields name to include in the Page analysis. Add one per line.
fa: لیست نام فیلدهای سفارشی برای تجزیه و تحلیل صفحه را درج کنید. هر کدام را در یک خط اضافه کنید.

en: Lithuania
fa: لیتوانی

en: Lithuanian
fa: لیتوانیایی

en: Local SEO
fa: سئو محلی

en: Location
fa: موقعیت

en: Locations Sitemap %1$s %2$s
fa: موقعیت نقشه سایت %1$s %2$s

en: Log Count
fa: تعداد گزارش

en: Log Limit
fa: محدودیت گزارش

en: Log cleared - %d items deleted.
fa: گزارش پاک شد - %d مورد حذف شد.

en: Log item successfully deleted.
fa: گزارش با موفقیت حذف شد.

en: Logo
fa: لوگو

en: Logo for Google
fa: لوگو برای گوگل

en: Longitude
fa: طول جغرافیایی

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic Of
fa: مقدونیه

en: Make any Story created with the Web Stories WordPress plugin SEO-Ready with automatic support for Schema and Meta tags.
fa: با پشتیبانی خودکار برای اسکیما و متا تگ‌ها هر داستانی که به وسیله افزونه وردپرسی Web Stories ایجاد شده است را آماده سئو کنید.

en: Make more informed decisions & strategy
fa: تصمیمات و استراتژی آگاهانه‌تری داشته باشید

en: Make sure the focus keywords you set for the posts appear in their titles.
fa: اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی اصلی شده برای پست‌ها در عنوان‌ها آنها ظاهر می شود.

en: Make your podcasts discoverable via Google Podcasts, Apple Podcasts, and similar services with Podcast RSS feed and Schema Markup generated by Rank Math.
fa: پادکست‌های خود را از طریق پادکست Google، پادکست اپل و سرویس‌های مشابه با فید RSS پادکست و نشانه‌گذاری طرحواره ایجاد شده توسط Rank Math قابل شناسایی کنید.

en: Malaysia
fa: مالزی

en: Malta
fa: مالت

en: Manage All Redirections
fa: مدیریت تمام تغییر مسیرها

en: Manage Redirections
fa: مدیریت تغییر مسیرها

en: Manage This Redirection
fa: مدیریت این تغییر مسیر

en: Manual
fa: دستی

en: Mark this page
fa: علامت گذاری این صفحه

en: Max Pages
fa: حداکثر صفحات

en: Max number of links on each sitemap page.
fa: حداکثر تعداد پیوندها در هر صفحه نقشه سایت

en: Max pages number
fa: حداکثر تعداد صفحات

en: Menu URL
fa: URL منو

en: Meta to add or update data.
fa: متا برای افزودن یا بروزرسانی داده

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Misc Pages
fa: صفحات دیگر

en: Missing some posts/pages in the Analytics data? Clear the index and build a new one for more accurate stats.
fa: برخی از پست‌ها/صفحات موجود در داده‌های Analytics را از دست می دهید؟ شاخص را پاک کرده و برای آماری دقیق تر، شاخص جدیدی ایجاد کنید.

en: Mode
fa: حالت

en: Modified Date
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: Modified date with custom formatting pattern.
fa: تاریخ تغییر با الگوی قالب بندی سفارشی

en: Module slug
fa: ماژول نامک

en: Module state either on or off
fa: وضعیت ماژول روشن یا خاموش

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Monitor broken pages that ruin user-experience and affect SEO. %s.
fa: صفحات خراب را که تجربه کاربران و سئو را تحت تأثیر قرار می دهد، شناسایی و کنترل کنید. %s.

en: More
fa: بیشتر

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: More powerful options are available in the PRO version.
fa: ویژگی‌های قدرتمندتری در نسخه PRO موجود است.

en: Morocco
fa: مراکش

en: Most WordPress themes place your site's tagline in a prominent position (inside header tags near the top of the page).  Using the right tagline can give your site an SEO boost.
fa: بیشتر قالب‌های وردپرس، شعار سایت شما را در یک موقعیت برجسته قرار می دهند (درون تگ‌های در در نزدیکی بالای صفحه) استفاده از شعار مناسب می تواند باعث افزایش سئو سایت شما شود.

en: Move to Trash
fa: انتقال به زباله‌دان

en: Movie Buffs
fa: علاقه‌مندان فیلم

en: Multiple Locations are available in the %s.
fa: چند مکانه در %s وجود دارد.

en: Music
fa: موسیقی

en: Musicians
fa: نوازندگان

en: Myanmar
fa: میانمار

en: NAICS Code
fa: کد NAICS

en: NEW
fa: جدید

en: NEW!
fa: جدید!

en: Name
fa: نام

en: Name of current post type (plural)
fa: نام Post Type فعلی (جمع)

en: Name of current post type (singular)
fa: نام Post Type فعلی (مفرد)

en: Narrative
fa: روایت

en: Navigate to %1$sSettings > Reading%2$s and turn off this option: "Discourage search engines from indexing this site".
fa: به %1$sتنظیمات > خواندن%2$s بروید و گزینه "موتورهای جستجو را از ایندکس کردن این سایت منع کنید" را خاموش کنید.

en: Need a clean slate or not able to run the SEO Analyzer tool? Flushing the analysis data might fix the issue. Flushing SEO Analyzer data is entirely safe and doesn't remove any critical data from your website.
fa: آیا به یک برگه خالی نیاز دارید یا قادر به استفاده از ابزار آنالیز سئو نیستید؟ پاکسازی داده های آنالیز سئو ممکن است مشکل را برطرف کند. پاکسازی داده های آنالیز سئو کاملاً ایمن است و هیچ اطلاعات حیاتی را از وب سایت شما پاک نمی کند.

en: Netherlands
fa: هلند

en: New Year Sale
fa: حراج سال نو

en: New Zealand
fa: نیوزیلند

en: New redirection created.
fa: تغییر مسیر جدید ایجاد شد.

en: New!
fa: جدید!

en: News Article
fa: مقاله خبری

en: News Settings imported successfully.
fa: تنظیمات جدید با موفقیت وارد شدند.

en: News Sitemap
fa: نقشه سایت خبری

en: Next
fa: بعدی

en: Next data fetch on %s
fa: فراخوانی بعدی داده‌ها در %s خواهد بود.

en: Next steps&hellip;
fa: مراحل بعدی ...

en: Nicaragua
fa: نیکاراگوئه

en: Nigeria
fa: نیجریه

en: No 404 log data found.
fa: گزارش 404 پیدا نشد.

en: No Archive
fa: بدون بایگانی

en: No Image Index
fa: بدون نمایه تصویر

en: No Internal Links data found.
fa: اطلاعاتی برای لینک‌های داخلی پیدا نشد.

en: No Rank Math transients found.
fa: هیچ داده گذرایی برای Rank Math یافت نشد.

en: No Redirections found.
fa: تغییر مسیری پیدا نشد.

en: No URLs provided.
fa: هیچ URL ای ارائه نشده است.

en: No backup key found to delete.
fa: هیچ کلید پشتیبانی برای حذف یافت نشد.

en: No backup key found to restore.
fa: هیچ کلید پشتیبانی برای بازیابی یافت نشد.

en: No collation mismatch to fix.
fa: مشکل تلفیقی برای رفع پیدا نشد.

en: No data found for the researched keyword.
fa: هیچ داده ای برای کلمه کلیدی مورد تحقیق یافت نشد.

en: No items found.
fa: موردی یافت نشد.

en: No known conflicting plugins found.
fa: هیچ افزونه متضاد شناخته شده‌ای یافت نشد.

en: No matches found.
fa: هیچ مورد مشابهی یافت نشد.

en: No meta rows found to update.
fa: هیچ ردیف متا برای بروزرسانی یافت نشد.

en: No plugin detected with importable data.
fa: هیچ افزونه‌ای با داده‌های وارد شده شناسایی نشده است.

en: No post found.
fa: نوشته‌ای پیدا نشد.

en: No posts found to convert.
fa: هیچ نوشته‌ای برای تبدیل کردن یافت نشد.

en: No redirections added yet. <a href="#" class="rank-math-add-new-redirection">Add New Redirection</a>
fa: هنوز تغییر مسیری اضافه نشده است. <a href="#" class="rank-math-add-new-redirection">افزودن تغییر مسیر جدید</a>

en: No redirections found in Trash.
fa: هیچ تغییر مسیری در حذف شده‌ها یافت نشد.

en: No schema found.
fa: طرحواره پیدا نشد.

en: No settings found to be imported.
fa: هیچ تنظیماتی برای درون‌ریزی یافت نشد.

en: No sitemaps found.
fa: هیچ نقشه سایتی یافت نشد.

en: No submissions yet.
fa: هنوز ارسالی وجود ندارد.

en: No token
fa: توکن وارد نشده

en: No valid ID found.
fa: شناسه معتبری یافت نشد.

en: No valid action found.
fa: هیچ اقدام معتبری یافت نشد.

en: No valid id found.
fa: هیچ شناسه معتبری یافت نشد.

en: No, I don't want it
fa: خیر، من آن را نمی‌خواهم

en: No, maybe later
fa: نه ، شاید بعداً

en: Nofollow Domains
fa: دامنه‌های Nofollow

en: Nofollow Exclude Domains
fa: دامنه‌های مستثنی شده از Nofollow

en: Nofollow External Links
fa: Nofollow کردن پیوندهای خارجی

en: Nofollow Image File Links
fa: Nofollow کردن پیوندهای تصاویر

en: Noindex Empty Category and Tag Archives
fa: نمایه نکردن دسته و برچسب خالی

en: Noindex Paginated Single Pages
fa: نوایندکس کردن صفحات صفحه‌بندی شده

en: Noindex Password Protected Pages
fa: نمایه نکردن صفحات محافظت شده

en: Noindex Search Results
fa: نمایه نکردن نتایج جستجو

en: Noindex Subpages
fa: نوایندکس کردن زیرصفحه‌ها

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: None (Click here to set one)
fa: هیچ کدام (برای تنظیم یکی اینجا کلیک کنید)

en: Norton Ownership Verification Page
fa: صفحه تأیید مالکیت Norton

en: Norton Safe Web Verification ID
fa: شناسه تأیید وب امن Norton

en: Norway
fa: نروژ

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Not Connected
fa: متصل نشده

en: Not Given
fa: داده نشده

en: Not Set
fa: تنظیم نشده

en: Not a valid settings founds to delete cache.
fa: تنظیمات معتبری برای حذف حافظه نهان یافت نشد.

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Note
fa: توجه

en: Now!
fa: هم اکنون!

en: Number of Employees
fa: تعداد کارکنان

en: Numbered
fa: شماره گذاری شده

en: OK
fa: تایید

en: Object Type i.e. post, term, user
fa: نوع Object، مثل نوشته، دسته، کاربر

en: Object unique id
fa: شناسه یکتای Object

en: Objective
fa: واقعگرایانه

en: Of course, if you don't give Rank Math a focus keyword to work with, it can't give you any useful feedback.
fa: البته، اگر شما یک کلمه کلیدی اصلی برای Rank Math برای کار با آن نمی دهید، نمی تواند بازخورد مفیدی به شما بدهد.

en: Off
fa: خاموش

en: On
fa: روشن

en: On-Page Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته On-Page

en: On-Page Analysis
fa: آنالیز On-Page

en: On-Page General Settings
fa: تنظیمات عمومی On-Page

en: On-Page Schema Settings
fa: تنظیمات طرحواره در برگه

en: On-Page Social Settings
fa: تنظیمات اجتماعی On-Page

en: Once Weekly
fa: یکبار در هفته

en: Online + Offline
fa: آنلاین + آفلاین

en: Online Documentation
fa: مستندات آنلاین

en: Online Event URL
fa: لینک رویداد انلاین

en: Only add <code>nofollow</code> attribute for the link if target domain is in this list. Add one per line. Leave empty to apply nofollow for <strong>ALL</strong> external domains.
fa: اگر دامنه هدف در این لیست است، فقط ویژگی <code>nofollow</code> را برای پیوند اضافه کنید. هر کدام را در یک خط اضافه کنید. برای اعمال nofollow برای <strong>همه</strong> دامنه‌های خارجی خالی بگذارید.

en: Oops! Too many requests in a short time. Please try again after some time.
fa: اوه! درخواست های بیش از حد در یک زمان کوتاه. لطفا بعد از مدتی دوباره امتحان کنید.

en: Open External Links in New Tab/Window
fa: پیوندهای خارجی را در پنجره جدید باز کنید

en: OpenGraph Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی OpenGraph

en: Opening Hours
fa: ساعات کاری

en: Opening Hours Format
fa: فرمت ساعات کاری

en: Opening Time
fa: زمان باز بودن

en: Operating System
fa: سیستم عامل

en: Opinionated
fa: نظر داده

en: Optimization
fa: بهينه سازی

en: Optimize WooCommerce Pages for Search Engines by adding required metadata and Product Schema which will make your site stand out in the SERPs.
fa: با افزودن داده‌های مورد نیاز و طرحواره محصول، صفحات ووکامرس خود را متحول کرده و نسبت به سایرین در نتایج جستجو برجسته‌تر دیده شوید.

en: Optimize for local searches and Knowledge Graph using these settings. %s.
fa: با استفاده از این تنظیمات برای جستجوی محلی و نمودار دانش بهینه شوید. %s

en: Organization
fa: سازمان

en: Organization Logo
fa: لوگو سازمان

en: Organization Logo added in Local SEO Settings.
fa: لوگو سازمان در تنظیمات محلی سئو اضافه شد.

en: Organization Name
fa: نام سازمان

en: Organization URL
fa: URL سازمان

en: Organization URL added in Local SEO Settings.
fa: لینک سازمان به تنظیمات سئو محلی اضافه شد.

en: Other Business Website
fa: دیگر وب سایت های تجاری

en: Other Personal Website
fa: دیگر وب سایت های شخصی

en: Other Plugins
fa: افزونه‌های دیگر

en: Others
fa: دیگر موارد

en: Outdoor Enthusiasts
fa: علاقه مندان به فضای باز

en: Output list of categories associated to the current post, with customization options.
fa: لیست خروجی دسته‌های مرتبط با نوشته فعلی، با تنظیمات سفارشی سازی

en: Output list of tags associated to the current post, with customization options.
fa: لیست خروجی برچسب‌های مرتبط با نوشته فعلی، با تنظیمات سفارشی سازی

en: Output list of terms from the primary taxonomy associated to the current post.
fa: فهرست خروجی دسته‌ها از طبقه‌بندی اصلی که با نوشته فعلی مرتبط است.

en: Overview
fa: بررسی اجمالی

en: PHP DOM Extension installed
fa: افزونه PHP DOM نصب شده

en: PHP DOM Extension missing
fa: افزونه PHP DOM وجود ندارد.

en: PHP GD or Imagick Extension installed
fa: PHP GD یا Imagick Extension نصب شده

en: PHP GD or Imagick Extension missing
fa: PHP GD یا Imagick Extension وجود ندارد

en: PHP MBstring Extension installed
fa: افزودنی MBstring نصب شده

en: PHP MBstring Extension missing
fa: افزودنی MBstring یافت نشد

en: PHP OpenSSL Extension installed
fa: افزودنی PHP OpenSSL نصب شده

en: PHP OpenSSL Extension missing
fa: افزودنی PHP OpenSSL یافت نشد

en: PHP SimpleXML Extension installed
fa: افزونه PHP SimpleXML نصب شده

en: PHP SimpleXML Extension missing
fa: افزونه PHP SimpleXML وجود ندارد.

en: PRO
fa: حرفه‌ای

en: PRO options are enabled.
fa: ویژگی‌های PRO فعال هستند.

en: Package Tracking
fa: پیگیری بسته

en: Page
fa: برگه

en: Page %1$d of %2$d
fa: صفحه %1$d از %2$d

en: Page %s
fa: برگه %s

en: Page Number
fa: شماره صفحه

en: Page not found
fa: صفحه پیدا نشد.

en: Page number with context (i.e. page 2 of 4). Only displayed on page 2 and above.
fa: شماره صفحه با زمینه (مثال: صفحه 2 از 4) فقط در صفحه 2 و بالاتر نمایش داده می شود.

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Pakistan
fa: پاکستان

en: Panel
fa: پنل

en: Paraguay
fa: پاراگوئه

en: Parents
fa: والدین

en: Passed Tests
fa: تست‌های گذرانده

en: Payroll
fa: حقوق و دستمزد

en: Performance
fa: کارایی

en: Performer
fa: اجرا کننده

en: Performer Name
fa: نام مجری

en: Performer URL
fa: URL مجری

en: Permalink Structure
fa: ساختار پیوند یکتا

en: Permalinks are set to a custom structure but the post titles do not appear in the permalinks.
fa: پیوندهای یکتا روی یک ساختار سفارشی تنظیم می شوند اما عنوان‌ها نوشته در پیوندهای یکتا ظاهر نمی شوند.

en: Permalinks are set to the default value. <em>Pretty permalinks</em> are disabled.
fa: پیوندهای یکتا روی مقدار پیش‌فرض تنظیم می شوند. <em>پیوندهای یکتای زیبا</em> غیرفعال هستند.

en: Person
fa: شخص

en: Person or Company
fa: شخص یا شرکت

en: Person/Organization Name
fa: نام شخص/سازمان

en: Personal Blog
fa: وبلاگ شخصی

en: Personal Portfolio
fa: نمونه کار شخصی

en: Persuasive
fa: متقاعد کننده

en: Peru
fa: پرو

en: Pet Owners
fa: صاحبان حیوان خانگی

en: Philippines
fa: فیلیپین

en: Phone
fa: تلفن

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Photographers
fa: عکاسان

en: Pillar Content
fa: محتوای پایه

en: Pinterest Account
fa: حساب پینترست

en: Pinterest Verification ID
fa: شناسه تأیید Pinterest

en: Play icon
fa: آیکون پخش

en: Please activate ACF plugin to use this module.
fa: لطفا افزونه ACF را برای استفاده از این ماژول فعال کنید.

en: Please activate BuddyPress plugin to use this module.
fa: لطفا برای کار کردن افزونه بادی‌پرس این ماژول را به کار ببرید.

en: Please activate Web Stories plugin to use this module.
fa: لطفاً برای استفاده از این ماژول، افزونه Web Stories را فعال کنید.

en: Please activate WooCommerce plugin to use this module.
fa: لطفاً برای استفاده از این ماژول، افزونه ووکامرس را فعال کنید.

en: Please activate bbPress plugin to use this module.
fa: لطفا افزونه bbPress را برای استفاده از این ماژول فعال کنید.

en: Please activate the WPML String Translation plugin to convert Rank Math Setting values in different languages.
fa: جهت تبدیل تنظیمات Rank Math خودتان به زبان‌های مختلف لطفا افزونه WPML String Translation را فعال کنید.

en: Please add at least one valid source URL.
fa: لطفا حداقل یک لینک منبع معتبر اضافه کنید.

en: Please connect your account to use the Content AI.
fa: لطفاً حساب خود را برای استفاده از هوش مصنوعی محتوا متصل کنید.

en: Please enable Redirections module.
fa: لطفاً ماژول تغییر مسیر را فعال کنید.

en: Please enter a valid URL.
fa: لطفا یک نشانی وب معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid email address.
fa: لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please keep only one SEO plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic. %s.
fa: لطفا فقط یک افزونه سئو فعال نگه دارید، در غیر این صورت، ممکن است رتبه و ترافیک خود را از دست دهید. %s

en: Please keep only one Sitemap plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic. %s.
fa: لطفا فقط یک افزونه نقشه سایت را فعال نگه دارید، در غیر این صورت، ممکن است رتبه و ترافیک خود را از دست دهید. %s

en: Please note that this will add the attachment page URLs to the sitemap, not direct image URLs.
fa: لطفا توجه داشته باشید که این آدرس URL صفحه پیوست را به نقشه سایت اضافه می کند، نه پیوندهای مستقیم تصویر

en: Please resolve the issues above to be able to use all SEO features. If you are not sure how to do it, please contact your hosting provider.
fa: لطفاً موارد فوق را حل کنید تا بتوانید از تمام ویژگی‌های سئو استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، با ارائه دهنده میزبان خود تماس بگیرید.

en: Please resolve the issues above to be able to use all features of Rank Math plugin. If you are not sure how to do it, please contact your hosting provider.
fa: لطفاً موارد فوق را حل کنید تا بتوانید از تمام ویژگی‌های افزونه Rank Math استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، با ارائه دهنده میزبان خود تماس بگیرید.

en: Please revise the entered values in the fields as they are not secure. Make the required adjustments and try again.
fa: لطفاً مقادیر وارد شده در فیلدها را اصلاح کنید زیرا ایمن نیستند. تنظیمات لازم را انجام دهید و دوباره امتحان کنید.

en: Please select a file to import.
fa: لطفاً یک پرونده را برای درون‌ریزی انتخاب کنید.

en: Please try reconnecting.
fa: لطفا دوباره وصل شوید.

en: Please update
fa: لطفا بروزرسانی کن

en: Please update the Rank Math SEO plugin to the latest version to use this feature.
fa: لطفا برای استفاده از این قابلیت افزونه Rank Math SEO را به آخرین نسخه به روز کنید.

en: Please use the correct format.
fa: لطفاً از فرمت صحیح استفاده کنید.

en: Plugin Settings
fa: تنظیمات افزونه

en: Plugin deactivated successfully.
fa: افزونه با موفقیت غیرفعال شد.

en: Plugin rollback successful.
fa: بازگرداندن افزونه موفقیت آمیز بود.

en: Plugin settings and site-wide meta data.
fa: تنظیمات افزونه و داده‌های متا در کل سایت

en: Plugin subscription plan
fa: پلن‌های عضویت افزونه

en: Podcast
fa: پادکست

en: Podcast Listeners
fa: شنوندگان پادکست

en: Poetic
fa: شاعرانه

en: Poland
fa: لهستان

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portugal
fa: پرتغال

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Post Author
fa: نویسنده نوشته

en: Post Categories
fa: دسته‌های نوشته

en: Post Category
fa: دسته نوشته

en: Post Excerpt
fa: خلاصه نوشته

en: Post Excerpt Only
fa: فقط خلاصه نوشته

en: Post Formats
fa: ساختار نوشته

en: Post Formats Archive
fa: بایگانی فرمت‌های نوشته

en: Post ID
fa: شناسه نوشته

en: Post Tag
fa: برچسب نوشته

en: Post Tags
fa: برچسب‌های نوشته

en: Post Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی پست

en: Post Title
fa: عنوان نوشته

en: Post Title of parent page
fa: عنوان نوشته صفحه والد

en: Post Titles Missing Focus Keywords
fa: عنوان‌های نوشته بدون کلمه کلیدی اصلی

en: Post Type Name Plural
fa: نام جمع Post Type

en: Post Type Name Singular
fa: نام مفرد Post Type

en: Post Types:
fa: انواع پست‌ها:

en: Post URL
fa: آدرس نوشته

en: Post permalink structure is set to %s.
fa: ساختار پیوند یکتا تنظیم شده به %s

en: Post re-index in progress.
fa: بازایندکس پست در حال انجام می باشد.

en: Posts
fa: نوشته‌ها

en: Posts meta import failed.
fa: درون‌ریزی متا انجام نشد.

en: Powered by %s
fa: قدرت گرفته توسط %s

en: Powerful Schema Generator
fa: سازنده طرحواره قدرتمند

en: Prefix Breadcrumb
fa: پیشوند مسیر راهنما

en: Prefix for the breadcrumb path.
fa: پیشوند برای مسیر مسیر راهنما

en: Preparation Time
fa: زمان آماده سازی

en: Prevent all paginated pages from getting indexed by search engines.
fa: از نمایه شدن صفحات صفحه بندی شده توسط موتورهای جستجو جلوگیری کنید.

en: Prevent paginated pages of single pages and posts to show up in the search results. This also applies for the Blog page.
fa: از نمایش صفحات و پست‌های صفحه‌بندی شده در نتایج جستجو جلوگیری کنید. این برای صفحه وبلاگ نیز اعمال می‌شود.

en: Prevent password protected pages & posts from getting indexed by search engines.
fa: از نمایه شدن صفحات و پست‌های محافظت شده با رمز عبور توسط موتورهای جستجو جلوگیری کنید.

en: Prevent search results pages from getting indexed by search engines. Search results could be considered to be thin content and prone to duplicate content issues.
fa: از نمایه شدن صفحات نتایج جستجو توسط موتورهای جستجو جلوگیری کنید. نتایج جستجو می تواند به عنوان محتوای کوچک و مستعد تکرار مطالب محتوا تلقی شود.

en: Prevents a snippet from being shown in the search results
fa: جلوگیری از نمایش یک snippet در نتایج جستجو

en: Prevents images on a page from being indexed by Google and other search engines
fa: از ایندکس شدن تصاویر موجود در یک صفحه، توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو جلوگیری می‌کند.

en: Prevents pages from being indexed and displayed in search engine result pages
fa: جلوگیری از نمایه سازی و نمایش صفحات در صفحات نتایج موتوهای جستجو

en: Prevents search engines from following links on the pages
fa: جلوگیری از دنبال کردن لینک ها در صفحات توسط موتورهای جستجو

en: Prevents search engines from showing Cached links for pages
fa: جلوگیری از نمایش پیوندهای کش شده برای صفحات توسط موتورهای جستجو

en: Price
fa: قیمت

en: Price Currency
fa: واحد پول

en: Price Range
fa: حدود قیمت

en: Price Valid Until
fa: قیمت معتبر تا

en: Primary Taxonomy
fa: طبقه‌بندی اولیه

en: Primary Terms
fa: طبقه‌بندی اصلی

en: Print
fa: چاپ

en: Priority
fa: اولویت

en: Proceed to Help Page
fa: برو به صفحه راهنما

en: Proceed to Settings
fa: برو به تنظیمات

en: Product
fa: محصول

en: Product Brand
fa: برند محصول

en: Product Currency
fa: واحد پول محصول

en: Product In-Stock
fa: موجودی انبار

en: Product Price
fa: قیمت کالا

en: Product SKU
fa: شناسه محصول

en: Product Support
fa: پشتیبانی محصول

en: Product's SKU of the current product
fa: شناسه محصول برای محصول فعلی

en: Product's SKU.
fa: شناسه محصول

en: Product's brand of the current product
fa: برند محصول از محصول فعلی

en: Product's brand.
fa: برند محصول

en: Product's price of the current product
fa: قیمت محصول فعلی

en: Product's price.
fa: قیمت محصول

en: Product's short description of the current product
fa: توضیحات کوتاه محصول

en: Product's short description.
fa: توضیحات کوتاه محصول

en: Products
fa: محصولات

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
fa: محصولات برچسب خورده "%s"

en: Professionals
fa: متخصصان

en: Proudly display the calculated SEO Score as a badge on the front end. It can be disabled for specific posts in the post editor.
fa: با افتخار امتیاز سئو محاسبه شده را به عنوان یک نشان در قسمت جلویی (front-end) نمایش دهید. می تواند برای پست های خاص در ویرایشگر پست غیرفعال شود.

en: Provide a detailed description of your organization.
fa: شرح مفصلی از سازمان خود ارائه دهید.

en: Provide relevant details of your company to include in the Organization Schema.
fa: جزئیات مربوط به شرکت خود را برای درج در اسکیمای سازمان ارائه دهید.

en: Public Post Types
fa: انواع پست‌های عمومی

en: Public Taxonomies
fa: طبقه‌بندی‌های عمومی

en: Publication date of the current post/page <strong>OR</strong> specified date on date archives
fa: تاریخ انتشار نوشته/صفحه فعلی <strong>یا</strong> تاریخ مشخص شده در بایگانی‌های تاریخ

en: Publish date with custom formatting pattern.
fa: تاریخ را با الگوی قالب بندی سفارشی منتشر کنید.

en: Published Date
fa: تاریخ انتشار

en: Purge Analytics Cache
fa: پاکسازی کش تجزیه و تحلیل‌ها

en: RSS After Content
fa: RSS پس از محتوا

en: RSS Before Content
fa: RSS قبل از محتوا

en: Rank Math Dashboard
fa: پیشخوان Rank Math

en: Rank Math Free
fa: Rank Math رایگان

en: Rank Math Knowledge Base
fa: پایگاه دانش Rank Math

en: Rank Math Overview
fa:  نمای کلی Rank Math

en: Rank Math PRO
fa: نسخه حرفه ای Rank Math

en: Rank Math Product Registration
fa: ثبت نام در Rank Math

en: Rank Math SEO Analyzer error:
fa: خطای آنالیز سئو Rank Math:

en: Rank Math SEO Redirection Debugger
fa: اشکال‌زدایی تغییر مسیر Rank Math SEO

en: Rank Math SEO is the Best WordPress SEO plugin with the features of many SEO and AI SEO tools in a single package to help multiply your SEO traffic.
fa: سئو Rank Math بهترین افزونه سئو وردپرس است که دارای ویژگی های بسیاری از ابزارهای سئو و هوش مصنوعی سئو در یک بسته واحد است تا به افزایش ترافیک سئو شما کمک کند.

en: Rank Math Team
fa: تیم Rank Math

en: Rank Math WordPress SEO plugin
fa: افزونه سئو ورپرس Rank Math

en: Rank Math [SEO Report] - %s
fa: Rank Math [گزارش سئو] - %s

en: Rank Math allows you to set a focus keyword for every post and page you write - the option is in the "Meta Box", which appears under the text editor in the screen where you write and edit content.
fa: Rank Math به شما امکان می دهد یک کلمه کلیدی اصلی را برای هر نوشته و صفحه‌ای که می نویسید تنظیم کنید - تنظیم در "جعبه متا "است، که در زیر ویرایشگر متن در صفحه نمایش جایی که می نویسید و ویرایش می کنید، ظاهر می شود.

en: Rank Math auto-update option is enabled on your site.
fa: بروزرسانی خودکار Rank Math روی سایت شما فعال است.

en: Rank Math automates everything, use below button to connect your site with Google Search Console and Google Analytics. It will verify your site and submit sitemaps automatically. %s
fa: Rank Math همه چیز را خودکار می کند، برای اتصال سایت خود با Google Search Console و Google Analytics از دکمه زیر استفاده کنید. این سایت شما را تأیید می کند و نقشه‌های سایت را به طور خودکار ارسال می کند. %s

en: Rank Math cannot be connected because your site URL doesn't appear to be a valid URL. If the domain name contains special characters, please make sure to use the encoded version in the %1$s &amp; %2$s fields on the %3$s page.
fa: Rank Math نمی‌تواند متصل شود زیرا URL سایت شما به نظر یک URL معتبر نمی‌باشد. اگر نام دامنه حاوی نویسه‌های خاصی است، لطفاً مطمئن شوید که از نسخه رمزگذاری‌شده در فیلدهای %1$s و %2$s در صفحه %3$s استفاده کنید.

en: Rank Math could not detect if a robots.txt file exists or not because of a filesystem issue. The file contents entered here may not be applied.
fa: Rank Math نمی‌تواند تشخیص دهد که فایل robots.txt وجود دارد یا نه بخاطر اینکه فایل های سیستمی مشکل دارند. محتویات فایل وارد شده در اینجا ممکن است اعمال نشود.

en: Rank Math generates the default Sitemaps only and WPML takes care of the rest. When a search engine bot visits any post/page, it is shown hreflang tag that helps it crawl the translated pages. This is one of the recommended methods by Google. Please %s
fa: Rank Math فقط نقشه های پیش فرض سایت را ایجاد می کند و رسیدگی به بقیه موارد بر عهده WPML است. وقتی ربات موتور جستجو از هر پست/صفحه‌ای بازدید می کند، Rank Math برچسب hreflang را نمایش می دهد که به ربات کمک می کند تا صفحات ترجمه شده را وارسی کند. این یکی از روش‌های توصیه شده توسط Google است. لطفا %s

en: Rank Math has detected a new post type: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a> and <a href="%3$s">the Sitemap</a>.
fa: Rank Math نوع جدیدی از پست را شناسایی کرده است: %1$s. ممکن است بخواهید تنظیمات <a href="%2$s">عنوان‌ها و متا</a> و <a href="%3$s">نقشه سایت</a> را بررسی کنید.

en: Rank Math has detected a new post type: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a>.
fa: Rank Math نوع جدیدی از پست را شناسایی کرده است: %1$s. ممکن است بخواهید تنظیمات <a href="%2$s">عنوان‌ها و متا</a> را بررسی کنید.

en: Rank Math has detected new post types: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a> and <a href="%3$s">the Sitemap</a>.
fa: Rank Math نوع جدید نوشته (%1$s) را تشخیص دادیم. ممکن است بخواهید تنظیمات <a href="%2$s">عنوان‌ها و متا صفحات</a> و <a href="%3$s">نقشه سایت</a> را بررسی کنید.

en: Rank Math has detected new post types: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a>.
fa: Rank Math انواع پست های جدید را شناسایی کرده است: %1$s. ممکن است بخواهید تنظیمات <a href="%2$s">عنوان‌ها و متا</a> را بررسی کنید.

en: Rank Math is compatible with your PHP version but we recommend updating to PHP 7.4 for increased speed and security.
fa: Rank Math با نسخه PHP شما سازگار است اما ما برای افزایش سرعت و امنیت بروزرسانی به PHP 7.4 را توصیه می کنیم.

en: Rank Math is importing latest data from connected Google Services, %1$s remaining.
fa: Rank Math در حال وارد کردن آخرین داده ها از سرویس های متصل Google است، %1$s باقیمانده است.

en: Rank Math plugin could not be connected.
fa: افزونه Rank Math نمی تواند متصل شود.

en: Rank Math requires PHP version %s or above. Please update PHP to run this plugin.
fa: Rank Math به نسخه PHP %s یا بالاتر نیاز دارد. لطفاً PHP را برای اجرای این افزونه بروز کنید.

en: Rank Math uses these focus keywords to analyze your on-page content.  It can tell if you've done a good job of optimizing your text to rank for these keywords.
fa: Rank Math از این کلمات کلیدی اصلی برای تحلیل محتوای صفحه شما استفاده می کند. این می تواند به شما بگوید که آیا شما در بهینه سازی متن خود برای رتبه‌بندی این کلمات کلیدی کار خوبی انجام داده اید یا خیر.

en: Rank Math will not auto-update because you have rolled back to a previous version. Update to the latest version manually to make this option work again.
fa: Rank Math به صورت خودکار بروز نمی شود زیرا شما به نسخه قبلی بازگردانی داشته اید. برای فعال کردن مجدد بروزرسانی خودکار، به صورت دستی به جدیدترین نسخه آپدیت کنید.

en: Rank Your Content With the Power of PRO & A.I.
fa: با قدرت PRO و A.I، محتوای خود را رتبه بندی کنید.

en: Re-create Missing Database Tables
fa: جداول از دست رفته در پایگاه داده را دوباره ایجاد کند.

en: Re-create Tables
fa: ایجاد مجدد جداول

en: Read <a href="%1$s" target="_blank">this article</a> for detailed instructions on setting up your Google Webmaster account and getting Rank Math to work with the Google Search Console.
fa: برای دستورالعمل‌های دقیق در مورد تنظیم حساب Google Webmaster خود و گرفتن Rank Math برای کار با کنسول جستجوی Google <a href="%1$s" target="_blank">این مقاله</a> را بخوانید.

en: Read Only
fa: فقط خواندنی

en: Read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Read more about it here.
fa: اطلاعات بیشتر در مورد آن را در اینجا بخوانید.

en: Read more by following this link.
fa: برای مطالعه بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

en: Ready
fa: آماده

en: Ready to switch to Google Analytics 4? %s
fa: برای تغییر به Google Analytics 4 آماده‌اید؟ %s

en: Reasons
fa: دلایل

en: Rebuild Index
fa: بازسازی ایندکس

en: Rebuild Index for Analytics
fa: بازسازی ایندکس برای آنالیتیکس

en: Recalculate SEO Scores
fa: محاسبه دوباره امتیاز سئو

en: Recalculate Scores
fa: محاسبه مجدد امتیازات

en: Recalculating SEO Scores
fa: محاسبه مجدد امتیازات سئو

en: Recalculating scores for posts %1$s - %2$s...
fa: در حال محاسبه امتیاز برای نوشته‌های %1$s - %2$s...

en: Receive Analytics reports periodically in email.
fa: گزارش‌های تجزیه و تحلیل را به صورت دوره‌ای از طریق ایمیل دریافت کنید.

en: Receive periodic SEO Performance reports via email. Once enabled and options are saved, you can see %1$s the preview here%2$s.
fa: گزارش های دوره ای عملکرد سئو را از طریق ایمیل دریافت کنید. پس از فعال شدن و ذخیره گزینه ها، می توانید پیش نمایش را در %1$sاینجا ببینید%2$s.

en: Recipe
fa: دستورالعمل

en: Recipe Ingredients
fa: اجزاء دستورالعمل

en: Recipe Instructions
fa: راهنمای دستورالعمل

en: Recipe Video Description
fa: توضیحات ویدئو

en: Recipe Video Name
fa: نام ویدیو دستورالعمل

en: Recipe Video Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی دستورالعمل

en: Recipe Yield
fa: بازده دستورالعمل

en: Recommended: PHP 7.4 or later
fa: توصیه می شود: PHP 7.4 یا بالاتر

en: Reconnect
fa: اتصال مجدد

en: Records the URLs on which visitors & search engines run into 404 Errors. You can also turn on Redirections to redirect the error causing URLs to other URLs.
fa: URL‌هایی را که بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو روی آنها خطای 404 دریافت می کنند ثبت می کند. همچنین می‌توانید برای تغییر مسیر URL دارای خطا به URL‌های دیگر، تغییر مسیر را فعال کنید.

en: Redirect
fa: تغییر مسیر

en: Redirect Attachments
fa: تغییر مسیر پیوست‌ها

en: Redirect Orphan Attachments
fa: تغییر مسیر پیوست‌های بدون والد

en: Redirect all attachment page URLs to the post they appear in. For more advanced redirection control, use the built-in %s.
fa: همه URL‌های صفحه پیوست را به پستی که در آن ظاهر می شود هدایت کنید. برای کنترل مسیر هدایت پیشرفته تر، از %s استفاده کنید.

en: Redirect attachments without a parent post to this URL. Leave empty for no redirection.
fa: پیوست‌های بدون نوشته والد را به URL تغییر مسیر دهید. برای تغییر مسیر ندادن خالی بگذارید.

en: Redirect non-existent content easily with 301 and 302 status code. This can help improve your site ranking. Also supports many other response codes.
fa: محتوای ناموجود را به راحتی تغییر مسیر ۳۰۱ و ۳۰۲ بدهید. این به بهبود رتبه سایت شما کمک می‌کند. همچنین بسیاری از کدهای مرتبط را پشتیبانی می‌کند.

en: Redirect the current URL
fa: تغییر مسیر فعلی

en: Redirect to Homepage
fa: تغییر مسیر به صفحه اصلی

en: Redirecting from
fa: تغییر مسیر از

en: Redirecting in %s seconds...
fa: هدایت در %s ثانیه ...

en: Redirection Count
fa: تعداد تغییر مسیرها

en: Redirection Debugger
fa: اشکال زدایی تغییر مسیر

en: Redirection Hits
fa: تغییر مسیر بازدیدها

en: Redirection Manager
fa: مدیریت تغییر مسیر

en: Redirection Settings
fa: تنظیمات تغییر مسیر

en: Redirection Type
fa: نوع تغییر مسیر

en: Redirection rules successfully deleted.
fa: قوانین تغییر مسیر با موفقیت حذف شدند.

en: Redirection successfully activated.
fa: تغییر مسیر با موفقیت فعال شد.

en: Redirection successfully deactivated.
fa: تغییر مسیر با موفقیت غیرفعال شد.

en: Redirection successfully deleted.
fa: تغییر مسیر با موفقیت حذف شد.

en: Redirection successfully moved to Trash.
fa: تغییر مسیر با موفقیت به زباله‌دان منتقل شد.

en: Redirection successfully restored.
fa: تغییر مسیر با موفقیت ترمیم شد.

en: Redirection updated successfully.
fa: تغییر مسیر با موفقیت بروزرسانی شد.

en: Redirections
fa: تغییر مسیرها

en: Redirections Manager
fa: مدیریت تغییر مسیرها

en: Redirections can be exported to your .htaccess file for faster redirections, in SEO > Settings > Import/Export.
fa: برای تغییر مسیرهای سریع، در سئو > تنظیمات > درون‌ریزی/برون‌بری، تغییر مسیرها می توانند به پرونده .htaccess شما صادر شوند.

en: Referer
fa: ارجاع دهنده

en: Regex
fa: عبارت باقاعده (Regex)

en: Register at Google Search Console and verificate your site by adding the code to <a href="%1$s">Settings &gt; Verificate Tools</a>, then navigate to <a href="%2$s">Settings &gt; Search Console</a> to authenticate and link your site.
fa: در کنسول جستجوی گوگل ثبت نام کنید و با افزودن کد به <a href="%1$s">تنظیمات> ابزار تایید</a> سایت خود را تأیید کنید. سپس برای تایید و پیوند کردن سایت خود به <a href="%2$s">تنظیمات > جستجو کنسول</a> بروید.

en: Reinstalling, please wait...
fa: نصب دوباره، لطفاً منتظر بمانید...

en: Remove
fa: حذف

en: Remove /category/ from category archive URLs. %s <br>E.g. <code>example.com/category/my-category/</code> becomes <code>example.com/my-category</code>
fa: /category/ را از پیوندهای بایگانی دسته حذف کنید. %s <br>برای مثال: <code>example.com/category/my-category/</code> می شود: <code>example.com/my-category</code>

en: Remove Generator Tag
fa: حذف ایجادکننده برچسب

en: Remove Rank Math Transients
fa: حذف داده‌های گذرای Rank Math

en: Remove Schema Markup Data from WooCommerce Shop archive pages.
fa: داده های نشانه گذاری طرحواره را از صفحات بایگانی فروشگاه ووکامرس حذف کنید.

en: Remove Schema Markup on Shop Archives
fa: حذف نشانه‌گذاری طرحواره در بایگانی فروشگاه

en: Remove Snippet Data
fa: حذف داده Snippet

en: Remove WooCommerce generator tag from the source code.
fa: حذف ایجادکننده برچسب ووکامرس از کد منبع

en: Remove base
fa: حذف پایه

en: Remove category base
fa: حذف پایه دسته

en: Remove custom canonical URL
fa: حذف URL متعارف سفارشی

en: Remove parent slugs from category URL.
fa: نامک‌های والد را از URL دسته حذف کنید.

en: Remove prefix from category URL.
fa: حذف پیشوند از URL دسته

en: Remove prefix like %1$s from product URL chosen at %2$s
fa: پیشوندهایی مانند %1$s را از لینک محصول انتخاب شده در %2$s حذف کنید.

en: Remove redirection
fa: حذف تغییر مسیر

en: Remove schema data from %s.
fa: داده‌های schema را از %s حذف کنید.

en: Remove transients
fa: حذف داده‌های گذرا

en: Repeat Count
fa: تعداد تکرار

en: Repeat Frequency
fa: تکرار فراوانی

en: Requirements
fa: الزامات

en: Reservations
fa: رزروها

en: Reset Options
fa: بازنشانی تنظیمات

en: Response
fa: پاسخ

en: Response Code
fa: کد پاسخ

en: Response Code Help
fa: راهنمای کد پاسخ

en: Response Message
fa: پاسخ پیام

en: Restart SEO Analyzer
fa: شروع مجدد آنالیز سئو

en: Restaurant
fa: رستوران

en: Restore
fa: بازیابی

en: Results for %s
fa: نتایج برای %s

en: Retirees
fa: بازنشستگان

en: Return to dashboard
fa: بازگشت به داشبورد

en: Review (Unsupported)
fa: دیدگاه (پشتیبانی نشده)

en: Review 404 errors on your site
fa: مرور خطاهای 404 در سایت

en: Review analytics and sitemaps
fa: تجزیه و تحلیل‌ها و نقشه‌های سایت را مرور کنید

en: Rewrite Titles
fa: بازنویسی عنوان‌ها

en: Roadside Assistance
fa: امداد جاده‌ای

en: Robots Meta
fa: متا ربات‌ها

en: Robots Txt
fa: Robotx Txt

en: Role Manager
fa: مدیریت دسترسی

en: Role Manager Settings
fa: تنظیمات مدیریت دسترسی

en: Roll back to this version.
fa: به این نسخه برگردید.

en: Rollback Plugin
fa: افزونه برگشت

en: Rollback Version
fa: نسخه بازگشت

en: Rollback to Previous Version
fa: بازگرداندن به نسخه قبلی

en: Rolled Back Version:
fa: نسخه عقب گرد:

en: Romania
fa: رومانی

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسیه

en: Russian Federation
fa: فدراسیون روسیه

en: SEO Analysis for
fa: آنالیز سئو برای

en: SEO Analysis for this page
fa: آنالیز سئو برای این صفحه

en: SEO Analyzer
fa: تحلیلگر سئو

en: SEO Analyzer %s
fa: تحلیلگر سئو %s

en: SEO Analyzer data has already been cleared.
fa: داده های آنالیز سئو قبلاً پاک شده است.

en: SEO Analyzer data successfully deleted.
fa: اطلاعات آنالیز سئو با موفقیت حذف شدند.

en: SEO Description
fa: توضیح سئو

en: SEO Details
fa: جزئیات سئو

en: SEO Email Reports
fa: گزارشات ایمیل SEO

en: SEO Notice: you just changed the slug of a %1$s and Rank Math has automatically created a redirection. You can edit the redirection by <a href="%2$s">clicking here</a>.
fa: اطلاعیه سئو: شما نامک یک %1$s را تغییر داده‌اید و Rank Math بطور خودکار تغییر مسیر ایجاد کرده است. می‌توانید تغییر مسیر را در <a href="%2$s">اینجا</a> ویرایش کنید.

en: SEO Report of Your Website
fa: گزارش سئوی وب سایت شما

en: SEO Score
fa: امتیاز سئو

en: SEO Score Position
fa: جایگاه نمره سئو

en: SEO Score Post Types
fa: نمره سئو Post Types

en: SEO Score Template
fa: الگوی نمره سئو

en: SEO Score: Bad
fa: امتیاز سئو: بد

en: SEO Score: Good
fa: امتیاز سئو: خوب

en: SEO Score: Ok
fa: امتیاز سئو: قبول

en: SEO Settings
fa: تنظیمات سئو

en: SEO Settings for %s
fa: تنظیمات سئو برای %s

en: SEO Settings for Date Archives
fa: تنظیمات سئو برای بایگانی تاریخ

en: SEO Settings for Search Page
fa: تنظیمات سئو برای صفحه جستجو

en: SEO Title
fa: عنوان سئو

en: SEO Titles
fa: عناوین سئو

en: SEO Titles &amp; Meta
fa: عنوان‌های سئو ومتا

en: SEO Tweaks
fa: ترفندهای سئو

en: SEO by Rank Math
fa: سئو توسط Rank Math

en: SEO meta successfully updated in %d item. | SEO meta successfully updated in %d items.
fa[0]: متای SEO با موفقیت در %d مورد بروز شد.

en: SEO meta successfully updated in %d posts. The process was stopped as you have used all the credits on your site.
fa: متای سئو با موفقیت در %d نوشته به‌روز شد. این روند متوقف شد زیرا شما از تمام اعتبارات سایت خود استفاده کرده‌اید.

en: SEO options related to featured images and media appearing in your post content. %s.
fa: تنظیمات سئو مربوط به تصاویر شاخص و رسانه‌های نمایش داده شده در محتوای نوشته %s

en: Salary
fa: حقوق

en: Salary Currency
fa: واحد پولی دستمزد

en: Sales
fa: حراج‌ها

en: Satirical
fa: طنز

en: Saturday
fa: شنبه

en: Saudi Arabia
fa: عربستان سعودی

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save and Continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Schema
fa: طرحواره

en: Schema (Structured Data)
fa: طرحواره (داده‌های ساختار یافته)

en: Schema Markup
fa: نشانه گذاری Schema

en: Schema Markup
fa: نشانه گذاری Schema

en: Schema Type
fa: نوع طرحواره

en: Schema Type for %s
fa: نوع طرحواره برای %s

en: Schema adds metadata to your website, resulting in rich search results and more traffic.
fa: Schema متاداده را به وب سایت شما اضافه می کند و منجر به نتایج جستجوی غنی و ترافیک بیشتر می شود.

[ctx: Schema type name in a field description]
en: Article
fa: مقاله

en: Screen Content
fa: محتوای صفحه

en: Search
fa: جستجو

en: Search Console
fa: کنسول جستجو

en: Search Console Verification Page
fa: صفحه تأیید کنسول جستجو

en: Search Engine Optimization by Rank Math - https://rankmath.com/
fa: بهینه‌سازی موتور جستجو توسط Rank Math - https://rankmath.com/

en: Search Engine Optimization by Rank Math PRO - https://rankmath.com/
fa: بهینه‌سازی موتور جستجو توسط Rank Math PRO - https://rankmath.com/

en: Search Options
fa: تنظیمات جستجو

en: Search Query
fa: جستجوی کوئری

en: Search Results Format
fa: فرمت نتایج جستجو

en: Search Results Title
fa: عنوان نتایج جستجو

en: Search Traffic
fa: ترافیک جستجو

en: Search engines may prominently display your contact phone number for mobile users.
fa: موتورهای جستجو ممکن است شماره تلفن مخاطب شما را برای کاربران تلفن همراه به صورت برجسته نمایش دهند.

en: Search query (only available on search results page)
fa: جستجوی کوئری (فقط در صفحه نتایج جستجو موجود است)

en: Search the Knowledge Base for answers to your questions:
fa: برای پاسخ به سؤالات خود در پایگاه دانش جستجو کنید:

en: Security
fa: امنیت

en: See your Google Search Console, Analytics and AdSense data without leaving your WP dashboard. %s.
fa: داده‌های کنسول جستجوی گوگل، آنالیتیکس و AdSense خود را بدون ترک پیشخوان وردپرس مشاهده کنید. %s.

en: Seems like your site URL has changed since you connected to Rank Math.
fa: URL سایت شما از زمانی که به Rank Math متصل شدید تغییر کرده است.

en: Select Page
fa: انتخاب صفحه

en: Select Post Type
fa: انتخاب نوع پست

en: Select Product Brand Taxonomy to use in Schema.org & OpenGraph markup.
fa: طبقه‌بندی برند محصولات را برای استفاده در نشانه گذاری Schema.org و OpenGraph انتخاب کنید.

en: Select a page
fa: انتخاب یک صفحه

en: Select a page on your site where you want to show the LocalBusiness meta data.
fa: صفحه‌ای را در سایت خود انتخاب کنید که می خواهید داده‌های متا تجارت محلی را نشان دهید.

en: Select custom robots meta for Group archive pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
fa: متا ربات‌های سفارشی را برای صفحات بایگانی گروه انتخاب کنید. در غیر این صورت، از متا پیش‌فرض استفاده می شود، همانطور که در برگه عمومی متا تنظیم شده است.

en: Select custom robots meta for author page, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
fa: متا ربات‌های سفارشی را برای صفحه نویسنده انتخاب کنید، مانند <code>nofollow</code> ،<code>noarchive</code> و ... . در غیر این صورت، از متا پیش‌فرض استفاده می شود، همانطور که در برگه عمومی متا تنظیم شده است.

en: Select custom robots meta for homepage, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
fa: متا ربات‌های سفارشی را برای صفحه اصلی انتخاب کنید، مانند <code>nofollow</code> ،<code>noarchive</code> و ... . در غیر این صورت، از متا پیش‌فرض استفاده می شود، همانطور که در برگه عمومی متا تنظیم شده است.

en: Select custom robots meta, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. for %s archive pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
fa: متا ربات‌های سفارشی، مانند <code>nofollow</code> ،<code>noarchive</code> و ... را انتخاب کنید برای صفحات بایگانی %s انتخاب کنید. در غیر این صورت، از متا پیش‌فرض استفاده می شود، همانطور که در زبانه همگانی متا تنظیم شده است.

en: Select custom robots meta, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. for single %s pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
fa: برای صفحات تکی %s، متا ربات‌های سفارشی، مانند <code>nofollow</code> ،<code>noarchive</code> و ... را انتخاب کنید. در غیر این صورت، از متا پیش‌فرض استفاده می شود، همانطور که در زبانه همگانی متا تنظیم شده است.

en: Select data to import.
fa: داده را برای درون‌ریزی انتخاب کنید.

en: Select opening hours. You can add multiple sets if you have different opening or closing hours on some days or if you have a mid-day break. Times are specified using 24:00 time.
fa: ساعات کاری را انتخاب کنید. اگر در بعضی از روزها ساعت‌های مختلف باز یا بسته شدن دارید یا می خواهید یک استراحت در اواسط روز داشته باشید، می‌توانید چندین مجموعه اضافه کنید. زمان‌ها با استفاده از 24:00 مشخص می شوند.

en: Select post types to enable SEO options for them and include them in the sitemap.
fa: انواع پست‌ها را انتخاب کنید تا تنظیمات سئو برای آنها فعال شود و آنها را در نقشه سایت درج کنید.

en: Select taxonomies to enable SEO options for them and include them in the sitemap.
fa: طبقه‌بندی را انتخاب کنید تا تنظیمات سئو را برای آنها فعال کنید و آنها را در نقشه سایت قرار دهید.

en: Select the default list style for the Table of Contents block.
fa: سبک فهرست پیش‌فرض را برای بلوک فهرست مطالب انتخاب کنید.

en: Select the page to display the HTML sitemap. Once the settings are saved, the sitemap will be displayed below the content of the selected page.
fa: صفحه ای را برای نمایش نقشه سایت HTML انتخاب کنید. پس از ذخیره تنظیمات، نقشه سایت در زیر محتوای صفحه انتخاب شده نمایش داده می شود.

en: Select the type that best describes your business. If you can't find one that applies exactly, use the generic "Organization" or "Local Business" types.
fa: نوعی را انتخاب کنید که به بهترین وجه شغل شما را توصیف کند. اگر نمی توانید یک مورد را پیدا کنید که دقیقاً صدق کند، از انواع عمومی "سازمان" یا "تجارت محلی" استفاده کنید.

en: Select this if you have a custom Rank Math settings file you want to use.
fa: اگر پرونده تنظیمات Rank Math سفارشی دارید که می خواهید از آن استفاده کنید، این مورد را انتخاب کنید.

en: Selected page:
fa: صفحه انتخاب شده:

en: Selected page: %s
fa: صفحه انتخاب شده: %s

en: Selected page: <a href="%s" target="_blank" class="rank-math-selected-page">%s</a>
fa: صفحه انتخاب شده: <a href="%s" target="_blank" class="rank-math-selected-page">%s</a>

en: Selected roles will be excluded from the XML &amp; HTML sitemaps.
fa: نقش های انتخاب شده از نقشه های سایت XML و HTML حذف خواهند شد.

en: Self-Hosted Analytics JS File
fa: میزبانی فایل های جاواسکریپت توسط خودتان

en: Send URLs directly to the IndexNow API.
fa: URL ها را مستقیماً به IndexNow API ارسال کنید.

en: Senegal
fa: سنگال

en: Seniors
fa: سالمندان

en: Separator Character
fa: کاراکتر جداکننده

en: Separator character or string that appears between breadcrumb items.
fa: کاراکتر جداکننده یا رشته‌ای که بین آیتم‌های مسیر راهنما مشاهده می شود.

en: Separator character, as set in the Title Settings
fa: کاراکتر جداکننده، تنظیم به همان تنظیمات عنوان

en: Serbia
fa: صربستان

en: Served from cache
fa: ارائه شده از حافظه پنهان

en: Serves Cuisine
fa: سرو غذاها

en: Service
fa: سرویس

en: Service Type
fa: نوع خدمات

en: Set Schema: Default (%s)
fa: تنظیم طرحواره: پیش‌فرض (%s)

en: Set Schema: None
fa: تنظیم طرحواره: هیچ

en: Set capabilities here.
fa: قابلیت‌ها را در اینجا تنظیم کنید.

en: Set default values for the 404 error monitor here.
fa: مقادیر پیش‌فرض را برای مانیتور خطای 404 در اینجا تنظیم کنید.

en: Set default values for the redirection module from here.
fa: مقادیر پیش‌فرض را برای ماژول تغییر مسیر از اینجا تنظیم کنید.

en: Set the sitemap options for author archive pages. %s.
fa: تنظیمات نقشه سایت برای صفحات بایگانی نویسنده را تنظیم کنید. %s

en: Set to follow
fa: تنظیم به follow

en: Set to index
fa: تنظیم به index

en: Set to nofollow
fa: تنظیم به nofollow

en: Set to noindex
fa: تنظیم به noindex

en: Set up temporary or permanent redirections. Combined with the 404 monitor, you can easily redirect faulty URLs on your site, or add custom redirections.
fa: تغییر مسیرهای موقت یا دائمی را تنظیم کنید. همراه با مانیتور 404، می‌توانید URL‌های معیوب را به راحتی در سایت خود تغییر مسیر دهید یا تغییر مسیرهای سفارشی را اضافه کنید.

en: Sets the max number of rows in a log. Set to 0 to disable the limit.
fa: حداکثر تعداد ردیف‌ها را در یک گزارش تنظیم می کند. برای غیرفعال کردن محدودیت، روی 0 تنظیم کنید.

en: Setting empty archives to <code>noindex</code> is useful for avoiding indexation of thin content pages and dilution of page rank. As soon as a post is added, the page is updated to <code>index</code>.
fa: تنظیم بایگانی‌های خالی به <code>noindex</code> برای جلوگیری از نمایه شدن صفحات با محتوای کم و بهتر شدن رتبه صفحه مفید است. به محض افزودن یک نوشته، صفحه به <code>index</code> بروز می شود.

en: Setting focus keywords for your posts allows Rank Math to analyse the content.
fa: تنظیم کلمات کلیدی اصلی برای نوشته‌های شما به Rank Math امکان تجزیه و تحلیل محتوا را می دهد.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings Backup
fa: تنظیمات نسخه پشتیبان

en: Settings File
fa: انتخاب پرونده

en: Settings could not be imported:
fa: تنظیمات نمی‌توانند درون‌ریزی شوند:

en: Settings could not be imported: Upload failed.
fa: امکان درون‌ریزی تنظیمات وجود ندارد: بارگذاری انجام نشد.

en: Settings import failed.
fa: درون‌ریزی تنظیمات انجام نشد.

en: Settings imported successfully.
fa: تنظیمات با موفقیت وارد شدند.

en: Settings successfully imported. Your old configuration has been saved as a backup.
fa: تنظیمات با موفقیت درون‌ریزی شدند. پیکربندی قدیمی شما به عنوان پشتیبان ذخیره شده است.

en: Setup Advanced Options
fa: راه اندازی تنظیمات پیشرفته

en: Setup Rank Math
fa: اجرای Rank Math

en: Setup Tutorial
fa: آموزش راه اندازی

en: Setup Wizard
fa: راه اندازی سریع

en: Setup Wizard - Rank Math
fa: راه انداز - Rank Math

en: Share
fa: اشتراک گذاری

en: Shortcode
fa: کد کوتاه

en: Show Blog Page
fa: نمایش صفحه وبلاگ

en: Show Blog Page in Breadcrumb.
fa: صفحه وبلاگ را در مسیر راهنما نمایش دهید.

en: Show Category(s)
fa: نمایش دسته (ها)

en: Show Dates
fa: نمایش تاریخ‌ها

en: Show Homepage Link
fa: نمایش پیوند صفحه اصلی

en: Show SEO Score to Visitors
fa: نمایش امتیاز سئو به بازدیدکنندگان

en: Show more
fa: اطلاعات بیشتر

en: Show published dates for each post & page.
fa: تاریخ های منتشر شده برای هر پست و صفحه نمایش دهید.

en: Show the post/term titles, or the SEO titles in the HTML sitemap.
fa: عناوین پست/دسته یا عناوین سئو را در نقشه سایت HTML نشان دهید.

en: Simple
fa: ساده

en: Since you are using an NGINX server, you may need to add the following code to your %s <strong>if your Sitemap pages are not loading</strong>. If you are unsure how to do it, please contact your hosting provider.
fa: از آنجا که شما از یک سرور NGINX استفاده می کنید، <strong>اگر صفحات نقشه سایت شما بارگیری نمی شوند</strong> ممکن است لازم باشد کد زیر را به %s خود اضافه کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، لطفا با ارائه دهنده میزبانی خود تماس بگیرید.

en: Singapore
fa: سنگاپور

en: Single %s Description
fa: توضیحات %s

en: Single %s Title
fa: عنوان %s

en: Site
fa: سایت

en: Site Address (URL)
fa: نشانی سایت (URL)

en: Site Description
fa: توضیحات سایت

en: Site Tagline
fa: شعار سایت

en: Site Title
fa: عنوان سایت

en: Site disconnected successfully.
fa: سایت با موفقیت قطع شد.

en: Site token
fa: توکن سایت

en: Site wide plugins auto-update option is disabled on your site.
fa: گزینه بروز رسانی خودکار افزونه ها در سایت شما غیرفعال است.

en: Site-Wide Analysis
fa: آنالیز گسترده سایت

en: Site-wide analysis
fa: آنالیز گسترده سایت

en: Sitemap Settings
fa: تنظیمات نقشه سایت

en: Sitemap URL: %s
fa: URL نقشه سایت: %s

en: Sitemaps
fa: نقشه‌های سایت

en: Size: %s
fa: اندازه: %s

en: Skip Now
fa: رد کردن

en: Skip Step
fa: رد مرحله

en: Skip, Don't Import Now
fa: رد، اکنون وارد نکنید

en: Slack Enhanced Sharing
fa: اشتراک گزاری تقویت شده Slack

en: Slovak
fa: اسلواکی

en: Slovakia
fa: اسلواکی

en: Slovenia
fa: اسلوونی

en: Slovenian
fa: اسلوونیایی

en: Small Business Site
fa: سایت تجاری کوچک

en: Snippet
fa: اسنیپت

en: Social Media Users
fa: کاربران شبکه‌های اجتماعی

en: Social Meta
fa: متا اجتماعی

en: Software Application
fa: نرم افزار کاربردی

en: Sorry, field is empty which is not allowed.
fa: متأسفیم، فیلد خالی است که مجاز نیست.

en: Sorry, no post found for given id.
fa: متاسفانه شناسه پست وارد شده یافت نشد.

en: Sorry, no post id found.
fa: متاسفانه شناسه پست یافت نشد.

en: Sorry, no preference found.
fa: متاسفانه، پیشنهادی یافت نشد.

en: Sorry, only authenticated users can research the keyword.
fa: متاسفیم، فقط کاربران تایید شده می توانند کلمه کلیدی را تحقیق کنند.

en: Sorry, you are not allowed to create/update redirection.
fa: ببخشید، شما مجاز به ایجاد/‌روزرسانی تغییر مسیر نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to create/update schema.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به ایجاد/بروزرسانی طرحواره نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate plugins for this site.
fa: ببخشید، شما مجاز به غیرفعال کردن افزونه‌ها برای این سایت نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
fa: ببخشید شما مجاز به ویرایش این نوع نوشته نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
fa: متاسفیم، شما مجاز به ویرایش این نوشته نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
fa: متاسفانه، شما اجازه ویرایش این مورد را ندارید.

en: Sort By
fa: چینش بر اساس

en: South Africa
fa: آفریقای جنوبی

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Specify a maximum duration in seconds of an animated video preview.
fa: حداکثر مدت زمان را به ثانیه از پیش نمایش فیلم متحرک مشخص کنید.

en: Specify a maximum size of image preview to be shown for images on this page.
fa: حداکثر اندازه پیش نمایش تصویر را برای نمایش تصاویر در این صفحه مشخص کنید.

en: Specify a maximum text-length, in characters, of a snippet for your page.
fa: برای صفحه خود حداکثر طول متن را با تعداد کاراکتر مشخص کنید.

en: Sports Fans
fa: طرفداران ورزش

en: Square
fa: مربع

en: Sri Lanka
fa: سری لانکا

en: Standard
fa: استاندارد

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: Start Import
fa: شروع درون‌ریزی

en: Start Page Analysis
fa: شروع آنالیز صفحه

en: Start SEO Analyzer
fa: شروع آنالیز سئو

en: Start Wizard
fa: بزن بریم

en: Starts With
fa: شروع با

en: Starts at 1 and increments by 1.
fa: از 1 شروع می شود و یکی یکی افزایش می یابد.

en: Static page is set as the front page (WP Dashboard > Settings > Reading). To add SEO title, description, and meta for the homepage, please click here: %s
fa: صفحه استاتیک به عنوان صفحه اول تنظیم شده است (پیشخوان > تنظیمات > خواندن). برای افزودن عنوان، توضیحات و متا سئو برای صفحه اصلی، لطفاً اینجا کلیک کنید: %s

en: Status
fa: وضعیت

en: Status & Tools
fa: آمار و ابزارها

en: Stock Inventory
fa: موجودی

en: Stop Redirection
fa: توقف تغییر مسیر

en: Storage Days: %s
fa: روزهای ذخیره سازی: %s

en: Story-telling
fa: داستان سرایی

en: Strip Category Base
fa: حذف پایه دسته

en: Students
fa: دانش آموزان

en: Subjective
fa: ذهنی

en: Submit URLs
fa: ارسال پیوندها

en: Submit posts from these post types automatically to the IndexNow API when a post is published, updated, or trashed.
fa: هنگامی که یک نوشته منتشر می شود، به روز می شود، یا به سطل زباله می رود، پست ها را از این نوع پست به طور خودکار به IndexNow API ارسال کنید.

en: Subscribe to Our YouTube Channel
fa: مشترک کانال YouTube ما شوید

en: Successfully submitted %s URL. | Successfully submitted %s URLs.
fa[0]: URL %s با موفقیت ارسال شد.

en: Summary Card
fa: خلاصه کارت

en: Summary Card with Large Image
fa: خلاصه کارت با تصویر بزرگ

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Support Us with a Link
fa: ما را با یک پیوند پشتیبانی کنید.

en: Sweden
fa: سوئد

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: System Info
fa: اطلاعات سیستم

en: System Status
fa: وضعیت سیستم

en: TV Enthusiasts
fa: علاقه‌مندان به تلویزیون

en: Table of Contents
fa: جدول محتواها

en: Table of Contents Exclude Headings
fa: فهرست مطالب تیترهای مستثنی

en: Table of Contents List style
fa: سبک فهرست جدول محتواها

en: Table of Contents Title
fa: عنوان جدول محتواها

en: Table re-creation started. It might take a couple of minutes.
fa: باز تولید جدول آغاز شد. ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

en: Tags (advanced)
fa: برچسب‌ها (پیشرفته)

en: Taiwan
fa: تایوان

en: Take SEO to the Next Level!
fa: سئو را به سطح بعدی ببرید!

en: Take a backup of your plugin settings in case you wish to restore them in future. Use it as backup before making substantial changes to Rank Math settings. For taking a backup of the SEO data of your content, use the XML Export option.
fa: از تنظیمات افزونه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت تمایل آنها را در آینده بازیابی نمایید. قبل از ایجاد تغییرات اساسی در تنظیمات Rank Math از آن به عنوان نسخه پشتیبان استفاده نمایید. برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سئوی محتوای خود از گزینه برون ریزی XML استفاده نمایید.

en: Take control over the default settings available for Rank Math Blocks.
fa: تنظیمات پیش‌فرض موجود برای Rank Math Blocks را کنترل کنید.

en: Take your SEO to the Next Level!
fa: سئوی خود را به سطح بعدی ببرید!

en: Tax ID
fa: شناسه مالیاتی

en: Taxonomies:
fa: طبقه‌بندی‌ها:

en: Tech Enthusiasts
fa: علاقه‌مندان به فناوری

en: Technical
fa: فنی

en: Technical Support
fa: پشتیبانی فنی

en: Telephone
fa: تلفن

en: Term Description
fa: توضیح دسته

en: Term meta import failed.
fa: درون‌ریزی متا دسته انجام نشد.

en: Terminate
fa: خاتمه دهید

en: Terminate the ongoing Content AI Bulk Editing Process to halt any pending modifications and revert to the previous state. The bulk metadata has been generated for %1$d out of %1$d posts so far.
fa: فرآیند ویرایش انبوه هوش مصنوعی محتوا در حال انجام را خاتمه دهید تا هرگونه تغییر معلق را متوقف کنید و به حالت قبلی بازگردید. فراداده انبوه برای %1$d از %1$d پست تاکنون ایجاد شده است.

en: Test Connections
fa: تست اتصالات

en: Test and edit your live robots.txt file with our <a href="%1$s" target="_blank">Robots.txt Tester</a>.
fa: فایل robots.txt زنده خود را با <a href="%1$s" target="_blank">ابزار آزمایش robots.txt</a> ما تست و ویرایش کنید.

en: Thailand
fa: تایلند

en: Thank you for using <a href="%s" target="_blank">Rank Math</a>
fa: با تشکر از شما برای استفاده از <a href="%s" target="_blank">Rank Math</a>

en: The $%1$s is required for variable %2$s.
fa: $%1$s برای متغیر %2$s ضروری است.

en: The $id variable is required.
fa: متغیر $id ضروری است.

en: The 404 error log is empty.
fa: گزارش خطای 404 خالی است.

en: The 404 monitor will let you see if visitors or search engines bump into any <code>404 Not Found</code> error while browsing your site.
fa: مانیتور 404 به شما امکان می دهد بازدید کنندگان یا موتورهای جستجو را به هنگام نمایش خطای <code>404 Not Found</code> بررسی و مرور کنید.

en: The <code>nofollow</code> attribute <strong>will not be added</strong> for the link if target domain is in this list. Add one per line.
fa: اگر دامنه هدف در این لیست قرار دارد، ویژگی <code>nofollow</code> <strong>اضافه نشود</strong>. هر پیوند را در یک خط اضافه کنید.

en: The Google Analytics Console request failed.
fa: درخواست کنسول Google Analytics ناموفق بود.

en: The Google Analytics request failed.
fa: درخواست Google Analytics ناموفق بود.

en: The Google Search Console request failed.
fa: درخواست کنسول جستجوی Google ناموفق بود.

en: The IndexNow API key proves the ownership of the site. It is generated automatically. You can change the key if it becomes known to third parties.
fa: کلید IndexNow API مالکیت سایت را اثبات می کند.  به صورت خودکار تولید می شود.  اگر کلید برای اشخاص ثالث شناخته شود، می توانید آن را تغییر دهید.

en: The Organization Name added in Local SEO Settings.
fa: نام سازمان به تنظیمات سئو محلی اضافه شد.

en: The Role Manager allows you to use WordPress roles to control which of your site users can have edit or view access to Rank Math's settings.
fa: مدیریت کاربری به شما امکان می دهد تا از نقش های کاربری وردپرس برای کنترل اینکه کدام یک از کاربران سایت شما بتوانند به تنظیمات Rank Math دسترسی داشته باشند، ویرایش کنند یا مشاهده کنند استفاده کنید.

en: The SEO Scores have been recalculated successfully!
fa: امتیازات سئو مجددا با موفقیت محاسبه شدند!

en: The Simple mode only logs URI and access time, while the Advanced mode creates detailed logs including additional information such as the Referer URL.
fa: حالت ساده فقط گزارش URL و زمان دستیابی را ثبت می کند، در حالی که حالت پیشرفته اطلاعات گزارش‌های مربوط به اطلاعات اضافی مانند ارجاع دهنده URL را ایجاد می کند.

en: The URL was successfully submitted to the IndexNow API, but the API key will be checked later.
fa: URL با موفقیت به IndexNow API ارسال شد، اما کلید API بعدا بررسی خواهد شد.

en: The URL was successfully submitted to the IndexNow API.
fa: URL با موفقیت به IndexNow API ارسال شد.

en: The URLs don't belong to the host or the key is not matching the schema in the protocol.
fa: URL ها به میزبان تعلق ندارند یا کلید با طرح موجود در پروتکل مطابقت ندارد.

en: The canonical URL you entered does not seem to be a valid URL. Please double check it in the SEO meta box &raquo; Advanced tab.
fa: URL متعارف که وارد کردید به نظر نمی رسد URL معتبری باشد. لطفاً آن را در جعبه متا سئو » زبانه پیشرفته جستجو کنید.

en: The error log cannot be retrieved.
fa: گزارش خطا قابل بازیابی نیست.

en: The error log cannot be retrieved: Error log file is too large.
fa: گزارش خطا قابل بازیابی نیست: پرونده گزارش خطا خیلی بزرگ است.

en: The featured image should be at least 200 by 200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
fa: تصویر شاخص باید حداقل 200 در 200 پیکسل باشد تا توسط فیسبوک و سایر سایت‌های رسانه‌های اجتماعی قابل استفاده باشد.

en: The following active plugins on your site may cause conflict issues when used alongside Rank Math:
fa: افزونه‌های فعال زیر در سایت شما ممکن است هنگام استفاده در کنار Rank Math باعث بروز اختلالات شود:

en: The following active plugins on your site may cause conflict issues when used alongside this plugin:
fa: افزونه‌های فعال زیر در سایت شما ممکن است هنگام استفاده در کنار این افزونه باعث بروز اختلالات شود:

en: The key was invalid (e.g. key not found, file found but key not in the file).
fa: کلید نامعتبر بود (به عنوان مثال کلید پیدا نشد، پرونده پیدا شد اما کلید در پرونده نیست).

en: The last 100 IndexNow API requests.
fa: آخرین 100 درخواست IndexNow API.

en: The output was stopped as it was identified as potentially unsafe by the content filter.
fa: خروجی متوقف شد زیرا فیلتر محتوا به طور بالقوه ناامن تشخیص داد.

en: The plugin is currently not connected with your Rank Math account. Click on the button below to login or register for FREE using your %1$sGoogle account, Facebook account%2$s or %1$syour email account%2$s.
fa: این افزونه در حال حاضر به حساب Rank Math شما متصل نیست. برای ورود یا ثبت نام رایگان با استفاده از %1$sحساب Google، حساب Facebook%2$s یا %1$sحساب ایمیل%2$s خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: The price range of the business, for example $$$.
fa: دامنه قیمت کسب و کار، به عنوان مثال: $$$

en: The process may take a few minutes if you have a large number of posts or pages <a href="%2$s" target="_blank">Learn more about the import process here.</a>
fa: اگر تعداد زیادی نوشته یا صفحه داشته باشید، این روند ممکن است چند دقیقه طول بکشد <a href="%2$s" target="_blank">در اینجا از روند درون‌ریزی بیشتر بدانید.</a>

en: The redirection you are trying to create may cause an infinite loop. Please check the source and destination URLs. The redirection has been deactivated.
fa: تغییر lمسیری که می‌خواهید ایجاد کنید ممکن است باعث ایجاد یک حلقه بی‌نهایت شود. لطفا آدرس منبع و مقصد را بررسی کنید. تغییر مسیر غیرفعال شده است.

en: The redirection you are trying to update may cause an infinite loop. Please check the source and destination URLs.
fa: تغییر مسیری که می‌خواهید بروزرسانی کنید ممکن است باعث ایجاد یک حلقه نامحدود شود. لطفا آدرس منبع و مقصد را بررسی کنید.

en: The request was invalid.
fa: درخواست نامعتبر بود.

en: The standard permalink structure is pretty ugly - WordPress generates offputting URLs like: http://www.yoursite.com/?p=99
fa: ساختار پیوند یکتا استاندارد بسیار زشت است - وردپرس URL‌های خارج از شبکه مانند: http://www.yoursite.com/?p=99 تولید می کند.

en: The tagline is the second option.  Choose a tagline that summarizes your site in a few words.  The tagline is also a good place to use your main keyword.
fa: شعار گزینه دوم است. یک شعار انتخاب کنید که سایت شما را با چند کلمه خلاصه کند. شعار همچنین مکان مناسبی برای استفاده از کلمه کلیدی اصلی شما است.

en: The variable has already been registered.
fa: متغیر قبلاً ثبت شده است.

en: There are %s published posts where the primary focus keyword does not appear in the post title.
fa: %s نوشته منتشر شده وجود دارد که کلمه کلیدی اصلی در عنوان نوشته ظاهر نمی شود.

en: There are %s with no focus keyword set.
fa: %s مجموعه بدون کلمه کلیدی اصلی وجود دارد.

en: There are no redirection to import.
fa: هیچ تغییر مسیر برای درون‌ریزی وجود ندارد.

en: There is a new version of Content AI available! %s the Rank Math SEO plugin to use this feature.
fa: نسخه جدیدی از هوش محتوا موجود است! برای استفاده از این ویژگی افزونه سئو Rank Math %s.

en: There is a problem with the Google auth token. Please <a href="%1$s" class="button button-link rank-math-reconnect-google">reconnect your app</a>
fa: مشکلی در تایید توکن گوگل وجود دارد. لطفا <a href="%1$s" class="button button-link rank-math-reconnect-google">مجددا متصل شوید</a>

en: There is no backup.
fa: نسخه پشتیبانی تهیه نشده است.

en: This KML File is generated by <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. It is used to provide location information to Google.
fa: پرونده KML توسط <a href="%s" target="_blank">Rank Math افزونه سئو وردپرس</a> ایجاد شده است. برای ارائه اطلاعات مکان به Google استفاده می شود.

en: This action is IRREVERSIBLE.
fa: این عمل برگشت ناپذیر است.

en: This email was sent to you as a registered member of %s.
fa: این ایمیل به عنوان عضو ثبت شده %s برای شما ارسال شده است.

en: This feature enables the default primary tone or writing style that characterizes your content. You can override this in individual tools.
fa: این ویژگی لحن اولیه یا سبک نوشتاری پیش‌فرض را فعال می‌کند که مشخصه محتوای شماست. شما می‌توانید این را در ابزارهای جداگانه لغو کنید.

en: This feature is not available on the localhost.
fa: این ویژگی در لوکال هاست در دسترس نیست.

en: This feature is only available for Content AI subscribers.
fa: این ویژگی فقط برای مشترکین هوش مصنوعی محتوا در دسترس است.

en: This field is required.
fa: این فیلد ضروری است.

en: This is an automated email to let you know that there is an update available for the Rank Math SEO plugin installed on: %s
fa: این یک ایمیل خودکار است تا به شما اطلاع دهد که برای برای افزونه Rank Math SEO بروزرسانی در دسترس است: %s

en: This is the latest version of the plugin.
fa: این آخرین نسخه از این افزونه است.

en: This is the number of pageviews carried out by visitors from Google.
fa: این تعداد بازدید از صفحه است که توسط بازدیدکنندگان از Google انجام می شود.

en: This is the number of pageviews carried out by visitors from Search Engines.
fa: این تعداد بازدید از صفحه توسط بازدیدکنندگان از موتورهای جستجو است.

en: This is the version you are using on this site.
fa: این نسخه‌ای است که شما در این سایت استفاده می کنید.

en: This looks nice for readers - and it gets your keywords into the URL (keywords in the URL is a ranking factor).
fa: این برای خوانندگان خوب به نظر می رسد - و کلمات کلیدی شما را به URL تبدیل می کند (کلمات کلیدی در URL یک عامل رتبه‌بندی است).

en: This module is available in the PRO version.
fa: این ماژول در نسخه PRO موجود است.

en: This option cannot be changed since your theme has added the support for Rank Math Breadcrumbs using: %s
fa: این گزینه قابل ویرایش نیست تا زمانی که قالب شما پشتیبانی از مسیر راهنمای Rank Math را فعال کند: %s

en: This option lets you set the default audience that usually reads your content. You can override this in individual tools.
fa: این گزینه به شما امکان می‌دهد تا مخاطبان پیش‌فرضی را تعیین کنید که معمولا محتوای شما را می‌خوانند. شما می‌توانید این را در ابزارهای جداگانه لغو کنید.

en: This option lets you set the default language for content generated using Content AI. You can override this in individual tools.
fa: این گزینه به شما امکان می‌دهد زبان پیش‌فرض محتوای تولید شده با استفاده از هوش مصنوعی محتوا را تنظیم کنید. شما می‌توانید این را در ابزارهای جداگانه لغو کنید.

en: This option will replace the "?p=99" part of the URL with the post's title, like this: http://www.yoursite.com/my-amazing-post-title/
fa: با این گزینه بخشی از آدرس اینترنتی "?p=99" با عنوان نوشته جایگزین می شود، مشابه: http://www.yoursite.com/my-amazing-post-title/

en: This plugin is compatible with your PHP version but we recommend updating to PHP 7.4 for increased speed and security.
fa: این افزونه با نسخه PHP شما سازگار است، اما ما برای افزایش سرعت و امنیت بروزرسانی به PHP 7.4 را توصیه می کنیم.

en: This process may take a while. Please keep this window open until the process is complete.
fa: این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد. لطفا این پنجره را تا تکمیل فرآیند باز نگه دارید.

en: This tab contains General settings related to the XML sitemaps.
fa: این زبانه شامل تنظیمات مربوط به نقشه‌های XML است.

en: This tab contains SEO options for BuddyPress Group pages.
fa: این زبانه شامل تنظیمات سئو برای مجموعه صفحات BuddyPress می‌باشد.

en: This tab contains settings related to the HTML sitemap.
fa: این برگه شامل تنظیمات مربوط به نقشه سایت HTML است.

en: This tool will calculate the SEO score for the posts/pages that have a Focus Keyword set. Note: This process may take some time and the browser tab must be kept open while it is running.
fa: این ابزار امتیاز سئو را برای تمام نوشته و برگه های که دارای کلمه کلیدی اصلی تنظیم شده هستند محاسبه می کند. توجه: این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد و زبانه مرورگر باید در حین اجرا باز بماند.

en: This update will install a beta version of Rank Math.
fa: این بروزرسانی یک نسخه آزمایشی از Rank Math را نصب خواهد کرد.

en: Thumbnail for Facebook
fa: تصویر بندانگشتی برای فیسبوک

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Ticket Support
fa: تیکت پشتیبانی

en: Ticket URL
fa: URL بلیط

en: Time
fa: زمان

en: Time format used in the contact shortcode.
fa: فرمت زمانی که در کدکوتاه تماس استفاده می شود.

en: Time to read
fa: زمان خواندن

en: Title
fa: عنوان

en: Title attribute format
fa: عنوان ویژگی فرمت

en: Title for %s archive pages.
fa: عنوان برای صفحات بایگانی %s

en: Title of the current post/page
fa: عنوان نوشته/صفحه فعلی

en: Title of the parent page of the current post/page
fa: عنوان صفحه والد نوشته/صفحه فعلی

en: Title of the site
fa: عنوان سایت

en: Title of your site when shared on Facebook, Twitter and other social networks.
fa: عنوان سایت خود را هنگام اشتراک گذاری در فیسبوک، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

en: Title tag for %s archives
fa: تگ عنوان برای بایگانی‌های %s

en: Title tag for groups
fa: تگ عنوان برای گروه‌ها

en: Title tag on 404 Not Found error page.
fa: تگ عنوان در صفحه خطای 404 یافت نشد.

en: Title tag on author archives. SEO options for specific authors can be set with the meta box available in the user profiles.
fa: تگ عنوان در بایگانی‌های نویسنده، تنظیمات سئو برای نویسندگان خاص با جعبه متا موجود در پروفایل‌های کاربر تنظیم می شود.

en: Title tag on day/month/year based archives.
fa: تگ عنوان در بایگانی مبتنی بر روز/ماه/سال

en: Title tag on search results page.
fa: تگ عنوان در صفحه نتایج جستجو

en: Titles
fa: عنوان‌ها

en: Titles & Meta Settings
fa: عنوان‌ها و تنظیمات متا

en: Titles &amp; Meta
fa: عنوان‌ها و متا

en: Titles &amp; Metas
fa: عنوان‌ها و متا

en: To
fa: به

en: To configure meta tags for your media attachment pages, you need to first %s to parent.
fa: برای پیکربندی متا تگ‌ها برای صفحات پیوست رسانه، ابتدا باید %s را برای والد قرار دهید.

en: To ensure your site is always on the latest, most up-to-date version of Rank Math - we recommend logging into the admin area to update the plugin as soon as possible: %s
fa: برای اطمینان از اینکه سایت شما همیشه در جدیدترین و بروزترین نسخه Rank Math است - توصیه می کنیم برای بروزرسانی هرچه سریعتر افزونه وارد قسمت مدیریت شوید برای بروزرسانی افزونه در اسرع وقت: %s

en: To update your email preferences, %s.
fa: برای بروزرسانی تنظیمات ایمیل خود، %s.

en: Token exists
fa: توکن موجود می‌باشد.

en: Too Many Requests
fa: درخواست‌های خیلی زیاد

en: Too Many Requests (potential Spam).
fa: درخواست های بسیار زیاد (احتمالاً هرزنامه).

en: Too many requests.
fa: درخواست‌های بیش از حد.

en: Top 3 Positions
fa: 3 موقعیت برتر

en: Top Admin Bar
fa: نوار ابزار مدیریت

en: Total Clicks
fa: کل کلیک‌ها

en: Total Impressions
fa: کل نمایش‌ها

en: Total Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Total Time
fa: زمان کل

en: Total Time:
fa: زمان کل:

en: Total number of 404 pages opened by the users.
fa: تعداد کل صفحات 404 که توسط کاربران باز شده‌اند.

en: Total number of Redirections created in the Rank Math.
fa: تعداد کل تغییر مسیرهای که در Rank Math ایجاد شده‌اند.

en: Total number of hits received by all the Redirections.
fa: تعداد کل بازدیدهایی که توسط تغییر مسیرها دریافت شده‌اند.

en: Total number of keywords your site ranks for within top 100 positions.
fa: تعداد کل کلمات کلیدی که سایت شما در بین 100 موقعیت برتر قرار می‌گیرد.

en: Total number visits received on all the 404 pages.
fa: تعداد کل بازدیدهایی که صفحات 404 دریافت کرده‌اند.

en: Track 500 Keywords
fa: پیگیری 500 کلمه کلیدی

en: Track page and keyword rankings with the Advanced Analytics module
fa: پیگیری رتبه بندی صفحه و کلمات کلیدی با ماژول Advanced Analytics

en: Trash
fa: زباله‌دان

en: Travelers
fa: مسافران

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Tunisia
fa: تونس

en: Turkey
fa: ترکیه

en: Turkish
fa: ترکی

en: Turn ON to ignore all query parameters (the part after a question mark in a URL) when logging 404 errors.
fa: روشن کنید تا هنگام گزارش کردن خطای 404، تمام پارامترهای کوئری (بخشی بعد از علامت سؤال در URL) را نادیده بگیرید.

en: Turn on auto-updates to automatically update to stable versions of Rank Math as soon as they are released. The beta versions will never install automatically.
fa: بروزرسانی خودکار را روشن کنید تا به محض انتشار نسخه‌های پایدار جدید Rank Math به صورت خودکار بروز شود. نسخه های بتا و آزمایشی هرگز به طور خودکار نصب نمی شوند.

en: Turn on email reports.
fa: گزارش های ایمیل را روشن کنید.

en: Turning off breadcrumbs will hide breadcrumbs inserted in template files too.
fa: خاموش کردن مسیر راهنما، مسیر راهنمای موجود در پرونده‌های قالب را نیز پنهان می کند.

en: Tweet
fa: توییت

en: Twitter Card Type
fa: نوع کارت توییتر

en: Twitter Username
fa: نام کاربری توییتر

en: Twitter username (without @)
fa: نام کاربری تویتر (بدون @)

en: Type
fa: نوع

en: Type here to search...
fa: برای جستجو بنویسید ...

en: UK English
fa: انگلیسی انگلستان

en: URI
fa: URL

en: URL Hits
fa: تعداد بازدید URLها

en: URL of the current post/page
fa: نشانی اینترنتی نوشته/برگه فعلی

en: URL of the item.
fa: URL برای این مورد

en: URL of your website or your company’s website.
fa: نشانی اینترنتی وب‌سایت یا وب‌سایت شرکت شما.

[ctx: URL slug placeholder]
en: hello-world
fa: سلام-دنیا

en: URL to get HTML tags for.
fa: نشانی اینترنتی برای دریافت تگ های html

en: US English
fa: انگلیسی آمریکا

en: Uh-oh
fa: اوه اوه

en: Ukraine
fa: اوکراین

en: Unable to connect Rank Math.
fa: اتصال به Rank Math امکان پذیر نیست.

en: Unable to create backup this time.
fa: این بار امکان تهیه نسخه پشتیبان وجود ندارد.

en: Unable to perform action this time.
fa: این بار امکان انجام عمل وجود ندارد.

en: Unable to validate Rank Math SEO registration data.
fa: نمی‌توان داده عضویت Rank Math SEO را تایید کرد.

en: Understand all the capabilities of Rank Math
fa: دریافت تمام قابلیت‌های Rank Math

en: Unexpected API response.
fa: پاسخ غیرمنتظره API

en: Unfortunately, the standard WordPress tagline is "Just Another WordPress site."  That's pretty sloppy looking, and it does nothing for your SEO.  In fact, it's actually a security risk - it makes it easy for hackers with a WordPress exploit to locate your site with an automated search.
fa: متأسفانه، برچسب استاندارد وردپرس "یک سایت دیگر با وردپرس" خیلی ناپسند به نظر می رسد، و هیچ کاری برای سئو شما انجام نمی دهد. در حقیقت، این یک خطر امنیتی است - باعث می شود هکرهایی که از وردپرس سوء استفاده می کنند، سایت شما را با جستجوی خودکار پیدا کنند.

en: United Arab Emirates
fa: امارات متحده عربی

en: United Kingdom
fa: بریتانیای کبیر

en: United States Of America
fa: آمریکا

en: Unknown error, call get_response() to find out what happened.
fa: خطای ناشناخته، get_response() را فراخوانی کنید تا ببینید چه اتفاقی افتاده است.

en: Unknown error.
fa: خطای نامشخص.

en: Unlimited Websites
fa: وب‌سایت‌های نامحدود

en: Unlimited personal websites
fa: وب سایت های شخصی نامحدود

en: Unordered
fa: نامرتب

en: Unprocessable Entity
fa: موجودیت غیر قابل پردازش

en: Unpublish when expired
fa: لغو انتشار در زمان انقضا

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Update Notification Email
fa: بروزرسانی اعلان ایمیل

en: Update Now
fa: اکنون به‌روزرسانی نمایید

en: Update SEO Scores
fa: بروزرسانی امتیاز سئو

en: Update data manually
fa: بروزرسانی دستی داده‌ها

en: Upgrade
fa: ارتقا

en: Upgrade to PRO
fa: ارتقا به نسخه حرفه‌ای

en: Uploaded file could not be read.
fa: فایل آپلود شده قابل خواندن نیست.

en: Uruguay
fa: اروگوئه

en: Use automatic structured data to mark up content, to help Google better understand your content's context for display in Search. You can set different defaults for your posts here.
fa: برای مشخص کردن محتوا از داده‌های ساخت یافته خودکار استفاده کنید تا به Google کمک کنید تا محتوای شما را برای نمایش در جستجو درک کند. می‌توانید پیش فرض‌های مختلفی را برای پست‌های خود در اینجا تنظیم کنید.

en: Use our revolutionary SEO Analyzer to scan your website for SEO errors
fa: با استفاده از تجزیه و تحلیلگر SEO انقلابی ما وب سایت خود را برای خطاهای سئو جستجو کنید.

en: Use the %1$s button to verify that the key is accessible for search engines. Clicking on it should open the key file in your browser and show the API key.
fa: از دکمه %1$s برای تأیید اینکه کلید برای موتورهای جستجو قابل دسترسی است استفاده کنید. کلیک روی آن باید فایل کلید را در مرورگر شما باز کند و کلید API را نشان دهد.

en: Use the <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode to display contact information in a nicely formatted way. You should also claim your business on Google if you have not already.
fa: برای نمایش اطلاعات تماس به روشی زیبا و قالب بندی شده، از کد کوتاه <code>[rank_math_contact_info]</code> استفاده کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید، باید کسب کار خود را در Google معرفی کنید.

en: Use the Focus Keyword as the default text for the links instead of the post titles.
fa: به جای عنوان‌های پست، از کلمه کلیدی اصلی به عنوان متن پیش‌فرض برای پیوندها استفاده کنید.

en: Use the following code in your theme template files to display breadcrumbs.
fa: برای نمایش مسیر راهنمای صفحات از کد زیر در فایل‌های قالب خود استفاده کنید.

en: Use this shortcode to display the HTML sitemap.
fa: از این کد کوتاه برای نمایش نقشه سایت HTML استفاده کنید.

en: User meta import failed.
fa: درون‌ریزی متا کاربر انجام نشد.

en: User wallet not found.
fa: کیف پول کاربر پیدا نشد.

en: User-Agent
fa: نقش کاربری

en: Using a 302 <em>temporary</em> redirection is useful when you want to test a new page for client feedback temporarily without affecting the SEO scores of the original page.
fa: استفاده از یک تغییر مسیر <em>موقت</em> 302 مفید است وقتی می خواهید یک صفحه جدید را برای بازخورد مشتری بطور موقت آزمایش کنید بدون اینکه روی نمرات سئو صفحه اصلی تأثیر بگذارد.

en: VAT ID
fa: شناسه ارزش افزوده

en: Variable
fa: متغیر

en: Variable Required
fa: متغیر ضروری است

en: Variable names can only contain alphanumeric characters, underscores and dashes.
fa: نام‌های متغیر فقط می توانند شامل کاراکترهای الفبا، زیرخط‌ها و خط تیره باشند.

en: Venezuela, Bolivarian Republic Of
fa: ونزوئلا

en: Venue Name
fa: نام محل برگزاری

en: Venue URL
fa: URL محل برگزاری

en: Verify auto-updates are enabled for Rank Math
fa: تایید کنید که بروزرسانی‌های خودکار برای Rank Math فعال اند

en: Verify site ownership on Google Search Console in a single click
fa: تایید مالکیت سایت در Google Search Console با یک کلیک

en: Verify the presence of focus keywords in your post titles
fa: وجود کلمات کلیدی اصلی را در عنوان پست خود تأیید کنید

en: Version
fa: نسخه

en: Version Control
fa: کنترل نسخه

en: Video
fa: ویدیو

en: Video Creators
fa: سازندگان ویدیو

en: Video Preview
fa: پیش‌نمایش ویدئو

en: Video Settings imported successfully.
fa: تنظیمات ویدیو با موفقیت وارد شدند.

en: Video Sitemap
fa: نقشه سایت ویدیویی

en: Viet Nam
fa: ویتنام

en: View
fa: مشاهده

en: View Issues
fa: مشاهده مسائل

en: View Redirection
fa: مشاهده تغییر مسیر

en: View Report
fa: مشاهده گزارش

en: Warning
fa: هشدار

en: Warning:
fa: هشدار:

en: Warning:
fa: هشدار:

en: Warning: you have more than %d active redirections. Exporting them to your .htaccess file may cause performance issues.
fa: هشدار: شما بیش از %d تغییر مسیر فعال دارید. صادر کردن آنها به فایل htaccess. ممکن است باعث مشکلات عملکرد شود.

en: Warnings
fa: هشدارها

en: We can't show any link suggestions for this post. Try selecting categories and tags for this post, and mark other posts as Pillar Content to make them show up here.
fa: ما نمی‌توانیم هیچ پیشنهادی برای این نوشته نشان دهیم. دسته‌ها و برچسب‌ها را برای این نوشته انتخاب کنید و سایر نوشته‌ها را به عنوان محتوای پایه علامت گذاری کنید تا در اینجا ظاهر شوند.

en: We do not store any of the data from your Google account on our servers, everything is processed & stored on your server. We take your privacy extremely seriously and ensure it is never misused. %s
fa: ما هیچ یک از داده های حساب Google شما را در سرورهای خود ذخیره نمی کنیم، همه موارد در سرور شما پردازش و ذخیره می شوند. ما حریم خصوصی شما را بسیار جدی می گیریم و اطمینان می دهیم که هرگز مورد سواستفاده قرار نمی گیرد. %s

en: Webmaster Tools
fa: ابزارهای وبمستر

en: Webshop
fa: فروشگاه اینترنتی

en: Website Alternate Name
fa: نام جایگزین وب سایت

en: Website Name
fa: نام وب سایت

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: When a featured image or an OpenGraph Image is not set for individual posts/pages/CPTs, this image will be used as a fallback thumbnail when your post is shared on Facebook. <strong>The recommended image size is 1200 x 630 pixels.</strong>
fa: هنگامی که یک تصویر شاخص یا یک تصویر OpenGraph برای نوشته‌ها/برگه‌ها/CPTهای جداگانه تنظیم نشده باشد، و پست شما در فیس‌بوک به اشتراک گذاشته می‌شود، از این تصویر به عنوان تصویر بندانگشتی جایگزین استفاده می‌شود. <strong>اندازه توصیه شده تصویر 1200x630 پیکسل است.</strong>

en: When a featured image or an OpenGraph Image is not set for individual posts/pages/CPTs, this image will be used as a fallback thumbnail when your post is shared on Facebook. The recommended image size is 1200 x 630 pixels.
fa: هنگامی که یک تصویر شاخص یا یک تصویر OpenGraph برای نوشته‌ها/برگه‌ها/CPTهای جداگانه تنظیم نشده باشد، و پست شما در فیس‌بوک به اشتراک گذاشته می‌شود، از این تصویر به عنوان تصویر بندانگشتی جایگزین استفاده می‌شود. اندازه توصیه شده تصویر 1200x630 پیکسل است.

en: When auto-updates are turned off, you can enable update notifications, to send an email to the site administrator when an update is available for Rank Math.
fa: هنگامی که بروزرسانی خودکار خاموش است، می توانید اعلان‌های بروزرسانی را فعال کنید تا در صورت وجود بروزرسانی برای Rank Math، یک ایمیل برای مدیر سایت ارسال شود.

en: When the option is enabled and a %s is shared on Slack, additional information will be shown (estimated time to read and author).
fa: هنگامی که این گزینه فعال است و یک %s در Slack به اشتراک گذاشته می شود، اطلاعات اضافی (نام نویسنده و زمان خواندن) نشان داده می شود.

en: When the option is enabled and a page is shared on Slack, additional information will be shown (estimated time to read).
fa: هنگامی که این گزینه فعال است و صفحه ای در Slack به اشتراک گذاشته می شود، اطلاعات اضافی (زمان خواندن) نشان داده می شود.

en: When the option is enabled and a product is shared on Slack, additional information will be shown (price & availability).
fa: هنگامی که این گزینه فعال است و یک محصول در Slack به اشتراک گذاشته می شود، اطلاعات اضافی (قیمت و در دسترس بودن) نشان داده می شود.

en: When the option is enabled and a product is shared on Slack, additional information will be shown (price).
fa: هنگامی که این گزینه فعال است و یک محصول در Slack به اشتراک گذاشته می شود، اطلاعات اضافی (قیمت) نشان داده می شود.

en: When the option is enabled and a term from this taxonomy is shared on Slack, additional information will be shown (the total number of items with this term).
fa: هنگامی که این گزینه فعال می شود و دسته ای از این طبقه بندی در Slack به اشتراک گذاشته می شود، اطلاعات اضافی (تعداد کل موارد با این دسته) نشان داده می شود.

en: When the option is enabled and an author archive is shared on Slack, additional information will be shown (name & total number of posts).
fa: هنگامی که این گزینه فعال است و بایگانی نویسنده در Slack به اشتراک گذاشته می شود، اطلاعات اضافی (نام و تعداد کل پست ها) نشان داده می شود.

en: Why do this?
fa: چرا این کار را می کنید؟

en: With the 404 monitor you can see where users and search engines are unable to find your content.
fa: با مانیتور 404 می توانید ببینید که کجا کاربران و موتورهای جستجو قادر به یافتن محتوای شما نیستند.

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: WooCommerce Product
fa: محصول ووکامرس

en: WordPress Address (URL)
fa: نشانی وردپرس (URL)

en: WordPress Dashboard > Settings > Permalinks > Product permalinks Example: default: /product/accessories/action-figures/acme/ - becomes: /accessories/action-figures/acme/
fa: پیشخوان > تنظیمات > پیوندهای یکتا > پیوندهای یکتای محصولات بطور مثال: پیش‌فرض: /product/accessories/action-figures/acme/ - becomes: /accessories/action-figures/acme/

en: WordPress General Settings
fa: تنظیمات عمومی وردپرس

en: Worldwide
fa: در سراسر جهان

en: Write Image Alt Text with AI
fa: متن جایگزین تصاویر را با AI بنویسید

en: Write SEO Description with AI
fa: توضیحات سئو را با هوش مصنوعی بنویسید

en: Write SEO Title & Description with AI
fa: عنوان و توضیحات سئو را با هوش مصنوعی بنویسید

en: Write SEO Title with AI
fa: عنوان سئو را با هوش مصنوعی بنویسید

en: Writers
fa: نویسندگان

en: Written by
fa: نویسنده

en: XML Sitemap %1$s %2$s
fa: نقشه سایت XML %1$s %2$s

en: XML Sitemaps help search engines index your website&#039;s content more effectively.
fa: نقشه سایت XML به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای وب سایت شما را به طور مؤثر نمایه سازند.

en: XML sitemaps are a special type of text file that tells search engines about the structure of your site. They're a list of all the resources (pages and files) you would like the search engine to index. You can assign different priorities, so certain pages will be crawled first. Before XML sitemaps, search engines were limited to indexing the content they could find by following links. That's still an important feature for search engine spiders, but XML sitemaps have made it easier for content creators and search engines to collaborate.
fa: نقشه سایت XML نوع خاصی از فایل متنی است که به موتورهای جستجو درباره ساختار سایت شما می گوید. آنها لیستی از کلیه منابعی هستند (صفحات و پرونده‌ها) که شما می خواهید موتور جستجو نمایه کنند. شما می‌توانید اولویت‌های مختلف اختصاص دهید، بنابراین ابتدا صفحات خاصی شناسایی می شوند. پیش از نقشه‌های XML، موتورهای جستجو محدود به نمایه سازی مطالبی بودند که می توانستند با استفاده از پیوندهای زیر بیابند. این هنوز یک ویژگی مهم برای عنکبوت موتورهای جستجو است، اما نقشه‌های نقشه XML همکاری را برای سازندگان محتوا و موتورهای جستجو آسان تر کرده است.

en: Yandex Verification ID
fa: شناسه تأیید Yandex

en: Yandex.Webmaster Page
fa: صفحه وبمستر یاندکس

en: Yes, I want better SEO
fa: بله، من سئوی بهتری می‌خواهم

en: Yes, I want to learn more
fa: بله، من می‌خواهم بیشتر یاد بگیرم

en: Yes, you deserve it
fa: بله، شما سزاوار آن هستید!

en: Yoast Block Converter
fa: مبدل بلوک Yoast

en: You are about to delete all the previously imported data.
fa: شما در شرف حذف تمام داده‌های وارد شده قبلی هستید.

en: You are about to delete your 90 days cache.
fa: شما در شرف پاک کردن حافظه پنهان 90 روزه خود هستید.

en: You are not allowed to deactivate this plugin: %s.
fa: شما اجازه ندارید این افزونه را غیرفعال کنید: %s.

en: You are not authorized to perform this action.
fa: شما مجاز به انجام این اقدام نیستید.

en: You are using the latest version of the plugin.
fa: شما در حال استفاده از آخرین نسخه این افزونه هستید.

en: You are using the outdated WordPress, please update it to version %s or higher.
fa: شما از نسخه قدیمی وردپرس استفاده می‎کنید لطفا وردپرس را به نسخه %s یا بالاتر ارتقا دهید.

en: You are using the recommended WordPress version.
fa: شما از نسخه پیشنهادی وردپرس استفاده می کنید.

en: You can also activate, deactivate, or delete multiple items at once using the Bulk Actions dropdown.
fa: همچنین می‌توانید چندین مورد را به طور همزمان با استفاده از بخش کشویی اعمال گروهی فعال یا غیرفعال کنید.

en: You can also redirect or delete multiple items at once. Selecting multiple items to redirect allows you to redirect them to a single URL.
fa: همچنین می‌توانید چندین مورد را به طور همزمان تغییر مسیر داده یا حذف کنید. انتخاب چندین مورد برای تغییر مسیر به شما امکان می دهد تا آنها را به یک URL واحد تغییر مسیر دهید.

en: You can customize the display of this screen's contents in a number of ways:
fa: می‌توانید نمایش محتوای این صفحه را به چند روش تنظیم کنید:

en: You can decide how many items to list per screen using the Screen Options tab.
fa: با استفاده از زبانه تنظیمات صفحه، می‌توانید تصمیم بگیرید چند مورد را برای لیست در هر صفحه تعیین کنید.

en: You can easily switch between modes at any point.
fa: شما به راحتی می توانید بین حالت ها در هر نقطه جابجا شوید.

en: You can hide/display columns based on your needs.
fa: شما می‌توانید ستون‌ها را بر اساس نیاز خود مخفی کرده و نمایش دهید.

en: You can import SEO settings from the following plugins:
fa: می‌توانید تنظیمات سئو را از افزونه‌های زیر وارد کنید:

en: You can import settings in the next step.
fa: می‌توانید تنظیمات را در مرحله بعدی وارد کنید.

en: You can integrate the Google Search Console with Rank math in the <a href="%1$s" target="_blank">Search Console tab</a>. of Rank Math's General Settings menu.
fa: می‌توانید کنسول جستجوی گوگل را با Rank Math در <a href="%1$s" target="_blank">زبانه کنسول جستجو</a> ادغام کنید. از منوی تنظیمات عمومی Rank Math

en: You can reorder the list by clicking on the column headings.
fa: می‌توانید لیست را با کلیک روی عنوان‌های ستون ترتیب مجدد دهید.

en: You can search items using the search form at the top.
fa: با استفاده از فرم جستجو در بالا می‌توانید موارد را جستجو کنید.

en: You can take part in shaping Rank Math by test-driving the newest features and letting us know what you think. Turn on the Beta Tester feature to get notified about new beta releases. The beta version will not install automatically and you always have the option to ignore it.
fa: شما می توانید با کمک به ما در تست جدیدترین ویژگی ها و در جریان گذاشتن ما، در شکل دهی بهتر Rank Math نقش مهمی ایفا کنید. ویژگی تست کننده بتا را روشن کنید تا از نسخه های جدید بتا مطلع شوید. نسخه بتا به طور خودکار نصب نمی شود و شما همیشه این اختیار را دارید که آن را نادیده بگیرید.

en: You can use the separator character in titles by inserting <code>%separator%</code> or <code>%sep%</code> in the title fields.
fa: با وارد کردن <code>%separator%</code> یا <code>%sep%</code> در قسمت‌های عنوان می‌توانید از کاراکتر جداکننده در عنوان‌ها استفاده کنید.

en: You cannot turn on auto-updates to automatically update to stable versions of Rank Math as soon as they are released, because site wide plugins auto-update option is disabled on your site.
fa: نمی‌توانید بروزرسانی‌های خودکار را برای بروزرسانی خودکار به نسخه‌های پایدار Rank Math به محض انتشار روشن کنید، زیرا گزینه بروزرسانی خودکار افزونه‌ها در سایت شما غیرفعال است.

en: You cannot turn on the Beta Tester feature because site wide plugins auto-update option is disabled on your site.
fa: شما نمی توانید ویژگی آزمایش کننده بتا را روشن کنید زیرا گزینه بروزرسانی خودکار افزونه ها در سایت شما غیرفعال است.

en: You cant access this page.
fa: شما نمی‌توانید به این صفحه دسترسی پیدا کنید.

en: You do not have permission to edit the .htaccess file.
fa: شما اجازه ویرایش فایل htaccess. را ندارید.

en: You have not entered a tagline yet. It is a good idea to choose one. %1$sYou can fix this in the customizer%2$s.
fa: شما هنوز یک شعار وارد نکرده اید. ایده خوبی است که یکی انتخاب کنید. می توانید این مورد را در %1$sسفارشی سازی%2$s اصلاح کنید.

en: You have not given the permission to fetch this data. Please <a href="%s">reconnect</a> with all required permissions.
fa: شما اجازه واکشی این داده‌ها را نداده‌اید. لطفاً با کلیه مجوزهای لازم <a href="%s">مجدداً متصل شوید</a>.

en: You have not linked Google Search Console yet.
fa: شما هنوز کنسول جستجوی گوگل را متصل نکرده‌اید.

en: You have successfully activated Rank Math.
fa: شما Rank Math را با موفقیت فعال کرده‌اید.

en: You have successfully activated Rank Math. If you find the plugin useful, %1$s feel free to recommend it to your friends or colleagues %2$s.
fa: شما Rank Math را با موفقیت فعال کرده‌اید. اگر این افزونه را مفید می دانید، %1$s در صورت تمایل آن را به دوستان یا همکاران خود توصیه کنید %2$s.

en: You have used all the free credits which are allowed to this domain.
fa: شما همه اعتبار رایگان که برای این دامین بود را استفاده کرده اید.

en: You must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
fa: باید به %1$sتنظیمات خواندن بروید%2$s و گزینه نمایش برای موتورهای جستجو را از حالت انتخاب خارج کنید.

en: You've used up all available credits for this domain.
fa: شما تمام اعتبارات موجود برای این دامنه را مصرف کرده اید.

en: You've used up all available credits from the connected account.
fa: شما تمام اعتبارات موجود در حساب متصل شده را مصرف کرده‌اید.

en: Your PHP Version: %s
fa: نسخه PHP شما: %s

en: Your PHP Version: %s | Recommended version: 7.4 | Minimal required: 7.2
fa: نسخه PHP شما: %s | نسخه پیشنهادی: 7.4 | حداقل مورد نیاز: 7.2

en: Your Site
fa: سایت شما

en: Your Site Tagline is set to a custom value.
fa: شعار سایت شما روی یک مقدار سفارشی تنظیم شده است.

en: Your Site Tagline is set to the default value <em>Just another WordPress site</em>.
fa: شعار سایت شما روی مقدار پیش‌فرض <em>یک سایت دیگر با وردپرس</em> تنظیم شده است.

en: Your Version
fa: نگارش نسخه شما

en: Your Website: %s
fa: وب سایت شما: %s

en: Your current theme doesn't support title-tag. Enable this option to rewrite page, post, category, search and archive page titles.
fa: قالب فعلی شما از تگ عنوان پشتیبانی نمی کند. این گزینه را برای بازنویسی عنوان‌های صفحه، نوشته، دسته، جستجو و بایگانی فعال کنید.

en: Your name or company name intended to feature in Google's Knowledge Panel.
fa: نام شما یا نام شرکت شما که قصد دارید در پنل دانش گوگل نمایش داده شود.

en: Your server is correctly configured to use Rank Math.
fa: سرور شما به درستی پیکربندی شده است تا از Rank Math استفاده کند.

en: Your server is correctly configured to use this plugin.
fa: سرور شما به درستی پیکربندی شده است تا از این افزونه استفاده کند.

en: Your site has one or more sitemaps.
fa: سایت شما دارای یک یا چند نقشه سایت است.

en: Your site is accessible by search engine.
fa: سایت شما توسط موتور جستجو قابل دسترسی است.

en: Your site is now optimized.
fa: اکنون سایت شما بهینه شده است.

en: Your site is ready!
fa: سایت شما آماده است!

en: Your site may not be visible to search engine.
fa: سایت شما ممکن است برای موتور جستجو قابل مشاهده نباشد.

en: Your sitemap index can be found here: %s
fa: نقشه سایت شما در اینجا پیدا می‌شود: %s

en: Your theme may display the Site Tagline, and it can also be used in SEO titles &amp; descriptions. Set it to something unique. You can change it by navigating to <a href="%s">Settings &gt; General</a>.
fa: قالب شما ممکن است شعار سایت را نشان دهد، و همچنین می‌توانید در سئو عنوان‌ها> توضیحات آن را روی چیزی منحصر به فرد تنظیم کنید. می‌توانید با رفتن به <a href="%s">تنظیمات> عمومی</a> تغییر دهید.

en: Your website is compatible to run Rank Math SEO
fa: وب سایت شما برای اجرای Rank Math SEO سازگار است.

en: [%s] An update is available for Rank Math
fa: [%s] بروزرسانی برای Rank Math در دسترس است.

en: [3. Unable to Encrypt]
fa: [۳. امکان رمزگذاری وجود ندارد]

en: and Many More…
fa: و خیلی بیشتر...

en: attachments
fa: پیوست‌ها

[ctx: block description]
en: Add the Schema generated by Rank Math anywhere on your page using this Block.
fa: طرحواره تولید شده توسط Rank Math را در هر نقطه از صفحه خود با استفاده از این بلوک اضافه کنید.

[ctx: block description]
en: Automatically generate the Table of Contents from the Headings added to this page.
fa: فهرست محتواها را از تیترهای اضافه شده به این برگه به صورت خودکار ایجاد کنید.

[ctx: block description]
en: Easily add Schema-ready, SEO-friendly, Frequently Asked Questions to your content.
fa: به راحتی می‌توانید پرسش‌های متداول را که با طرحواره (Schema) و سئو سازگار هستند، به محتوای خود اضافه کنید.

[ctx: block description]
en: Easily add Schema-ready, SEO-friendly, HowTo block to your content.
fa: به راحتی بلوک HowTo با طرحواره آماده و مطابق سئو را به محتوای خود اضافه کنید.

[ctx: block description]
en: Generate content without any hassle, powered by Rank Math's Content AI.
fa: با استفاده از هوش مصنوعی محتوای رنک مث بدون هیچ زحمتی محتوا تولید کنید.

[ctx: block keyword]
en: Block
fa: بلوک

[ctx: block keyword]
en: FAQ
fa: سوالات متداول

[ctx: block keyword]
en: Frequently Asked Questions
fa: سوالات متداول

[ctx: block keyword]
en: HowTo
fa: چگونه

[ctx: block keyword]
en: Markup
fa: نشانه‌گذاری

[ctx: block keyword]
en: SEO
fa: سئو

[ctx: block keyword]
en: Schema
fa: طرحواره

[ctx: block keyword]
en: Structured Data
fa: داده‌های ساختارمند

[ctx: block keyword]
en: ai
fa: هوش مصنوعی

[ctx: block keyword]
en: content
fa: محتوا

[ctx: block keyword]
en: content ai
fa: هوش مصنوعی محتوا

[ctx: block keyword]
en: rank math
fa: رنک مث

[ctx: block keyword]
en: rankmath
fa: رنک‌مث

[ctx: block keyword]
en: seo
fa: سئو

[ctx: block title]
en: AI Assistant [Content AI]
fa: دستیار هوش مصنوعی [هوش مصنوعی محتوا]

[ctx: block title]
en: FAQ by Rank Math
fa: سوالات متداول توسط Rank Math

[ctx: block title]
en: HowTo by Rank Math
fa: HowTo توسط Rank Math

[ctx: block title]
en: Schema by Rank Math
fa: طرحواره توسط Rank Math

[ctx: block title]
en: Table of Contents by Rank Math
fa: فهرست محتواها توسط Rank Math

en: click here
fa: اینجا کلیک کنید

en: configuration file
fa: پرونده پیکربندی

en: default: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /accessories/action-figures/
fa: پیش‌فرض: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /accessories/action-figures/

en: default: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /product-category/action-figures/
fa: پیش‌فرض: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /product-category/action-figures/

en: disable redirect attachments
fa: غیرفعال کردن تغییر مسیر پیوست‌ها

en: e.g. 09:00-17:00
fa: به عنوان مثال: 09:00-17:00

en: example search
fa: عنوان جستجو

en: filter
fa: فیلتر

en: free version
fa: نسخه رایگان

en: here
fa: اینجا

en: or
fa: یا

en: read here
fa: اینجا را بخوانید

en: robots.txt file is not writable.
fa: فایل robots.txt قابل نوشتن نیست.

en: schemas to add or update data.
fa: طرحواره‌ها برای افزودن یا بروزرسانی داده

en: single %s
fa: تنها %s

en: username
fa: نام کاربری

en: your product %s pages
fa: صفحات محصول شما %s

en: your product pages
fa: صفحات محصول شما
